X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)
Odpowiedz

Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)

Oceń ten wątek:
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    https://zapodaj.net/6b0e6bae09c06.jpg.html

    To są moje pierwsze testy.
    Ku pokrzepieniu waszych serc, nie traćcie nadziei <3

    Piękne bladzioszki 🥰 powodzenia dzisiaj na wizycie, o której masz?

    Plisia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Sowella Autorytet
    Postów: 455 224

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka 😘
    Ja sie juz chyba nie bede oszukiwac ze cos wyjdzie.. z temperaturą nie ma szalu, piersi dzis jakby sflaczaly lekko. Takze to pewnie cykl inny niz zawsze bo bezowulacyjny.

    On i Ona: 33 lata
    2017: upragnione szczęście <3
    07.2019: start starań o rodzeństwo
    01.20: 6tydz.👼
    09.20: cb
    11.20: cb, bhcg 20
    05.21: 4/5tydz, bhcg 57->108->198 👼
    06.21: 4/5tydz, bhcg 1330->1191->1081 👼
    09.21: cb bhcg 12->25->29
    9.05.22: cień cienia (9dpo), 3.06.22 6t5d i ❤️, 9.06.22 7t4d CRL=1.3cm i ❤️, 19.06.22 💔 👼😭

    29.08.23 nasz cud i spełnienie marzenia ❤️ 👧

    👨‍👩‍👧‍👦

    Kariotyp żeński ❌
    Ana4 Zespół Sjoergena❌
    Brak 3 KIR impl
    Krzywa gluk. 101/149/100❌
    Krzywa insu. 9.6/156/81❌leki, dieta, ruch 💪

    Morfologia: 3%, Ruchliwość: 43% ❌
    Nietolerancja glukozy ❌ dieta, ruch💪
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane musicie wierzyć w Wasze siły, może bardziej zacząć się przyglądać i analizować, konsultować z lekarzem wszystko to co sprawia że jesteście zaniepokojone. Az się uda :)

    Wjedzma nie mam pojęcia, lekarz nie odbiera 🙈

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    11 dpo już jest szansa że coś zobaczysz trzymam kciuki a Ty trzymaj za mnie! 😍 ja jeszcze przed owu

    Rozum swoje, serce swoje. Za mną już tyle cykli, że nie chce się niepotrzebnie stresować i cały dzień patrzeć jak szpak w gnat w test, który jest negatywny a ja widzę urojony cień kreski testowej. Wiadomo co jest później - rozczarowanie, łzy, stany depresyjne.
    Oczywiście zdarzyło mi się wiele cykli z testami robionymi masowo od 7 dpo ( bo innym wychodzily już w 7 dpo) ale szkoda mi nerwów.

    Trzymam kciuki za starania i pozytywny finał 🍀💪

    Kirra lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowella ja też mam jakieś takie sflaczałe cycki :/ nie skreślaj cyklu na straty jeszcze, na tym etapie nie możesz wiedzieć co tam się dokładnie podziało, ja dalej trzymam kciuki za Ciebie 💪✊

    Sowella lubi tę wiadomość

    age.png
  • Sowella Autorytet
    Postów: 455 224

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Sowella ja też mam jakieś takie sflaczałe cycki :/ nie skreślaj cyklu na straty jeszcze, na tym etapie nie możesz wiedzieć co tam się dokładnie podziało, ja dalej trzymam kciuki za Ciebie 💪✊
    ❤ dziekuje za te slowa! W koncu musi nam sie udac..!

    Btw. Znalazlam na gorum sposob na rozpoznanie czy to bladzioch czy fabryczna - ponoc trzeba zanurzyc test w wodzoe na chwile (tak jak w moczu) i jeali kreska sie wypkucze tzn ze fabryczna a jak zostanie tzn ze ciazaowa.

    On i Ona: 33 lata
    2017: upragnione szczęście <3
    07.2019: start starań o rodzeństwo
    01.20: 6tydz.👼
    09.20: cb
    11.20: cb, bhcg 20
    05.21: 4/5tydz, bhcg 57->108->198 👼
    06.21: 4/5tydz, bhcg 1330->1191->1081 👼
    09.21: cb bhcg 12->25->29
    9.05.22: cień cienia (9dpo), 3.06.22 6t5d i ❤️, 9.06.22 7t4d CRL=1.3cm i ❤️, 19.06.22 💔 👼😭

    29.08.23 nasz cud i spełnienie marzenia ❤️ 👧

    👨‍👩‍👧‍👦

    Kariotyp żeński ❌
    Ana4 Zespół Sjoergena❌
    Brak 3 KIR impl
    Krzywa gluk. 101/149/100❌
    Krzywa insu. 9.6/156/81❌leki, dieta, ruch 💪

    Morfologia: 3%, Ruchliwość: 43% ❌
    Nietolerancja glukozy ❌ dieta, ruch💪
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie byłabym sobą jakbym nie sprawdziła co się stanie jak zanurze testy w wodzie 🤣 akurat nie wyrzuciłam wczorajszych. No niby dalej coś tam na nich majaczy 🤷‍♀️ okaże się za parę dni czy to bladziochy czy fabryczne majaki

    https://naforum.zapodaj.net/20582c8feb6d.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/891e6bb87510.jpg.html

    Tedka, Sowella, Milixx lubią tę wiadomość

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    No nie byłabym sobą jakbym nie sprawdziła co się stanie jak zanurze testy w wodzie 🤣 akurat nie wyrzuciłam wczorajszych. No niby dalej coś tam na nich majaczy 🤷‍♀️ okaże się za parę dni czy to bladziochy czy fabryczne majaki

    https://naforum.zapodaj.net/20582c8feb6d.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/891e6bb87510.jpg.html

    A i dobrze, kto zabroni ;) :P

    A przy okazji - polecam serial na Netflixie - "Zostań przy mnie" - na podstawie książki Cobena ;) jakbyś chciała zabić czymś czas. Behawiorysta wchodzi dopiero dzisiaj na Playera ;)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka, opis brzmi zachęcająco, chyba puszczę sobie dzisiaj do pracy 🥰

    Tedka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie cichutko zrobilooo… :) nuda zawiało. Chyba każda ma dość po dzisiejszym testowaniu :p

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowella wrote:
    ❤ dziekuje za te slowa! W koncu musi nam sie udac..!

    Btw. Znalazlam na gorum sposob na rozpoznanie czy to bladzioch czy fabryczna - ponoc trzeba zanurzyc test w wodzoe na chwile (tak jak w moczu) i jeali kreska sie wypkucze tzn ze fabryczna a jak zostanie tzn ze ciazaowa.
    Czego to babki nie wymyślą 😀😅 i jeszcze rozkładanie testów na czynniki pierwsze 😃

    Życzę sobie i nam tu wszystkim takiej drugiej kreski żeby nie było potrzeby bawić się w takie cuda 🍀🍀🍀

    Wjedzma, Sowella lubią tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trochę mam dość, szczerze mówiąc ja już miałam trochę kryzys dzisiaj, że po co ja te testy robię jak pewnie i tak nic z tego nie będzie, bo zawsze jak w życiu czegoś bardzo chce to się nie spełnia. I tylko tracę czas oglądając je z każdej strony i się łudząc, że widzę bladziochy.

    Na szczęście tylko chwile to trwało, bo sobie tłukę do łba, że przecież dopiero 10dpo i ma prawo nic nie wychodzić na testach. Ale kurcze, te czekanie jest takie frustrujące, że ja to momentami wychodzę z siebie :/

    A jak u Was samopoczucie? Mam nadzieję, że trochę mniej rozchwiane niż u mnie? :P

    Kirra lubi tę wiadomość

    age.png
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dzisiaj tak wykończona, że myślę tylko żeby iść spać 😴😴 W pracy miałam szkolenie z płac po wprowadzeniu polskiego ładu. Głowę mam jak sklep 🤯🤯 Może takie ciężkie to nie będzie ale po takiej ilości wiadomości mój mózg nie funkcjonuje normalnie 🥴 Lampki wina 🍷 bym się napiła ale sama nie wiem czy to dobry pomysł 🤔 Po tym szkoleniu to myślę czy by się nie przebranżowić. Ciąża i L4 byłoby wybawieniem 😄

    Kirra lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma u mnie w październiku przy cb w 10dpo wyszedł cień cienia na facella. Myślałam wtedy, że mam zwidy i to nie możliwe. Niestety za 4 dni przyszła 🐒. Ciąża trwała chwilę 😔
    Pisze to po to żeby dać Ci nadzieję, że te twoje cienie z dzisiaj mogą się skończyć zielonym kropiem 🍀🍀 Ja za to trzymam kciuki ✊✊ A ja widzę cień na każdym teście który wstawiłaś 😊

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    No trochę mam dość, szczerze mówiąc ja już miałam trochę kryzys dzisiaj, że po co ja te testy robię jak pewnie i tak nic z tego nie będzie, bo zawsze jak w życiu czegoś bardzo chce to się nie spełnia. I tylko tracę czas oglądając je z każdej strony i się łudząc, że widzę bladziochy.

    Na szczęście tylko chwile to trwało, bo sobie tłukę do łba, że przecież dopiero 10dpo i ma prawo nic nie wychodzić na testach. Ale kurcze, te czekanie jest takie frustrujące, że ja to momentami wychodzę z siebie :/

    A jak u Was samopoczucie? Mam nadzieję, że trochę mniej rozchwiane niż u mnie? :P

    Trochę mniej, ale tez juz mam dość siebie. Dopiero 8dpo i juz oczekuje wiadomości. Musimy jednak być dla siebie trochę wyrozumiałe… to po prostu dlatego ze tak bardzo pragniemy być w ciąży.

    To sie bardzo dłuży dla nas, szczególnie jak któraś sie stara juz miesiące, lata. Każde dodatkowe 14 dni oczekiwania od owu na test to katorga. A niestety. Większość przypadków zakończona kolejnym zawodem.

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka ja nadal trzymam kciuki i nie puszczam ✊✊🍀

    Tedka lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Ja jestem dzisiaj tak wykończona, że myślę tylko żeby iść spać 😴😴 W pracy miałam szkolenie z płac po wprowadzeniu polskiego ładu. Głowę mam jak sklep 🤯🤯 Może takie ciężkie to nie będzie ale po takiej ilości wiadomości mój mózg nie funkcjonuje normalnie 🥴 Lampki wina 🍷 bym się napiła ale sama nie wiem czy to dobry pomysł 🤔 Po tym szkoleniu to myślę czy by się nie przebranżowić. Ciąża i L4 byłoby wybawieniem 😄
    Oj współczuje. Ja tez chętnie poszłabym na L4. :p

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiem Wam że zaczynam doszukiwać się objawów u siebie😄 a ja dopiero jestem prawdopodobnie 4pdo 🤦‍♀️ Boli mnie coś podbrzusze i kuje w prawym boku. Do tego tak jak by coś szczypało w szyjce.. Oszaleć można 😄

    Tedka lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx, dziękuję Ci bardzo <3 ja to już świruje czy ja sobie wmawiam, że te cienie tam są, ale skoro mówisz Ty i parę innych dziewczyn, że też coś widzicie, to czuję się podniesiona na duchu <3 :P

    A ja Ci życzę z całego serca, żebyś nie musiała się przebranżawiać ani pierdzielić z tymi zmianami, bo zaraz będziesz w ciąży! <3 Napij się lampki wina, na tym etapie nie ma jak zaszkodzić :)

    Milixx, Maciejka🌸 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 351 130

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma trzymam kciuki 🤞


    Ja tam oficjalnie dziś zrobiłam ostatni raz test. Jak spóźni się ta franca (🥴) to wtedy zrobię kolejny. Na moje to do soboty będzie po ptokoch.

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ