X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)
Odpowiedz

Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)

Oceń ten wątek:
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Nie musisz robić nic specjalnie dla mnie, rób zawsze w zgodzie ze swoim sumieniem <3

    O kurcze ten Homeland mnie zaintrygował, więc oczywiście, że już nie ma na netflixie 😂 a behawiorysta jest na playerze czy gdzie?

    No specjalnie dla Ciebie w sensie, że i ja chcę, no ale skoro tak ładnie namawiasz :p spoko loko. :D

    Chyba player :)

    Wjedzma lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    No specjalnie dla Ciebie w sensie, że i ja chcę, no ale skoro tak ładnie namawiasz :p spoko loko. :D

    Chyba player :)

    Haha no chyba że tak <3 to trzymam kciuki, już niedługo 🤞🤞 🤞🤞

    Tedka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Haha no chyba że tak <3 to trzymam kciuki, już niedługo 🤞🤞 🤞🤞

    No i zasialas we mnie ziarno ciekawości i chęci testowania :p aż z tego wszystkiego dostałam bólów okresowych :p siła sugestii.
    Moze spróbuje jutro rano ale test mam o czułości 25. To chyba za dużo :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, przepraszam, ja to serio jestem wiedźma :c Poczekaj jeszcze, bądź silna! Jutro naprawdę nie ma co testować, bo te ovi Ci wyjdzie jeszcze

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    O matko, przepraszam, ja to serio jestem wiedźma :c Poczekaj jeszcze, bądź silna! Jutro naprawdę nie ma co testować, bo te ovi Ci wyjdzie jeszcze

    Haha buuuuu… :p myślałam ze mnie poprzesz, a tu proszę :p powiem tak! Jak dzisiaj pojadę na zakupy to sobie kupię lepszej czułości i pobawię sie trochę :p sprawdzę ten zastrzyk :p a 25 zostawię sobie na bliżej @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 16:45

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to skoro tak zdecydowałaś to koniecznie dawaj nam zdjęcia tych testów :D Mam nadzieję, że będzie ciemniało ładnie zamiast blednąć <3

    Te facelki paskowe są za 5 zł, także w sam raz do takich eksperymentów :D

    Tedka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma liczę że będę poinformowana ☺️

    Wjedzma lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    No to skoro tak zdecydowałaś to koniecznie dawaj nam zdjęcia tych testów :D Mam nadzieję, że będzie ciemniało ładnie zamiast blednąć <3

    Te facelki paskowe są za 5 zł, także w sam raz do takich eksperymentów :D

    Zakupię na pewno! :) to będzie ciekawy eksperyment. :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z rossmanna z tescikami :p i nie wiem czy siknac sobie dla sportu od razu czy jutro rano hehe

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj jutro ze mną z rana :D ciekawa jestem jak będzie to wyglądać w 8dpo po ovitrelle

    Sowella chyba też jutro chciała testować? :D

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Dawaj jutro ze mną z rana :D ciekawa jestem jak będzie to wyglądać w 8dpo po ovitrelle

    Sowella chyba też jutro chciała testować? :D

    Oki umowa stoi :) mnie jeśli cokolwiek pokaże to na pewno zastrzyk :) ciekawe czy u Ciebie będzie ciemniejszy 🤞🤞🤞

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mam nadzieję... Ja tak mówię, że się nie nastawiam, ale ciężko mi się nie nastawiać, kiedy wszystko mi mówi że to ciąża. Cycki mi dzisiaj dają w kość, bolą i swędzą i w ogóle wrażliwe są. Śluzu pełno, szyjka zamknięta, brzuch boli. Ehhh niech tam się jakaś konkretna kreska pokaże, miałabym termin w urodziny taty, babci i kuzynki 🤭

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo,to szykuje się jutro dobry poranek😀kciuki dziewczyny za ładne kreseczki 💕

    Wjedzma lubi tę wiadomość

  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za jutrzejsze dobre wiadomości ✊✊✊🍀🍀

    Wjedzma, Tedka lubią tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka ja myślę że ten "eksperyment" z obserwowaniem kresek to jest naprawdę dobry pomysł u Ciebie. Bo z tego co ja czytam to ovi się może utrzymywać nawet i do 14 dni. No i powiedzmy zatestowałabyś pierwszy raz w 12 dpo, byłaby kreska i byś i tak się zastanawiała czy to ovi czy to ciąża. Beta też by Ci nie dała konkretów. A tak to obserwując te kreski będziesz widzieć czy blednie czy jest mocniejsza.

    Aaach mam ogromną nadzieję, że w tym wątku posypią się dwie kreski <3

    Maciejka🌸, Tedka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Sowella Autorytet
    Postów: 455 224

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zatestuje sobie jutro co mi tam :P cycki dziwnie bola, sennosc sie wlacza.. no ale owu niby nie bylobo torbiel krwotoczna z pecherzyka powstala.. ale kurde dawno mnie tak cycki nie pobolewaly/swedzialy przedokresem. Chyba ze roznica wlasnie z ppwodu bezowulacyjnego cyklu.. no zobaczymy..

    A co do wyplukiwania ovi to ns grudniowym watku dziewczyna testowala codziennie i bardzo dlugo jej sie wyplukiwalo bodajze do 12 czy 13 dpo..

    On i Ona: 33 lata
    2017: upragnione szczęście <3
    07.2019: start starań o rodzeństwo
    01.20: 6tydz.👼
    09.20: cb
    11.20: cb, bhcg 20
    05.21: 4/5tydz, bhcg 57->108->198 👼
    06.21: 4/5tydz, bhcg 1330->1191->1081 👼
    09.21: cb bhcg 12->25->29
    9.05.22: cień cienia (9dpo), 3.06.22 6t5d i ❤️, 9.06.22 7t4d CRL=1.3cm i ❤️, 19.06.22 💔 👼😭

    29.08.23 nasz cud i spełnienie marzenia ❤️ 👧

    👨‍👩‍👧‍👦

    Kariotyp żeński ❌
    Ana4 Zespół Sjoergena❌
    Brak 3 KIR impl
    Krzywa gluk. 101/149/100❌
    Krzywa insu. 9.6/156/81❌leki, dieta, ruch 💪

    Morfologia: 3%, Ruchliwość: 43% ❌
    Nietolerancja glukozy ❌ dieta, ruch💪
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech :((( pewnie jak zwykle będę mieć pecha. Mnie nic a nic nie boli, ani cycki ani jakos specjalnie brzuch. Pare razy zakuło w ciągu dnia. :( śluzu mało, pewnie gdyby nie globulki progestseronu na noc to byłaby susza. Jakos zrobiło mi sie smutno.

    Jeśli sie ovi tak długo utrzymuje to ja juz nie wiem :( ani na betę nie pójdę jak kazał doktor ani testów :(

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Kurcze mam nadzieję... Ja tak mówię, że się nie nastawiam, ale ciężko mi się nie nastawiać, kiedy wszystko mi mówi że to ciąża. Cycki mi dzisiaj dają w kość, bolą i swędzą i w ogóle wrażliwe są. Śluzu pełno, szyjka zamknięta, brzuch boli. Ehhh niech tam się jakaś konkretna kreska pokaże, miałabym termin w urodziny taty, babci i kuzynki 🤭

    Jakos czuje podskórnie ze u Ciebie zaskoczyło :) bądź dobrej myśli :*

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowella wrote:
    A zatestuje sobie jutro co mi tam :P cycki dziwnie bola, sennosc sie wlacza.. no ale owu niby nie bylobo torbiel krwotoczna z pecherzyka powstala.. ale kurde dawno mnie tak cycki nie pobolewaly/swedzialy przedokresem. Chyba ze roznica wlasnie z ppwodu bezowulacyjnego cyklu.. no zobaczymy..

    A co do wyplukiwania ovi to ns grudniowym watku dziewczyna testowala codziennie i bardzo dlugo jej sie wyplukiwalo bodajze do 12 czy 13 dpo..


    O booooziu tak długo :((( załamałam sie. Nie dość ze będzie mi sie tyle wypłukiwać to jeszcze będzie na pewno blednąć i gowno z tego będzie :(

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, głowy do góry 😊 ja mocno za Was trzymam kciuki ✊✊ to musi być Wasz/Nasz szczęśliwy cykl 🥰🥰

    Tedka, Sowella, Maciejka🌸 lubią tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ