X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)
Odpowiedz

Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)

Oceń ten wątek:
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny <3 nie napalam się jakoś mocno, ale plan w głowie mam taki, że jeszcze jutro i w środę zrobię facelka i jak już coś konkretniej zamajaczy to zrobię w środę bete i proga :) a jak nie to głowa do góry, cycki do przodu i próbujemy dalej 💪

    Inulek hej <3 przykro mi z powodu biochemow :/ staracie się o pierwsze dziecko?

    Inulek, Tedka, Camarilla, Maciejka🌸 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inulek wrote:
    Nawet taki dosyć wyraźny ten cień.
    Powiem Wam, że zrobiłam mnóstwo facellków i jak nie było minimalnej nawet bety, to nie pokazywały nic. Jestem po 3 biochemach od października, więc temat obcykany😉 one są po prostu mega czułe i pokazują nawet betę poniżej 10 we krwi, podczas gdy inne jej nie wyłapują. Tak że dziś ta kreseczka ładniejsza wg mnie niż Twoja wczorajsza 🙂

    A w ogóle to witam się serdecznie, podczytuję Was tu od jakiegoś czasu. Jak pisałam wyżej, nasze starania od października póki co mało owocne... Oby nowy rok był lepszy dla nas wszystkich 🙂

    Dzień dobry :)
    Który masz DC?

    Inulek lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka bardzo dobrze robisz, ja testuje jak szalona, tylko kasę tracę na te testy, a dalej wiem że nic nie wiem 🤦‍♀️ no ale tak to właśnie jest jak ktoś nie ma za grosz cierpliwości 🤭

    age.png
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma coś jak by chciało się przebić. Trzyma kciuki za kolejne testowania ✊🏼 Niech kreseczka ciemnieje🤞🏻🍀

    Inulek hej 👋🏼👋🏼 Rok 2022 musi być nasz 💚

    Inulek lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Tedka bardzo dobrze robisz, ja testuje jak szalona, tylko kasę tracę na te testy, a dalej wiem że nic nie wiem 🤦‍♀️ no ale tak to właśnie jest jak ktoś nie ma za grosz cierpliwości 🤭

    A idź tam, ja jestem doskonałym przykładem braku cierpliwości ;P sama się sobie dziwię, ale z drugiej strony testować przy 7dpo, jak fazę lutealną mam 16dniową :P no zaczekam jeszcze trochę, test mam w łazience jeszcze jakiś bobotest, więc może zatestuję po 10 dpo :P

    no i przede wszystkim przed testowaniem wcześniej powstrzymuje mnie ten zastrzyk ovitrelle, który miałam :P ponoc utrzymuje sie przez 10 dni więc po co zobaczyc dwie kreski, skoro się wie, ze to przez zastrzyk :P zaczekam jeszcze 3 dni :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 11:22

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Sowella Autorytet
    Postów: 453 222

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma ✊✊✊ za ciemniejaca kreske 🍀🍀🍀

    Wjedzma lubi tę wiadomość

    On i Ona: 33 lata
    2017: upragnione szczęście <3
    07.2019: start starań o rodzeństwo
    01.20: 6tydz.👼
    09.20: cb
    11.20: cb, bhcg 20
    05.21: 4/5tydz, bhcg 57->108->198 👼
    06.21: 4/5tydz, bhcg 1330->1191->1081 👼
    09.21: cb bhcg 12->25->29
    9.05.22: cień cienia (9dpo), 3.06.22 6t5d i ❤️, 9.06.22 7t4d CRL=1.3cm i ❤️, 19.06.22 💔 👼😭

    29.08.23 nasz cud i spełnienie marzenia ❤️ 👧

    👨‍👩‍👧‍👦

    Kariotyp żeński ❌
    Ana4 Zespół Sjoergena❌
    Brak 3 KIR impl
    Krzywa gluk. 101/149/100❌
    Krzywa insu. 9.6/156/81❌leki, dieta, ruch 💪

    Morfologia: 3%, Ruchliwość: 43% ❌
    Nietolerancja glukozy ❌ dieta, ruch💪
  • Inulek Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Dzięki dziewczyny <3 nie napalam się jakoś mocno, ale plan w głowie mam taki, że jeszcze jutro i w środę zrobię facelka i jak już coś konkretniej zamajaczy to zrobię w środę bete i proga :) a jak nie to głowa do góry, cycki do przodu i próbujemy dalej 💪

    Inulek hej <3 przykro mi z powodu biochemow :/ staracie się o pierwsze dziecko?
    Nie, mamy już parkę, 12 i 10 lat😉 zawsze chcielismy trójkę no i teraz się zastanawiam, czy to aby nie za późno po prostu... Od jakichś 2 lat troszkę cykle mi się rozregulowały, zawsze było 28 dni a teraz 23-28 z przewagą 25-26. Badani robiłam w tym cyklu w 3 dniu, jest ok, trochę stosunek lh/fsh mały bo ok. 0,58,ale podobno już się na to nie patrzy. Zobaczymy co będzie, na razie nie tracę nadziei.

  • Inulek Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Dzień dobry :)
    Który masz DC?
    Dziś 17 dc, 5dpo, udostępniam wykres, chociaż szału nie ma z tą moją temperaturą. Na razie to mój pierwszy cykl z pomiarem tempki, więc nawet nie mam porównania z innymi cyklami.

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka nie chce Cię kusić i namawiać do złego, ale ja to bym na Twoim miejscu pewnie robiła testy codziennie, koniecznie tej samej firmy i patrzyła jak kreska blednie po ovitrelle i czy po 10dpo ciemnieje 🤭 🤭

    Inulek nie trać nadziei, jest dwójka to będzie i trzecie 💪

    Dziewczyny jak tam samopoczucie i objawy "ciążowe"?

    U mnie ból brzucha nie odpuszcza, cycki już nie takie sflaczałe i swędzą 😱 i w ogóle to mam jakoś bardzo dużo śluzu, trochę rozciągliwego, trochę kremowego. No i od paru dni mam powiększony węzeł chłonny za uchem. Plecy też trochę pobolewają. Oczywiście każdy z tych objawów powoduje u mnie myśl "a może to ciąża?!" 😆🤦‍♀️

    age.png
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj prawdopodobnie 3dpo więc na objawy ciążowe to raczej za wcześnie 😄 Nic mi nie dolega i to dosłownie nic a nic 😂 nawet nie mogę sobie nic wynaleźć. Czekamy dalej na objawy. Czy Wam dni do testowania też się tak dłużą jak mi. Czuje jak by cało wieczność trwały te dni 😂😂

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    U mnie dzisiaj prawdopodobnie 3dpo więc na objawy ciążowe to raczej za wcześnie 😄 Nic mi nie dolega i to dosłownie nic a nic 😂 nawet nie mogę sobie nic wynaleźć. Czekamy dalej na objawy. Czy Wam dni do testowania też się tak dłużą jak mi. Czuje jak by cało wieczność trwały te dni 😂😂

    Ooo tak, od owu do testowania to zdecydowanie najdłuższa faza cyklu 😅 ale na pocieszenie, jeszcze przed chwilą marudziłam na forum że dopiero 3dpo i jeszcze tyle muszę czekać, a tu już 9dpo 🤭 polecam dużo spać i oglądać dużo seriali!

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma czuję się obrażona że mnie nie poinformowałaś gdzie ja za Ciebie trzymam kciuki tak że az są sine :( przykro mi ze dowiaduje się o tym dopiero zaglądając na Twój wykres :(

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inulek wrote:
    Dziś 17 dc, 5dpo, udostępniam wykres, chociaż szału nie ma z tą moją temperaturą. Na razie to mój pierwszy cykl z pomiarem tempki, więc nawet nie mam porównania z innymi cyklami.

    Jest spadek i ruszyła w górę więc ciężko wyrokować.
    Poza tym piszesz że od października się rusza ale były dwa biochemy, miałas jakieś badania? Moze coś z hormonów nie domaga?

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Tedka nie chce Cię kusić i namawiać do złego, ale ja to bym na Twoim miejscu pewnie robiła testy codziennie, koniecznie tej samej firmy i patrzyła jak kreska blednie po ovitrelle i czy po 10dpo ciemnieje 🤭 🤭

    Inulek nie trać nadziei, jest dwójka to będzie i trzecie 💪

    Dziewczyny jak tam samopoczucie i objawy "ciążowe"?

    U mnie ból brzucha nie odpuszcza, cycki już nie takie sflaczałe i swędzą 😱 i w ogóle to mam jakoś bardzo dużo śluzu, trochę rozciągliwego, trochę kremowego. No i od paru dni mam powiększony węzeł chłonny za uchem. Plecy też trochę pobolewają. Oczywiście każdy z tych objawów powoduje u mnie myśl "a może to ciąża?!" 😆🤦‍♀️

    Kusisz, Kusisz, jak to wiedzma. No ale wiesz co mnie najbardziej kusi? Zeby sprawdzić, czy test naprawde wykazuje ten ovitrelle. :P Jajca by były jakby nie pokazało ani tego, ani tego ;P

    Ja z objawów to mam delikatniusie skurcze brzucha pzrez sekundę i później długo nic, może raz dwa razy w ciągu dnia. Cycki jakby odrobinkę większe, ale niewiele. W tym cyklu nie bolą nic, w poprzednim sutki mnie bolały, teraz zero... Plecy trochę bolą. Poza tym zero objawów jakiś szczególnych fizycznych.

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ooo tak, od owu do testowania to zdecydowanie najdłuższa faza cyklu 😅 ale na pocieszenie, jeszcze przed chwilą marudziłam na forum że dopiero 3dpo i jeszcze tyle muszę czekać, a tu już 9dpo 🤭 polecam dużo spać i oglądać dużo seriali!

    Mam to samo, strasznie mi się dłuży. Seriale to u mnie codzienność, już dupa boli ;P

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ooo tak, od owu do testowania to zdecydowanie najdłuższa faza cyklu 😅 ale na pocieszenie, jeszcze przed chwilą marudziłam na forum że dopiero 3dpo i jeszcze tyle muszę czekać, a tu już 9dpo 🤭 polecam dużo spać i oglądać dużo seriali!

    Oj niestety nie mam ani czasu na spanie, ani na seriale. Przy dwójce dzieciaków, pracy i obowiązkach domowych nie ma czasu na nudę 😄 W jeszcze w tym tygodniu syn ma urodziny więc dwie imprezy trzeba ogarnąć, dodatkowo w pracy szkolenie. Ten tydzień jakoś może i zleci w miarę szybko. Oby, oby bo już bym testowała 😂😂

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 351 129

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu żywiołowo! 😊

    Wjedźma cieszę się z twojego szczęścia, pokazuj nam tu wszystkie testy! 🙃

    Z moich nie-objawów i objawów to mam bardzo spokojny miesiąc jak na bycie około 3-4 dni przed okresem. Mam skurcze podbrzusza, jakby ktoś palcami szybko stukał w lewo i prawo (m-c temu też były). To co najbardziej rzuca się u mnie, to jak na razie brak migreny. Przedmiesiączkowo też mnie brzuch nie boli, tylko te skurcze (bolał lekko kilka dni temu). Mam cerę nie na @. Mam uczucia gorąca, takie skoki krótkie. Ogólnie to chyba @ mi się przesunie i stąd brak typowych objawów. Mam jeszcze kilka dni, migrena jeszcze ma szansę przyatakować.

    Trzymam za was kciuki!

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Wjedzma czuję się obrażona że mnie nie poinformowałaś gdzie ja za Ciebie trzymam kciuki tak że az są sine :( przykro mi ze dowiaduje się o tym dopiero zaglądając na Twój wykres :(

    Kochana nie obrażaj się, bo sama widzisz, że te testy to nic pewnego! Jakby coś konkretnego wyszło to możesz być pewna, że nie dałabym Ci ominąć tej informacji :D także zaciskaj kciuki dalej, bo ja tu się niby nie napalam, ale mam jakieś dobre przeczucie :)

    Tedka kojarzę, że któraś z dziewczyn na comiesięcznym wątku robiła takie teściki i ładnie było widać po kreskach jak się ovi wypłukuje :) a co tam fajnego oglądasz? Ja ostatnio Emily w Paryżu pochłonęłam i bardzo mi się podobał

    Milixx a to jak masz dużo na głowie to jeszcze lepiej, jak człowiek ma dużo do zrobienia to czas nagle zapierdziela tak, że nie wiadomo w co ręce włożyć 😆 także liczę, że szybko Ci zleci :D wszystkiego dobrego dla synusia <3

    Edzia, nie ma okresu to jest dobrze, niektórym testy wychodzą dopiero w 14 dpo albo i później, także trzymam kciuki, żeby Ci się ten wykres zazielenił <3

    Milixx, Eedzia11 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Kochana nie obrażaj się, bo sama widzisz, że te testy to nic pewnego! Jakby coś konkretnego wyszło to możesz być pewna, że nie dałabym Ci ominąć tej informacji :D także zaciskaj kciuki dalej, bo ja tu się niby nie napalam, ale mam jakieś dobre przeczucie :)

    Tedka kojarzę, że któraś z dziewczyn na comiesięcznym wątku robiła takie teściki i ładnie było widać po kreskach jak się ovi wypłukuje :) a co tam fajnego oglądasz? Ja ostatnio Emily w Paryżu pochłonęłam i bardzo mi się podobał

    Milixx a to jak masz dużo na głowie to jeszcze lepiej, jak człowiek ma dużo do zrobienia to czas nagle zapierdziela tak, że nie wiadomo w co ręce włożyć 😆 także liczę, że szybko Ci zleci :D wszystkiego dobrego dla synusia <3

    Edzia, nie ma okresu to jest dobrze, niektórym testy wychodzą dopiero w 14 dpo albo i później, także trzymam kciuki, żeby Ci się ten wykres zazielenił <3

    Wypłuka się i zostanie biel vizira. Nie chcę :P Zatestuję sobie specjalnie dla Ciebie 6.01, w Trzech Króli, może przyniosą mi coś dla dzieciątka, razem z dzieciątkiem :P
    Ja oglądałam ostatnio Suits (W garniturach - Ohhh! Harvey! <3) :D oraz Homeland - zajebisty serial taki sensacyjny, o agentach CIA, etc etc. Mega, jeden z lepszych ever, ale niestety na Netflixie był dostępny tylko do 31.12. Teraz chcę się zabrać za Sukcesję, ponoć niezły i PL - Behawiorysta. Zobaczymy :P

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musisz robić nic specjalnie dla mnie, rób zawsze w zgodzie ze swoim sumieniem <3

    O kurcze ten Homeland mnie zaintrygował, więc oczywiście, że już nie ma na netflixie 😂 a behawiorysta jest na playerze czy gdzie?

    age.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ