Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)
Odpowiedz

Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)

Oceń ten wątek:
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 8 marca 2022, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zzstefania83 wrote:
    Widzę kreseczka też taki mam, ten cykl będzie też twój
    Testujesz jutro też?
    Nie dzisiaj juz nie testuje. Jadę na bete wiec dowiem sie co jest prawda :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • zzstefania83 Autorytet
    Postów: 444 156

    Wysłany: 8 marca 2022, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Nie dzisiaj juz nie testuje. Jadę na bete wiec dowiem sie co jest prawda :)
    Hejka to odrazu daj znać ja będę testować wieczorkiem, bo niestety nie mam testu jak zwykle zużyłam haha i niestety nie mam możliwości bety😥

    Nad ranem jajniki mi dały popalić, a piersi tak bolą że szok.

    Miłego dnia wszystkim

    .

  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 8 marca 2022, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka ✊✊✊🍀
    Od razu daj Nam znać 😊😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2022, 07:49

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 8 marca 2022, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane! Wszystkiego najlepszego z okazji naszego świata❤️ 💐💐

    nick nieaktualny, Kasiak89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ania35 lubią tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2022, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego kobiety 🌹🌹🌹
    U mnie postępów brak,.szczerze mówiąc nawet przeszło mi przez myśl, że owulacji tym razem nie będzie, bo w obserwacjach pomieszanie z poplątaniem, ale będzie co będzie

    Milixx, Kasiak89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ania35, Wa123 lubią tę wiadomość

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 8 marca 2022, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz czekam w kolejce wyniki pewnie popołudniu lub jutro. :) wszystkiego najlepszego kobietki! :* 🥰

    Milixx, Kasiak89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ania35, Wa123 lubią tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 8 marca 2022, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety wspaniałego dnia dla Was! 🌷🌷🌷

    Milixx, Kasiak89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ania35, Wa123 lubią tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 8 marca 2022, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym chciała już piątek 😔 poproszę o przyspieszenie czasu ⏳ Te czekanie jest najgorsze. Nie lubię żyć w takiej niepewności 😕 Tak bardzo bym chciała żeby się udało tym razem. Staram się myśleć pozytywnie i sobie tłumaczyć, że jest okey ale jest jakieś ale z tyłu głowy 😔 Do tego ta choroba 🤒🤒

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Dominisia35 Autorytet
    Postów: 376 318

    Wysłany: 8 marca 2022, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla nas kobietki ❤️

    nick nieaktualny, Milixx, nick nieaktualny, Ania35 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ - 27 lat
    🍀 - Starania od 08.2021
    ✔️ - podstawowe badania
    💊 - Ona: FertilCare, Inofem, Euthyrox 25 On:
    FertilMan
    💔 - 6 cs - ciąża biochemiczna
    ⏸ - 7 cs (10 dpo) --> 👼 7tc/9tc
    ❌ - Hashimoto, IO, PAI 1 4G/5G
    ⏸ - 8 cs (10 dpo)
    👶 - 19.06.2023 godz. 8.33 👑 Pola 3200g 52 cm SN (39+0)

    event.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 8 marca 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Jak ja bym chciała już piątek 😔 poproszę o przyspieszenie czasu ⏳ Te czekanie jest najgorsze. Nie lubię żyć w takiej niepewności 😕 Tak bardzo bym chciała żeby się udało tym razem. Staram się myśleć pozytywnie i sobie tłumaczyć, że jest okey ale jest jakieś ale z tyłu głowy 😔 Do tego ta choroba 🤒🤒

    Miało się nam udać to się uda :) zobaczysz! Musisz mocno w to wierzyć <3 marzenia się spełniają ponoć :) Chcę w to wierzyć

    Milixx lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 8 marca 2022, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i stefania mnie skusiła i zrobiłam test i powiem Wam, że prawie biało, widać gorzej niż wieczorem. Jestem już prawie pewna, że na betę pojechałam tylko pro forma i nie jestem w ciąży. No, ale cóż, zdarza się. Trzymajcie za mnie kciuki dzisiaj o 12 poproszę, mam rozmowę o nową pracę :)

    Felinka94, Dominisia35, nick nieaktualny, Abcia, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Kurczę, na pewno macie racje, to pewnie jeszcze zastrzyk. Jutro beta na pewno wyjdzie jakaś, skoro kreska się pokazuje, pytanie jaka. Pewnie będę musiała ją powtórzyć, żeby zobaczyć spadek lub wzrost.

    Dziękuję Wam wszystkim za podtrzymywanie na duchu, to będzie dla mnie trudna noc :)

    Mnie zastrzyk sie wyplukiwał 7 dni tak naprawdę. Lekarz mi mówił że to sprawa indywidualna organizmu 😊 Trzymam mocno kciuki za Ciebie ✊✊✊✊✊✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    No i stefania mnie skusiła i zrobiłam test i powiem Wam, że prawie biało, widać gorzej niż wieczorem. Jestem już prawie pewna, że na betę pojechałam tylko pro forma i nie jestem w ciąży. No, ale cóż, zdarza się. Trzymajcie za mnie kciuki dzisiaj o 12 poproszę, mam rozmowę o nową pracę :)

    Mocno trzymam ✊✊✊✊✊✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Kobiety wspaniałego dnia dla Was! 🌷🌷🌷

    Wzajemnie 🥰 Super dnia dziewczyny dzisiejszy jest nasz!!! 💞💞💞💞💞💞

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Pączek89 Ekspertka
    Postów: 195 65

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/39b26b69f8d22.jpg.html

    Dziewczyny, zrobiłam sobie mały eksperyment. Zrobiłam test bhcg i Lh 8 dni po i wiadomo, że beta negatywny ale Lh pozytywny. Użyłam nawet specjalnej apki, która rozpoznaje. Co myślicie?

    Dodam, że 2 cykle wcześniej owulacyjny był negatywny przy próbie przed @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2022, 09:28

    Insulinooporność, niedoczynnosc tarczycy, podejrzenie pcos,nadciśnienie
    Dieta z niskim IG ➕➖

    Staramy się o nasz pierwszy skarb❤️❤️❤️
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek89 wrote:
    https://zapodaj.net/39b26b69f8d22.jpg.html

    Dziewczyny, zrobiłam sobie mały eksperyment. Zrobiłam test bhcg i Lh 8 dni po i wiadomo, że beta negatywny ale Lh pozytywny. Użyłam nawet specjalnej apki, która rozpoznaje. Co myślicie?

    Dodam, że 2 cykle wcześniej owulacyjny był negatywny przy próbie przed @

    Niestety nie widze dokładnie, ale powiem Ci ze ja juz tego eksperymentu nie powtarzam. Raz zrobiłam, miałam super duper czerwona kreskę przed @, a ciąży brak. Także tego…

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki z okazji naszego święta życzę Wam aby się udało <3
    Samych pomyślności, żadnych zmartwień, tylko kupę kupę kupę szczęścia ❤️💐💐💐💐

    Tedka kciuki za nowa prace i za betę ✊🏼✊🏼✊🏼

    Milixx jutro już środa, zleci kochana ❤️

    Pączek No nie wiem sama, był tu już u którejś dziewczyny przypadek (chyba u Tedki? 🤔) pozytywnego LH przed okresem 🤔 ciążowy na pewno biały? 🤔

    Stefania jak u Ciebie?

    Milixx, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ania35 lubią tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania35 cóż za uplawy? Rany ja chyba jestem expert od tych infekcji 😅😅

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Dominisia35 Autorytet
    Postów: 376 318

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja melduje ze dzisiaj według OM zaczynam 5 tydzień.

    Wiem, że jestem wkurzająca i męcząca ale chyba dopiero dzisiaj coś we mnie pękło i poszły pierwsze łzy... Czuję po prostu to czuję, że nie jest okej. Tydzień temu czułam się nie fajnie co dawało mi nadzieję, a teraz czuję się fizycznie wręcz super i kolejny dzień z rzędu piersi miekkna i praktycznie nie bolą (zrobiłam źle czytając że w większości przypadków zanikający ból piersi zwiastował poronienie) nie jestem zestresowana ani poddenerwowana jest mi po prostu strasznie smutno... I czuję że chyba muszę zrobić sobie przerwę od forum bo psychicznie jestem w nie najlepszej formie... Oczywiście dalej was będę czytać i trzymać za was kciuki całym sercem ❤️ ale dajcie mi chwilę na poskładanie myśli na pewno wrócę i oby z lepszymi wiadomościami i nastrojem.
    Ściskam was, jesteście cudowne, najlepsze ❤️💕

    👱‍♀️ - 27 lat
    🍀 - Starania od 08.2021
    ✔️ - podstawowe badania
    💊 - Ona: FertilCare, Inofem, Euthyrox 25 On:
    FertilMan
    💔 - 6 cs - ciąża biochemiczna
    ⏸ - 7 cs (10 dpo) --> 👼 7tc/9tc
    ❌ - Hashimoto, IO, PAI 1 4G/5G
    ⏸ - 8 cs (10 dpo)
    👶 - 19.06.2023 godz. 8.33 👑 Pola 3200g 52 cm SN (39+0)

    event.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia35 wrote:
    A ja melduje ze dzisiaj według OM zaczynam 5 tydzień.

    Wiem, że jestem wkurzająca i męcząca ale chyba dopiero dzisiaj coś we mnie pękło i poszły pierwsze łzy... Czuję po prostu to czuję, że nie jest okej. Tydzień temu czułam się nie fajnie co dawało mi nadzieję, a teraz czuję się fizycznie wręcz super i kolejny dzień z rzędu piersi miekkna i praktycznie nie bolą (zrobiłam źle czytając że w większości przypadków zanikający ból piersi zwiastował poronienie) nie jestem zestresowana ani poddenerwowana jest mi po prostu strasznie smutno... I czuję że chyba muszę zrobić sobie przerwę od forum bo psychicznie jestem w nie najlepszej formie... Oczywiście dalej was będę czytać i trzymać za was kciuki całym sercem ❤️ ale dajcie mi chwilę na poskładanie myśli na pewno wrócę i oby z lepszymi wiadomościami i nastrojem.
    Ściskam was, jesteście cudowne, najlepsze ❤️💕
    Domi może zrób betę? Zobaczysz przyrosty. Wiesz ze ten stres szkodzi dziecku? Nie możesz robić tego sobie i temu maleństwu, na prawdę. Uspokój główkę, nie czytaj głupot w internecie bo to najgorsze co teraz możesz zrobić...
    Pamiętaj jesteśmy tu aby się wzajemnie wspierać <3 odpisałam Ci na priv :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ