Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)
Odpowiedz

Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)

Oceń ten wątek:
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 19 marca 2022, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Cześć Wam ;)
    Ja dziś 11 dpo, test biały, jaka szansa że jutro coś wyjdzie?
    Rozumiem Was bo też już od tygodnia myślałam tylko o tym dzisiejszym teście, i tak się zakrecilam, że już nie wiem które objawy są nowe, a które zwiastują okres, a co mi się tylko wydaje przez ciągłe myślenie o tym 🤷🏼‍♀️
    Hejo👋🏻 11dpo może być zbyt wczesnie jeszcze. A jesteś pewna dnia owulacji?

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 1298 1121

    Wysłany: 19 marca 2022, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2025, 19:39

    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    🍂19.11.24🍂 - transfer 4.1.1, cykl naturalny
    5 i 6dpt - II , 8dpt - 204, 10dpt - 486, 22dpt - 24 293 🔥 27dpt - 💗
    8t3d - 2cm, 176 bpm, 10t5d - 4cm 🍓,
    11t4d - 5,5cm 🍋‍🟩12t - prenatalne - wszystko OK 🩵 14t4d - 110g, 17t4d - 220g, 19t6d - II pren - zdrowy chłopczyk, 380g
    38tc - Jest już z nami nasz mały tęczowy cud 🌈
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 19 marca 2022, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Tak +/- 1 dzień, po temperaturze, bólu jajnika i ustaniu śluzu. I test owulacyjny pozytywny w 3 dniu przed wzrostem temperatury ;)
    To nic tylko czekać do dnia potencjalnej @ lub testować w kolejnych dniach😅 trzymam mocno kciuki✊🏻 Ja tez się lubię nakręcać ale to chyba trzyma mnie jakoś od owulacji do @ i tak w kolko🙈 gdybym się nie nakręcała tylko czekała to chyba bym umarła z nudów🤣

    Krysia23 lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dziś pozarlam z chłopem. Od drugiej fazy nic nie było między nami, to jak dziś na coś liczył, to może zapomnieć 😑😛

    Dominisia35 lubi tę wiadomość

  • Dominisia35 Autorytet
    Postów: 376 318

    Wysłany: 19 marca 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj normalnie, chociaż po śniadaniu zaczął mnie męczyć jakby refluks? A po obiedzie to już całkiem się nasiliło nie wiem czy to refluks czy zgaga bo nigdy nie miałam 🤷‍♀️ ale takie kwasno gorzkie czuję w gardle jak można to tak nazwać 😂no i standardowo moje cycki mnie dzisiaj denerwują, miekkawe i nie bolące gdzie wczoraj bolały 😑 zaczynam się zastanawiać czy one też nie mają weekendu z przerwą od pobolewania i bycia jedrynymi 😂 ale tak serio to na prawdę mnie wkurzają i tylko one potrafią sprawić, że zaczynam wątpić czy wszystko ok

    👱‍♀️ - 27 lat
    🍀 - Starania od 08.2021
    ✔️ - podstawowe badania
    💊 - Ona: FertilCare, Inofem, Euthyrox 25 On:
    FertilMan
    💔 - 6 cs - ciąża biochemiczna
    ⏸ - 7 cs (10 dpo) --> 👼 7tc/9tc
    ❌ - Hashimoto, IO, PAI 1 4G/5G
    ⏸ - 8 cs (10 dpo)
    👶 - 19.06.2023 godz. 8.33 👑 Pola 3200g 52 cm SN (39+0)

    event.png
  • Ania35 Autorytet
    Postów: 677 330

    Wysłany: 19 marca 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maste wrote:
    Ja mam 23dc, już się zastanawiam ile dni przed @ moglabym zrobić test 🤣 u mnie zero jakichkolwiek zmian poza sporadycznym pobolewaniem z lewej strony... także No. :(
    Hej u mnie też 23 dc, także idziemy równo 🙂Tylko u mnie cykl bez staran. Hania, Maste i Iwona trzymam kciuki za testowanie 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2022, 19:50

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika, to jeszcze 100 razy się zmieni przez 9 miesięcy, co miesiąc może być coś nowego, jak w miarę dobrze się czujesz, to po prostu ciesz się ciążą i nie wymyślaj i mówię to z własnego doświadczenia, bo ja cale 9 miesięcy wymyślałam, bo dobrze się czułam i teraz wiem jaka to była głupota 🤦

    Dominisia35 lubi tę wiadomość

  • Ania35 Autorytet
    Postów: 677 330

    Wysłany: 19 marca 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny jestem w trakcie leczenie infekcji i od 2 dni mam problem z aplikacja tabletki. Nie wiem czy to przez zblizajacy się okres? Czy nawrót, ale jak skoro stosuje kurację od tygodnia? Czy leczenie jest nieskuteczne i powinnam zmienić?

  • Maste Przyjaciółka
    Postów: 82 20

    Wysłany: 19 marca 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania35 wrote:
    Hej u mnie też 23 dc, także idziemy równo 🙂Tylko u mnie cykl bez staran. Hania, Maste i Iwona trzymam kciuki za testowanie 😘


    Nie dziękuję! Ale jednak ja to mam coś z bania, bo nie wytrzymałam i już się testuje.
    Matka moja jeszcze mnie co chwila pyta o dziecko.
    🤦‍♀️
    Wiedziałam, że będzie negatyw, ale jednak musialam 🤣
    Jeszcze 6 dni do @.... zwariuje. Serio.

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 19 marca 2022, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania35 wrote:
    W ogóle dziewczyny jestem w trakcie leczenie infekcji i od 2 dni mam problem z aplikacja tabletki. Nie wiem czy to przez zblizajacy się okres? Czy nawrót, ale jak skoro stosuje kurację od tygodnia? Czy leczenie jest nieskuteczne i powinnam zmienić?
    Według mnie może to być problem obniżającej się szyjki i zwiększenia ukrwienia. Ja zawsze przed okresem jestem jakby ciaśniejsza 😂 może to dlatego. Raczej wątpię żeby kuracja była nieskuteczna, nawrot pewnie tez nie skoro stosujesz leki. ☺️

    Ania35 lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 19 marca 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maste wrote:
    Nie dziękuję! Ale jednak ja to mam coś z bania, bo nie wytrzymałam i już się testuje.
    Matka moja jeszcze mnie co chwila pyta o dziecko.
    🤦‍♀️
    Wiedziałam, że będzie negatyw, ale jednak musialam 🤣
    Jeszcze 6 dni do @.... zwariuje. Serio.
    6dni do @ to jestes w 8dpo? Chyba za wczesnie ale tez bym pewnie już testowała😝 kiedyś bodajże Jolcia fajnie napisała ze testowanie 8-12dpo jest najfajniejsze bo jak wyjdzie negatyw to zawsze jest jeszcze nadzieja ze to za wczesnie i ja się z tym zgadzam w 100%🤣

    A tak właściwie to gdzie jest Jolcia? Halo Jolcia, co u Ciebie?

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Ania35 Autorytet
    Postów: 677 330

    Wysłany: 19 marca 2022, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Według mnie może to być problem obniżającej się szyjki i zwiększenia ukrwienia. Ja zawsze przed okresem jestem jakby ciaśniejsza 😂 może to dlatego. Raczej wątpię żeby kuracja była nieskuteczna, nawrot pewnie tez nie skoro stosujesz leki. ☺️
    Dzięki, tak myślałam, że to może coś z szyjka, ale nie badam to nie mam pewności. Wiedziałam, że doradzicie,dobrze że jestescie❤

    Hania007 lubi tę wiadomość

  • Pączek89 Ekspertka
    Postów: 195 65

    Wysłany: 19 marca 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, znowu miałam problem z aktualizacją apki bo ani w pl ani w de nie mogę jej zaktualizować.. Musiałam na nowo zainstalować. Ale do sedna..

    Zostaje do piątku wieczora w Niemczech, owulacja niby w niedzielę. Czy myślicie, że jeśli w piątek zaserduszkujemy przed moim powrotem do Polski to wystarczy? Bardzo mnie to martwi... :( czy lepiej odpuścić ten cykl?

    Insulinooporność, niedoczynnosc tarczycy, podejrzenie pcos,nadciśnienie
    Dieta z niskim IG ➕➖

    Staramy się o nasz pierwszy skarb❤️❤️❤️
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 19 marca 2022, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek89 wrote:
    Cześć dziewczyny, znowu miałam problem z aktualizacją apki bo ani w pl ani w de nie mogę jej zaktualizować.. Musiałam na nowo zainstalować. Ale do sedna..

    Zostaje do piątku wieczora w Niemczech, owulacja niby w niedzielę. Czy myślicie, że jeśli w piątek zaserduszkujemy przed moim powrotem do Polski to wystarczy? Bardzo mnie to martwi... :( czy lepiej odpuścić ten cykl?
    Hej. No co Ty nie odpuszczajcie! Działaj w piątek. Owulacja może być szybciej niż myślisz ☺️ Plemniki średnio żyją 24-48h ale mogą przezyc w odpowiednich warunkach 5dni.

    Kirra lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Maste Przyjaciółka
    Postów: 82 20

    Wysłany: 19 marca 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    6dni do @ to jestes w 8dpo? Chyba za wczesnie ale tez bym pewnie już testowała😝 kiedyś bodajże Jolcia fajnie napisała ze testowanie 8-12dpo jest najfajniejsze bo jak wyjdzie negatyw to zawsze jest jeszcze nadzieja ze to za wczesnie i ja się z tym zgadzam w 100%🤣

    A tak właściwie to gdzie jest Jolcia? Halo Jolcia, co u Ciebie?

    Niby dzis mam 9dpo (ale tej z apki- a czy to faktycznie byl ten dzien to inna kwestia), a w piątek mam dostać @.
    Dzis doszłam do wniosku, że te bóle podbrzusza to chyba jakieś permanentne niedosranie bo jem bez opamiętania 🤣 tak, że już sama sobą gardze 🤣 ogolnie to teraz patrzę na kalendarz i w tym cyklu to było tak: niby owu miała być w czwartek, wiec od pon do czwartku codziennie było ❤, a później w pon, jak mnie tak zalało. Więc zobaczymy, jeszcze tak jak sama napisałaś- ludze się, że to tak wczesnie, że nic nie wiadomo 😅

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 19 marca 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Hanią nie odpuszczaj, nigdy nie wiesz kiedy będzie owu dokładnie.

    Ja kiedyś spotkałam się z opinia że seks przed samą owu jest nawet lepszy niż w punkt w owu. Z tego względu że dobrze jak juz plemniki czekają w gotowości.

    Nie wiem ile w tym prawdy ale ma to jakiś sens ☺🍀🤞

    Hania007 lubi tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 19 marca 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Zgadzam się z Hanią nie odpuszczaj, nigdy nie wiesz kiedy będzie owu dokładnie.

    Ja kiedyś spotkałam się z opinia że seks przed samą owu jest nawet lepszy niż w punkt w owu. Z tego względu że dobrze jak juz plemniki czekają w gotowości.

    Nie wiem ile w tym prawdy ale ma to jakiś sens ☺🍀🤞
    Dokładnie tak, ostatnio czytałam najnowsze badania ze plemniki „dojrzewają” w układzie rozrodczym kobiety przez około 6h a komórka jajowa teoretycznie zyje 24h ale jest zdolna do zapłodnienia jedynie przez pierwsze 6h. W teorii wyglada to tak ze seks musi być naprawdę w odpowiednim momencie ale zdecydowanie przed owulacja. Po owulacji szanse drastycznie spadają a jak robili badania na grupach par starających się , przy pełnym monitoringu zaraz po uwolnieniu jajeczka współżycie nie dało ani jednej ciąży. 🤷‍♀️ Gorzej jak jest problem z żołnierzykami, wtedy trzeba wyższej matematyki żeby przybliżyć się jak najbardziej do odpowiedniego momentu

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 19 marca 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maste wrote:
    Niby dzis mam 9dpo (ale tej z apki- a czy to faktycznie byl ten dzien to inna kwestia), a w piątek mam dostać @.
    Dzis doszłam do wniosku, że te bóle podbrzusza to chyba jakieś permanentne niedosranie bo jem bez opamiętania 🤣 tak, że już sama sobą gardze 🤣 ogolnie to teraz patrzę na kalendarz i w tym cyklu to było tak: niby owu miała być w czwartek, wiec od pon do czwartku codziennie było ❤, a później w pon, jak mnie tak zalało. Więc zobaczymy, jeszcze tak jak sama napisałaś- ludze się, że to tak wczesnie, że nic nie wiadomo 😅
    Maste, umarłam🤣🤣🤣 może u mnie tez jest ta przypadłość co u Ciebie🙈 będziesz ponawiać sikanie?

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2022, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jednak zatestowałam zgodnie z tradycją 8dpo. Nord jednoznacznie pozytywny, kreska różowa, widoczna bez mrużenia oczu. Ale jak to u mnie bywa, podstawowe pytanie czy będzie ciemnieć 😶🙃
    Miłego dnia !

    Niaha, Żelka1990, Hania007, Dominisia35, Ania35, Wa123, Kasiak89 lubią tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 20 marca 2022, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonay wrote:
    Hej, ja jednak zatestowałam zgodnie z tradycją 8dpo. Nord jednoznacznie pozytywny, kreska różowa, widoczna bez mrużenia oczu. Ale jak to u mnie bywa, podstawowe pytanie czy będzie ciemnieć 😶🙃
    Miłego dnia !

    Ooo trzymam kciuki 🤞🤞🤞

    Dziewczyny, czy któraś z Was zauważyła opóźnienie miesiączki po ziołach? Zawsze mam jak w zegarku, a w tym cyklu już dwa dni 🐵 się spóźnia, oczywiście testy negatywne. Jedyna zmiana która była, to właśnie wprowadzenie tych ziół stąd podejrzenie, że to ich sprawka.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ