X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)
Odpowiedz

Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)

Oceń ten wątek:
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Wam pięknego i przełomowego 2022, niech się spełnią Wasze marzenia o dziecku <3

    Sowella, Tedka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2022 😊 samych pomyślności, spełnienia marzeń 🤰👶 i dużo zdrówka 💚

    Sowella, Wjedzma lubią tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂jestem też w drugiej fazie cyklu...i czekam... Tak się nakręciłam na ten cykl,że masakra🙊
    Boję się,że upadek będzie bardzo trudny, więc dołączam do Was. Powiem Wam,że od owu jest mi cały czas ciepło, czuję się jak z temperaturą,ale mierze ja i nic wysokiego nie ma( takie 37 w ciągu dnia,ale mam tak zawsze) i do tego ból cycków....wiem,że to za wcześnie na jakiekolwiek objawy,ale jedno jest pewne...ten cykl jest inny😉więc obudziła się nowa nadzieja 💞
    Trzymam za Was kciuki laseczki✊✊

    Tedka lubi tę wiadomość

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejka🌸 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂jestem też w drugiej fazie cyklu...i czekam... Tak się nakręciłam na ten cykl,że masakra🙊
    Boję się,że upadek będzie bardzo trudny, więc dołączam do Was. Powiem Wam,że od owu jest mi cały czas ciepło, czuję się jak z temperaturą,ale mierze ja i nic wysokiego nie ma( takie 37 w ciągu dnia,ale mam tak zawsze) i do tego ból cycków....wiem,że to za wcześnie na jakiekolwiek objawy,ale jedno jest pewne...ten cykl jest inny😉więc obudziła się nowa nadzieja 💞
    Trzymam za Was kciuki laseczki✊✊

    Heej <3 a ile jesteś dpo? Mam ogromną nadzieję, że ten inny niż wszystkie cykl okaże się dla Ciebie szczęśliwy :)

    Ja też się mocno nakręciłam, na tyle że nie wytrzymam i jutro testuję, chociaż dopiero 8dpo 🤭 ciekawa jestem czy coś tam zaświta.

    Od owu codziennie boli brzuch jak na okres, od 2 dni trochę bardziej, plus miewam kłucia w podbrzuszu i w dole pleców. W ogóle dzisiaj w nocy wstałam na siku i tak mnie plecy bolały, że się podnieść nie mogłam, co było dziwne bo spałam na plecach czyli teoretycznie najlepsza pozycja do spania 🤷‍♀️ no i tak sobie wmawiam, że każda mała dolegliwość to objaw ciąży, jestem bardzo ciekawa czy przyjdzie @ i mnie sprowadzi na ziemie.

    Halo halo, a co u reszty z Was? Jak się czujecie?

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zero bólu zero objawów. Nic. Po owulacji jeden dzień miałam bóle małe, od tamtego czasu pustka. Mierze dzielnie temp obserwuje sie :) zonavzymy. Byłam dobrze nastawiona ale chwilowo jakos leci mi entuzjazm w dół. Za dużo sie znowu nabyłam w towarzystwie szczęśliwych rodziców i dziadków. Trudne czasy

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dopiero 4 dpo,więc czeka mnie jeszcze sporo czekania😉
    Wjedźma 8 dpo można zaryzykować testowanie,ale wynik negatywny jeszcze nic nie przekreśli✊😘
    Tedka całkiem ładny masz wykres😻
    Trzymam kciuki 💕

    Tedka lubi tę wiadomość

  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma czy dzisiaj testowałaś? Jak wynik? Czekam na zielone zakończenie 🍀✊✊

    Tedka u Ciebie ładnie wykres wygląda. Musi mieć zielone zakończenie 🍀

    U mnie dzisiaj prawdopodobnie 1 dpo albo 2 dpo. Nie wiem bo przez brak mierzenia temperatury ciężko mi określić 🤷‍♀️ Nawet jajniki nie dały o sobie znać w tym cyklu. Boje się, że nic z tego nie będzie no może cykl bezowulacyjny 😔 Zobaczymy za 12 dni jaki będzie finał 🍀

    Tedka lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam spadek temp. Nie wiem o co kaman. Ani nie piłam alkoholu jakos specjalnie, lampka szampana do obiadu na nowy rok. Ani żadnych stresów… dziwne. Martwi mnie to.

    Oho i jakieś delikatne kłucia juz są. Także… będzie okres jak nic :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2022, 10:44

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Wjedzma czy dzisiaj testowałaś? Jak wynik? Czekam na zielone zakończenie 🍀✊✊

    Tedka u Ciebie ładnie wykres wygląda. Musi mieć zielone zakończenie 🍀

    U mnie dzisiaj prawdopodobnie 1 dpo albo 2 dpo. Nie wiem bo przez brak mierzenia temperatury ciężko mi określić 🤷‍♀️ Nawet jajniki nie dały o sobie znać w tym cyklu. Boje się, że nic z tego nie będzie no może cykl bezowulacyjny 😔 Zobaczymy za 12 dni jaki będzie finał 🍀

    Dziękuje za dobre słowo ale dzisiaj juz tak ładnie nie wyglada. Zerknij jaki spadek z górki!

    Wjedzma dawaj znać po teście!! :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Dziękuje za dobre słowo ale dzisiaj juz tak ładnie nie wyglada. Zerknij jaki spadek z górki!

    Wjedzma dawaj znać po teście!! :)

    Spokijnie, jeszcze ma czas odbić. Może ten spadek był spowodowany zagnieżdżeniem ✊

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka ja to bym powiedziała, że to spadek implantacyjny 😎 mocne kciuki, żeby tak było 💪✊

    Ja zatestowałam i bielutko. Oczywiście jak się przyglądam to coś tam widzę, ale ja to chyba zawsze COŚ widzę 🤦‍♀️ Mam pinki płytkowe super czułe (czułość 10) i właśnie widzę na comiesięcznym wątku, że jedna dziewczyna miała na nim bledziusią kreske przy becie 54! 🤦‍♀️ ja nie wiem co jest nie tak z tymi testami.

    Powtórka we wtorek :D

    Jolcia90 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz chyba nie wierze w te spadki implantacyjne :(( dopiero 6dpo. Ech :(

    Wjedzma moze wrzuć fotkę? :) zobaczymy co tam widać ciekawego :p

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Spokijnie, jeszcze ma czas odbić. Może ten spadek był spowodowany zagnieżdżeniem ✊

    No ja mam nadzieje ze odbije bo jeszcze sporo czasu do okresu. Bez przesady :p

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Juz chyba nie wierze w te spadki implantacyjne :(( dopiero 6dpo. Ech :(

    Wjedzma moze wrzuć fotkę? :) zobaczymy co tam widać ciekawego :p

    Tedka oczywiście nie nastawiaj się na nic, ale ja dalej mocno wierzę, że się uda 💪

    https://naforum.zapodaj.net/760e21597a06.jpg.html

    Ja się w ogóle nie napalam, bo jest bardzo wcześnie plus mogło po prostu tak dziwnie zdjęcie wyjść. Szczerze mówiąc jak wstałam i poszłam robić test to jeszcze na oczy nie widziałam i mi się wręcz mienił ten test w oczach 🤣

    Jolcia90 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Tedka oczywiście nie nastawiaj się na nic, ale ja dalej mocno wierzę, że się uda 💪

    https://naforum.zapodaj.net/760e21597a06.jpg.html

    Ja się w ogóle nie napalam, bo jest bardzo wcześnie plus mogło po prostu tak dziwnie zdjęcie wyjść. Szczerze mówiąc jak wstałam i poszłam robić test to jeszcze na oczy nie widziałam i mi się wręcz mienił ten test w oczach 🤣
    Ja coś tam widzę ☺️ oby to było TO!

    Czytam dziewczyny Wasz wątek i mocno zaciskam za Was kciuki 😘 przycupne tu sobie na razie jeśli mogę, chociaż u mnie dopiero co 🐒 się kończy :)

  • Sowella Autorytet
    Postów: 451 222

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma ja cos tam widze, tylko ciezko stwierdzic czy kreska jest rozowa czy bardziej szara (jak ta fabryczna) 🤔
    Ponoc najlepiej wybarwiaja sie Facelle z roska. Powtorz jutro :P

    Tedka ✊ zeby odbilo teraz !

    Ja od dwoch dni mam wrazenie ze piersi jakies pelniejsze.. i wczoraj nawet jakis czas jakby kluly.. ale chyba sobie wmawiam..
    Wogole zauważyłam ze rano zawsze sa pelniejsze niz pozniej w ciagu dnia ? Nie wiem czy to mozliwe 😀
    Dzis rano nawet mialam zatestowac przez te piersi i bole podbrzusza ostatnio ale w ostatecznosci zrezygnowalam bo to dopiero 8dpo i nasikalam na owulaka 😅 ale negatywny ;) (czasem sa pozytywne w ciazy)

    On i Ona: 33 lata
    2017: upragnione szczęście <3
    07.2019: start starań o rodzeństwo
    01.20: 6tydz.👼
    09.20: cb
    11.20: cb, bhcg 20
    05.21: 4/5tydz, bhcg 57->108->198 👼
    06.21: 4/5tydz, bhcg 1330->1191->1081 👼
    09.21: cb bhcg 12->25->29
    9.05.22: cień cienia (9dpo), 3.06.22 6t5d i ❤️, 9.06.22 7t4d CRL=1.3cm i ❤️, 19.06.22 💔 👼😭

    29.08.23 nasz cud i spełnienie marzenia ❤️ 👧

    👨‍👩‍👧‍👦

    Kariotyp żeński ❌
    Ana4 Zespół Sjoergena❌
    Brak 3 KIR impl
    Krzywa gluk. 101/149/100❌
    Krzywa insu. 9.6/156/81❌leki, dieta, ruch 💪

    Morfologia: 3%, Ruchliwość: 43% ❌
    Nietolerancja glukozy ❌ dieta, ruch💪
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też nie jestem w stanie stwierdzić czy może fabryczna się tak odbiła na tym zdjęciu czy co. Sowella kupie jutro te facelle. A zobacz czy nie masz sutków ciemniejszych albo czy Ci żyły nie powychodziły, może faktycznie coś się tam dzieje 😎 Testujesz ze mną we wtorek? <3 💪

    U mnie za to piersi są jak dwa flaczki jakbym była zaraz po okresie, co jest w sumie dziwne bo po owu im bliżej okresu tym miałam twardsze i pełniejsze 🤷‍♀️

    Jolcia zapraszamy, możesz sobie z nami przycupnąć w oczekiwaniu na owu, zamierzasz robić testy albo iść na monitoring? Jakie masz cykle zazwyczaj?

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma, raz coś widze a jak mrugne to nic :p haha. Trzymam kciuki za powtórkę!! 😍😍

    Nie mogę sie doczekać mierzenia temperatury jutro rano, chciałabym żeby wróciła na wysokie tory :((
    Jest w sumie jeszcze jeden czynnik który moze mieć jakis wpływ na temp u mnie, mianowicie biorę progesteron w globulkach dopochowo. Juz nie wiem czy taka mała dawka na noc coś w ogóle by zmieniła, ale kto wie… no ale czy akurat spowodowałaby spadek akurat teraz jak biorę od owulacji? No nic, zobaczymy.

    Jolcia witamy i na tym wątku :) ❤️ Zawsze jesteś mile widziana!

    Wiecie ja teraz tak sie nastawiam na ten cykl, ale w sumie głupia jestem bo dlacZego miałoby mi sie udać teraz, skoro nie udawało sie przez ostatnie dwa lata??!! Ech

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2022, 13:12

    Jolcia90 lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Trochę nie w temacie. Wiecie może jak to jest z zapisywaniem tempki w różnych porach? Jeśli się mierzy później niż zwykle to trzeba coś tam odjąć od temperatury. A co w sytuacji gdy zmierzę temperaturę wcześniej niż zwykle? Np o 2 h? Wtedy tempke zapisuje się taką jaką widać czy się coś do niej dodaje? Ja w tym moim wykresie wogóle trochę pokiełbasiłam bo zwykle zapisywałam o 8:00 lub trochę po, a teraz ostatnie 2 dni o 6:30. I czytałam w artykule, że do 7:30 temperatura jest niższa niż po tej godzinie. Więc nie wiem w sumie czy moja tempka nie byłaby wyższa przez te ostatnie dwa dni jakbym mierzyła o tej stałej godzinie czyli 8:00

  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    No właśnie też nie jestem w stanie stwierdzić czy może fabryczna się tak odbiła na tym zdjęciu czy co. Sowella kupie jutro te facelle. A zobacz czy nie masz sutków ciemniejszych albo czy Ci żyły nie powychodziły, może faktycznie coś się tam dzieje 😎 Testujesz ze mną we wtorek? <3 💪

    U mnie za to piersi są jak dwa flaczki jakbym była zaraz po okresie, co jest w sumie dziwne bo po owu im bliżej okresu tym miałam twardsze i pełniejsze 🤷‍♀️

    Jolcia zapraszamy, możesz sobie z nami przycupnąć w oczekiwaniu na owu, zamierzasz robić testy albo iść na monitoring? Jakie masz cykle zazwyczaj?
    Moje cykle odkąd zaczęłam się starać są zwariowane 😅To w sumie chyba już 6 cykl i każdy był inny. W tym miesiącu robię testy, mierze temperaturę plus chciałabym po owulacji zbadać progesteron. Pierwszy raz będę go robiła, ale czytałam że najlepiej 7 dpo, tak? Moje cykle wahają się ostatnio od 30 do 38 dni :( ten ostatni był ładny, bo testy owulacyjne pokryły się z temperaturą, śluzem i ochota na przytulasy ;)

    Kochane, a ja mam jeszcze takie pytanie dotyczące temperatury w pierwszej fazie cyklu( wiem, że tytuł wątku wskazuje na drugą fazkę😂, ale skoro już jesteście po części pierwszej to może pomożecie)...zawsze przy okresie Wam spada? Ja tym razem zauważyłam, że nie chce się zbić. 4 dzień 🐒 a ja ciągle 36.9...w poprzednich ładnie spadła, żeby później przy owulacji iść w górę a teraz jakieś takie cyrki 😂

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ