X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziewczyny czy któraś z Was zaszła w ciążę jak sperma wypłynęła z Was od razu?
Odpowiedz

Dziewczyny czy któraś z Was zaszła w ciążę jak sperma wypłynęła z Was od razu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 20 stycznia, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie 😀 Czy któraś z Was zaszła w ciąże gdy po stosunku od razu wstała i sperma od razu wyleciała ?

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 384 284

    Wysłany: 21 stycznia, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zawsze wylatuje ale nigdy nie będziesz miała pewności czy wyleciało wszyatko...

    Jvvliett lubi tę wiadomość

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 21 stycznia, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    To zawsze wylatuje ale nigdy nie będziesz miała pewności czy wyleciało wszyatko...
    Wiem, wiem bardziej zastanawiam się czy to stanowczo zmniejsza szanse i faktycznie by się troszkę poleżało 🤔

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2754 2964

    Wysłany: 21 stycznia, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, to co miało się dostać przy wytrysku to się dostało. Normalne, że jak wstaniesz z łóżka od razu po to sperma zazwyczaj wypływa 😊

    Jvvliett lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 303 59

    Wysłany: 21 stycznia, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdzieś czytałam, że aby zwiększyć szanse na zapłodnienie to po współżyciu należy poleżeć przez około 15 minut. Wtedy sperma w polaczeniu ze śluzem kobiecym rozrzedza się i tworzą się lepsze warunki dla transportu plemników do komórki jajowej. Chociaż do zapłodnienia wcale dużo spermy nie trzeba, także nawet jeśli sporo Ci jej wyleciało to wcale nie przekreśla szansy na zapłodnienie 🙂

    Jvvliett lubi tę wiadomość

  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 21 stycznia, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Ja gdzieś czytałam, że aby zwiększyć szanse na zapłodnienie to po współżyciu należy poleżeć przez około 15 minut. Wtedy sperma w polaczeniu ze śluzem kobiecym rozrzedza się i tworzą się lepsze warunki dla transportu plemników do komórki jajowej. Chociaż do zapłodnienia wcale dużo spermy nie trzeba, także nawet jeśli sporo Ci jej wyleciało to wcale nie przekreśla szansy na zapłodnienie 🙂
    Właśnie też tak czytałam, że lepiej dłużej poleżeć i troszkę mnie to zmartwiło, ale może akurat się uda 🙂

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 303 59

    Wysłany: 21 stycznia, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    Właśnie też tak czytałam, że lepiej dłużej poleżeć i troszkę mnie to zmartwiło, ale może akurat się uda 🙂
    Sperma wylatuje z prędkością około 45km/h. Przy takiej prędkości w ułamek sekundy dostaje się do macicy 🙂 więc część plemników na pewno tam została, pod warunkiem że miałaś płodny śluz i żołnierze nie obumarły 🙂

    Jvvliett, Chesterka1124 lubią tę wiadomość

  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 21 stycznia, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Sperma wylatuje z prędkością około 45km/h. Przy takiej prędkości w ułamek sekundy dostaje się do macicy 🙂 więc część plemników na pewno tam została, pod warunkiem że miałaś płodny śluz i żołnierze nie obumarły 🙂
    Tak, to było przed owulacją, był płodny śluz i następnego dnia pod wieczór skok temperatury 🙂

    Karo Lina lubi tę wiadomość

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 303 59

    Wysłany: 21 stycznia, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    Tak, to było przed owulacją, był płodny śluz i następnego dnia pod wieczór skok temperatury 🙂
    To teraz tylko zostaje czekać🙂 kiedy testujesz ?

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7643 10003

    Wysłany: 21 stycznia, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Ci odpowiem z biologicznego punktu widzenia, sperma to plemniki + preejakulat. Razem to po prostu ejakulat ☺️ plemniki lecą do dróg rodnych, preejakulat wypada ☺️ więc jeśli jest stosunek z wytryskiem w okresie płodnym to tak, ciąża jest możliwa nawet jak wstaniesz w 1 sek po wytrysku ☺️

    Karo Lina, Jvvliett lubią tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 21 stycznia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    To teraz tylko zostaje czekać🙂 kiedy testujesz ?
    Za 9 dni powinnam mieć @ 🙂 mam nadzieje, że nie przyjdzie

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 303 59

    Wysłany: 21 stycznia, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    Za 9 dni powinnam mieć @ 🙂 mam nadzieje, że nie przyjdzie
    To prawie tak jak ja! Na okres, którego mam nadzieję że nie będzie, wyczekuję 30-31 stycznia. Z tym że u mnie stosunek był 3 dni przed owulacją. Oby nam się poszczęściło w tym cyklu 🙂

    Metztli lubi tę wiadomość

  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 21 stycznia, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    To prawie tak jak ja! Na okres, którego mam nadzieję że nie będzie, wyczekuję 30-31 stycznia. Z tym że u mnie stosunek był 3 dni przed owulacją. Oby nam się poszczęściło w tym cyklu 🙂
    No to trzymam za nas kciuki ☺️ daj znać jak tam 🙂

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 303 59

    Wysłany: 21 stycznia, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać, ja też będę czekać na wieści od Ciebie🙂

    Jvvliett lubi tę wiadomość

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 303 59

    Wysłany: 25 stycznia, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Jvvliett, jak tam u Ciebie ? Ja chyba nie wytrzymam i dzisiaj będę testować... U mnie dziś 9dpo. 22 dzień cyklu. Objawów w sumie żadnych konkretnych nie mam, poza kłuciem jajnika przez 3 dni , kilka dni po owulacji.

  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 25 stycznia, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Hej Jvvliett, jak tam u Ciebie ? Ja chyba nie wytrzymam i dzisiaj będę testować... U mnie dziś 9dpo. 22 dzień cyklu. Objawów w sumie żadnych konkretnych nie mam, poza kłuciem jajnika przez 3 dni , kilka dni po owulacji.
    Hej, ja chyba jeszcze poczekam do weekendu bo boje się tego rozczarowania 🙈 tez miałam kłucie jajników przez 2-3 dni a wczoraj miałam taki ból jak na 🐒 ale przeszło i na razie jest czysto. Daj znać jak już zrobisz test, trzymam kciuki !

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 303 59

    Wysłany: 25 stycznia, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    Hej, ja chyba jeszcze poczekam do weekendu bo boje się tego rozczarowania 🙈 tez miałam kłucie jajników przez 2-3 dni a wczoraj miałam taki ból jak na 🐒 ale przeszło i na razie jest czysto. Daj znać jak już zrobisz test, trzymam kciuki !
    Zazdroszczę Ci że masz tyle cierpliwości żeby tak długo czekać 🫣 jak Ty to robisz ?!
    Robiłam test, ale z popołudniowego moczu. Po dwóch kawach i herbacie 🫠 nie wiem co to wyszło.
    https://zapodaj.net/plik-ura8Al4pRP niby jakiś cień cienia cienia widzę, pod odpowiednim kątem. Ale już miałam takie cienie a ciąży nie było. Jutro zrobię kolejny z samego rana 🙂

    Jvvliett lubi tę wiadomość

  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 25 stycznia, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Zazdroszczę Ci że masz tyle cierpliwości żeby tak długo czekać 🫣 jak Ty to robisz ?!
    Robiłam test, ale z popołudniowego moczu. Po dwóch kawach i herbacie 🫠 nie wiem co to wyszło.
    https://zapodaj.net/plik-ura8Al4pRP niby jakiś cień cienia cienia widzę, pod odpowiednim kątem. Ale już miałam takie cienie a ciąży nie było. Jutro zrobię kolejny z samego rana 🙂
    Powiem Ci, ze ja w ogóle nie jestem cierpliwa tylko nie chce żeby czar prysł 😅 ale wiem, ze to nieuniknione 😁 o kurczę mam nadzieje, ze za kilka dni zobaczysz juz mocne dwie kreseczki 😊 ale widzę ze jest potencjał 😄 albo może pójdź sobie na betę to będziesz miała pewność 😁 ja to zawsze czysta biel do tej pory 😕

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 303 59

    Wysłany: 25 stycznia, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    Powiem Ci, ze ja w ogóle nie jestem cierpliwa tylko nie chce żeby czar prysł 😅 ale wiem, ze to nieuniknione 😁 o kurczę mam nadzieje, ze za kilka dni zobaczysz juz mocne dwie kreseczki 😊 ale widzę ze jest potencjał 😄 albo może pójdź sobie na betę to będziesz miała pewność 😁 ja to zawsze czysta biel do tej pory 😕
    Mam nadzieję, że obu nam się uda w tym cyklu... A jeśli nie, to cóż, kolejne próby w następnym cyklu będą 🫣 powiem szczerze że wolałabym chyba mieć biel vizira nic w każdym cyklu cień cienia, który o niczym nie świadczy a tylko nadzieję daje. Niestety ze względu na pracę w najbliższym czasie nie mam możliwości wybrania się do laboratorium. Ale widzisz, udało Ci się już długo wytrzymać bez testowania...zazdroszczę 😅

  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 25 stycznia, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Mam nadzieję, że obu nam się uda w tym cyklu... A jeśli nie, to cóż, kolejne próby w następnym cyklu będą 🫣 powiem szczerze że wolałabym chyba mieć biel vizira nic w każdym cyklu cień cienia, który o niczym nie świadczy a tylko nadzieję daje. Niestety ze względu na pracę w najbliższym czasie nie mam możliwości wybrania się do laboratorium. Ale widzisz, udało Ci się już długo wytrzymać bez testowania...zazdroszczę 😅
    Może masz racje najgorsze jest to rozczarowanie i to ze człowiek przez dwa tygodnie nie myśli o niczym innym 😅 ja to podziwiam jak ktoś umie wyłączyć głowe, nie myśleć o tym i nie szukać objawów przez cały czas nowych 😃 tez mam nadzieje, ze nam się uda ✊🏼🫶🏼

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ