X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia pisz śmiało :*

    Cheresta, u nas HBA na poziomie 78%. Do tego nieidealna fragmentacja DNA. Co prawda my myślimy już tylko w kategoriach IVF, bo nic innego nam nie zostało, ale embriolodzy powiedzieli, że to nie jest tragiczny wynik. Nie wiem jak to się ma do naturalnych starań i czy da się to naprawić suplementami..

    Rozumiem Twojego męża. Ja też się obwiniam, bo problem leży po mojej stronie. Rzadko to się zdarza, ale się zdarza.. Twoje zapewnienia pewnie niewiele mu dadzą, jeśli coś sobie w głowie 'ułożył' to ciężko będzie Ci to wybić. Mimo tego, że tak jak mówisz to jest Wasz wspólny problem, nie jego. Wy w tym tkwicie, wspólnie. Jest podłamany, bo to świeży wynik i świeża sprawa. Czas upłynie i będzie łatwiej. Walczcie, jest o co (a raczej o kogo ;)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never lost hope wyslalam Ci zaproszenie do psiapsiolek :)

    never_lose_hope lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia czyli jest dla nas nadzieja, dzięki za dobre słowo ;)

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa przykro mi że cykl bez owu :( i trzymam kciuki żeby Clo ruszyło leniuszki i wykluły się piękne kurczaki!

    never lose hope koniecznie daj znać :) nieustannie kibicuję żebyś szyła swoje cuda dla własnych dzieci :*

    Bazylkove świetna decyzja, gratulacje :) głowa się zajmie czymś innym :) ze mnie się śmiali w pracy że zmieniłam oddział na wymarzony (i wredną szefową po 15 latach męczarni!) i za 3 miesiące w ciąży byłam. Kto wie jak to się ułoży.. ;) życzę Ci takiego fajnego zresetowania jak u mnie.

    never_lose_hope, bazylkove, Anaaa90, Emiilka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za tajna grupa? Odkryłam jakieś nieznane mi internety ;D
    Połowy nie pamiętam z tego co się działo przez ostatnie 5 dni więc witam się dzisiaj.

    Malgonia, reset, Lunaris, KateHawke, Aga9090, Bajkaaa, Karma88, summer86, Emiilka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, Yos cudowne zdjecia <3
    Anaa przykro mi, że cykl bez ovu :(

    Tak dobrze zaczął się ten czerwiec, a ostatnio jakoś coraz mniej pozytywnych testów.. Sikajcie i pokazujcie nam tu dwie kreski :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 00:30

    Yoselyn82, Anaaa90, Siwulec lubią tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ja odpuszczam tylko leki bez których i tak sobie radzę :P zastanawiam się jedynie nad heparyną...

    Ptysia napisała że żyje, jest zmęczona, brzuch ciągnie i miała wyjść ze szpitala... Nic więcej...

    A co do IUI o którym KateKum i Cheresta pisały na czerwcowym wątku, to są badania kliniczne w Invimedzie i wtedy się za to IUI ani badania do niego nie płaci :) moim zdaniem warto :) my idziemy na wizytę 11 lipca :)

    Bociek we Wro?

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe93364a74dd.png

    Dziewczyny mam czesc wynikow. Pomoze ktoras?
    Z tego co czytam na necie to sam antykoagulant tocznia jeszcze o niczym nie świadczy.. mam nadzieje ze niedlugo bedzie reszta


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 20:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe93364a74dd.png

    dziewczyny mam czesc wynikow. pomoze ktoras?

    Będziesz robić pakiet z testdna?
    Chyba warto w takiej sytuacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia jeśli dobrze kojarzę, to heparynę będziesz musiała włączyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak będę robić. Dzisiaj własnie kurier mi przyniósł

    Ania1003, Rucola lubią tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Jezu, moja aktywność spadła dzisiaj poniżej zera. Dodatkowo (Reset) szykuje się chyba zmiana pogody na Dolnym Śląsku, bo głowę chce mi urwać (aż do porzygu) , a kolano z bólu najchętniej bym sobie wycięła! Ot co, taki metepata ze mnie.

    Żeby nie było - czytam was ciągle, ale poważnie brak mi dziś sił.


    No właśnie ni jak, myślałam, że chociaż schabowy mu w gardle stanie - a tu nic! Dojadł obiad, pozmywal i dał mi ciasto :D wewnętrznie czuję, że przyniosło mu to ulgę, bo sam co chwilę narzeka na zawalanie mu w pracy (a nawet po!) dnia pierdolami (albo wiedział, że już się na kimś wyzylam i będzie miał spokój do jutra :D)

    Boćku
    owocnej owulacji!
    Reset, powodzenia na jutrzejszym monitoringu!
    Siwulec, Ana trzymam kciuki za wasze wizyty i nie mogę się doczekać zdjęć!


    Chciałam jeszcze też dodać, że jestem zachwycona tym wątkiem! Czuję się na prawdę jak w domu :) przytulnie, bezpiecznie, wśród bliskich! <3

    Edit. Rucola pisałaś o mizerii... I na samą myśl zaślinilam telefon, a w domu pół ogórka nawet nie mam!

    Minie mam to samo. Łeb mi pęka dzisiaj

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    2 dni temu mialam to samo.. Zaczynam sie martwić tym

    Yos to chyba faktycznie coś w powietrzu wisi. Ja mam też odlot, a w ciąży nie jestem

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziękuję za wasze wsparcie.
    Ja korzystam i się luzuje ;)
    Właśnie tak, pyszności
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/97ffa0444514.jpg

    Tosia2323, Aga9090, Malgonia, Rucola, blue00, never_lose_hope, reset, KateKum, Minie Black, Lunaris, Morusek, Luna1993, KateHawke, JustynaG, Emiilka, Czrna 81, Kargo31 lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe93364a74dd.png

    Dziewczyny mam czesc wynikow. Pomoze ktoras?
    Z tego co czytam na necie to sam antykoagulant tocznia jeszcze o niczym nie świadczy.. mam nadzieje ze niedlugo bedzie reszta
    Tosia mi jak wyszedł pozytywny musiałam go powtorzyc po pół roku, później już był ujemny. Wydaje mi się że heparyne warto brać. Na pewno nie zaszkodzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 20:40


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia dobrze, ze robisz te badania. Zaczekajmy na resztę wyników na spokojnie, na razie pojawił się jakiś punkt zaczepienia, zobaczymy jakie będa pozostałe wyniki

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mi miło, że zostałam tu uwzględniona, tym bardziej, że ostatnio czułam się jakaś niezauważona. Również na miesięcznych się gubię, a i dolujace dla mnie już jest comiesięczne zapisywanie. Bo ze mnie to prawdziwy dinozaur i wiekowy i staraniowy.

    Dziewczyny a te badania kliniczne w invimedzie, bo też już sprawdzałam one dotyczą tylko tych par u których morfologia jest w normie? Tak mi coś na stronie smignelo.
    Tydzień do wizyty u Gizlera, zaczynam mieć stresa.
    Minie Twoja mała jest przeslodka, pożycz na tydzień
    :)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe93364a74dd.png

    Dziewczyny mam czesc wynikow. Pomoze ktoras?
    Z tego co czytam na necie to sam antykoagulant tocznia jeszcze o niczym nie świadczy.. mam nadzieje ze niedlugo bedzie reszta
    To jest wskazanie do refundowanej heparyny w ciąży i niestety dalszych badań, ale najważniejsze już widzę masz zrobione, tylko na wyniki czekasz. Z tym koniecznje trzeba iść do reumatologia ewntualnie immunologa. Pewnie dostaniesz skierowanie na pełne badanie krzepliwości krwi.
    Sama widzisz, że nie zmarnowałaś kasy na badania - pomogą Ci kiedyś zadbać o przyszłą ciążę.

    A białko S fajne, ale ono mogło już skoczyć po ciąży. Ja miałam bez ciaży 120- ileś a teraz 55 - i to jest coś, co w przyszłej ciąży też będziesz musiała kontrolować.

    Rucola lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem! Wczoraj wróciłam po laparoskopii do domu, dostałam takich boli, ze myślałam, że się kończę. Do tego sikanie co kilka minut, ale jak szlam do łazienki, to mało co wysikalam. Takiego bólu nie życzę nikomu! W końcu mąż zadzwonił do lekarza, który robił operacje i mnie sam tam skierował i na szczęście był na dyżurze, wiec kazał przyjechać. Jechaliśmy znowu 50 km do szpitala, ledwo do niego doszlam z bólu, szybko usg i okazało się, ze zatrzymał mi się mocz. Założyli jednorazowy cewnik i zeszło litr moczu. Wyobraźcie sobie moja ulgę... myślałam, ze się temu lekarzowi na szyję rzucę:p dzisiaj już mnie nie boli, ale jak pije dużo to chodzę do ubikacji non stop i boli mnie cewka moczowa - podejrzewam, ze to po założeniu cewnika, bo byłam taka ściśnietą z tego bólu, ze było ciężko go zamontować. Mam nadzieje, ze już wszystko wróci do normy, bo nieprzyjemne uczucie.I wychodzi na to, że nie bolą mnie ani rany ani ramiona, z tym mam spokoj, to mam problem z czym innym, a tak to czułabym się po laparo naprawdę dobrze.

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa90 wrote:
    Oki ja już po. Cykl bezowylacyjny. W następnym cyklu jeszcze raz Clo bo mówi że działa i estroferm ;/ no zobaczymy co to będzie ;/

    Anaaa, nie wiem jakie miewasz normalnie cykle... ale wystarczy spojrzeć na mój :)
    Owulacja w 23dc zakończona ciążą. A miewałam też owulacje w 28dc!

    No ale skoro lekarz mówi, że w tym cyklu szans nie ma... to czekamy na kolejny, bardziej owocny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 21:52

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ