X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, wiecie, że ja na 6 lipca na wesele też muszę kieckę kupić?! Czekałam na wyprzedaże, to teraz wyjeżdżamy... Ech, chyba sobie na weekendzie siądę przy necie i zacznę zamawiać, najwyżej będę odsyłać.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek- kryminały Camilly Lackberg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 10:24

    Asiek1214, never_lose_hope lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie, dla mnie nie jest za krótka, tylko góra mi nie pasuje. gdyby była mocniej zabudowana u góry, to długość super, szczególnie przy takich nogach a tak to tu wycieta, tu wycieta.... Fason nie dla Ciebie, ogólnie nie podoba mi się jej fason :P

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Kargo reset kciuki za wizyty
    Minnie faktycznie chyba za krótka ta sukienka. I muszę ci przybić piątkę, siostra męża też się zapowiedziała na weekend. Nic to że mieliśmy spędzić cały weekend na działce :/
    A tak poza tym obudził mnie okres, kompletnie bezobjawowy

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za wizyty : *

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, Kargo trzymam kciuki za wizyty :)

    Reset dobrze że jajcory bolą, to znak że pracują :) ja mam tak co miesiąc, czasami łagodne kilkuminutowe bóle, a czasami jest tak że muszę się położyć, bo tak skręca :/

    Co do wyprzedaży, to ruszyły w Mango i Zarazie :) ja już upolowałam lniane spodnie <3

    Asiek a co lubisz czytać?

    A my dziś idziemy wydać miliony monet na kariotypy hue hue :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ktoś był zainteresowany to od dzisiaj w Esotiq przy zakupach za 400zł płacisz 200. ;-)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałamCOŚdoWASnapisaćALEzje...aMIsięSPACJAnaKLAWIATURZE:)

    blue00, Minie Black, Aga9090, Bocianiątko, Anaaa90, Kargo31, Siwulec, JustynaG, Emiilka, MaryAnn lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisz śmiało :D

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki trzymam kciuki za Wasze wizyty :*

    Minnie jak dla mnie masz boską figurę i marzę o takiej ale dla mnie ta granatowa wygląda jak przedłużony T-shirt z rozcięciem z przodu. Na poprawiny nie bardzo, raczej z balerinami na codzien.

    Ja dziś po pracy mam wizytę u podolożki (nie wiem czy tak to się pisze :) a potem idę coś kupić na pożegnanie w przedszkolu.

    Doradzicie mi ? sprawa wygląda tak że młody jutro kończy 1 rok w przedszkolu. Nie mamy wybranej żadnej trójki rodziców która by ogarniała jakieś organizacyjne sprawy. Dwie panie które zajmowały się nimi zostają dalej w maluszkach a jedna wychowawczyni będzie z nimi do końca przedszkola. Wypada chyba coś kupić jakies kwiatki czy cos słodkiego i podziękować ? Czy przesadzam ? Panie zawsze były bardzo miłe i wydawało mi się to naturalne a widzę ze żaden rodzić nie podejmuje tematu żebyśmy cos razem się złożyli...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sytuacja opanowana :)

    Meśka no u moich koleżanek raczej jest zwyczaj kupować coś wychowawcom, jakiś drobiazg. Nie macie jakiejś rady rodziców czy czegoś takiego?

    Kciukam mocno za wszystkie wizytujące. Przepraszam, że tak nie na bieżąco, ale mam gorący okres w pracy. Mam nadzieję, ze ze tydzień będzie troszkę lepiej a za dwa będę już w ciąży :P

    No dobra przerwa mi minęła na naprawianie klawiatury :P

    JustynaG lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Meśka no u moich koleżanek raczej jest zwyczaj kupować coś wychowawcom, jakiś drobiazg. Nie macie jakiejś rady rodziców czy czegoś takiego?

    Nie mamy rady rodziców i nie ma oficjalnego zakonczenia bo takie zakończenie mają tylko te dzieci co już kończa przedszkole i idą do szkoły.
    No ale jednak te nasze Panie cały rok podcierały im tyłki i przytulały, karmiły i wydaje mi się że może by wypadało..

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka skoro reszta rodziców nie jest chętna do składek, to ja bym sama kupiła jakiś drobiazg w ramach podziękowań :)

    Dziewczyny widziałyście, że jest petycja o refundację IVF:

    https://www.petycjeonline.com/petycja_do_kancelarii_premiera_o_przygotowanie_ustawy_ktora_zapewniaby_refundacj_nfz_zabiegu_in_vitro_a_take_innych_metod_leczenia_niepodnoci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 11:21

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka u mnie w przedszkolu zbieramy się na upominki dla pań

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka- zarówno wg moich osobistych odczuć, jak i wg mojej ciotki - nauczycielki jedyne akceptowalne prezenty to niezobowiązujące czekoladki/ kwiatek/ inny drobiazg (moja ciocia dostaje np. od jednej z uczennic robione przez nią dżemy albo np. skórkę pomarańczową w czekoladzie i to ładnie zapakowane). Moim zdaniem chodzi o gest i symboliczny prezent, wszystko inne jest już kłopotliwe/ zobowiązujące. Moja mama kupowała paniom w przedszkolu prezenty, ale ja miałam wyjątkowe panie <3 do dziś je pamiętam :)

    Meśka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Bazylkowe

    W sumie wszystko co wciąga i nie ma jakiś przydługawych opisów miejsc itp.. Ostatnio pochłonęłam kilka książek Katarzyny Michalak, Magda Stachula i jej ''IDEALNA'' też super ...bardziej skłaniam też się w stronę Polskich autorów :)

    A apropo upominków na zakończenie roku szkolnego , u nas zawsze była jakaś mama która organizowała zrzutkę i rodzice składali się na kwiaty ew czekoladki ....takie mało zobowiązujące prezenty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 11:31

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Meśka- zarówno wg moich osobistych odczuć, jak i wg mojej ciotki - nauczycielki jedyne akceptowalne prezenty to niezobowiązujące czekoladki/ kwiatek/ inny drobiazg (moja ciocia dostaje np. od jednej z uczennic robione przez nią dżemy albo np. skórkę pomarańczową w czekoladzie i to ładnie zapakowane). Moim zdaniem chodzi o gest i symboliczny prezent, wszystko inne jest już kłopotliwe/ zobowiązujące. Moja mama kupowała paniom w przedszkolu prezenty, ale ja miałam wyjątkowe panie <3 do dziś je pamiętam :)

    Tzn ja mam na mysli kwiatki czy jakies czekoladki. Nie jakies prezenty niewiadomo jakie. Tylko czy wyjde na dziwna ktora sie wychyla jak sama cos kupie ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka nie sądzę :)

    Meśka lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Tzn ja mam na mysli kwiatki czy jakies czekoladki. Nie jakies prezenty niewiadomo jakie. Tylko czy wyjde na dziwna ktora sie wychyla jak sama cos kupie ?

    Za moich czasów tak było i to nie tylko na etapie przedszkola, ale i potem w podstawówce. Jakbym była na Twoim miejscu to pewnie bym kupiła paniom coś słodkiego i tyle.

    Meśka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek1214 wrote:
    Bazylkowe

    W sumie wszystko co wciąga i nie ma jakiś przydługawych opisów miejsc itp.. Ostatnio pochłonęłam kilka książek Katarzyny Michalak, Magda Stachula i jej ''IDEALNA'' też super ...bardziej skłaniam też się w stronę Polskich autorów :)

    A apropo upominków na zakończenie roku szkolnego , u nas zawsze była jakaś mama która organizowała zrzutkę i rodzice składali się na kwiaty ew czekoladki ....takie mało zobowiązujące prezenty :)

    No to Michalak dużo tego ma i jest w czym wybierać :) mi akurat ona nie odpowiada, ale wiem, że moja mama to ma chyba wszystkie jej książki ;)
    Z polskich autorów jeśli lubisz kryminały, to oczywiście K.Bonda i R.Mróz też jest w czym wybierać ;)

    Asiek1214 lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ