Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypiłam lampę wina. I się upilam. Długo nie piłam. Nasze zdrowie!

    KateKum lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....a co to jest wino? ... :P

    Izape_91, Bocianiątko, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Meśka, Kotowa lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris teraz nie jestem w stanie Ci tego wyjaśnić. Zobaczysz za jakiś czas ! :D

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wypiłam dzisiaj lampkę wina (bezalkoholowego) z lodem, leżąc w wannie a potem Tarzan umył mi plecy i pomasował brzuch. :-D

    Bocianiątko, nick nieaktualny, Emiilka, olik321, nick nieaktualny, KateKum lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka nie denerwuj mnie :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my wracamy do domu i chyba czas na Jacka ;D
    i dziękuję Wam za tyle ciepłych słów! z Waszą wiarą to iui musi się udać! <3

    Emiilka, Malgonia, nick nieaktualny, Kotowa, KateKum lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :) zrobiłam kolejny test i jest jakby ciut ciemniejszy od wczorajszego, a na pewno nie bledszy :) dopuszczalna jest teoria, że sik był dziś jakiś bardziej skoncentrowany bo nawet kolor ciemniejszy niż wczoraj, ale jakby nie było jest progres :P będzie mi się do jutra dłużyłoooo bardzooo :P

    Dobrego dnia dziewczyny :*

    Bajkaaa, Malgonia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, by7mistake, Bocianiątko, KateKum lubią tę wiadomość

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia dawaj porównamy fachowym okiem!

    Malgonia, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucę później :) muszę to ogarnąć na kompie, a jeszcze jestem w łóżku :)

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/de13c28a89fb.jpg

    od góry 7dni po ovi, 8 i 9 :)
    teraz już nie widzę tej różnicy, ale chwile się pocieszyłam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 07:55

    StaraczkaNika, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/de13c28a89fb.jpg

    od góry 7dni po ovi, 8 i 9 :)
    teraz już nie widzę tej różnicy, ale chwile się pocieszyłam :P
    Qrde mi się fota nie wyświetla:(

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie miniaturka na forum.

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Mi się ładnie wyświetliło. Kingulla kreseczka jest to najważniejsze. A który to dzień po owu? Mam nadzieję, że Ci się udało :*


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 9.
    Siknę jeszcze jutro, a w środę bobek.

    Priorytetem w moim kolejnym telefonie będzie dobry aparat :P to niezbędna rzecz przy staraniach :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 08:06

    Rucola lubi tę wiadomość

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla, dla mnie też wczorajszy jaśniejszy niż dzisiejszy :)
    Kciuki!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się zdjęcie nie wczytuje, ale wierzę że jest ciemniejszy!

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla czyli czekam i zaciskam kciuki:* :)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w 16 tyg :-)

    Malgonia, nick nieaktualny, Izape_91, Anaaa90, nick nieaktualny, nick nieaktualny, by7mistake, Kargo31, KateKum, Morusek lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczyny :) zazdroszcze tych win, nawet bezalkoholowych.

    Kingula no tez mi sie cos widzi, że jest ciemniej :) nie moge sie juz jutra doczekac.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocius kochana przykro mi bardzo ze nie udało sie, trzymaj sie. W końcu musi sie udac i wierze w to!

    komarka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 388 389 390 391 392 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ