Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez a wiesz, że wtedy co rodziłas miałam owulke :) może to jakiś znak:*

    Kingulla przecież nie wszytko jeszcze stracone. Jesteś 9 albo 10 dpo. Powtórz betę za 2 dni :) z tego co wiem Siwulec też tak miała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 15:35

    nick nieaktualny, Kargo31 lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla siknij na bobka i powtórz becisko jakby co.... Ale kurka wodna już mnie wkurzają te bety i te testy

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia siknę jutro na test, a w czwartek mimo wszystko zrobię jeszcze raz betę. Jednak chyba nie da się mnie już nakręcić, że coś z tego będzie :P

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Achia siknę jutro na test, a w czwartek mimo wszystko zrobię jeszcze raz betę. Jednak chyba nie da się mnie już nakręcić, że coś z tego będzie :P
    wiesz, zauwzylam że lubimy wykrywać wczesne Fasolki- życzę Ci abyś dołączyła do tego grona :)

    Kingulla, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa to tym bardziej kciukam!

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, a Ty wtedy też byłaś po ovi? Ja się tylko zastanawiam, dlaczego nie ma proga skoro beta już jest.

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Achia, a Ty wtedy też byłaś po ovi? Ja się tylko zastanawiam, dlaczego nie ma proga skoro beta już jest.
    tak, byłam po Ovi :) i jak wyszlo 1,44 to była rozkmina- albo ovi albo fasolek. siknelam 2 dni pozniej i byłam przekonana że zobaczę biel vizira. jak zobacyzlam kreskę to zanim obudziłam męża to pytAŁam na forum czy nie mam jakiś zwid- to była sobota 8 rano :p
    a mi tez lab czasami dawkuje wyniki- najpierw coś, potem reszta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 16:08

    Kingulla lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia no to dałaś mi jeszcze nadzieję :*
    Ja tu zawsze wszystko razem dostawałam więc się zastanawiam, czy czasem nie pominęli mi tego badania. Poszukam numeru do laboratorium i chyba zadzwonię :P

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula nie wiem czemu ale na proga zawsze dluzej sie czeka.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dość tego mojego chłopa on nawet jak się nie staramy wyczuwa chyba owulację i mnie wqrwia w tym dniu -.-

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla moooocno zaciskam kciuki żeby u CIebie było podobnie jak u mnie :) zwłaszcza że masz wyższą betę niż ja miałam :p

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Mam dość tego mojego chłopa on nawet jak się nie staramy wyczuwa chyba owulację i mnie wqrwia w tym dniu -.-
    A to słoń jeden! Trzepnij po trąbie to się uspokoi ;)

    Malgonia, Kingulla, Izape_91 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla, nie jest to beta rozwiewająca wątpliwości - trzeba dalej sikać i badać. Niezmiennie kciuki!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla kurcze mialam nadzieje na wyższą betę ale kciuków nie puszczam :)

    No doobra, sikne na coś jutro. Tylko na co,na bobka który ostatnio robi sobie jaja?! Mam jeszcze jakis BabyBoom.

    Próbowałam dodac zdjęcie mojego poczasiaka po 9 godzinach, ale cos mi sie nie chce dodać na telefonie. W każdym razie jest widoczny teraz gołym okiem ale jestem pewna ze to fake:P

    Kingulla lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7 sikaj na bobka :) widzisz jakie on małe wartości wyłapuje :P

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Kingulla kurcze mialam nadzieje na wyższą betę ale kciuków nie puszczam :)

    No doobra, sikne na coś jutro. Tylko na co,na bobka który ostatnio robi sobie jaja?! Mam jeszcze jakis BabyBoom.

    Próbowałam dodac zdjęcie mojego poczasiaka po 9 godzinach, ale cos mi sie nie chce dodać na telefonie. W każdym razie jest widoczny teraz gołym okiem ale jestem pewna ze to fake:P
    Spróbuj przez fotosik.pl

    Korzystaj z powrotu Hope - testowe guru niech się wypowie ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj fote! Dawaj fote!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c91dcbe3a09.jpg

    O, udalo się wstawić :)
    Hope, przy interpretacji weź pod uwagę ze zdjęcie jest robione 9 godzin po siku:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 16:47

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 widzę :) to czekam na jutrzejszego sika :) Twojego i swojego :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę to pod uwagę. Nigdy bez ciąży nie miałam na nordzie cienia czy bladziocha. Jedyne co mi się nie do końca podoba to to że ta druga kreska nie jest ciągła tylko na focie się przerywa Ale to może być skutek tych kilku godzin. To test z dziś?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ