Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla, kciuki zaciśnięte!

    Frez, nie moze mi wyjść z glowy ten Mscibor :D

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rozbiła 400 stronę i kto miał cienia na nordziku?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajajaj faktycznie, musze chyba powtórzyć test :D

    Edit: Pare dni temu przekroczylam 400 postów, dzisiaj rozbilam 400 stronę, może to oznacza ze zajdę w ciążę w 400 cyklu staran?:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 14:38

    Malgonia, Anaaa90 lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 koniecznie ;) 400 strona zobowiązuje;*


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 takie edycje w trakcie mogą prowadzić do nieporozumień :P


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo na 400 % jesteś w ciąży już teraz :P

    wyników dalej nie ma, palpitacja coraz bliżej :P

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czworaczki! Albo 4 dzieci każde po 4 kilo!

    Albo beta 444!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 14:54

    Kingulla, by7mistake, Malgonia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Anaaa90, Rucola, Bocianiątko, Kotowa, Lunaris lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czworaczki? Chetnie! Byleby nie po 4 kilo :P chociaż w sumie mój Emek się urodził z wagą ponad 4kg, więc może, może ;)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz ustalmy najważniejsza sprawę, kiedy powtarzasz test?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    To teraz ustalmy najważniejsza sprawę, kiedy powtarzasz test?
    Właśnie!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana zapisała się na 3wrzesnia bo ja na wtedy miałam termin
    :D
    By7 ja myślałam, że się posiuram w majtasy jak on to powiedział, z taką powagą, jakby mu oznajmiał, że będzie prezydentem kraju :D

    Muszę Wam powiedzieć, że ten mój małżonek to dziwne stworzenie jest. Tak to raczej stroni od seksu i miesiąc może nic nie być, a jak wie, że ja nie mogę to ni cholery się opędzić nie idzie. Łazi za mną i dzień w dzień pyta czy już, tu klepnie, tam smyrnie :D albo mi kto faceta podmienił :P luuuuudzie... Dajcie jakaś instrukcję obsługi do tego stworzenia...!

    nick nieaktualny, Anaaa90 lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poka lepiej tego Norda z bladziochem :D cały tydzień tylko moje testy oglądamy (no i Morusek raz dla odmiany wrzuciła swój :D )


    Frez to u mnie to samo. Ledwo @ się zacznie, a ten już biega i sapie :P Odwrotowcy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 15:04

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Poka lepiej tego Norda z bladziochem :D cały tydzień tylko moje testy oglądamy (no i Morusek raz dla odmiany wrzuciła swój :D )
    Właśnie!
    Ja mogę wrzucić fote negatywa :D Ale to chyba bez sensu :P

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Właśnie!
    Ja mogę wrzucić fote negatywa :D Ale to chyba bez sensu :P

    Każdy test jest dobry do oglądania. A może my coś tym naszym sokolim wzrokiem się dopatrzymy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 15:12

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bhcg - 2,9 :(

    nie ma jeszcze progesteronu, ale już jasne, że piszę reklamację do producentów testów :P

    ale tak doczytałam dziś w necie, że dziewczyna pisała, że przy becie 0 miała pozytywne testy i że ovi utrzymuje się chyba dłużej w moczu niż we krwi. Bo nie chce mi się wierzyć, że przy takich niskich wartościach są pozytywy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 15:12

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla cholera przykro :-/ byłam pewna ze będzie co najmniej z 20...

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula.. i te wszystkie objawy na darmo? No nie może być :(
    ale jeśli to 9dpo to może jeszcze nie wszystko stracone?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też byłam przekonana, że będzie więcej. Mówi się trudno i pcha ten wózek dalej :)

    Malgoniu jutro siknę jeszcze na bobo i jeśli będzie kreska to powtórzę betę w czwartek, ale nie łudzę się.

    Dobrze, że testów ciążowych nie robi się z kału, bo wyczytałam w ulotce, że ovi w kale utrzymuje się do 6 tygodni. Kto by tyle wytrzymał ?:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 15:19

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrde no.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dzis 9dpo? ja 9dpo mialam 1,44..a 11 dpo 23- choć wien że nakręcanie nie jest wskazane. może to być jednoczesnie resztka Ovi i startujący Fasolek. siknij ns test za 2 dni

‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ