X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To ja trzymam od rana za Ciebie A Ty koło 14 za mnie <3
    To ja trzymam za Was obie już od dziś do jutrzejszego wieczora ;-)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociuś, pewnie, że kciuki będą! :****

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro będę cały dzień zaciskała kciuki w takim razie!

    Ps. ja od rana mam kontrole u urologa, więc jak komuś pół kciuka zostanie, to poproszę ;)

    Pps. Meśka się odezwała może??

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera to kciuki i za Ciebie i za spotkanie Bocka!

    Meska się chyba nie pogniewa jak strzele z ucha, że żyje i śpi ;)

    Cabrera, Malgonia, Meśka lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń ja lubię myć okna:) relaksuje mnie to :P

    Ja jutro nic nie będę robić tylko trzymać za Was wszystkie kciuki :D a że Florian trzyma kciuki non stop to dla każdej starczy ;)

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada, pamiętam, że na forum jakiś czas temu ktoś mówił coś o sprzedaży okien ale nie pamiętam czy było to na wrześniówkach czy extesterkach. Ale jestem pewna, że na jednym z tych dwóch.

    Przy okazji - z tego co kojarzę to preferujesz naturalne metody. Czy w taką pogodę przed wyjściem smarujesz dzieciakom buźki? Jesli tak to czym?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez wpadnij do mnie.. z tego co pamietam to prasowac tez lubisz?
    Szkoda, ze jestes mezata ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope to ja godzinę przed Tobą.
    All kciuks on deck :D

    _Hope_ lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna na wrzesniowki wcale nie wchodzę już od dawna, bo to nie na moje nerwy.... A dzieci nie smaruje niczym, chyba że mega wieje to masło shea, no i na zimę extra. Ale ogólnie zimą do kąpieli dodaję oleju kokosowego, bądź z migdałów. Z takich kremów typowych to poczytaj na blogu srokao co ona tam poleca, z tego co pamiętam to momme był ok i na pewno z rossmana babydream.

    Malgoń czasem też żałuję, żem mężatka :D hahaha

    JustynaG lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje, ze moj kregoslup juz sie skrecil w chinskie osiem, a jeszcze ciuchow nie skobczylam prasowac.. o poscieli nie wspominajac. Dobrze, ze mam szare sciany to nie widac, ze firanki tez by chcialy do pralki ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj po wizycie, lekarz dopatrzyl się za wysokiego Dheas i mam zrobić badanie z testem z jakims lekiem na de.
    Laparoskopię zrobimy prawdopodobnie w lutym bo terminy na styczeń ma zajęte już. Na początku nie znalazł tej mojej cysty, ale potem zrobił USG drugi raz i się znalazła. Dostałam lamette i mam brać w 3 dc 3 tabletki,ale to z tego co zrozumiałam to na wyregulowanie cyklu?? Pobrał mi wymaz z szyjki, chciał już żebym robiła muchę, ale mu powiedziałam że miałam ujemna i powiedział że ok, to w takim razie tylko ten zwykły wymaz.
    Poza tym na wyniki emka powiedział że średnia krajowa

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka, Bociuś, Hope, Reset, trzymam kciuki!! Bociusiu - endo miodzio! Powodzenia na rozmowie!

    Meśka lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to pewnie kortyzol po deksametazonie :)
    Z tym dheas to sie zastanawialam jak to jest bo z jednej strony sie go suplementuje a z drugiej nie mize byc za wysoki. Zawsze cos nie tak.

    Dzis ogladam sobie house hantersow i laska mowi jak to lekarze nie dawali jej szans na ciaze, rzucili palenie i maja dziecko... juz pomijam taki temat w takim programie, ale malz kazal mi palenie rzucic ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 19 listopada 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przepraszam ze sie nie odezwalam wczesniej. Pobudka przed 6, kapanie i kroplowka i dowiedziałam sie ze 7.20 mam jechać na blok. Wszystko było punktualnie. Obudziłam się przed 9 z potwornym bólem brzucha i zaczęłam płakać jak male dziecko. Nie moglam sie uspokoić. Bolały mnie ramiona okrutnie. Na popie dali morfine i wpuścili mamę. Plakalam a ona mnie przytulala, nie wiem co mi bylo ale po prostu musialam sie wyplakac. Widzialam doktorka raz, on cicho mowi ale z tego co zrozumialam to "wyprostowal" mi coś macicą ? Nie wiem o co mu chodzilo, przepchal jajowody, cos zrobil z jajnkiem i wiecej nie pamiętam. Zaliczylam zyganie po ktorym dostalam leki przeciwwymiotne. Nie mam cewnika i kazda krople rodze na łóżku do tego cudownego naczynia. Siostry sa przekochane tylko jedna cipa mi sie trafila do tej pory. Generalnie caly czas przysypiam i nawet nie wiem czy to co pisze ma jakis sens. Dziękuję za wszystkie mile slowa
    Jutro wracam do żywych bo morfina sie kończy powoli. Bardzo bardzo chcę jutro wyjść do domu.

    Hope nie gniewam się i trzymam kciuki ❤
    Bocku za Ciebie również❤
    Reseciku w takim razie lez i odpoczywaj, wiem ze sie nastawilas na jutro ale to tylko jeden dzien, zleci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 23:22

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 listopada 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Kciuki zacisniete, ciśniemy ten wtorek!

    Męska takie reakcje są często polekowe i jest to normalne. Ja po zabiegach nie raz płakałam a zdarzyło się nawet ze wyznała mojemu Dr miłość :P Ból ramion też skutek uboczny zabiegu po wtlaczanym do macicy powietrzu. Nie fajne uczucie ale prz jedzie. Wracaj szybko do sił witalnych!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 06:43

    Meśka lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, Bociek, Hope, Lunaris - macie dziś misje kciuki :)!

    Meska, wracaj szybko do siebie, pewnie dziś na obchodzie dowiesz się nieco więcej...

    Lunaris, Meśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meska, szybkiego powrotu do pełni sił!

    Kciuki za wszystkie, które maja dziś ważny dzień :)

    Meśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zaciśnięte! :)

    Hope jak tam? Skaczesz z radości, że to USG już dziś, czy raczej trzesiesz portkami? A może czujesz się jakby to wszystko działo się obok Ciebie? ;)

    Meśka dzielna kobieto! Przytulas! Wypoczywaj kochana i daj znać jak będziesz już wiedzieć więcej konkretów

    Meśka lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 4 poronieniach z rzędu to raczej opcja jest jedna i nie jest to radość.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Po 4 poronieniach z rzędu to raczej opcja jest jedna i nie jest to radość.

    trzymam kciuki. A tu bedziesz zaskoczona bo bedzie piekne serduszko :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 632 633 634 635 636 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ