X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku- jak się cieszę, że Cię tu widzę <3 Streszczenie było po łebkach, ale następnym razem się bardziej przyłożę!

    Wpadaj nam tu przynajmniej raz na jakiś czas z relacjami, bardzo trzymam kciuki za kolejne podejście. Ostatnio gdzieś czytałam (nawet nie wiem, czy nie w linkowanych wczoraj wytycznych), że criotransfery zaczynają mieć lepszą skuteczność niż transfer w cyklu z punkcją. Więc niech to będzie i dla Was dobra wróżba :*

    Cabrera- też rozważam AMH w nowym cyklu. Ciekawe jak zrobili kauteryzację plus jak ta moja stymulacja wcześniejsza podziałała (czytałam, że terapeutyczne dawki letrozolu na stymulacji to 2.5 - 5 mg, a mnie np. w ostatnim cyklu dali 10 mg na dobę plus clo dodatkowo). Ech, no zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 11:25

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, co za wiadomość!! Super!

    Reset, nigdy na wizycie nie usłyszałam ani o PCO ani o PCOS, nie wiem czy to dobrze czy źle ;)

    Nawet nie wiecie ile dałyście mi nadziei w ciagu ostatnich kilku dni. mam takie odczucie ze otrzymuje od Was większe wsparcie i zainteresowanie niż od mojego gina, który już nie bardzo widzi sens leczenia mnie, tylko in vitro. A ja może naiwnie czuję ze dzięki tym poleconym ziółkom, badaniom i lekom udowodnię że nie jestem spisana na straty :)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset no ja się przyznam, że trzęsę portkami przed tym wynikiem...

    Ale powoli (bardzo powoli, to wstępne ustalenia) krystalizuje się też plan działania, raz podejdziemy do IUI, a potem IVF - to decyzja eM'ka :)! Mam nadzieję, że nie zmieni zdania...

    reset, summer86 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera- bardzo się cieszę, że M. zaczął dopuszczać inne rozwiązania. Mam nadzieję, że uda się Wam bez sięgania do in vitro, ale też lżej będzie Tobie ze świadomością, że w razie czego są jeszcze inne metody niż działania naturalne. Kiedy planujecie IUI? Ze względu na endometriozę to chyba dobrze byłoby to w miarę szybko ogarnąć?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7 - myślę, ze to też kwestia zaufania do lekarza. W na każdej wizycie pyta o in vitro, ale wiem, ze nie wynika to z postawienia na mnie kreski (sam fakt, ze uznał, że czas już żebym zaszła naturalnie), ale z troski, żeby mi starczyło czasu na biologiczne dziecko. Myślę, ze warto to wybadać, czy on po prostu nie umie Wam pomóc i może poszukać kogoś kto się specjalizuje w endomendzie, czy jest to wynik jakiegoś jego doświadczenia.

    Bazylikove czyli widzę, że zgłaszasz się na styczeń :) myślę, ze będzie Ci raźniej jak któraś dołączy.

    Cabrera nie zmieni jak go dopilnujesz. Trzymam kciuki, żeby samo IUI dało radę

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Cabrera- bardzo się cieszę, że M. zaczął dopuszczać inne rozwiązania. Mam nadzieję, że uda się Wam bez sięgania do in vitro, ale też lżej będzie Tobie ze świadomością, że w razie czego są jeszcze inne metody niż działania naturalne. Kiedy planujecie IUI? Ze względu na endometriozę to chyba dobrze byłoby to w miarę szybko ogarnąć?

    IUI planujemy w tym cyklu, ale wszystko okaże się na wizycie kontrolnej w poniedziałek. Jak będzie zielone światło, to IUI wypadnie pewnie ok 20.12. :)

    Malgonia, reset, Achia lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera to jak dobrze pójdzie to się jeszcze na grudzień załapiesz z serduszkiem :)
    Trzeba dziewczyny się sprężać, bo jak Hope urodzi to może nie mieć czasu analizować naszych bladziochów.

    Cabrera, StaraczkaNika lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A daj Wam Boże i wszystkim na raz dzieci! :)Niech się dzieją cuda!
    A propo..... Wiecie, że jutro szczególny dzień? Jutro "godzina łaski" ❤ poczytajcie co to takiego, poczytajcie świadectwa :) " O cuda, cuda, cuda niepojęte...." ;)
    Choć w sumie bardziej teraz na czasie moja ulubiona nastrojowa https://m.youtube.com/watch?v=LFhTMa8dav4

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik ja się właśnie zamierzam pomodlić jutro wiadomo w jakiej intencji :)

    Nowa super że amh wzrosło :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez to tez moja ukochana. W ciazy sluchalam jej non stop i ciagle beczalam ;) w sumie dalej becze i slucham jej tak przynajmniej raz na dwa tygodnie.. latem tez :)

    To ja sie za Was tez pomodle. Moje modlutwy o Was sa jakies skuteczniejsze niz o mnie, a ktos te normy musi wyrabiac ;)

    by7mistake lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Oj będzie się działo w 2019 :) trzymam strasznie mocno kciuki za wszystkich- oby się lista ciężarówek szybko wydłużała.

    Nowa gratulacje AMH :D wspaniała niespodzianka Mikołajkowa :D

    Bazylku miło Cię widzieć i fajnie że w nowej pracy jest Ci dobrze, może psychika trochę odetchnie. Zmiany są dobre :)

    Kto ma ochotę przejąć Lamciowy brzuszek? już do wzięcia :)

    frezyjciada, Malgonia, by7mistake lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamiątko na swiecie. Wspaniałe wieści. Niechaj się zdrowo chowa.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Kto ma ochotę przejąć Lamciowy brzuszek? już do wzięcia :)

    Działałam w temacie wczoraj, podziałam i dzisiaj. Przy czym dziś będzie wersja "na patola" :D

    Lunaris, Achia, frezyjciada, summer86 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset kazdej techniki trzeba sprobowac. Moze skurat ta Ci bedzie sluzyc ;)
    Powiem Wam, ze ja to swego emka nie poznaje. Wczoraj trafilismy w radio na audycje o testosteronie to pol godziny sie odezwac nie moglam. Wiem juz przynajmniej co mu kupie na gwiazdke, bo pani doktor jakas ksiazke wydala na ten temat. Niech chlop dba o siebie poki mu sie chce.
    U mnie juz koncowka cyklu, czyli stresik juz jest. Niby jakos sie nie nastawiam, bo objawow brak, ale nadzieja jest zawsze.
    No nic, lece do mej mader na imieniny to choc nie bede myslala tylko o macicy.

    Milego dnia Dinki :*


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Zgodnie za radą Frez ja też miałam wczoraj swoją prywatną intencję podczas mszy, mam nadzieję że zostanie wysłuchana ;)
    Oby któraś z nas przejęła zwalniane brzuszki na ex testerkach
    Mój stary był wczoraj na wigilii z firmy, która miała się kończyć o 22. Wrócił do domu około 2 w nocy, biegał chyba dwa czy trzy razy na rzyganie, a teraz śpi cały dzień. Szczerze jestem trochę zła. Nie widzieliśmy się cały tydzień, bo mieliśmy różne zmiany i chciałabym żeby chociaż ten jeden dzień był dla nas. Ja sama go namawialam żeby poszedł, ale czy od razu trzeba się tak załatwić? Tym bardziej, że potrzebuje z nim ustalić kilka rzeczy na przyszły tydzień, bo idę do szpitala i zwyczajnie potrzebuję też trochę wsparcia, bo się boję tej narkozy. A tu jak zawsze 'radz se sama'...

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, te dziady czasem tak mają... Chyba większość z nas tutaj narzekała na analogiczne sytuacje. Cóż, pozostaje nam liczyć na dwie rzeczy: że kiedyś zmądrzeją i dorosną oraz że jak same będziemy mieć kiedyś synów to ich lepiej wychowamy ;)

    A samego szpitala się nie bój. Potraktuj to jako szansę :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja już dawno wyroslam z takich rzeczy a on facet przeszło 30 lat i dalej dzieciak no... :/
    Boję się że się nie obudzę, wiem że to jest irracjonalne ale już spisałam M wszystkie kody dostepu do bankowosci internetowej itd. No i jak będę uśpiona to nikt mnie nie zapyta o zdanie jak się okaże coś złego, np że coś trzeba usunąć. No i nie wiem na jak długi pobyt się szykować... Moja szefowa liczy że zaraz po wrócę do pracy, a ja nie wiem czy od razu dojdę do siebie i też się stresuje że będzie zła na mnie. Straszny mam stres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 17:30

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta - wielkie kciuki za zabieg. Żeby śniły Ci się piękne sny i trafił przystojny anestezjolog, który wyciszy Twoje obawy.
    Faceci? z mojego doświadczenia: kiedy przestają być słodcy a zaczynają nas irytować (tak ok 6-8 lat) swoim zachowaniem to tak im zostaje do śmierci ;) także trzeba na to spuścić zasłonę milczenia...

    Udanego tygodnia Dinusie! Jutro ruszam na szpital bo się przeterminowałam :P

    reset, Malgonia, Meśka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris mocno kciuki za Was dwoje. I czekamy na zdjecie :)

    Lunaris lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta doskonale Cie rozumiem. Moj M.tez często robił mi takie akcje ze wychodził mowil ze wroci niedługo a czołgal sie nad ranem w stanie agonalnym. Przestał gdy na pewnej imprezie dostał po gębie bez powodu, za jakiegos innego gościa. Był w takim szoku że cos takiego mu sie przytrafiło ze powiedział ze juz wiecej nie bedzie i w sumie od tamtej pory mam względny spokoj :)

    Co do laparo to ja miałam operacje w poniedziałek i w następny poniedziałek czułam ze spokojnie moglabym wrócić do pracy bo wręcz nudziło mi sie juz w domu:) trzymam za Ciebie kciuki:)

    Lunaris Twój opis facetów w punkt:) oby udało mi się syna wychować na dżentelmena:)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
‹‹ 649 650 651 652 653 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ