X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po szpitalu- znowu się odbiłam od drzwi :) kolejne podejście jutro. Jak ja kocham Polskę B...

    Ale za wszystkie kciuki bardzo dziękuję :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 08:55

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris będzie dobrze. Wiem, ze cierpliwości brakuje (kto lepiej wie co to cierpliwość jak nie staraczki), ale teraz to już naprawdę z górki.
    Pewnie jakbyś odjechała z 50 km od szpitala to zaraz byś rodzic zaczęła :/

    Lunaris lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris współczuję! Próbowałaś już wszystkich naturalnych metod? Trafił Ci się uparciuszek ;)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyraźniej Staś idzie w ślady brata, którego na siłę w 43tc wyciągali. Próbowałam już wszystkiego ale szyjka ani drgnie -4cm zamknięta na amen :P
    Nie mam stresu bo w końcu i tak musi się wykluć :) Ale podejście lekarki mnie dobija.
    Idę odespać nieprzespaną noc.
    Miłego dnia dziewczyny!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja przy Tyśku miałam problem z tą szyjką! Teraz posłuchałam rady położnej i aplikowałam olej z wiesiołka dowcipnie i zadziałało! Z ponad 3cm długiej szyjki w piątek po południu w poniedziałek wieczorem trafiłam do szpitala z rozwarciem na 8cm ;) polecam! Od piątku brałam 4 kapsułki doustnie i 3 dowcipnie! Zadziałało, to najważniejsze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, jesteś bardzo, ale to bardzo dzielna!!
    Niezmiennie trzymam kciuki, przede wszystkim, żeby ten poród, nawet jeśli miałby być wywoływany, był spokojniejszy niż poprzedni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 15:37

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris- słów mi brakuje. A naprawdę rzadko taka sytuacja ma miejsce w moim wypadku...

    Natomiast ja z kronikarskiego obowiązku donoszę, że byłam na usg. W jajnikach pusto, endometrium ponoć 5 mm (tydzień temu miało 8...), w zatoce Douglasa ślad płynu, co wyczytałam z opisu, bo pani doktor nie wspominała. Teraz się zaczynam zastanawiać, czy ten płyn to nie jest pozostałość endometriozy, bo ponoć lubi się taki pokazać jak ogniska są w pobliżu. A z drugiej strony zapaliła się lampka, czy aby jednak nie jest to ślad po owulacji? Zmęczona jestem tym cyklem już...

    Inna sprawa, że trafiłam na fajną i miła lekarkę, więc tyle z plusów. Jej zdaniem po drillingu efekt może być dopiero w kolejnym cyklu, cykl po zabiegu może być na straty. Czyli dalej łykam dupka i czekam.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris nosz kurka ile można czekać? Mam nadzieję, że jutro w końcu ktoś coś postanowi ;)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, trzymam kciuki w takim razie, żeby @ przyszła i żeby nowy cykl przyniósł oczekiwane efekty :)

    Ja po dziesiejszej kontroli dowiedziałam się, ze po tej lewej, chorej stronie mam znowu płyn niewiadomego pochodzenia (dostałam jakieś czopki i do kontroli), ale oceniamy cykl do IUI :)!
    Kolejna wizyta za tydzień w poniedziałek, to będzie 12dc i mam nadzieje zobaczyć piękny pęcherzyk :)

    frezyjciada lubi tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris kciuki, już za chwilę będziesz tulić swoją kruszynkę <3

    A my podjęliśmy decyzję, że w kolejnym cyklu podchodzimy do crio :)

    Malgonia, StaraczkaNika, Izape_91, Achia, Cabrera, frezyjciada, Meśka, Lunaris lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove- bardzo dobra informacja! Dawaj znać wcześniej, to będziemy w gotowości z kciukami.

    Cabrera- liczę, że wszystko się tak ułozy, że uda się IUI w magicznym grudniu. Kiedy jak nie teraz ma się udać? :*

    Cabrera, bazylkove lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris jak tam sytuacja na froncie?

    Reset, w takim razie czekamy z Tobą na kolejny cykl

    Cabrera, Bazylek kciuki :)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bszylkove super wiesci. Przebieramy juz dino nogami w oczek7waniu na piekna bete :)

    Lunaris i jak?

    Cabrera kciukam za pecherzyk i za powodzenie.

    Reset czy Ty w tym cyklu mialas ten szalowy progesteron?

    Mocno za Was kciukam. Ja juz wyczekuje malpiszona. Mam taki pms ze jak nie przyjdzie to chyba dziecko bede musiala z jakoms straznikiem wieziennym sobie robic.

    Milego dnia.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Reset czy Ty w tym cyklu mialas ten szalowy progesteron?

    W tym cyklu to miałam progesteron nieoznaczalny dla labu :P Mniejszy niż po menopauzie... Teraz to podejrzewam, że jajniki mają focha po tym jak pozwoliłam je potraktować prądem i o ile wybaczę im brak owulacji w tym cyklu, o tyle niech on nie trwa wiecznie. Dziś 34 dc i @ ani widu ani słychu.

    Ten szalony to był w poprzednim, przed laparoskopią jeszcze, gdzie faktyczni była owulacja.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mówiąc szałowy miałam na myśli ten z dopiskiem "proszę się skonsultować z lekarzem".
    no to kiszka trochę bo nie ma Ci co spaść żebyś @ dostała.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris jak zawitasz i do nas to wiedz, że ogromnie trzymam kciuki (podczytuje na ex-testerkach ;)) i od rana nie mogę się na pracy skupić ;)!

    Trzymaj się Kochana dzielnie :)!!

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Skarby <3

    Podczytuję Was i Kibicuję cały czas :*
    Siedzę w norce, ale chcę abyście wiedziały, że jestem w ukryciu i moje kciuki są dla Was <3 <3 <3
    Wiem, że po czasie, ale Hope <3, Lamciu widziałam info super :* Lunaris <3

    Jestem z Wami <3 <3 <3


    Nic nie piszę bo w sumie nic nowego się nie dzieje, po za masakrycznymi wynikami.

    Całuję mocno :* <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 11:55

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    mówiąc szałowy miałam na myśli ten z dopiskiem "proszę się skonsultować z lekarzem".
    no to kiszka trochę bo nie ma Ci co spaść żebyś @ dostała.

    No to dlatego włączyłam już dupka, bo bez tego to myślę, że mogłabym czekać miesiącami. A że u mnie dupek nie blokuje owulacji to zrobiłam to bez mrugnięcia okiem tydzień temu prawie...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu skoro są masakryczne wyniki to znaczy, ze robiłaś jakieś badania wiec coś się jednak działo. Mam nadzieję, ze nie jest aż tak źle lub ze szybko znajdziesz lekarza, który sobie z tym poradzi.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris jak sytuacja? Ja już na oddziale, nadrabiam serialowe zaległości z tygodnia. Z bardzo fajnym lekarzem rozmawiałam o zabiegu, uspokoił mnie bardzo. Nie będą ingerować w jajniki bez mojej zgody więc nawet jeśli coś tam znajdą to teraz nie będą tego ruszać. Ryzyko powikłań też jest bardzo małe więc jestem już spokojniejsza. Najbardziej to przeszkadza mi wenflon z tego wszystkiego

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
‹‹ 650 651 652 653 654 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ