X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    beta 2600!

    dziękuję za wszystkie kciuki i modlitwy :*

    Bunia bosko!! Oficjalne wielkie gratulacje! :)))

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia super beta, kiedy wizyta? :)

    po cichu gratuluje!

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7 rozumiem Cię doskonale, u nas kiedy straciłam pierwszą ciążę w najbliższej rodzinie były tylko 2 dzieckacki, teraz jest ich 8 i każdą z tych ciąż i narodziny przeżywałam dość mocno

    Cabrera oby in vitro nie było koniecne, w końcu wyśniłam Ci tą drugą kreskę, to może będzie w tym cylku? :D

    Nowa, moje HSG też jakoś specjalnie nie bolało, wprdzie dostałam zatrzyk przeciwbólowy, ale wydaje mi sie e ie bolało bo nic nie przeszło przez jajowody. Super że u Ciebie wszytsko tam idelanie :)

    Anaa kciuki za piękne wyniki :)

    Yose dziś byłam u lekarza, widziałam Kropka :) Musiałam się jednak upwenić że jest w dobrym miescu, no i w ogóle że jest :) Następna wizyta 31 stycznia :)

    Malgonia, Yoselyn82, Cabrera, Lusesita, Anaaa90, Lunaris, Kaczorka, frezyjciada lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa daj koniecznie znac po badaniach, ale spokojnie. Pamietaj, ze stres nie dziala dobrze na hormony :)

    Bunia to super, ze dzidek na miejscu. Oby Ci ta ciaza i dziecko wynagrodzily starania.

    Anaaa90 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuniaGratulację!! Życzę spokojnych 9 miesięcy w dwupaku!!

    Anaa kciuki za wyniki!!

    By7mistake ja Cię doskonale rozumiem.. Na mnie działają tak wszystkie ciąże wśród znajomych i rodziny. Zawsze po wiadomości "udało się", jak pytam jakie długie starania to patrzą na mnie jak na wariata, na zasadzie " no z 5 min akcji i już po"..
    Czasem im zazdroszczę, że nie wiedzą co to monitoring, jakie hormony kiedy się bada, po co te wszystkie leki, co to owulak... jedna się chwaliła, bo zrobiła pierwszy raz w życiu tsh! 6 miesięcy po urodzeniu 2 dziecka...

    U mnie już koniec lametty, niedługo jakieś chyba płodne dni, a ni się nawet o tym nie chce myśleć..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 07:46

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Ja po pobraniu hormony dzisiaj a amh za 5 dni :)
    Dzięki za wsparcie;*;*

    Miłego dnia :)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety!

    U mnie masakra wrzaskowa i na kilka dni mnie wycięło od forum. Ale wczoraj w nocy przyszła paczka od Izuni <3 to musiałam wejść z rana i powiedzieć chociaż DZIĘKUJĘ <3 Jak zawsze mega piękne Twoje dzieła, na pewno na tym się nie skończy <3
    Pokażę Wam foteczki jak się trochę ogarnę i pstryknę.

    BUNIA gratulacje :) już mogę głośno prawda? :) niech fasol intensywnie kiełkuje <3

    BAZYLKU kciukasy zaciśnięte mocno!

    NOWA ja mam nadzieję że ten nowy avatarek to i na Ciebie wpłynie swoją mocą <3

    ANAAA90 to czekamy na wyniki i piękne amh :)

    BY7MISTAKE każdy długodystanoswiec chyba tak ma. Pamiętam kiedy mi się to zmieniło: jak koleżanka z pracy 42 lata zaszła w nieplanowaną ciążę, trzecie dziecko i chodziła i jęczała "o matko co to będzie" i narzekała a my miałyśmy ochotę wydrapać jej oczy bo 4 z naszej grupy poroniły w ostatnim roku. Miesiąc później poroniła i ona :( pamiętam że miałam wtedy takie poczucie że to przez moją złość na nią i zazdrość. Od tamtej pory obiecałam sobie nie mieć nigdy negatywnych emocji do czyjejś ciąży. Było mi z tym bardzo źle... a koleżance zresztą też -niby marudziła ale potem bardzo przeżyła sytuację. Za 2 lata szczęśliwie urodziła córeczkę... więc jednak chyba przemyślała że to nie taka tragedia mieć dziecko. Najgorsze co można usłyszeć jak się nie może zajść to właśnie chyba że ktoś pstryknął palcami i jest albo marudzi z tego powodu.

    Anaaa90, Izape_91, Bunia86 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w piątunio :)

    Dziękuje wam za wszystkie kciuki. Powoli zaczynam się denerwować, bo czytam za dużo internetów...że crio ma gorszą skuteczność niż na świeżo. Staram się myśleć pozytywnie, ale wiecie jak to jest.

    Resecik, Bociek co tam u was? :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove to chyba same bzdury czytasz, bo ja czytałam, ze z mrozaczków jest więcej ciąż. Za chwilkę Twoja pesteczka zacznie kiełkować w Twoim brzuszku :)

    Lunaris, bazylkove lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia przeogromnie się cieszę z Twojego Kropka!

    Bazylek, jutro myślami jestem z Tobą i zaciskam mocno kciuki :)

    Ana, będziesz mieć dzisiaj wyniki hormonów?

    Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Macie rację, zjadłyby mnie wyrzuty sumienia gdyby okazało się teraz że coś jest nie tak z ich ciążami. Dzisiaj jest nowy dzień i nowe nastawienie. W końcu to dwa maluchy więcej do ściskania i zacałowywania <3
    Tak więc chwilowo* wychylam się z jamy i życzę udanego weekendu!

    * chwilowo, bo wieczorem spróbuję dostać się na monitoring, a po nim myślę że jama będzie na mnie czekać otworem :D

    Lunaris, bazylkove lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove , ja też natknęłam się ostatnio na informację, że z crio jest więcej pozytywnych finałów :) więc ja tam już Ci tych Bliźniaków zazdroszczę :)!!

    Anaa, trzymam kciuki za dobre wyniki!!

    By7 - przyjmijmy, że jama jest zasypana chwilowo śniegiem i nie ma do niej wstępu ;)

    Malgonia, Lunaris, bazylkove, Anaaa90, frezyjciada, by7mistake lubią tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 mówili, że beda ale odświeżam i jak narazie nie ma. Mają czas do 16 :/

    I tak jak mówi Cabrera jama zasypana, ciężkie to wszytko ale jesteśmy twarde i damy radę :*

    Edit: wyników nie ma więc pewnie jutro ! Wrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 16:05


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris cieszę się, że Ci się podoba :) mam nadzieję że koleżanka się ucieszy z tekiego prezentu, a dla Was tam niespodzianka była :) w sumie dla Frania żeby się nie czuł zaniedbany brakiem kocyka jak młodszy brat go przejmie :)

    Bazylkove ściskam i trzymam kciuki za powodzenie!!!

    Ana kciuki za wyniki:) badalas kiedyś amh??

    Bunia fasolka pięknie rośnie, oby została z Wami n kolejne 8 mcy :)!!!

    By7 każda z nas przechodziła przez takie emocje, ja też wiele razy byłam zła na świat, ale zaraz schodzilam na ziemię że to niczyja wina ze my nie mamy dzieci, a cała reszta zachodzi w ciążę przy 1 Cs.

    Sukienka już prawie skończona :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a2571b5b140.jpg

    Cheresta, Cabrera, frezyjciada, Achia, Anaaa90, bazylkove, Bunia86, -Mamunia- lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam foteczkę rano, Stasio na Izowym rożku:
    [u

    Iza Franek od razu zapowiedział że dinusie są jego :D dziękujemy Kochana <3
    Sukienka wyszła rewelacyjnie! ja bym jeszcze drugi model bez rękawów zrobiła bo też było super! ( do tego czrne rajstopy szpilki i golf ).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2019, 09:18

    Anaaa90, bazylkove, Yoselyn82, Cabrera, Izape_91, frezyjciada lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tsh 1,44 a prolaktyna 17.71 przy normach 5-26 To chyba nie najgorszej co?

    Iazpe nie pierwszy raz badam ani :(

    Lunaris śliczny Stas <3
    Rożek świetny ja mam nadzieję, że mi kiedyś Iza również uszyje :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 18:55

    Malgonia, by7mistake, Izape_91, Lunaris, frezyjciada lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza super kiecka :) i rozek tez, choc ja osobiscie zabralabym zawartosc :) choc na kilka godzin zeby sobie powachac takie stopy male :)

    Anaa wyniki super. Amh tez na pewno bedzie ladne :)

    Izape_91, Lunaris, Anaaa90 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, Stas jest cu-do-wny :)!!!

    Iza przecież takiego talentu nie można marnować!! Przecież to aż się prosi o internetowy biznes. Dobra stronka i sprzedaż online!
    To oczywiście na początek, a później już autorska kolekcja, co sezon z innym motywem :) No i ja zostałabym przy akcesoriach i ciuszkach dla Maluchów - bo to takie perełki są :)
    Odwagi Dziewczyno, a będziesz robiła zawodowo to, co sprawia Ci przyjemność :) Ja Ci mocno kibicuje!!!

    Izape_91, Lunaris, bazylkove lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ♥️

    Lunaris Stasio prezentuje się pięknie, no i nie płacze! Może go liski ukoja choć troszkę :) czytałam o Waszych problemach, mam nadzieję że czym prędzej się wszystko unormuje i mały nie będzie już tak placzliwy. PS. Rożek sobie zostawiacie? :D

    Cabrera ojjj daj Boże żeby tak było jak piszesz, bardzo bym chciała :) !!!! Daje sobie jeszcze chwile, bo niestety jest mnóstwo rzeczy do ogarnięcia przy takim przedsięwzięciu. Niestety żyjemy w takim kraju a nie innym.

    Ana masz wyniki? Tsh i prolaktyna jest ok :) mam nadzieję że niebawem będę musiała grzać dla Ciebie maszyny!!

    Dobrze ze dziś piątek, zaraz grzeje wino i wieczór spędzam z mężem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 20:49

    Malgonia, Lunaris, Anaaa90 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe ze 2 godz zbierałam się do zdjęcia bo cały czas płakał :P ale w końcu się udało.
    Kusiło mnie żeby sobie zostawić ale dzwoniła dziś koleżanka że już ją położyli w szpitalu bo tętno zanika dziecku i jakoś tak głupio mi się zrobiło że zamówiłam dla niej a myślę o sobie. Gdyby urodziła na dniach to już nie zdążę nic dla niej kupić także rożek idzie w dobre ręce. A ja będę się czaić na dresiki dla Stasiula za jakiś czas ;)

    Też uważam że powinnaś wykorzystać zdolności i zacząć sprzedawać na większą skalę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 21:16

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, wysłałam Ci zaproszenie, zerknij :)

‹‹ 673 674 675 676 677 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ