X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku pekajaca otoczka z tego co czytalam to super dprawa. Znaczy ze blastka swietnie sie rozwija. Bardzo mocno kciukam za dwa pikajace serduszka juz za 3 tygodnie :)

    Frez Florek nieprzerwanie jest w moim serfuszku. Ja bym chetnie dala mu sie pogryzc :)

    Novku przykro, ze tak u Ciebie die sytuacja miewa, ale jesli nawet Twoja droga jest in vitro, to nie jest to przeciez taka zla droga.

    By7 kciuki za pecherzyk. Niech sobie jaj to jajko nie robi i pieknie peka :)

    bazylkove lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove, mocne kciuki za Wasze dwa okruszki <3 <3

    bazylkove lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove kciuki mocne!! :)

    bazylkove lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylek, ale to musiała być cudowna chwila:) z całego serca życzę Ci samych takich cudowności na kolejnych wizytach.

    Bociek, kurcze, ciągle cos:/

    Jeżowa, Ty nie przepraszaj. Mysle ze pozostałe Dinki sie ze mną zgodzą, ze wszystkie extesterki są tutaj bardzo mile widziane:)

    Ana, ehh ile ja bym dała za chociaz połowę z Twojego amh:)

    Reset! Gdzie sie podziewasz tyle czasu?

    Anaaa90, bazylkove lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)

    Miłej i spokojnej niedzieli Wam życzę :)
    Zaczynam coraz bardziej tęsknić za emkiem :(

    By7 :* :*


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana super wynik AMH ;-)

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Julietta89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2019, 12:45 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 13 stycznia 2019, 19:07

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. U mnie weekend nie należy do udanych, ale cóż życie.
    Jeżowa i pozostałe dziewczyny, jak coś chcecie to piszcie, ja zawsze chętnie siadam do maszyny. Jakoś tą pustkę muszę zapełnić niestety... Dziękuję Wam bardzo za miłe słowa. Im dłużej szyję, tym bardziej przywiązuje wagę do wykończenia moich wyrobów co niestety mnie czasem gubi, bo chcę żeby było idealnie,a potem siedzę i pruję coś po raz czwarty. Oczywiście wiem, że nikt nie zwróci na to uwagi, ale wiem, że ja wiem, że coś jest nie tak i to wystarczy :) Zboczenie.

    Bazylku kciuki mocne za Wasze kropki. Mam nadzieję, że wysikasz nam pierwsze trzy kreski w tym roku :)

    Frezik Florcio do schrupania!!!

    By7 kciuki za ten cykl!!!!! :)

    Ja odstawiłam wszystko co się dało, a w zasadzie to już mi się nie chce brać żadnych suplementów, zostawiłam jedynie aspargin i żelazo, które zaraz i tak skończe. ograniczam myślenie jak mogę i powoli się odmeldowuję psychicznie ze statusu staraczki.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuś może taki delikatny odpoczynek pomoże zabierzesz sił i chęci do walki. Mam nadzieję, że już niedługo Wasze marzenia się spełnią i szczęście zapuka do waszych drzwi ;* rób to co sprawia Ci frajdę i daje chwilę zapomnienia :) mocno Cię tule ;*


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julietta89 wrote:
    Dziewczyny !!! Pomóżcie, którą sukienkę wybrałybyście stąd na poprawiny: https://sensistore.pl/sukienki/sukienki-na-poprawiny/ idę na wesele do przyjaciółki i mam problem z wyborem bo wszystkie są takie piękne:)

    Julietta to nie wiesz że jak się o dziecko starasz to nie można na poprawiny chodzić? Jajka wytrzęsiesz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2019, 18:00

    Izape_91, Anaaa90, Aga9090 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznę od najważniejszego:
    Bazylku- kciuki! Jestem myślami z Tobą <3
    Bunia- gratuluję bety!

    Mnie nie było kilka dni, bo albo pracowałam albo byłam na nartach w czwartek i sobotę. Odżyłam. Niby cykl na stymulacji, więc między 5 a 9 dc jeszcze liczyłam, co i jak, ale dziś aż musiałam wejść do Flo, by sprawdzić, który to dc. <3 z M. ostatnio bywa codziennie i spontanicznie, on też jakoś ostatnio jest inny.
    Zapewne pójdę na usg w tym tygodniu, tak z ciekawości. Ale chwilowo muszę głowę oczyścić, w tych całych staraniach zapomniałam, jakie życie potrafi być piękne.

    Lunaris, frezyjciada, Bunia86 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Poniedziałek już czekam na weekend :)

    Bazylku jak się czujesz?

    Miłego dnia;*


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Reset , ty się ciesz tymi wyjazdami narciarskimi póki możesz...bo mam nadzieję, że za rok to już nie pojeździmy, bo co najmniej w ciąży będziemy ;)

    Jako że dawno nic nie badałam, to strzeliłam sobie z rana dziś estradiol (przeczuwam owulacje dziś lub jutro), witaminę D, kwas foliowy i CA125.
    Dziś idę z eM. na monit do swojego lekarza i na poważną rozmowę o planach na przyszłe cykle.
    Jeśli nasz Gin się zgodzi, to za radą innego zaprzyjaźnionego lekarza chcemy w następnym cyklu jeszcze raz podejść do IUI na cyklu stymulowanym no i będziemy dziś rozmawiać o IVF - także nieśmiało poproszę o kciuki w godzinach popołudniowych :)

    Ps. Anaa - ja też już o weekendzie marzę :)!!

    Malgonia, Kaczorka, Lunaris, Anaaa90, nowa na dzielni, by7mistake lubią tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ekstra że mieliście trochę wolnego, w prawdzie narty to nie moja bajka, ale i tak zazdroszczę widoczków :)

    Cabrera masz moje kciuki za wyniki i wizytę! Koniecznie daj znać jak poszło :)

    A ja od wczoraj grzecznie odpoczywam w domku. Wstaje właściwie tylko do łazienki i do posiłków. Emek póki co chętnie robi herbatki i jedzonko. Tzn. tylko je odgrzewa, bo zrobiłam duży zapas mrożonych obiadków :D

    Cabrera, Anaaa90 lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove masz rację. W ciąży trzeba o siebie dbać :)
    trzymam kciuki za bliźniaki <3 <3

    Cabrera i za Twoją wizytę i pomyślność planów też :)

    My przerwaliśmy póki co kurację CLO u emka. jutro ma zrobić badania hormonów i będę pisać do W co dalej. Emek się tak fatalnie zaczął już czuć (początkowo bóle głowy bezsenność), że chodził po ścianach. Szkoda mi trochę, bo zostało nam jeszcze jedno opakowanie, ale to 3 tygodnie brania po te pół tabletki, to gdyby to się tak pogarszało dalej to za tydzień na owulację bym o seksie mogła pomarzyć tylko.
    Co ma być to będzie :/

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, lubię za kciuki, nie za samopoczucie eM.'ka - niech Chłopina się szybko pozbiera!

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Melduje się po intensywnym weekendzie z samymi gośćmi / odwiedzinami itp.

    Bazylku kciuki!!!

    Cabrera trzymam kciuki za poważna rozmowy dziś!

    Anaa popieram... mógłby być już piątek..

    Cabrera, Anaaa90 lubią tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) u mnie weekend dość burzliwy, ale udany. W sobotę byłam na imprezie firmowej, a niedziela w domu. Z emkiem się spielam ale się na szczęście pogodzilismy nawet podwójnie, więc dobrze bo wczoraj miałam tak pozytywnego owulaka jak nigdy. I wystarczył jeden w całym cyklu, bpo nie miałam ochoty sikac ani mierzyć temperatury. Dzisiaj chciałabym skoczyć na usg sprawdzić jak tam sytuacja czy coś peklo czy nie, bo z drugiej strony nie wiem co tam mogło urosnac przez tydzień skoro w 8 dc jakichś większych pęcherzyków nie było.

    Cabrera trzymam kciuki żeby ivf nie było potrzebne!!!

    Małgonia to biedny ten emek. Jak powtórzyć ie wyniki daj znać koniecznie.

    Bazylkove no to przy takiej opiece fasole muszą się rozgoscic na dobre!

    Ana ja też chcę już weekend!!! A tu jeszcze 4 dni.

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza przecież dziewczyny mają i owulacje w 8dc więc mogło Ci spokojnie porosnąć. trzeba myśleć pozytywnie. Co nam innego zostało. A z seksów na zgodę też już tu bywały dzieci więc za dwa tygodnie będziemy tu wypatrywać testów od Ciebie :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja melduje, ze owulacja za rogiem (endo 9mm, pęcherzyk jakieś 22 mm, estradiol 955 pomp/l, wszystko cacy:)

    Na przyszły cykl rozpisana stymulacja i mamy nadzieje IUI, i jeśli brak efektów zgłaszamy się do programu IVF (odbyliśmy długa rozmowę z Pania koordynatorka, generalnie pozostaje złożyć wniosek i wybrać lekarza - będziemy korzystać z dofinansowania miasta wiec zgłosić się możemy dopiero po IUI )

    frezyjciada, bazylkove, nowa na dzielni, Malgonia, Aga9090, Yoselyn82, Kotowa, Anaaa90, summer86, by7mistake, Kaczorka lubią tę wiadomość

‹‹ 675 676 677 678 679 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ