X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! ♥️ Figura taka sobie, wszystko mi idzie w dupe i uda dlatego ostatnio chodzę tylko w sukienkach spódnicach, bo wyglądam wtedy lepiej :p


    Bunia cudowny tescior! Krecha jak Marzenie!!!

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulek zdolniacho! Kiecka dobra i do kp :D przepraszam, ale to teraz moje zboczenie :P
    I przepraszam, że mnie mniej, ale mam sajgon= ja chora, mąż chory, wczoraj wzięło Tymka, do tego mam elektryka na budowie i co chwila coś chce konsultować. A jeszcze próbuje ściągać mleko dla niespełna miesięcznego dzieciaczka-syn emka siostry, którego niby kp, ale dokarmia butelką, więc chcę im ciut pomóc. No trochę jestem w mega niedoczasie. Ale czytam na bieżąco!

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, jak zawsze z klasą <3

    Frez, Ty to masz dobre serce! Lov ju!

    Bunia, wiesz że kciuki, modły, dobre myśli itd, nie?

    Słyszałam w radiu, że jutro ma być 2 razy zimniej niż dzisiaj. Nie mogę się już doczekać, co z tego wyniknie. Dziś jest 0 stopni...

    Bunia86, lamka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Kochane Dinusie :)
    Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, zniknęłam jakiś czas temu z forum, trochę czasu mi zajęło dojście do siebie. Od jakiegoś czasu Was podczutuje i zaciskam kciuki!

    Chciałam Wam życzyć na ten Nowy Rok samych cudowności i wspaniałości <3 i żebyśmy wszystkie doczekały sie naszych małych cudów :*

    Przepraszam, że tak wpadam Wam na wątek, ale jak zobaczyłam, że jesteś to musiałam napisać - nawet nie wiesz jak często myślałam co u Ciebie, zniknęłaś tak nagle po świętach w 2017, czekałam na jakieś pozytywne wieści. Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam mocno kciuki !

    Oczywiście tak samo jak za wszystkie nasze Dinusie! Niech to będzie dla Was wspaniały rok <3

    bazylkove, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane ;)
    Ostatnio nie byłam konsekwentna i nie odwiedziałam forum tak jak obiecałam za co Was przepraszam ;(
    Teraz już mam luzik w pracy, eMek wyjechał więc mam nadzieję, że będzie mnie tutaj więcej;*
    Życzę Wam miłego dnia ;)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove - dla Ciebie avatarek, trzymam z cichacza kciuki!

    Przeglądam dziewuszki jak tam sobie radzicie ale musze przyznać że ostatnio mało, muszę trochę podczytać. Nie mogę ogarnąć tego 2019 póki co :)

    Mały raport co u mnie: bez większych zmian póki co, temat invitro w toku ale powolu bo jednak trochę jakiś tam formalności i badań nas przeciąga. Em czeka na genetyczne, ja jestem bo HSG. Jajowody mam według doktora idealne ;P. Tyle dobrego. Swoją drogą to Sono HSG bardzo lekkie badanie, po czytaniu internetów nastawiłąm się na jakiś mega ból a tu chwila i co najwyżej dyskomfort :)

    bazylkove, Izape_91, Bunia86, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa przykro, ze emka znów nie ma, al miło, ze masz dla nas więcej czasu :)

    Nowa awatarek cudowny :) nie zapomnij podczas przygotowań zadbać o plasterki i dla siebie :)

    nowa na dzielni, Anaaa90 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia tym razem opracowaliśmy jakiś plan spotkań także ja się wybieram do niego w lutym a potem on przyjedzie. No zobaczymy może się uda i będzie lżej chociaż pod tym kątem :)

    Malgonia lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dawno mnie nie było, ale wpadam, żeby Was pozdrowić i przy okazji pogratulować Buni (ja również często myślałam o Tobie i cieszę się z Twoich dwóch kresek, trzymam mocno kciuki i zapraszam na ex-testerki) :-) i powitać Nową na dzielni, o Tobie też ciepło myślałam i nadal kciukam.

    Bunia86 lubi tę wiadomość

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa !! <3 <3 <3

    Nowa trzymam mocno kciuki, żeby te formalności udało sie szybko ogarnąć <3 No i super, że tak "lekko" poszło SonoHSG!

    Miłego dnia!!

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Iza, jak zawsze z klasą <3

    Bunia, wiesz że kciuki, modły, dobre myśli itd, nie?

    Tak tak, wiem :*

    Lena <3

    Lamka na ex-testerki na pewno się wproszę, ale to za jakiś czas jeszcze :)


    Zbieram się właśnie na betę. Trzęsę gaciami!

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;)

    Bunia kciuki za dzisiejszą betę :)

    Kargo słońce witaj :*

    Miłego dnia :) <3

    Kargo31 lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka wpadaj do nas częściej!:)

    Bunia kciuki zaciśnięte

    Ja od kilku dni okupuje jamę i zakopuje się coraz głębiej. Parę dni temu dowiedziałam się ze siostra Emka jest w ciąży. Jakoś to przełknęłam, pomimo tego że ta wiadomość byla przed nami skrzętnie ukrywana (wtf?!)
    Wczoraj druga siostra Emka robila test bo " cos się jej okres spóźnia" . Tak że tego, chyba rozumiecie jaka jestem wbita w ziemie....

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia moooocne kciuki :)

    By7 nie daj się. Wiem, ze Ci przykro, ale czy lepiej byś się czuła, gdyby one też miały takie problemy? Pewnie nie. Może ciężko się cieszyć z takich wieści, ale musisz wierzyć, ze niedługo wszyscy będą się cieszyć z nowin od was.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgo, dzieki, przywróciłaś mnie do pionu :) oczywiście w jakis sposób ciesze sie z ich szczęścia, bardziej mnie wkurza to ze u nich ciążę są typu mowisz-masz, z wyliczeniami ze w tych miesiącach bedzie to najbardziej opłacalne, ze względu na umowę/dodatki/porę roku itp. a pokory nie mają w sobie za grosz

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta 2600!

    dziękuję za wszystkie kciuki i modlitwy :*

    Malgonia, lamka, Yoselyn82, bazylkove, Cabrera, Aga9090, Anaaa90, StaraczkaNika, frezyjciada, nowa na dzielni, Achia, Bocianiątko, Luna1993, Lusesita, Kargo31, Lunaris, Kaczorka, Izape_91, KateHawke lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia ale wspaniale :)
    miałam dobre przeczucia, ale jednak zobaczyć wynik to co innego :) baaaaardzo się cieszę i teraz wyczekujemy do wizyty serduszkowej. Patrząc na betę to już niedługo :)

    Bunia86 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia , po cichutku trzymałam kciuki i bardzo cieszę się, że wszystko idzie w dobrą stronę :)!

    By7 - Malgonia dobrze prawi, mimo że kłuje, to każda ciąża jest czymś wyjątkowym (mówię to, która spędziłam dziś pół dnia w poczekalni w 5 kobietkami w ciąży i tylko na ktg na zmianę chodziły ;))

    Nowa - plasterki mnie urzekły, trzymam kciuki za szybkie formalności i równei szybki pozytywny finał :)

    A my pozbieraliśmy się po ostatniej IUI, w tym cyklu podziałamy naturalnie, chyba podejdziemy do jeszcze jednej IUI w lutym ze stymulacją (znajomy lekarz ma się jeszcze tylko pokątnie dowiedzieć się od lekarza, który robił tą ostatnią laparo, jak to tam rzeczywiście w moim brzuchu wyglądało (ps. opłacało się trochę pocierpieć, ponoć przypadek uszkodzenia pęcherza jest znany w tym szpitalu i tym samym teraz łatwiej się czegoś dowiedzieć ;)), no ale coraz bliżej jesteśmy decyzji o IVF (to musi być decyzja eM., bo ja już swoją podjęłam).
    Także mamy coś na kształt planu, zobaczymy jak wyjdzie jego realizacja :)

    Malgonia, Anaaa90, nowa na dzielni, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, no i Bazylkove w sobotę moje kciuki są tylko Twoje :)!!

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia super <3

    By7 doskonale Cię rozumiem. Mam nadzieję, że tak jak pisze Małgonia dla nas też niedługo zaświeci słońce :*

    Ja jutro robię hormony i amh i aż mnie skręca że strachu jaki będzie wynik :|

    Bunia86 lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
‹‹ 672 673 674 675 676 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ