Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 lutego 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez bardzo dobrze mówisz :) ja na początku miałam wyrzuty sumienia, że tak nagle ide na L4, że ktoś za mnie musi pracować. Ale wiem sama, że po tylu stratach muszę zrobić wszystko żeby się udało. No i tak własnie cały styczeń leżałam, dziś pierwszy raz wyszłam na spacer :) myślałam że do domu nie wrócę tak się zdyszałam haha :D

    Nadzieja kurcze dziwne te Twoje testy, to bobki? Koniecznie idź do

    No i dbajcie o siebie :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 4 lutego 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Frez bardzo dobrze mówisz :) ja na początku miałam wyrzuty sumienia, że tak nagle ide na L4, że ktoś za mnie musi pracować. Ale wiem sama, że po tylu stratach muszę zrobić wszystko żeby się udało. No i tak własnie cały styczeń leżałam, dziś pierwszy raz wyszłam na spacer :) myślałam że do domu nie wrócę tak się zdyszałam haha :D

    Nadzieja kurcze dziwne te Twoje testy, to bobki? Koniecznie idź do

    No i dbajcie o siebie :)
    Tak bobki. Na pinku był tylko cień.

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 4 lutego 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ na całego. I to dosłownie, bo co chwilę musiałam latać do łazienki się przewinąć. Jeszcze nigdy w jeden dzień nie zużyłam pół paczki podpasek. I co dziwne brzuch tylko lekko pobolewa tak że obeszło się bez Ibupromu
    Nadzieja przykro mi że beta negatywna :( przytulam
    14.02 pierwszy podgląd do IUI :D

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 lutego 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny :(
    Cheresta grunt że jest plan! I trzymam za niego mocno kciuki!
    Nadzieja a Ty co planujesz?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 lutego 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mnie zmuitlo z powierzchni ziemskiej w nocy. Na urodzinach chrzesniaka okazało się że mały miał biegunkę...oczywiście nam powiedzieli dopiero jak przyjechaliśmy... Tak to bym podziękowała Jeszcze mlody musiał podwójnie zdmuchnac świeczkę na torcie i całego go opluc jak to dziecko. Dużo nie trzeba było. Nasza cała 5 ja rodzice i siostra chorzy dzisiaj ale mnie najgorzej zlapalo. Biegunka wymioty gorączka... Mój mąż mnie musi kochać bo armagedon był przedni. Jego troche męczył żołądek i gorączka ale daje rade. Szacun dla babek które mają w ciąży mdłości i wymioty... Ja stwierdziłam że się nie nadaje. Wymiotowanie to była moja trauma z dzieciństwa i ostatbio robiłam to z 18 lat temu. Tak tak można... Nigdy więcej..cheresta przykro mi że się tym razem nie udało. Ale zielona fala cały czas trwa!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, biedactwo :(

    Cheresta, nie tak miało być kurde :( ale od 14.02 będę trzymała kciuki <3

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 lutego 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka współczuje, kurczę nie lubię kiedy ludzie ukrywają, ze są zaraźliwe chorzy :P , zdrowiej!

    Cheresta, nadzieja - szkoda, co się odwlecze to nie uciecze ;). Wierze w to, ze zielona fala będzie ciągnąć dalej.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 4 lutego 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Przykro mi dziewczyny :(
    Cheresta grunt że jest plan! I trzymam za niego mocno kciuki!
    Nadzieja a Ty co planujesz?
    Dalej do przodu,nie poddaję się:D

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 lutego 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black lady wrote:
    Dalej do przodu,nie poddaję się:D
    To super :) planujesz jakieś badania? Suplementy?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 4 lutego 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza zdrowiej szybciutko :*

    Hope jak tam Twój Rysiu ? :) nie masz jakiejś fotki dla nas ? :)

    Cheresta nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) mam nadzieję, że ta @ wyjdzie Ci na super, extra dobre bo będzie ostatnią w najbliższym czasie :D

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 lutego 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysiek ok :) jakoś teraz nie dostaje już fajnych fotek. Takie kawałki Rycha ;) ostatnio siusiora tylko dostałam, udo, mózg i przekrój przez brzuch :D nic pasjonujacego, raczej takie foty jakie ginowi potrzebne do pomiarów ;)

    Kingulla, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 4 lutego 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, niech rośnie duży i silny bo siorka pewnie na niego czeka :D i całe forum :D :*

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 4 lutego 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To super :) planujesz jakieś badania? Suplementy?
    Od nowa wrócę do Donga.I poproszę o receptę na luteine :)

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 lutego 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    To dobrze, niech rośnie duży i silny bo siorka pewnie na niego czeka :D i całe forum :D :*
    Czeka! Doczekać się nie może Ale co jakiś czas jej opowiadam że będzie jej zabawki zabieral i ryczal bo ona ma trochę zbyt idealne wyobrażenie o posiadaniu rodzeństwa ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 lutego 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Czeka! Doczekać się nie może Ale co jakiś czas jej opowiadam że będzie jej zabawki zabieral i ryczal bo ona ma trochę zbyt idealne wyobrażenie o posiadaniu rodzeństwa ;)

    Ale jesteś podła ;). Cały urok posiadania rodzeństwa to wkurzanie się na nie ;)

    Ja dzisiaj jak byście zechciały poproszę o małe kciuki bo powtarzam betę i pierwszy raz się kurde boję. Szczególnie za tego proga bym prosiła bo ten dziad mnie martwi lekko :)

    nick nieaktualny, Malgonia, Bunia86, Kaczorka, by7mistake lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 lutego 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tłumaczę sobie, że skoro prog się odpalił to już chyba organizm wie, co robi i go sobie ustawi odpowiednio. Nie sądzę, że jestem dobrą kandydatką na pozamaciczną bo mam tam w środku ładne, czyste rurki, jedynie mam nadzieję że pęcherzyk zdrowy! Czekamy swoją drogą jeszcze na Kariotypy eMka. te całe AZFy wyszły spoko

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, moje kciuki masz <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się dziś nie uda wcisnąć do Gina, dopiero w czwartek o 13:00..

    Ale w nagrodę, że tak długo czekam na wizytę, jutro powtórzę sobie betę ;)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z samego rana :)
    Nowa trzymam kciuki za betę, i proga. Nie martw się,na pewno wyniki będą piękne.
    Cudnego dnia Wam życzę ❤❤❤

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ja też mocno kciuki zaciskam :)
    Już się nie mogę doczekać jak sobie suwaczki poustawiacie :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 716 717 718 719 720 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ