X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 marca 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Dla mnie ciemnieje :) a jak plamienie? po nocy jakaś różnica?

    Od wczoraj - poza tym jednym razem - nie było nic (uffff....!). Dzisiaj nie wychodzę z domu, tylko się obijam :)
    Ten tydzień mam jeszcze w pracy nieco szalony, ale jak będzie jakoś źle, to najwyżej wezmę pracę do domu do łóżka.

    pilik, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, postaraj się odpoczywać...jeszcze chora jesteś do tego. Jak masz możliwość to weź prace do domu...
    Tak jak mi dziewczyny pisały: jeszcze zdążysz w życiu popracować, a teraz trzeba dać optymalne szanse temu Maleństwu :)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Reset, postaraj się odpoczywać...jeszcze chora jesteś do tego. Jak masz możliwość to weź prace do domu...
    Tak jak mi dziewczyny pisały: jeszcze zdążysz w życiu popracować, a teraz trzeba dać optymalne szanse temu Maleństwu :)

    Akurat mam tak, że ten tydzień zarządzam kancelarią, bo urlopy i jestem jedynym radcą na pokładzie. Ale poza spotkaniami, które muszę odbyć to pracę mogę brać do domu, więc jak coś to będę chodzić na ok. 4 godziny, a reszta z łóżka.
    Inna sprawa, że jakieś zajęcie się przyda, inaczej wykończę to dziecko nerwowo ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błogosławionej niedzieli <3

    Malgonia, Cheresta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nerwy...z swojego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, ze przez najbliższe 4 tygodnie nie będzie lepiej ;)

    Apogeum było przed wizyta serduszkową (wskakując na kozetkę myślałam, ze moje serce wyskoczy);)

    Teraz od dwóch dni mam jakieś czarne myśli, ale już przestałam o nich mówić, bo wszyscy tylko wtedy na mnie wręcz krzyczą, ze przecież „muszę być dobrej myśli” i ze „wszystko będzie dobrze” - ciekawe skąd oni to wiedza :/??

    Ps. Może po prenatalnych będzie ciut lepiej???

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera dobrze Cie rozumiem. Pewnie sama nie powiem o ciazy do 12 tygodnia, zeby nie sluchac, ze wszystko bedzie dobrze ;) ale u Ciebie bedzie :)

    Reset kciuki za bete. Oby Cie w koncu uspokoila na dluzej :)

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Cabrera dobrze Cie rozumiem. Pewnie sama nie powiem o ciazy do 12 tygodnia, zeby nie sluchac, ze wszystko bedzie dobrze ;) ale u Ciebie bedzie :)

    Reset kciuki za bete. Oby Cie w koncu uspokoila na dluzej :)

    My powiedzieliśmy tylko Rodzicom (bo podobnie jak Reset oboje jesteśmy w bardzo bliskich relacjach (szczególnie od czasu jak moja mama poważnie chorowała i długo wychodziła na prosta-właściwie dalej wychodzi, ale jest juz o niebo lepiej :)) i Rodzeństwu. Były łzy szczęścia i radość :)

    Ale reszta dowie się zdecydowanie później, o ile wszystko będzie dobrze...

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 marca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrerka u nas się już rozniosło i nie czułam się dobrze z ukrywaniem ale gratulacji tez nie lubię jeszcze przyjmować. Niektóre objawy się pojawiają (nawet minimalnie wypchnęło mi brzuch) ale tez dużo zaczyna odpuszczać o dobija mnie myśl ze nie mam żadnego dowodu ze ten maluch tam jest i wszystko z nim ok. Kurde nie sądziłam ze te długie niepowodzenia tak się potrafią wryć w psychikę, mam tez nadzieje ze po 12 tygodniu jak dziecko będzie już większe poczujemy się bezpieczniej :)

    A widziałaś Cabrera na fioletowej ten kalkulator który wylicza w procentach na ile % będzie dobrze w danym dniu ciąży? :D optymistyczna rzecz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 11:49

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 marca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowalam znalezc taki kalkulator, bo mi ktoras z dziewczyn podeslala jak sie stresowalam. Fajnie, ze teraz jest pod reka :)
    Szkoda, ze nie ma takiego na ile % zajdziewa w ciaze ;)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, widziałam, wczoraj pokazywało mi, ze na 95% będzie dobrze :)

    No nic, czekam na jutro, kolejna wizytę tez „wymuszę” za dwa tygodnie, a za jakieś 3,5 tygodnia będą prenatalne :)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 marca 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia jutro, tez muszę jakoś się wbić na dodatkowa wizytę ;). Krew i mocz wyszły dobrze cholera :P ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 marca 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem znów miałam brązowe plamienia, więc żeby się uspokoić przed beta, sikalam i dzisiaj. Od lewej 11 dpo,12 dpo i dziś 13 dpo:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/22d868a55e59.jpg

    JustynaG, Kaczorka, Achia, frezyjciada, Lucia88, Kargo31, Yoselyn82, nowa na dzielni, Lunaris, Bunia86, Cheresta, Anaaa90, sliweczka92, Morusek lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, super krecha, beta ładnie rośnie :)!!

    A u mnie już ponad 2cm człowieka w brzuchu i serce jak dzwon <3
    Kolejna wizyta będzie za 3 tygodnie (bo doktorek na narty się wybiera :/) i to już będzie 11+5 i czas na prenatalne (juz portkami trzęsę). No i jako matka geriatryczna dostałam skierowanie na pappe za darmo ;)
    A oto bąbel (co prawda zdjęcia nie tak ładne jak o Bazylka, ale dla mnie i tak najcudowniejsze <3)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/24d7f47487a8.jpg

    Kargo31, reset, Aga9090, frezyjciada, Malgonia, by7mistake, JustynaG, Izape_91, Yoselyn82, nowa na dzielni, Lunaris, blue00, Cheresta, Achia, Meśka, Kaczorka, Morusek lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 marca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, Cabrera, siedzę i ryczę w pracy przez Twoje zdjęcie!
    Za chwilę chyba rozważę L4 na psychiczne ogarnięcie sytuacji, bo czuję się jak wariatka! :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera <3 piękny maluszek!!! jak się czujesz?

    Reset przyzwyczaj się do tej emocjonalności :P bo będzie Ci teraz dłuuuuuugo towarzyszyć! Tak! płakanie przy reklamie pampersów jest NORMALNE :D witajcie ciążowe hormony :D

    Cabrera, sliweczka92 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 marca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera ale słodki człowiek :)
    pogłaskaj go od cioci :*

    Reset pięknie ciemnieje kreseczka :) Czekam na wypasioną betę :)

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 4 marca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie jak wirusowałyśmy przypinkę dla Cheresty
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/15ca9ffcd2de.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b449d3e441da.jpg

    Izape_91, reset, Yoselyn82, Cabrera, Malgonia, Lunaris, Kargo31, by7mistake, Bunia86, Cheresta, Aga9090, frezyjciada, Achia, Kaczorka, sliweczka92, Morusek lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 marca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja Ci mogę wysłać moja do zawirusowania :D


    Cabrera cudowny maluszek ♥️♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 09:42

    Cabrera lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, jeszcze chwila i Ty ujrzysz takie cuda <3

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 marca 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, cudowny maluszek, ale zazdro! Ooooo, ciekawe czy mój też taki duży już!

    Mi się w ogóle jakiś instynkt mamy dzika załącza, wczoraj byłam w kinie i kilkoro ludzi za mną kaszlało to miałam takiego agresora że bym im prawie wyrąbała za to kaszlenie bez zatykania ust w sąsiedztwie mojego brzucha :D. Jakieś instynkty ochronne się załączają.

    Reset - jeszcze z "pół cyklu" i będziesz widziała też swojego okrucha! Ja stwierdzam oficjalnie że minimalnie uwypuklił mi się już brzuch :-o

    Malgonia, JustynaG, Cabrera, Aga9090, Izape_91 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 755 756 757 758 759 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ