X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia przykro mi :(

    Jedna fajnie Cię widzieć :)

    Mi też brzuch szybko wyskoczył. Teraz mam wrażenie że jest ogromny :D ja mialam od początku bardzo wysokie dawki progresteronu I też to trochę z tym łącze.

    Na prenatalnych wszystko wyszło w porządku :) jestem przeszczęśliwa :)

    Kaczorka, Cheresta, nowa na dzielni, frezyjciada, Anna Stesia, Malgonia, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - jak masz śluz płodny to działaj :) a za 2-3 dni podziałacie znowu ;)

    Ja mam jakieś zdjęcia brzuszka z poprzedniej ciąży, ale takie beznadziejne. Nie mam w domu długiego lustra..
    Może tym razem męża pomęczę, żeby robił.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka a Ty już uświadomiłaś męża, że ponownie zostanie ojcem ? :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że forum zmieniło wygląd i ciężko mi się odnaleźć.

    Reset czy ja dobrze widzę?

    Nika, urodziłaś?

    Wow ale mnie ominęło :o

    Muszę nadrobić jak się tu odnajde.

    Co u mnie?
    Nic nowego. Wciąż walczę z tsh lub z prolaktyna na zmianę bo jak to ok to drugie nie i na odwrót.

    Co miesiąc rozczarowanie,ale ileż można czekać nie robiąc nic?
    Co gin to to samo :/

    reset lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Kaczorka a Ty już uświadomiłaś męża, że ponownie zostanie ojcem ? :)

    A pewnie :) najpierw go nakarmiłam a później wręczyłam test do łapki. Obejrzał i zapytał czy sobie dorysowałam drugą kreskę czy ona tam na serio jest :p
    Jak potwierdziłam, to stwierdził, że fajnie i że czeka nas szalony czas ;) ogólnie pozytywnie :)

    Izape_91, Anna Stesia, Kingulla, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka istnieje takie coś jak samowyzwalacz :P

    Bunia wspaniałe wieści!

    Reset kiedy powiecie młodej? coś mi się zdaję,że oszaleje z radości :D

    Jedna to wygląd forum jest okropne... Ja nadal nie mogę się przyzwyczaić! Fujka no!

    Z racji,że wszyscy ostatnio sikają to i ja dziś sobie siurnełam... na owulaka... śluz mam mega owulacyjny(co dziwne, bo ostatnio possssucha,że łooo matulu) a owulak mega- ale biały! mój organizm robi mnie w konia

    Bunia86 lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, a dostałaś już @?
    Ja jeszcze nie a testy owulacyjne kreskę pokazywały 3 m-ce temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 21:15

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, jeśli jakieś znaki na niebie wskazują zbliżająca się owulke, to zadzialajcie choć raz dla spokoju głowy, a później w weekend poszalejcie :)
    Moje kciuki masz zaciśnięte <3

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A pewnie :) najpierw go nakarmiłam a później wręczyłam test do łapki. Obejrzał i zapytał czy sobie dorysowałam drugą kreskę czy ona tam na serio jest :p
    Jak potwierdziłam, to stwierdził, że fajnie i że czeka nas szalony czas ;) ogólnie pozytywnie :)


    Już wie co go czeka, więc wziął od razu na klatę :D A ja się czuję jakbym miała dejavu z tym Twoim testem dosłownie ! :D Będziecie razem z Reset czekać na poród :)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia wspaniale wiesci :) a podgladal doktor co ma maluch miedzy nogami?

    Niestety w weekend nie poszalejemy, bo emek w sobote na tydzien wyjezdza. Zdecydowalismy ze idzuemy w ilosc i czekamy. Ostatnie miesiace i te seksy owulacyjne byly dla nas straszne. Moze jak emek bedzie wypiszczony to chociaz takiej taumy nie bedziemy miec. Niestety ale dla niego co 2 dni to za duzo :/

    Kurde dziewczyny Wy juz druga ture zaczynacie? Czuje presje :p

    Dobrej nocy

    Bunia86 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co nie Małgonia? Ja to samo :p ale już się przyzwyczaiłam że mnie każdy dubluje : D
    Wcale się Twojemu emkowi nie dziwię, ileż można! Jak tylko kończy mi się @ to na samą myśl mi się odechciewa!

    Pochwalę się Wam nowym uszytkiem ♥️ https://naforum.zapodaj.net/thumbs/23422bec2911.jpg

    frezyjciada, Cheresta, Kaczorka, blue00, nowa na dzielni, JustynaG, Cabrera, Achia, Lunaris, Bunia86, Kargo31 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Frez, a dostałaś już @?
    Ja jeszcze nie a testy owulacyjne kreskę pokazywały 3 m-ce temu.
    No ja też jeszcze nie! Ale czekam i czekam jak na zbawienie! Jak karmiłam Tymka to mi wychodziły owulacyjne jakbym miała owulację co i rusz, a obajwów owulki żadnych, co też potwierdziło się na monitoringu- sen zimowy w jajnikach, które budziłam do życia pół roku żeby móc zajść w drugą ciążę. A teraz zupełnie inaczej! Bóle brzucha, jajników, śluz a owulaki biel vizira!

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna- dobrze widzisz! Choć wiem, że trudno uwierzyć... sama ledwo daję wiarę!

    Frezyjciada- Młoda jeszcze nie wie, ona jest b. uczuciowa i gdyby coś tfu, tfu poszło nie tak, mocno by to odchorowała. Ale powiemy- może po tym jak będzie serduszko... i skopiuję Ci fragment z ex testerek: Młoda, mimo tego, że ma dwoje rodzeństwa strasznie czeka na nasze dziecko... W sumie to ona trochę stała się siłą sprawczą i ślubu, i dzieci, bo zaczęła temat na wakacjach 4 lata temu. Już nam wtedy imię nawet wymyśliła :)
    Potem, po ślubie (w sierpniu) zażyczyła sobie dziecko na urodziny, które ma w listopadzie. Powiedziałam jej wtedy, że tak szybko to się nie da ;) Miną dwa lata i akurat jakieś 2 tygodnie przed jej urodzinami będziemy mieć prezent :)

    No i mam nadzieję, że będę się latem dobrze czuć, bo chciałabym jeszcze zaliczyć choćby jakieś krótkie i bliskie wakacje we troje. Ostatnie w takim składzie.

    nowa na dzielni, Lunaris, Malgonia, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset to będą piękne wakacje ;) tylko weź młodą na jakiś sznurek, co bym Wam nie odfruneła z radości ;)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 marca 2019, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Reset to będą piękne wakacje ;) tylko weź młodą na jakiś sznurek, co bym Wam nie odfruneła z radości ;)

    I chyba, poza sznurkiem, nieco melisy dla M., bo jej hormony związane z dorastaniem plus moje ciążowe to może być za dużo dla niego ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik piękny suwaczek :)

    Nowa jakbyś zajrzała tydzień temu jak forum było w pierwszej fazie transformacji to dopiero byś patrzeć nie mogła. Teraz to i tak jest luz blus.

    U mnie przed snem pojawiła się dzika ilość śluzu, więc owulacja powinna być piątek wieczór/sobota rano.
    Od jutra rana będę owulaki robić żeby się dobrze z seksami wstrzelić. Jak ma być raz a dobrze to niech choć tym razem będzie na czas.

    reset, Bunia86 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia między nogami była jedynie zwinięta pępowina ;) także czekamy nadal :D

    Pochwalę się wam że 2 dni nie wymiotowalam I chyba zaczynam czuć się lepiej :D obym tylko nie wykrakała ;)

    Malgonia, Lunaris, frezyjciada, Izape_91, Kaczorka, nowa na dzielni, Cabrera lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń współczuję takiej presji,że trzeba się wstrzelić... Może IUI będzie Twoim ratunkiem-a już na pewno ratunkiem dla eMka. Mógłby się poświęcić i przemóc chociaż w czasie okołoowulacyjnym na te <3 co drugi dzień... Bądź co bądź kciucze mocno!

    Bunia to OBY "uroki" pierwszego trymestru już nie wróciły! jeszcze chwila a zaczną się kopniaki ;)

    Bunia86 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia to czeka Cię sexi weekend :D w połączeniu z Dniem Kobiet będzie romantico! Lepiej zacznij trenować mięśnie co by w poniedziałek zakwasów nie było ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężuś wyjeżdża.. przede mną tylko seks z okazji dnia kobiet :P ale mam nadzieję, ze owocny.

    Izape_91, Bunia86, Achia, Cabrera, JustynaG, Lunaris lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 759 760 761 762 763 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ