X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 maja 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7
    *&/$#,*¥£=#♡{|\▪》[[|\\▪○~¿♧♧☆♡♡♡♡&$=*■|~~^^=×÷/
    Specjalnie dla Ciebie :*

    by7mistake lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 18 maja 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 to działajcie tam, kciuki!! :)

    by7mistake lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Nie wierzę że udało mi się doczytać do bieżącego dnia!

    Dziewczyny pozdrawiam ciepło wszystkie Dinki z niebytu. Nie mam w ogóle czasu na nic poza dziećmi i domem ale ciekawość jest wielka stąd zamiast leżeć w wannie z książką (korzystając z obecności Ciastka), siedzę w pidżamie i nadrabiam.

    Nowa, Iza -ale emocje przez kilka stron, naprawdę myślałam że zobaczę na ostatniej stronie Wasze ciążunie. Szkoda że nie tym razem ale KOKO JUMBO i do przodu! <3

    Kingilla przykro mi bardzo :( oby koksowanko przyniosło silne dzidziaki, które z Wami zostaną.

    Lucia- mam nadzieję że leczenie przyniesie efekt i nie będziesz musiała długo brać leków ani poddawać się drastycznym metodom leczenia. Przysadkę z dużą precyzją operuje się przez nos- u mnie wystarczyły same leki ale powód był inny. Trzymam kciuki oby końcowa diagnoza okazała się łagodna a choroba szybka do wyleczenia.

    By7 Tobie życzę pękających jak balony w upale pęcherzyków.

    Cheresta -czekam i zaciskam :)

    Małgonia, Bazylek widziałam Wasze szkraby <3 :D Bazylek u Ciebie już połowa! :D super, oby tak dalej. Małgoń ja już zakłady mogę robić? statsystycznie z takim tętnem obstawiam dziewczynkę :D

    Miłej niedzieli Kochane Dinki. Spróbuję teraz Ex testerki podgonić ale pewnie zejdzie mi do wakacji :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2019, 10:35

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 maja 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris rozumiem, ze szukasz zony dla ktoregos z chlopaków? ;)

    Nawet nie odwazylabym sie powiedziec na glos o jakiej plci tak w skrytosci serduzzka zawsze marzylam. Dzis chce tylko miec zdrowe dziecko. Bede przeszczesliwa bez wzglefu na wszystko, choc nie kryje, ze chcialabym juz wiedziec :)

    Milo, ze sie u nas relaksujesz :) chcialabym zeby tu same dobre wiesci juz byly.

    Lunaris lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 maja 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie że to bez znaczenia czy siusiak czy grażynka :D byle zdrowo! Ale strasznie lubię ten okres od pozytywu do USG potwierdzającego płeć - oczywiście u innych staraczek nie u siebie :P to drugie najdłuższe czekanie na wynik. Pierwszym jest oczywiście wynik pierwszej pozytywnej bety :)

    Malgonia, nowa na dzielni, Rucola lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 maja 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie w ogóle Lunaris to jest abstrakcja jak patrzę na paseczki z dziećmi, no to ze Staś ma 5 miesięcy? Pamietam przecież tyle czasu ze staraniami, potem ciąża i już taki duży, no kosmos jak ten czas leci :D

    Ja mam super miły weekend, taki ze się wreszcie zregenerowałam. Za to z tym okresem to dalej jednak dziwnie, tak już mówiłam ze taka masakra a masakra była przez chwile a tak to właściwie mam wrażenie ze ten okres trwał 1,5 dnia + jakies doplamianie, chyba po tym cyklu pójdę na kontrole jak się wszystko nie informuje bo dalej jakoś dziwnie ten mój organizm działa. Może po tym cyklu wskoczy w jakiś normalny tryb

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 maja 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie wystarczylo Ci to poltora dnia?

    U mnie po poronieniu (nie wiem czy to nie przez acard) zazwyczaj zaczynalo sie plamieniem, potem dwa dni takie mega (probowalam przejsc na kubeczek menstruacyjny, ale przez te dwa dni nie dawal rady), a potem znow takie podplamianie. Moze jak acard skrzepy rozpyszcza to sie tam to wszystko szybciej i intensywniej oczyszcza?

    Wiem, ze pytanie z cyklu glupich, ale myslicie ze skurcze brzucha przy wymiotach moga powodowac skurcze macicy? Ja w sumie wymiotuje malo, ale czesto mnie zaczyna rzucac. Skreca mi zoladek w chinskie osiem. Staram sie unikac tego jak moge, ale czasem sie nie da, a czasem to jest jedyny sposob by mdlosci minely (nie wiem jak to sie dzieje, ze mimo braku wymiotow obe po czyms takim daja odetchnac). Tak troche glupio o tym pisac, ale teraz tak mnie scisnelo, ze mi pecherz nie wytrzymal i tak pomyslalsm czy skoro pecherz sciska to i na macice nie ma jakiegos ucisku..


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 maja 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia jak to się mówi- zdrowej ciąży to i bomba atomowa nie ruszy. Myślę że natura tak nas stworzyła że tego typu skurcze nie są szkodliwe dla maleństwa.
    Tak czy inaczej oby szybko przeszły Ci takie dolegliwości bo to nic przyjemnego.

    Nowa żebyś wiedziała że leci pędem! Starania trwały -nie powiem że długo bo jednak przy Franku to było 7 lat! ale teraz, z dwójką dzieci to czas mi zasuwa 5x szybciej a chciałabym go trochę przytrzymać. Zanim się obejrzę będę miała biegające dziecko! Chętnie oddam tego speeda wszystkim oczekującym na 2 kreski a zabiorę wlokący się czas starań. Szkoda że tak się nie da :(
    Oby się wszystko pięknie oczyściło u Ciebie i piękne owulki nadciągnęły!

    Malgonia, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 maja 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę mieć taki krótki zawsze, tylko zastanawiałam się, czy jest prawidłowy. Ale to faktycznie pierwszy cykl cały z acardem, może tak to wtedy wygląda :D, wszystko leci na raz.

    Co do tych skurczy to na pewno nie są groźne dla ciąży skoro tak często w ciąży się wymiotuje :). Znam 2 dziewczyny, które w ciąży rzygały calutki czas przez całą ciążę, aż do lądowaniu w szpitalu a z dziećmi absolutnie nic złego się nie działo. Ja miałam takie głupie myśli, czy coś złego się nie dzieje przy kichaniu, bo po kichnięciu bolało mnie podbrzusze, w tym raz naprawdę bardzo mocno a potem nagle przestało, no ale kurde, chyba nie jest możliwe żeby coś zrobić kichaniem, bez przesady.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- tak jak pisze Lunaris, zdrowej ciąży nic nie ruszy. Moja siostra wymiotowała praktycznie cały 1 trymestr i to tak porządnie. Nic się nie stało maluchowi, nawet wagowo ponoć ma być bliżej 4kg :p
    Mi jedynie lekarz powiedział jak byłam trochę chora i kaszlałam, że kaszel może wpłynąć na długość szyjki, ale w sumie nie wiem ile w tym prawdy...
    Niedługo masz wizyte prawda?za tydzień?

    Nowa- nie sądzę, by kichanie szkodziło ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 07:49

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia w srode ;) ja co tydzien teraz mam.

    No wlasnie kolezanka mojej mamy stracila ciaze przy krztusccu (ciezko powiedziec czy bardziej kaszel zaszkodzil czy sama choroba) i tak mi sie ona przypomniala wczoraj.
    No dobra - zakladamy tylko dobre scenariusze.

    Kusi mnie, zeby powiedziec bratowej o ciazy. Potrzebuje sie komus wygadac (oczywiscie ciesze sie ze Was mam), kto bedzie wiedzial co jak z czym i dlaczego. Ona tez odwiedzila juz mase lekarzy, ma opinie z roznych miejsc no i sama wie jak przebiegaly u niej te ciaze :/
    Mielismy nie mowic do prenatalnych, ale chyba po srodowej wizycie z nia pogadam.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- pewnie, jak na Ci to pomóc i masz z kim pogadać, macie dobry kontakt- to powiedz. Będzie Ci raźniej jak w razie pytania czy coś będziesz miała do kogo smsa napisać, czy zadzwonić.
    W środę mam urodziny, więc to musi być dzień dobrych wiadomości :) o której wizytujesz wtedy?

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 14 ;)

    Chyba mam ciazowy budyn w glowie, bo sie chcialam spytac o ktorej masz urodziny ;)

    Achia, JustynaG, golonat lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    O 14 ;)

    Chyba mam ciazowy budyn w glowie, bo sie chcialam spytac o ktorej masz urodziny ;)
    W sumie urodziłam się bodajże 17:10 :D

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się wyrobię ;)

    Achia lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 20 maja 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym temacie nie poradzę, bo sama nie wiem jak bym zrobiła :D. Na pewno po poronieniu stwierdziliśmy, że nie żałujemy, że o tym powiedzieliśmy bliskim, bo co by to zmieniło, nigdy byśmy im nie powiedzieli? Czy po fakcie, jakieś to takie mało naturalne :). Z drugiej strony mam wrażenie, że jak jakimś cudem znowu się uda to będę się ukrywała do połowy ciąży :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 20 maja 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobiłam jakoś do 10 dpo i zaczyna mi bic na dekiel. W weekend nie testowałam, bo tak wyszło niespodziewanie, że nocowalismy u rodziców i nie miałam testów. Dzisiaj z kolei kilka razy wstawalam w nocy na siku i nie było sensu testować. Wczoraj nie wiedzieć czemu miałam taki dzień, że byłam rozdrażniona, zła i najchętniej bym wszystkich udusila. Może to PMS, bo dziś brzuch mnie boli tak jakby na okres (chociaż to jeszcze zbyt wcześnie) ale i tak jakby na owulacje (bo jajniki dają o sobie znać). Cycki nic a nic nie bolą, są tylko jakby większe, nabrzmiale.
    Ogólnie już sobie przetlumaczylam, że pewnie nic z tego, bo czemu tym razem miałoby się udać. Tak mi było łatwiej wytrzymać te domysły, ale ta huśtawka różnych objawów ryje mi beret 😖
    Malgon jeśli to jest bliska tobie, zaufana osoba to może warto mieć w niej wsparcie. Zawsze to inaczej w cztery oczy z kimś pogadać, wygadać się ze swoich obaw. No trzymam kciuki za środę ;)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ja też bym porozmawiała z Bratową, tym bardziej, że ona zna sytuacje "od podszewki". Na pewno mocno Wam kibicuje i będzie służyła dobra radą :)

    Cheresta - jak wytrzymałaś do 10dpo to jesteś moją bohaterką :) Trzymam kciuki <3
    Ps. Nie lubię nikogo niepotrzebnie nakręcać, ale u mnie jedynym objawem ciąży przed pozytywnym testem był niekontrolowany wybuch płaczu bez powodu (taki PMS gigant ;))

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 maja 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chce nikogo nakrecac, ale u mnie objawem ciazy byla kreska na tescie. Ale jesli juz bym sie miala gdzies objawow doszukiwac to w mojej zrytej psychice. Cheresta, jutro jest ten dzien. Wtorek jest super na sikanie :) 21 maja.. piekna data :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carbera nie żebym była aż tak silna żeby nie siknac w ogóle :P siknelam w piątek po południu, ale umówmy się że w 7dpo nie mogło wyjść nic innego jak jedna kreska. Chociaż to oznacza że ovi się już wyplukalo. A taki mega wkurw mam często tylko zwykle podczas owulacji a nie przed okresem.
    Wiem Małgonia że już czas na ten test, który wszystko powie "różowo" na białym, ale kurczę właśnie o to chodzi 😥 teraz mogę sobie jeszcze wkręcać objawy i mieć taką małą nadzieję że się może udało, ale jutro... ehhh
    Przepraszam że tak tylko o sobie, ale mam nadzieję że rozumiecie ten stan tuż przed testem, kiedy masz milion myśli na minutę

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
‹‹ 822 823 824 825 826 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ