X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 16 maja 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja do Pączkowych fluidów dodaje wiruski od naszego dziubaska :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72d6ab90a456.jpg

    reset, nowa na dzielni, mi88, Aga9090, Lucia88, frezyjciada, Yoselyn82, by7mistake, Jedna_z_Wielu, Bocianiątko, Anna Stesia, JustynaG, Achia, Karletka, Malgonia, Cabrera, Cheresta, Kaczorka, Rucola, Kingulla, golonat, Jeżowa, Lusesita, Lunaris lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 16 maja 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylek, jaki zgrabny noseczek!

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dołączę świeże wirusy z obiecanego brzuszka 😊😊
    Edit.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2019, 20:15

    Aga9090, Cheresta, nowa na dzielni, Kaczorka, bazylkove, Achia, Karletka, by7mistake, Jedna_z_Wielu, Rucola, frezyjciada, Yoselyn82, JustynaG, golonat lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 maja 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku co za sliczna buzka :)
    A widzicie juz podobiebstwo do Was?

    Cabrera zupelbie inaczej sobie Ciebie wyobrazalam ;) a brzusio masz boski. Wzielabym kilka centymetrow od Ciebie :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, poczekaj, zaraz taki będziesz miała ❤️
    Ps. Specjalnie dla Was nie zasłoniłam twarzy. Czas się ujawnić po takim czasie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2019, 09:00

    reset, Achia, Rucola lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 maja 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera cudze ciaze szybciej mijaja ;)
    Ja w ogole sie pogubilam w czasie. Tak sie skupilam na tej wizycie u Wrony, ze czas poza ta wizyta biegl jakos poza mna.
    W sumie to mam te mityczne prenatalne przed soba, ale ze jeszcze nie wiem dokladnie kiedy to nie mam na co czekac.
    Ale.. juz sobie sprawdzilam w kalendarzu, ze moge miec taki brzusio na koniec lipca.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 maja 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknaś Cabrera, i przecudny brzuszek! Mam nadzieje, że mój się tylko przesunął w czasie, bo pewnie byłby podobny. Co prawda sięgam Ci pewnie może do ramienia :D ;), ale figurą mam podobną, więc byłby pewnie zbliżony, cudny!

    Malgonia, Cabrera lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, ja bardzo często myślę o Tobie i muszę przyznać, że podobnie jak Reset wczoraj napisała, podziwiam Cię <3 Musisz być wyjątkowo silną i mądrą kobietą. I jestem pewna, że już niedługo będziesz cuuudowną Mamą <3

    A Twój brzuch widziałam przez chwilkę dwa razy i uwierz mi, mój przed ciążą się chował (toż Ty kaloryfer miałaś!!) Więc jak zagości tam lokator (mam nadzieję umości się tam już za kilkanaście dni), to będziesz miała śliczny brzusio :)

    Malgonia, masz rację z tym, że czas mija inaczej w przypadku swojej ciąży i ciąży innych - ja patrząc na Twój suwaczek myślę: przecież dopiero testy tu oglądałyśmy, a to Maleństwo ma już rączki i nóżki <3

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa bedziesz miec najcudowniejszy brzuszek ze wszystkich :)

    A tak a propos brzuszkow, kiedy warto zaczac sie smarowac? W poprzedniej ciazy smarowalam brzuch od poczatku.. w tej troche sie zdystansowalam do swojego brzuszka, ale chyba juz niedlugo trzebaby zaczac.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ja do dziś jestem na zwykłym balsamie, ale muszę go stosować rano i wieczorem (dotychczas stosowałam zawsze po kąpieli). Ale dziś w końcu ma do mnie dotrzeć coś typowo ciązowo-rozstępowego (zamówiłam Elancyl - bardzo fajnie działał u mnie wcześniej na cellulit, więc mam nadzieję, że rozstępom też zapobiegnie :))
    Tu jest fajna analiza kosmetyków na rozstępy:
    http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam naprawdę nadzieję, że w ciągu pół roku coś zaskoczy, bo mój optymizm jest też ograniczony :D. W każdym razie na dobry początek kupiliśmy wczoraj weekend w spa na weekend, w którym wypadają seksy. Trochę nie lubię tak robić bo zawsze z takiego romantico wypadu są większe oczekiwania :D, ale co tam, przynajmniej się trochę odstresuję.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa wazne ze sie czlowiek motywuje by sie ruszyc z domu :)

    Ja w poprzedniej ciazy uzuwalam palmersa i do brzuszka i do biustu. Ogolnie nie uzywam balsamow. Mimo, ze mam sucha skore nie lubie byc tlusta. Kiedys mialam powazne problemh z potliwoscia i wrecz mam korbe na punkcie suchej skory, bo daje mi to poczucie pewnosci.. no ale sam brzuszek moge smarowac ;)
    Ta nazwa Elancyl mi sie rzucila juz pare razy w oczy. Musze o tym poczytac.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa super pomysł z tym SPA :)

    Cabrera ale laska z Ciebie! Bardzo zgrabny brzusio :)

    Małgoniu, wczoraj młody nie chciał pozować do zdjęć. To jest jedyne gdzie trochę widać jego buźkę ;) a podobieństwo no emek twierdzi że po nim taki fotogeniczny, ale usta to ma po mnie :)
    U Ciebie do prenatalnych też raz dwa zleci!

    Ja smaruje brzuszek balsamem codziennie wieczorem i póki co nie widzę żadnych rozstępów.

    Cabrera, Malgonia lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 17 maja 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    A tak a propos brzuszkow, kiedy warto zaczac sie smarowac? W poprzedniej ciazy smarowalam brzuch od poczatku.. w tej troche sie zdystansowalam do swojego brzuszka, ale chyba juz niedlugo trzebaby zaczac.

    Ja na razie kupiłam oliwkę z Babydream, bo na początku nie bardzo widziałam sens inwestowania w Mustele, Palmersy itp. Bardziej kupiłam po to, by wyrobić w sobie nawyki smarowania, bo generalnie wszelkiej maści balsamów, kremów czy innych mazideł do ciała nie-na-wi-dzę! Oliwkę stosuję kilka razy w tygodniu i na razie rozstępów nie widzę. Kosztuje grosze, a wg linkowanego przez Cabrerę bloga me genialny skład (ja zresztą często patrzę, by skład był jak najkrótszy).
    https://www.rossmann.pl/Produkt/Produkty-do-pielegnacji/babydream-Mamas-oliwka-pielegnacyjna-przeciw-rozstepom-250-ml,30430,8501

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 maja 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przejrzalam ten ranking to najlepiej chyba wychodzi kupic oliwke z rossmanna ;) ale chyva juz do czegos tak tlustego sie nie przekonam. Pouzywaj Cabrera ten swoj z tydzien choc i zdaj relacje :)

    Mam nadzieje, ze nie spadne z bardzo wysoka, ale ze spokojem podchodze do tej ciazy. Pamietam ze w poprzedniej usg serduszkowe mialam 6+2, dzidek mial 3mm i serduszko bili 112 na minyte. Mialo przyspieszyc. Ale bratowa pamietam mi wtedy mowila, ze ona juz po pierwszym usg przeczuwala ze z Julka sie uda bo w przeciwienstwie do innych dzieci szybko jej bilo serduszko. Jak W mi zmierzyl te 171 to pomyslalam ze juz na tym etapie moglby dzidek nie dawac sobie rady z tym zespolem a on sie miewa bardzo dobrze.

    No i troche mnie historia buni wystraszyla. Przez lata mialam problemy z nerkami, mam zbyt waskie moczowody i juz nascie lat temu lekarz mnie straszyl kolkami w ciazy i ze moze to dawac o sobie znac jak dzidek zacznie naciskac na narzady. Pogadam o tym z W na najblizszej wizycie zebym tez wiedziala co robic gdyby sie to dziadostwo odezwalo.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku cudny Maluszek <3

    Cabrera- piękna Ty i piękny brzuszek!

    Nowa- mam nadzieję, że niedługo i Ty będziesz wrzucać swojego rosnącego brzuszka. Kciukam cały czas!

    Co do smarowania brzucha- ja na początku przez krwiaczka niczym nie smarowałam.w sensie żeby brzucha nie głaskać. Zaczęłam później tą oliwką babydream mama ,rozstępy się pojawiły niestety ok 29tyg. Teraz je smaruje żeby wyblakły, ale już je polubiłam, bo co zrobić :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2019, 11:11

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 maja 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie. W ogolnym rozrachunku lepiej miec problem z rostepami niz nieplodnoscia ;) ale choc poprobuje cos robic zebym sobie potem niewypominala.
    Teraz w wietnamie kupilam jakis specyfik ba bazie wina i imbiru. Pani powiedziala zeby 3 miesiace po ciazy smarowac j nie bedzie sladu po rozstepach ;)
    Pozyjemy zobaczymy


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi mazidłami trzeba dopasować je do swoich gustów. Ja na początku zamówiłam w promocji oliwkę Musteli (2 w cenie jednej obie za jakieś 30 pln, więc cena super) i użyłam ich może z dwa razy ...
    Zgodnie z wcześniejszymi radami użyłam tej oliwki na mokro i to było coś zupełnie nie dla mnie...uhhh...już wiem, że u mnie sprawdzają się bardziej konsystencje balsamów :)

    Malgonia, serducho bije u Was jak dzwon, również mam nadzieje, że to dobry znak <3

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 17 maja 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bylam dzisiaj na monicie, sa 3 dorodne pęcherzyki! Co prawda tylko jeden z nich jest w zdrowym jajniku, ale zawsze to coś :) dziś juz zapodalam ovi, a we wtorek sprawdzam czy cos pękło. Bardzo szybki ten cykl, dziś u mnie dopiero 8 dc. może to przez to ze lamette brałam juz od 1 dc?
    Trzymajcie kciuki i chuchajcie dobrymi wirusami!

    Malgonia, Cabrera, Aga9090, bazylkove, nowa na dzielni, reset, Lucia88, frezyjciada lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2019, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Dziewczyny, bylam dzisiaj na monicie, sa 3 dorodne pęcherzyki! Co prawda tylko jeden z nich jest w zdrowym jajniku, ale zawsze to coś :) dziś juz zapodalam ovi, a we wtorek sprawdzam czy cos pękło. Bardzo szybki ten cykl, dziś u mnie dopiero 8 dc. może to przez to ze lamette brałam juz od 1 dc?
    Trzymajcie kciuki i chuchajcie dobrymi wirusami!
    Zaciskam kciuki!!! :)

    by7mistake lubi tę wiadomość

‹‹ 821 822 823 824 825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ