X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Karletka Przyjaciółka
    Postów: 95 63

    Wysłany: 15 maja 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak mnie mąż zagadał że zapomniałam o Bożym Świecie! 😜

    Małgonia cudaczek z niego, jak nic piękny zdrowy Chlopczyk! ❤❤❤

    A teraz Leżysz i pachniesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 22:34

    Malgonia lubi tę wiadomość

    k0kd82c32w13sbm1.png
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 15 maja 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ja się do Twoich połówkowych raczej nie wyrobię z diagnostyką i leczeniem, ale bardzo chętnie przejmę od Ciebie brzuszek ♡ Na kiedy dokładnie masz termin?

    PS. Udało mi się umówić na jutro do mojego endokrynologa, więc jak wszystko dobrze pójdzie to pojutrze ogarnę wszystkie niezbędne badania z krwi.
    Od jutra też zaczynam brać leki psychotyczne i SSRI, więc trzymajcie kciuki za brak skutków ubocznych!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 15 maja 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia OGROMNIE się cieszę!! Twój dzidziuś jest prześliczny!!!
    Lucia bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, ze zdrowie uda się doprowadzić do porządku a skutkiem ubocznym będzie co najwyżej dzidziuś :*

    Lucia88, Malgonia lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 16 maja 2019, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karletka wrote:
    Lucia jesteśmy z Tobą. ❤

    Bardzo mi miło, ale kim Ty właściwie jesteś? Od kilku dni się zastanawiam...Zmieniłaś nick, bo na liście Cię nie widzę %

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 maja 2019, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia to mamunia ;)
    Tez sie nie moglam polapac na poczatku ;)
    Wierze, ze bedzie dobrze. Najwazniejsze zebys tez spokoj znalazla to i starania jakos sie poukladaja. A ciaze to widze ze sie trafiaja wlasnie wtedy, gdy sie ich niespodziewasz :)
    A termin mam najpiekniejszy na swiecie :) 25.12 <3

    Dziekuje Wam jeszcze raz :) chyba pierwsza noc to dobrze spalam. A zakochana jestem w tym moim niedzwiadku... bez pamieci.

    Achia, Cabrera, Karletka, Izape_91, Lucia88, JustynaG lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- śliczny jest :) a wizyta za 2 tyg to ah, już za chwilkę ;) dobrze, że masz L4 odpoczywaj :)
    Dla mnie to jest mega magia- taki mały człowieczek, a już ma rączki , nóżki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2019, 06:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń czemu Ty nie śpisz? Śpij! Bo jeszcze trochę a będziesz się co chwilę budzić na siku, a potem ten niedźwiadek będzie Cię budził :) odpoczywaj!

    Lucia mam ogromną nadzieję, że jak tylko uda Ci się poskładać swoje zdrowie do kupy, to i dzidziuś się pojawi :*

    Lucia88 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 maja 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No obudzilam sie na euthyrox, potem siku. Maz nam sniadanie zrobil zeby mnie nie zemdlilo ;) i tak sie juz rozbudzilam.
    Zaraz musze po leki isc i jakies zakupy zrobic na obiad, ale licze, ze przestanie padac (juz sie zdecydowalam, ze w wakacje zrobie kurs na prawo jazdy, a tu niespodzianka)
    A wizyte mam jeszcze za tydzien na pzu. A juz po 10 tygodniu to bedzie luuuuuz.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 maja 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misio jest cudny, poprawiłaś wczoraj ten paskudny dzień :). Teraz niech spokojnie sobie rośnie :)

    Luccia kciuki za jak najszybsze sprowadzenie zdrówka na dobre tory, bez skutków ubocznych i bez problemów, dobrze ze się zbadałaś, teraz trzeba teoche podziałać i pozbyć się problemów :)

    Iza - a co Ty teraz robisz? Powtarzasz dzisiaj lub jutro betę?

    Mnie zaczyna zalewać, z czego się cieszę :). Czuje się jakby dopiero teraz ktoś nacisnąć reset i po @ będzie nowy rozdział

    Malgonia, Achia, by7mistake, Lucia88, Aga9090 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 maja 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ja w to gleboko wierze.
    Nasze organizmy potrzebuja troche czadu by dojsc do siebie po stracie. Jedne ciut mniej inne ciut wiecej. Mysle, ze teraz dzidzius bedzie mial super warunki do implantacji. Bede wyczekiwac Twojej owulacji jak wlasnej :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, z takim nastawieniem musi się udać <3

    Też zastanawiam się, co u Izy...Iza...sikałaś dziś?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 maja 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikalam i dzisiaj kreska bledsza, nic z tego.. Bety nie powtarzam

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza :( ale trzymam kciuki za następny cykl!

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 maja 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza koksujemy w takim razie jajka na ten cykl! :) Ogarniemy dziecko na następną wiosnę

    Lucia88, mi88 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 16 maja 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Iza koksujemy w takim razie jajka na ten cykl! :) Ogarniemy dziecko na następną wiosnę

    Nowa, ja Ci to już pisałam zaraz po stracie, ale muszę powtórzyć - jesteś niesamowicie silną kobietą! I podczytuję Cię na miesięcznych i tutaj i podziwiam- nie tylko za siłę, walkę i determinację, ale dodatkowo za optymizm, który ostatnio od Ciebie bije na kilometr.

    Zostawiam Wam wszystkim masę ciepłych fluidów Pączkowych :) Jesteśmy po rutynowej wizycie i Pączek kwitnąco, zaś matka mniej, ale i to się ogarnie :)

    Malgonia, Kingulla lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 maja 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki reset :). Staram się zwyczajnie nie zadręczać i nawet jak się rozpadnę na kawałki to szybko się poskładać, szukać pozytywów. Wczoraj też musiałam sobie chwilę nad tym maluchem jeszcze raz popłakać, jakoś wczoraj miałam dużo wspomnień z tego momentu kiedy się posypało. Dużo mi daje to, że mój eM też taki jest, nie dajemy sobie wzajemnie wpadać na długo w dołek, pożyczamy od siebie siłę w gorszych momentach :). A w temacie starań najwięcej nadziei dodają teraz te wszystkie nasze historie, Twoja między innymi :). Wszystkim nam się jakoś powolutku udaje


    Ciepłe pączkowe fluidy łapie! :)

    Malgonia, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 maja 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Malgon miałaś racje, jakaś masakra ten okres!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 maja 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    I Malgon miałaś racje, jakaś masakra ten okres!

    Ja nie wiem od czego to zalezy, bo niby sie wszystko przy poronieniu oczyszcza a te kolejne @ potrafia byc takie ze olaboga, ale jak przyszla to i pojdzie a jak pojdzie to bedzie owulacja i kto wie co dalej :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 16 maja 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, współczuję, ale wszystko jest do przeżycia, u mnie też to był najgorszy okres ever. Za chwilkę będzie już po :)

    Byłam u endo, ale mam mieszane uczucia. Jedyne co mi zleciła, to jakaś osmolalność w moczu i w surowicy. Zastanawiam się, czy nie zbadać na własną rękę innych hormonów...

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 820 821 822 823 824 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ