X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ogarnij temat z żylakami. Znajomy miał i po dłuuuugich namowach żony poddał się operacji. Lekarz pow.że to był ostatni moment, bo jeszcze trochę a nie było by jak uratować nasieniowodów. Zresztą udało się uratować tylko jeden, bo drugi już całkiem te żylaki pochłonęły.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada, a co u Ciebie słychać?
    Dawno nie pisałaś...jak chłopaki?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia daj koniecznie znac po wizycie.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia Tymek łobuzuje jak zawsze, Florek będzie mieć operację na główkę i teraz niestety to główny temat tapecie. Pisałam na exach o tym... Bądź co bądź, jest ze mną kiepsko, młody czuje, że coś jest nie tak, odkąd wróciliśmy ze szpitala ciągle płacze, nie chce się bawić, nie chce nic jeść... Starszak coraz więcej napadów histerii nam funduje, bo najzwyczajniej w świecie nie jestem w stanie poświęcić mu czasu sam na sam. Także poległam na swym macierzyńskim gruncie totalnie

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kopiuję z wczorajszych ex testerek:

    Meldunek z wizyty:

    Pączek jest zdrową dziewczynką <3 12 cm, 180 gramów wagi. Nieustannie mnie rozczulają te małe łapki...
    Szyjka 3,65 cm i twarda, zamknięta, więc mogę dalej funkcjonować jak teraz :)
    25 czerwca połówkowe!

    Tylko matka ma uważać, bo tyję w górnych granicach normy... i sama nie wiem z czego, bo owszem, zdarza mi się ciasteczko, ale jednak z zachowaniem granic. Poza tym sądziłam, że skoro odstawiłam alkohol i inne niezdrowe rzeczy to tyć nie będę, a tu guzik. No nic, trzeba więcej samodyscypliny!

    I na dobranoc ziewający Pączek:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/372b75688df0.jpg

    nowa na dzielni, by7mistake, Malgonia, Lucia88, golonat lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecudna, faktycznie łapki przeurocze <3

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku no Paczusia wspaniala :)

    Frez mysle o Tobie :*


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam przed chwila test i tak w ciągu 10 minut wyszedł mi mega delikatny cień. Wzięłam w razie czego luteinę i pobiorę ja, powtórzę test w czwartek. Jak to jeeeeeszcze ta stara beta to idę od razu po @ do lekarza bo to nie jest normalne :). Dzisiaj 8-9 dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 18:23

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8eb0fa3ac5ce1509med.jpg

    Po czasie ciut wykazał i nawet można ja lekko uchwycić. Kurde, możliwe ze beta ok 2 mi się miesiąc trzymała?

    Malgonia, Cabrera lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa pragne przypomniec, ze moj puerwszy bladzioch byl widoczny po godzinie :)
    Ale bosko. Masz testy na rano? Kiedy ostatnio robilas bete i jaki mialas wynik?

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio z tego co widzę robiłam 13.05 i wynik był 2,75. Wydaje mi się, ze w międzyczasie robiłam jeden test i był całkiem biały, ale nie sadze ze go trzymałam więcej niż kilka minut

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jakiegoś pinka aptecznego, sikać jutro rano? Czy pojutrze na bobo?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa a wtedy jak test był biały, to na co sikałaś? Na bobka?

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, na bobka ale to chyba jakoś przed owu to wiecie jakie to sikanie, zobaczyłam ze nie widzę kreski, stwierdziłam ze ok i wywaliłam, to nie to samo co testowanie 9 dpo :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa a ta beta byla w tym cyklu? Kurde no nie wyglada ta kreska na bete 2, ale tez boje sie Ciebie nakrecac, bo potem to pierunsko boli :/
    Nie wiem jak czule sa te piknki ale ja bym nie wytrzymala. Z reszta po tej akcji latem z kreska zawsze staralam sie miec zapas kolo 4-5 nordow zeby moc od razu sprawdzic o co chodzi.
    Siknij rano.. mysle, ze jesli to ciazowa to na tym pinku tez sie cos pojawi. Chcesz 2 dni sie teraz stresowac? A moze do lekarza trzeba isc?

    Kurde no nie chce mi sie wierzyc, zeby prawie miesiac nie spadla Ci beta 2 z haczykiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 19:08


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje :/ zerknę czy w ogóle coś się pojawi. Nie, tamta beta była 3 dni przed okresem, te ze starej bety pojawiały się w sumie od razu. Zrobiłam w każdym razie bo czuje się tam jakby mogło coś zaskoczyc, mam ładna temperaturę i napinają mi się cycki, boli jajnik i podbrzusze. Nigdy nie miałam fałszywych wyników ale może one się kurde zaczynaja pojawiać po jakiejkolwiek ciąży? Miałaś Malgon evapy wcześniej czy po stracie pierwszy raz Cię test oszukał?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurna, dobra, bez sensu, pójdę jutro na betę, miałam przecież i tak zrobić badania a jakby zaskoczyło (wiary w to mam takie 15%) to nie ma na co czekać

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa to ja juz mam jakie 85%
    Po @ musiala Ci spasc jeszcze. Ta kreska jest zbyt wyrazna na bete 0,cos tam.

    Mi sie tylko raz trafila taka kreseczka i jestem niemal pewna, ze to byl biochem bo czulam wtedy, ze zaskoczylo. Ale ja z natury boje sie cieszyc zawczasu wiec ciagle jestem nieufna mimo, ze juz tyle tygodni za mna.

    Ale przeczucia co do Ciebie mam dobre. Daleko masz do rossmanna. U mnie teraz z rana kreska byla byle jaka, powtarzalam po jakis 10h i juz byla wyrazniejsza.

    Tak sprawdzilam to moj nie byl taki wyrazny pierwszy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 19:29


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pójdę bo się tak sobie czuje :D kręci mi się w głowie od tego upału i już 20% nadziei :D. Nie robię rano testu tylko lecę na ta betę bo jeszcze na tym pinku mi nic nie wyjdzie, a tak przynajmniej będę miała motywacje żeby zdobić te badania. Zrobię tez przy okazji proga i nawet jak ciąży nie będzie to będę miała wynik proga 9-10 dpo do kolekcji :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ta kreseczka jest obiecująca :) oby tylko ciemniala!!! Ja jestem po monitoringu na prawym jajniku pęcherzyk 18 mm ale endometrium marne bo tylko 8,87 mm

    nowa na dzielni, Malgonia, by7mistake, Cabrera lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 830 831 832 833 834 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ