X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze podskoczy :). Wyprzedziłam Cię mocno w tym miesiącu z tym moim krótkim cyklem, to ogarniające tam temat! :) Ja się nie chce jakoś super nakręcać, fakt, ze w tym miesiącu mam już nadzieje i czuje się gotowa, ale boje się tez kurde ze wyjdzie np beta 1,5 i to będzie oznaczało ze coś tam jest nie tak dalej :/

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa to nie nakrecam, ale kciuki trzymam :)

    Izape przypominam jak mi tu pisalyscie, ze moje 8mm jest spoko, wiec prosze mi tu o marnych 9 nie pisac ;) owocnych staran :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jednak nie był pink tylko jakiś baby boom, 25 czułość, zrobiłam oczywiście bo stwierdziłam że akurat jak pójdę pod prysznic to będzie się robił ;P no i jak nie wyjdzie rano to mnie nie zdemotywuje do pójścia na betę, no i biały. Przez chwilę niby mi tam nawet jakiś duch ducha błysnął ale chyba sobie go wyobraziłam bardziej. Fakt, że większa czułość, no ale już tak trochę luźniej jutro do tego wyniku podejdę. I tak się przyda sprawdzić tą betę

    Edit: Jednak bobo też ma taką samą czułość, no ale wiadomo że one pokazują też bardzo małą a nawet wymyślają ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 21:05

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa to w takim razie, jak już masz motywację zrobić te badania, to to jest chyba najlepsze wyjście. Aczkolwiek ja bym siknęła rano przed badaniami. Ale ja nie mam ani krzty silnej woli :P

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa to siknij po badaniach :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- u mnie poczasiaków nigdy nie było, więc ja bym namawiała na betę rano :) No i zawroty głowy 9 dpo miałam również, choć to był 28 lutego, więc o upał ciężko było :P
    Planujesz poza APS zrobić też białko c i s? Proga planowałaś badać?

    Iza- NIGDY nie miałam takiego endometrium. Jak widać jak zarodek chce to i do mniejszego się przyczepi, więc wy róbcie swoje, a mały siłacz da radę <3 Poza tym endometrium teraz jeszcze rośnie... weź pod uwagę, że dziewczyny po punkcji, a przed transferem mają zalecenie jeszcze pić wino itp. A transfer mają zazwyczaj 3 lub 5 dni po punkcji, czyli nasze 4 - 6 dpo!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie wiem, w zasadzie i tak jestem przekonana do brania heparyny, więc się właśnie zastanawiam, nie mam też pojęcia ile te badania wszystkie jutro wyjdą $$ :D, widziałam że dobre kilkaset pójdzie, pomyślę jutro, najwyżej jakby beta wyszła pozytywnie to przy drugiej dorobię. Proga nie planowałam ale poprzednio był cienki więc też jakby wyszła pozytywna to wolę go mieć

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, o kurczaki :/ to się u Was porobilo... Mam nadzieje ze chociaż mąż pomimo nawału pracy Cie wspiera? Jestes mega siłaczką i świetną mamą i wierzę że ze wszystkim sobie poradzicie, i ze Florus dobrze to wszystko zniesie.

    Reset, co za słodki Pączuszek!

    Iza, wieki Cie nie czytałam :p ale ze wpadasz z takimi wiadomościami, to jesteś usprawedliwiona. Działajcie! :)

    Nowa, kciuki, kciuki, kciuki :)

    mi88, nowa na dzielni, Izape_91 lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, krew upuszczona :). Zobaczymy co tam wyjdzie, zrobiłam tez proga i te wszystkie anty, białej na razie nie robiłam bo i tak 600 zł wyszło, zrobię potem. Trochę długo trzeba czekać na wyniki ;/ od 4 do 12 dni roboczych

    Cabrera lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ale na bete krocej bedziemy czekac? ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo, ja myślę :D Godzina 14.00 max, może wcześniej

    Malgonia, reset lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek tu wcześniej spać pójdzie, a tu takie newsy...;)

    Nowa , bardzo dobrze zrobiłaś z betą, tylko ona prawdę Ci powie, a kosztuje tyle, co dwa Bobki z Rossmanna ;)
    Po ubiegłym Twoim cyklu nie chcę Cię już nakręcać. Powiem tylko tyle, dziś będę odświeżała tą stronę jakbym na swoją betę czekała. Ogromnie trzymam kciuki <3

    Iza - to to bardzo ładne endo :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też właśnie się nie nakręcam, nie chce mi się wierzyć, że ta mikro beta się tak utrzymała, ale jest taka możliwość. Jest też możliwość, że to fałszywa krecha, w końcu po 10 a nie po 5 minutach. Zobaczymy, fakt jest taki, że zrobiłam, bo czułam się trochę ciążowo a gdyby się udało, to chcę wiedzieć jak najszybciej żeby włączyć wspomaganie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 09:50

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, poczasiakowe evapy nie sa rozowe ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety negatywna, <1,2, prog 14. Czyli może faktycznie jakieś debilne 0,5 mi krąży albo jednak miałam pecha i miałam poczasiaka. No trudno, teraz już też będę nauczona, żeby czekać na wynik w przepisowym czasie :) Za 2 dni dla "pewności" jeszcze siknę i tyle. Drugi miesiąc z rzędu robię zamieszanie i nic z tego nie wynika ;P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa :(
    ale to w sumie dopiero 9dpo, może jeszcze za wcześnie....

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może, w każdym razie bobo o kant dupy, zamawiam nordy :) No w sumie nie wiem jak ten prog spada, ale 14 to dla mnie dosyć wysoko, jakby się dłużej podtrzymał

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, kurde 9 dpo to mogłam mieć po prostu wyjątkowo ładną owulację i prog np. 18. Dzisiaj brałam ostatniego dupka, teraz do piątku pobiorę w razie czego luteinę i w sobotę zrobię dla formalności żeby spokojnie odstawić

    Teraz jak Wam pokażę jakąś kreskę to tylko grubego różowego drągala ;P bo te duchów i cieni mam dość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 13:05

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, pokazuj wszystkie testy, my Ci tu bardzo mocno kibicujemy <3

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- mnie bobo wykrył betę w moczu jako pozostałość po Ovi, gdy we krwi była 0.45! Może jesteś takim przypadkiem jak ja, że wolno Ci znika z moczu i może ta Twoja beta dopiero spadła...

    Co do testów i zamieszania - pokazuj ile wlezie! (chyba, że za bardzo Cię nakręcamy?) Każda z nas tu nieraz byłą w takiej sytuacji (ja dwa razy zrobiłam aferę po Ovi, że to na pewno ciąża, a w tej ciąży jak wrzuciłam zdjęcie to czułam się jak idiotka, bo nawet ja tym zdjęciu 9 dpo nic widziałam - na żywo mi zamajaczyło, ale zdjęcie to była porażka:)).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 831 832 833 834 835 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ