X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Cheresta! Milo Cie czytać :) na jakim etapie juz jesteście?

    Malgon, nawet nie pytaj.... Z trzech pięknych pęcherzyków zrobily sie trzy dorodne torbiele :|

    Nowa, nie zatestuje z Tobą, ale kciukow nie puszczam :)

    Iza, a Ty gdzie sie podziewasz, wrzucaj nam tu czasem zdjęcia , jak nie testów, to chociaż nowych uszytkow;)

    Malgon, a Ty jak się czujesz?

    Kurde no co Ty, grrr, co z tymi pęcherzykami? :/ dzięki za kciuki ale kurde mam niedobre wrażenie, ze gdyby owu była wtedy, kiedy mi się wydawało to już by coś cholerka może zaświtało na teście, a jak była potem to już nie było seksow. No zobaczymy

    No właśnie, jesteś pewna ze te torbiele od tego? Ja miałam tylko jedna torbiel po ciąży i właściwie nie bardzo wiem z czego one się robią

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, zamówiłam wreszcie nordy wiec koniec z żółtym dziadostwem :P

    Malgonia, Yoselyn82, Lunaris, Cabrera, reset lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 lipca 2019, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia cudownie czuć ruchy swojego dziecka, to mnie uspokajalo :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 lipca 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos masz racje. Juz nawet znalazlam patent jak jak obudzic gdy sie leni ;)

    Nowa ja wierze, ze nordy maja moc.
    &%÷÷/*(₩₩;%###;,*#@¥♡
    Masz tu wiruski. Zawin je razem z testami. Poloz na nich zawieszke "jestem w ciazy" i czekaj.
    U mnie podzialalo juz za pierwszym razem :)

    nowa na dzielni, frezyjciada lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana! Jakoś mi się nie chce wierzyć, że teraz zaskoczyło. Dzisiaj temp wysoko ale ciut niżej i trochę mi cycki odpuściły, chociaż mam np. skurcze okresowe a chyba póki nie odstawie dupka nie może i się okres zacząć, nie? Zobaczymy


    A słuchanie o tych ruchach mnie rozczula <3. Tak jak czasami myślę, że przy tym staraniu o dziecko bycia w ciąży jest akurat najmniejszą, to takie ruchy w środku bardzo bym chciała poczuć!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 lipca 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym miala opsac ten ciazowy cykl to ani temperatura ani nic nie wskazywalo, ze sie udalo.
    Kolo 7dpo brzuch mnie bolsl malpiano, a jak zobaczylam jaki jest wynik proga to zaczelam brac luteine i zrobilo sie lepiej. Piersi bolaly mnie tak z dobry tydzien po tescie i tez w sumie tak mocno to tylko kilka dni a potem coraz slabiej. Ogolnie to juz wiem, ze jesli przyjdzie mi sie starac jeszcze o dziecko to objawami w ogole sobie glowy zaprzatac nie bede, bo bylo zupelnie inaczej niz za puerwszym razem, wiec kolejna ciaza moze znow cos nowego przyniesc.
    Tak czy inaczej trzymam kciuki. 👊


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kciuczam mocno! Kiedy teraz sikasz?

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lipca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już niby nordy czekają na mnie w paczkomacie, więc pewnie w ramach pobawienia się nową zabawką na jeden dzisiaj siknę :D. A jak nic nie wyjdzie to do dopiero w terminie okresu - 26 :). Wcześniej nie chcę bo będzie mnie wkurzało, że biorę bez sensu dupka chcę go brać to zlecone co najmniej 10 dni

    Też mi się ogólnie wydaje, że obserwowanie objawów jest o kant tyłka bo większość pojawia się i tak dopiero przy grybej becie ;), ale no nie da się nie obserwować :D. Ktoś, kto by wymyślił szybszy sposób na sprawdzenie, czy doszło do zapłodnienia zbiłby fortunę

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 lipca 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nieustannie trzymam za Was kciuki, ale sama na jakiś czas muszę się rozstać ze staraniami, okazało się że u nas nie ma to najmniejszego sensu. Na wizycie w Krakowie lekarz stwierdził, że z takim HDS (21%, a sztywna granica to 15%) jak u nas nie miał nigdy ciąży, i dopóki wynik nie będzie poprawiony, to on nawet nie daje gwarancji udanego IVF, więc póki co emek bierze suple i spróbujemy to poprawić, ale szczerze w to nie wierzę. To nie jest morfologia, którą można poprawić ot tak. Plemniki są uszkodzone i do komorki jajowej nie dociera taki, który byłby w stanie dać zdrowa ciążę. U mnie wychodzi na to że wszystko jest dobrze... Jest mi cholernie ciężko, ale robię wszystko żeby nie myśleć o tym więc unilam tematów ciąży jak tylko mogę i raczej skupiam się na czym innym. Za trzy dni jedziemy na urlop, może odpocznę... Aktualnie to mamy plan działania taki, że musimy porobić zlecone badania i potem na konsultacje i lekarz stwierdzi, czy u mnie może być problem z donoszenoem ciąży i czy jest sens robić IUI albo IVF. Myślę że dopiero koło grudnia będziemy mogli pójść na kolejną wizytę. Nie mam pojęcia co będzie dalej. Boje się, że nie ma dla nas szansy.


    Trzymam za Was kciuki i od czasu do czasu będę zaglądać !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 lipca 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa koniecznie nasikaj- sprawdzimy czy działają ! <3

    Iza bardzo mi przykro z powodu złych wieści :( nawet nie wiem co Ci napisać w tej sytuacji. Może po prostu żebyś całkiem nam nie znikała. Mam nadzieję że mimo wszystko los obdarzy Was potomstwem ale o tym gdzie kończy się walka decyduje każdy z nas na miarę swoich możliwości. Trzymam za Was kciuki tak czy inaczej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 15:20

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lipca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie do dupy Iza :/, ale ogólnie wskazał, jaka według niego może być przyczyna? Wiesz, ogólnie pocieszające jest to, że parametry nasienia ogólnie potrafią się mocno zmieniać to to nie jest tak jak u nas, że czas się szybko kończy i ogólnie im dalej tym gorzej, może robi/je/jest chory na coś, co mu to uszkadza i nagle poprawi się na tyle, że bez niczego zaskoczy.


    My w ogóle nie robiliśmy jeszcze fragmentacji :/ no ale może jak wyszła ciąża, która dociągnęła do 3 miesiąca jako 100% dobrze rozwijająca się ciąża, to nie może tam być najgorzej. W każdym razie trzeba będzie pewnie też ogarnąć to badanie

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 lipca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Iza, wszedzie jest info, ze miedzy 15 a 30% plodnosc jest obnizona, a problem jest powyzej 30%
    Oczywiscie nie zachecam do tego by lekarzowi nie ufac, ale nie trac nadziei, bo nie z takimi wynikami dziewczyny maja ciaze. Teraz jest tyyyyyyle metod wyboru odpowiedniego plemnika, ze na pewno dadza rade.
    Ja z hba mojego emka tez nigdy w ciazy byc nie powinnam, a jednak.. mimo, ze hba teoretycznie poprawic sie nie da.
    Ja bardzo mocno w Was wierze.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 lipca 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia ale to nie chodzi o DFI tylko HDS to jest co innego. DFI faktycznie jest podzielone na 3 przedziały gdzie jest prawidłowe nasienia, obniżona płodność i podejrzenie niepłodności czyli powyżej 30%, a przy HDS czyli kondensacja chromatyny jest prawidłowa go wynik jest mniejszy niż te 15%, i lekarz powiedział że każdy wynik powyżej 15 jest złym wynikiem....

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lipca 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja złe przeczytałam SMS i testy jeszcze jednak nie dotarły

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulek, a wiadomo co może wpływać na takie parametry? Konsultowaliście się z jakimś innym lekarzem? Może warto by zasięgnąć opinii kogoś innego?

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 lipca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza lipa straszna, ale wierze, ze da sie to jakos obejsc. Czasem faceci maja po kilka plemnikow i nie wierze, ze przy takiej ilosci to kazdy jest super jakosci, a jednak sie udaje.
    Podobno dr Wolski z Novum to jakies guru w dziedzinue andrologii, moze warto sprobowac? Terminy sa odlegle, ale jesli mielibyscie czekac i tak kilka miesiecy to moze warto?

    Nowa, tylko z braku laku nie sikaj na nic innego. I pamietaj by chcoc chwile zawirusowywac test. :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 24 lipca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzisiaj już muszą dotrzeć, niby wyjechały do paczkomatu :D. Chociaż moje nadzieje są niezbyt duże. Jakoś tak napięcie opadło z cycków, temp dalej wysoko ale chyba ciut niżej, jedyne co to nie ma naprawdę godziny żeby coś mi się w podbrzuszu nie działo, mam tylko nadzieje, że mnie nie zaleje na tym duphastonie jakimś cudem bo jestem ubrana na biało :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, od wczoraj myślę, co by ci tu napisać i jak dodać otuchy...ale tak sobie myślę, że nigdy nie można się poddawać (choć wiem, że brzmi to dość banalnie). Nam też trzy kliniki mówiły, że na naturalną ciążę raczej szans nie mamy, Profesorzy rozkładali ręce i zalecali jak najszybsze ivf, a jednak...
    Tak jak Małgonia pisze, ciąże zdarzały się już przy fatalnych wynikach (zarówno męskich, jak kobiecych)...do dziś często myślę o przypadku jednej dziewczyny z wątku jednej kliniki...nikt nie dawał szans na ciąże, kilka procedur ivf bez efektu, a potem naturalsik...także w naturze wszystko jest możliwe :)

    Nowa, czekam na wieczornego norda <3

    Ps. ściskam Was mocno w rozpoczętym 30 tc <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2019, 13:34

    nowa na dzielni, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 24 lipca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa a jaką masz temperaturę? Do ilu wam ogólnie spada temperatura na okres? Ja dziś 32dc, ostatnie trzy cykle po 31 dni więc to dziś powinnam mieć @. Tempka dziś 36.88, wczoraj 36.77, a przedwczoraj 36.87
    45125ef9085c.jpg

    nowa na dzielni, Lunaris, Aga9090, JustynaG lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 24 lipca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu, Cheresta, a testowalaś w ogóle? :) Też mam 36,9 jakoś, trochę nieregularnie wstaje więc trochę to mierzenie mało dokładne :). Podstawową miałam w tym cyklu jakieś 36,4 a kilka dni temu 37-37,1 codziennie

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 843 844 845 846 847 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ