X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Nikuś ekstra pomysł ale obawiam się, że brat nazywał by się "gylybylibygyl" bądź "nieneienienienejnejneje" :D niestety nasz półtoraroczniak mówi baaaaardzo dużo, ale wszystko po chińsku :D na razie go uczę żeby na imię Szczepan od razu mówił "nienienienie" :D
    Interpretacja - to jest klucz. Ja bym to interpretowała jak Gabriel i Norbert ;)

    Cheresta lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Nigdy nie zapomnę jak mój ojciec pojechał zapisać moją młodszą siostrę, miała być Weronika Ilona, albo Ilona Weronika. Wrócił no i mama pyta:
    - jak w końcu zapisałes?
    - Marta
    -jaaaaak?
    -Marta

    W Twoim poście występują 3 imiona - jedno jest moje, a drugie mojej siostry :D ale zdradzać się nie będę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 22:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezuuu, ja mam nadzieje, ze kiedyś w rodzinie się jakiś chłopak pojawi...tyle fajnych imion :)
    ja mam dwie siostry, które łącznie maja cztery córki, wiec jest mały babiniec ;)

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa +5 za kreatywność :D bardzo mnie ta koniczyna napawa optymizmem :) a dziś mi go potrzeba bo ten łoś mój, jeleń jeden tak mnie wkurzył, że go chyba wyprowadzę :P kurcze ja już wszystko muszę sama robić, od łopaty do odkurzacza a panicz wpada do domu po pracy, siada przed tv i nigdy nie widzi nic do zrobienia. Jego skarpety już drugi dzień leżą obok kanapy, ale nie wezmę ich do prania. W piątek przyjedzie jego przyjaciel to mu pomoże wynieść je do kosza na pranie jak do tej pory się nie zorientuje żeby to zrobić samemu :P

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez ja też rocznik '92 :) przypadek ?
    Minnie Martę jakoś odrzucam, obstawiam że siostra to Ilona, a ty jesteś Weronika. Czy wygrałam cionsze ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 22:19

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie strzelam - twoje Marta :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta ja to śpiewam mojej mamie do tej pory :D :D :D hahahaha :D uwielbiam ją tym denerwować, bo za dzieciaka mówili, że ja to cyganskie dziecko- w sensie pójdę wszędzie, niczego się nie boję itd. Oooj rety :)
    Renaty znam 3 jedną z rocznika 96.
    Mój wujek-brat mamy, mieszkający na śląsku ma na imię Jan, ale całe dzieciństwo wszyscy wołali na niego Mietek. Jak przyjechała nasza ciotka, kumpela wujaszka z młodzieńczych lat i rozmawialiśmy o Janku to ni hu hu nie wiedziała o kim mowa, aż w końcu mama do niej Bodzia to o Mietku jest rozmowa, a Bodzia- ło Jezusie a to łuuun ma na imię Jooonek?! I tak oto, po 78 latach życia na ziemi, jakiś 73 znajomości z "Mietkiem" Bodzisława dowiedziała się, że Miecio to Janek. ;)

    Aga9090, Cheresta, Kargo31 lubią tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór, czy można tu na momencik przycupnąć? :)
    Tak, wiem o tym, że posty osób postronnych będą ignorowane, mimo to postanowiłam napisać coś od siebie. Nie chciałabym żebyście odebrały ten wpis jako pretensjonalny czy żałosny, ale chcę tylko powiedzieć że bardzo brakuje mi ( i na pewno nie tylko mi) was na miesięcznych wątkach :(
    Sama jestem tu z wami już prawie dwa lata, na miesięcznych testowaniach ponad rok, a wcześniej długo podczytywałam z ukrycia, chociaż pewnie niewiele z was kojarzy mój nick. Generalnie wolę stać z boku, przeważnie tylko gratulowałam bet, trzymałam kciuki za wizyty, dopatrywałam się cieni czy też współczułam kolejnych @. I oczywiście prosiłam o pomoc, kiedy miałam jakąś zagwozdkę lub o wsparcie przed wizytą. Moja wiedza medyczna w porównaniu do waszej jest równa zeru, dlatego też kiedy doczekałam się wreszcie wizyty u gina zajmującego się niepłodnością wiedziałam, że będę mogła liczyć na wasze wsparcie i pomoc. A teraz wasza obecność na miesięcznych wątkach jest znikoma, a ja czuje się tam jak wymarły gatunek. Poza kilkoma z was, które jeszcze się tam udzielają, są same nowe staraczki, w większości z 1-3 cyklami starań. Nie mogę się teraz odnaleźć na OF, jestem takim outsiderem, chociaż podczytuję z ukrycia ex-staraczki i dinozaury, bo bardzo wam kibicuję.

    / By the way, rozmawiałam dzisiaj z przyjaciółką, która ma już 5-miesięcznego synka, pytała co tam u nas z tymi sprawami. Powiedziałam, że będę brała tabletki i po nich mam się zgłosić na monitoring, a jej reakcja (duże oczy): naaa cooooo!?!? co to ten monitoring??
    Tak że takie mam właśnie zrozumienie w moim otoczeniu :)

    Kończąc ten nudnawy wywód, nie miejcie do mnie pretensji za naruszenie waszego azylu i wpadajcie czasem na lipiec do Siwulca, bo może nawet nie zdajecie sobie sprawy ile wnosi wasza obecność :)

    moyeu lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla, mojemu ostatnio spadł kawałek kotleta za narożnik. Powiedziałam, że choćby miał sam stamtąd wyjść to go nie wyciągnę. Po 5 dniach szanowny małż się go pozbył, jak mu DELIKATNIE wspomniałam przy koledze :) "kochanie, czy Twój kotlet już chodzi? Bo coś pod kanapa smyra"

    frezyjciada, Aga9090, Emiilka, Kargo31, Kingulla, blue00, Izape_91, Lunaris, Jeżowa, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dobra my tu śmichy chichy a moje dziecko nie ma imienia... Czy ja nie mogłam mieć tego dziecka z którąś z Was?no czyż nie? Whyyyyyy!!!! Łatwiej by było się w kwesti tego imienia dogadać no!

    Cabrera to u mnie na odwrót, bo mo z żeńskich więcej się podoba a z męskich to mam wrażenie jakoś nie ma wyboru, mimo że w najbliższej rodzinie przewaga dziewczynek

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Nikuś znalazłabyś Anie90 jakąś figę z makiem dla mnie na pierwszą stronę? :-D
    ezgif.com-resize.jpg
    I to chodziło?

    Kotowa lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie :D hahahahhahahaha :D zajebista z Ciebie żona :D :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, polecam sie na przyszłość :D

    A tak serio, to całkiem dobry małż, tylko leń cholerny, a narożnik jest 8 osobowy i bym chyba zawału dostała go przesuwając :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 22:27

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem frez jak doradzić. Ja nie mam tego problemu, bo mój facet się słucha. Jak powiem że wakacje nad morzem to nad morzem, jak na obiad schabowe to schabowe, jak jedziemy na zakupy to jedziemy itd. On sam nie jest decyzyjny
    A propo sprzątania to na jutro zapowiedziała się jego siostra, więc ja na to muszę chałupę ogarnąć, a mój z pytaniem 'to jest co ogarniać?'

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Nikuś ekstra pomysł ale obawiam się, że brat nazywał by się "gylybylibygyl" bądź "nieneienienienejnejneje" :D niestety nasz półtoraroczniak mówi baaaaardzo dużo, ale wszystko po chińsku :D na razie go uczę żeby na imię Szczepan od razu mówił "nienienienie" :D

    Frez, ale przecież to oczywiste, że: "gylybylibygyl" oznacza: "Gilberta" :D Piękne imię, swoją drogą ;)

    Minie Black lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika low ju <3
    Ana błagam wstaw mi takie cudo :-D

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Nika low ju <3
    Ana błagam wstaw mi takie cudo :-D
    Oki mówisz i masz :)

    Kotowa lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, hahahhaha (przepraszam) to pomóż mi też może przetłumaczyć nameczański (mix polskiego i chinskiego) mojego syna, bo cały dzień podnosi ręce i krzyczy "dej jaki" a ja ni chu chu nie pojemaju ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 22:32

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7mistake moja siostro, no nie jest to moj watek, ale ja Cie mam w serduszku <3


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Nika low ju <3
    Ana błagam wstaw mi takie cudo :-D
    Wiesz, to prawie jak zaciskanie kciuka ;)

    Kotowa lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ