X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 listopada 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku tez szybko dostałam brzucha, ale to były chyba bardziej gazy plus puchnięcie macicy bo na prenatalnych miałam całkiem płaski brzuch :D teraz dopiero zaczął wyłazić ale w luzniejszych ubraniach da się go jeszcze spokójnie schować ;). Ja mam w sumie spore biodra, a macica cały czas kończy się po pępkiem, wiec pewnie starcza mu miejsca na razie ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 listopada 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta ale krecha :) no piekna jest :)

    Nowa, tosz Ty malusi ten brzunio masz ;) ale dzidziusie to umieja sobie w takich zakamarkach uwic gniazdko :)

    Frez oby ta opuchlizna zaczela malec. trzymajcie sie :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 listopada 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie jest właśnie duży, na żywo jest ciut większy, ale i tak z tego co widzę mam mniejszy brzuch niż większość w tym tygodniu :). Ciekawa jestem, czy ogólnie skończę z raczej małym brzuchem, czy nagle wystrzeli :). Ale mały jest spory, może dlatego go dosyć wcześnie czuje :D bo jest blisko powierzchni ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 listopada 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ja też miałam długo malutki, po 21 tyg dopiero kupowałam spodnie ciążowe

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 listopada 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa <3 cudny ciążowy brzucholek <3 widać że to nie chipsy i cola :D wszystko ma swoje plusy i minusy- ja musiałam zmieniać spodnie już w 6tc bo nie mogłam zapiąć (też myślę że to głównie gazy i macica zwiększyła objętość) a potem to już tylko rosło do 18kg! (z Frankiem). Koleżanka za to chodziła na szkołę rodzenia i w 8 miesiącu ciąży miała taki mały brzuszek że mówili jej że symulantka a ja serio bałam się że coś jest nie tak z dzieckiem. Przytyła ledwo 5kg ... i urodziła cudną prawie 4 kg córeczkę :) także brzuch brzuchowi nie równy a najważniejsze że jest w nim ta cudowna zawartość! <3
    BTW bardzo Ci w nim do twarzy :) (mimo że twarzy nie widać).

    Cheresta <3 jak patrzę na te kreseczki to mi się znowu chce sikać na coś! :D normalnie gdyby nie rozsądek to namówiłybyście mnie tymi fotkami na trzecie!

    Frezku bardzo się cieszę że jest jakiś progres. Zdjęć nie widziałam ale domyślam się jak to wygląda. Mam nadzieję że już niebawem Florek zostanie uwolniony i będzie łatwiej.

    My w maratonie cmentarzowym, pozdrawiam cieplutko!

    nowa na dzielni, Cheresta lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 listopada 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja taki brzuch mam i bez ciąży 😜 wróć! na samym początku ciąży powinnam powiedzieć. I myślę, że u mnie pójdzie tak szybko jak u Lunaris z wymianą garderoby. Dziś u rodziców musiałam pożyczyć spodenki w gumkę od brata, bo w moich jakoś ciasno. Po prostu jestem strasznie wzdeta i cokolwiek zjem to w brzuchu odczuwam podwójną porcję. No ale wy wyglądacie po prostu pięknie w tych ciążach 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2019, 20:17

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 listopada 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja tez już chodzę w ciążowych, normalnych nie zapnę :D, a nawet jakiej luźniejsze jak zapne to wszystko uciskające mnie wkurza ;)

    W ogóle eMkowi udało się załapać na pierwszego delikatnego kopniaka :D, już 4 razy próbowałam mu pokazać u mu się udało przytrzymać rękę akurat na puknięcie ;). Teraz poczuł :). To tak w nagrodę od małego za wczorajszy zawał - te dzisiejsze prawdziwe mini kopniaczki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2019, 20:51

    Cabrera, Yoselyn82, Lunaris, amica lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 listopada 2019, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ślicznie wyglądasz, brzydko powolutku rośnie. Odnośnie kopniaków to ile razy wolałam swojego eMka żeby poczuł a jak przychodził to nagle młody przestał kopać. 😂😅 Ale w końcu udało się. Jak będzie małych większy to i kopniaki mocniejsze i lepiej widać i czuć.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 listopada 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja z kolei za namowa Frez rozpoczelam malej wysylac znaki swietlne. Co oba sie rusza to jej swiece latarka w dole brzucha zeby wiedziala w ktora strone fiknac.. no nic nie dziala na nia tak uspokajajaco jak latarka ;) ale reka taty tez ja uspokaja i wzrok obcych.. czasem to mysle, ze inni mysla ze sciemniam, ze ona tak szaleje ;)

    Lunaris powiem Ci, ze mnie tez kusi zeby siknac ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- siknij! Ja nie mogłam się powstrzymać i siknelam w ciąży już takiej mocno zaawansowanej i to jak szybko pojawiła się kreska to był szok :D
    Polecam to doświadczenie :D

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada, kochana! Z okazji urodzin życzę Ci, by od teraz życie zaczęło Cię rozpieszczać :* Zdrowia, dużo sił tak fizycznych, jak i psychicznych, powodów do radości i uśmiechu (i tego, byś nadal potrafiła je odnajdywać tak jak dotychczas!), przespanych spokojnie nocy (chyba, że akurat wypadną Wam starania to wtedy ognia i młodzieńczo - ułańskiej fantazji), rychłego końca budowy i jeszcze rychlejszego opuszczenia szpitala!

    P.S. Jak Florek dzisiaj?

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 listopada 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia jyz wszystkie resty rozdalam na szczescie. Zostala mi jeszcze jedna przypinka ze staraniowego skladu i jeden test owulacyjny ;)
    Przypinke sam Ali do zawirusowania jak juz sie urodzi, a tescik moze na rodzenstwo poczeka ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Reseciku 😘 Florian dużo lepiej, miał dziś tylko jedną drzemkę, a dopiero teraz go uśpiłam. Otwiera już oczy, może siedzieć, choć nadal okablowany. Ja natomiast znacznie gorzej. Chyba te emocje opadły i organizm zaczął dopuszczać to wszystko do siebie, plus odczuwać deficyt snu i odpoczynku.... Padam na pysk dosłownie..

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 listopada 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, jest szansa, by M. jutro przyjechał, a Ty byś w tym czasie poszła zjeść jakiś porządny posiłek, wzięła spokojny prysznic i może nawet gdzieś z godzinę porządnie się przespała bez trybu 'czuwanie'?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjedzie na pewno, ale obawiam się, że będzie bał się z nim zostać, tak jak i w piątek, bo też był na trochę. Dam radę, zawsze daję, nie mam innego wyjścia, jestem matką a dziecko mnie potrzebuje, muszę to ogarnąć 😊

    A Ty jak się czujesz? Rozkoszujesz się ostatnimi chwilami spokoju, z Julką tylko dla siebie? Czy doszukujesz się symptomów porodu?

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 listopada 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez miałaś urodziny wczoraj?? Wszystkiego najlepszego!! 🥳

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 listopada 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Przyjedzie na pewno, ale obawiam się, że będzie bał się z nim zostać, tak jak i w piątek, bo też był na trochę. Dam radę, zawsze daję, nie mam innego wyjścia, jestem matką a dziecko mnie potrzebuje, muszę to ogarnąć 😊

    A Ty jak się czujesz? Rozkoszujesz się ostatnimi chwilami spokoju, z Julką tylko dla siebie? Czy doszukujesz się symptomów porodu?


    Ja nie wątpię, że dasz radę! Ale mimo wszystko dwie godziny na regenerację, dobra - nawet 45 minut na odetchnięcie powietrzem i lunch w pierwszej knajpie obok szpitala dużo dadzą. Przynajmniej spróbujcie :*

    A ja nie muszę się specjalnie doszukiwać symptomów, bo większość mam ;) A to dopadła mnie wczoraj biegunka, a to twardnienia brzucha (chyba nie pomógł 2 kilometrowy 'spacer' po Auchan :P), a to sobie przypomniałam, że to tydzień odkąd wypadł czop. No ale moje dziecko okazuje się być punktualne po mamusi i dziś rano cisza :)
    Powyższe nie przeszkadza mi rozkoszować się tym czasem - w domu posprzątane i gotowe, więc głównie leżę, czytam i zajadam smakołyki, doceniając, że ten czas jest tylko mój. Po raz ostatni w życiu :)

    nowa na dzielni, golonat, JustynaG lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 listopada 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez to i ja się dołączam do grona dobrze życzących! Przede wszystkim życzę Ci dużo zdrowia i siły do stawiania czoła codzienności, która niestety nie zawsze jest kolorowa. Dla mnie jesteś bohaterką;)

    Powiedzieliśmy o ciąży siostrze męża, bo od dawna byliśmy już umowieni na wspólny wyjazd na rajd Monte Carlo - mąż i szwagier mają fioła, a ja bym chętnie poogladala Monako w zimie 🙂 tak więc rezerwacja miejsc dla nas nie miałaby sensu. Siostra emka się wzruszyła bo wysłaliśmy im fotkę z USG gdzie orzeszek już wygląda jak gumiś i się popłakała :) zapraszali nas na święta do Niemiec, moze w innym wypadku byśmy pojechali, ale te święta będą dla nas tak wyjątkowe, że chciałabym spędzić je z rodziną tu w Polsce :)

    Poza tym Frez - serio ? Ja tugrzeje maszynę bo już się stęskniłam, a od wtorku będę na zwolnieniu, więc co Ty mi tu piszesz o tym, że nie będziesz mnie nadwyrężać! Ja zamierzam spędzić z maszyną całe zwolnienie 😂 jak coś chcesz to pisz śmiało. Mam materiały na miejscu, wystarczy pójść i kupic, reszta to już sama przyjemność :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 3 listopada 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza skoro będziesz mieć tyle czasu na szycie to zerknij na priv 🤗
    Frez pourodzinowe buziaki dla Ciebie 😘 przede wszystkim, żebyście szybko opuścili szpital i żebyś mogła odpocząć

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jak się czujesz ? Jakiś test czy betę robisz jeszcze?

‹‹ 912 913 914 915 916 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ