X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 4 listopada 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na betę już nie dam rady iść w tym tygodniu ale na testa jeszcze sikne w tym tygodniu żeby zobaczyć czy kreska nadal tam jest 😀
    Fizycznie najbardziej dokuczają mi wzdęcia, ale Pani w aptece powiedziała mi dziś, że nie ma nic co by mogła polecić kobiecie w pierwszym trymestrze ciąży 😒
    No i codziennie modlę się, żeby za tydzień wszystko było dobrze. Tak bym chciała usłyszeć na wizycie serduszko 🙏 chociaż wiem że jeszcze może być za wcześnie

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 listopada 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się doczekać teraz zdjęć z Twoich i Izy wizyt :). A ja się właśnie zapisałam na połówkowe na za 3 tygodnie, będzie już połowa 21 tygodnia, nie wierzyłam w to, ale faktycznie czas zaczął szybko lecieć :D

    A jak tam u Ciebie Cabrerka? Jak tam Wam się współpracuje z małym? :D

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta a który to będzie dokładnie tydzień za tydzień.? Już trzymam kciuki !

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wylicz sobie mniej więcej kiedy beta powinna być koło 2-3 tysięcy, wtedy napewno bedzie coś widać :) A gdzie Twój suwaczek ja się pytam !

    Nooowa, ja się muszę ogarnąć z prenatalnymi póki co :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2019, 20:27

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według flo to będzie t7d3, apke mam ustawioną na tydzień bieżący. Suwaczek będzie chyba kiedyś 🙂

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Według flo to będzie t7d3, apke mam ustawioną na tydzień bieżący. Suwaczek będzie chyba kiedyś 🙂
    To jest szansa, że będzie ♥️ :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2019, 23:03

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 listopada 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta to kciuki za 💖

    Iza, Nowa juz teraz to z gorki. Serio zacznijcie sobie robic listy zakupowe (Nowa, Ty to juz mozesz zaczac wyprawke szykowac), bo serio 3 trymestr to juz stres i duzy brzuch i w ogole pod gorke.

    Z dobrych wiesci znalazlam swohe wymarzone mebelki na olx. W przyszlym tygodniu po nue jedziemy. Trzeba vedzue je delikatnie przeszlifowac i pomalowac, ale zestaw zamiast 4500 bedzie mnie kosztowal 2 tysiace :)
    W piatek przychodza magicy od dewelepera robic poprawki na scianach, dzis szykuje podloge do olejowania (juz oleju nie poloze, bo maz mnie uswiadomil, ze to w koncu ma opary i jak juz chce chodzic na czworaka zeby Ala sie obrocila to moze nie nad chemia) i na koniec nastepnego tygodnia jest szansa, ze bede juz gotowa (wlasnie piore ciuszki 62-68).

    nowa na dzielni, Rucola lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to szykuje się już niedługo kilka wyczekanych porodów 😊 ale tu będzie emocji!!!

    Ja czytam w miarę na bieżąco, wiec wrzucajcie fotki maluszków i brzuchów :)

    Cheresta ✊✊za serduszko

    Nowa, u nas wszystko w porządku, Maluszek w końcu zaczął przybierać na wadze (niestety dzięki mm, a nie kp, i to jedyny powod do moich zmartwień...nie wiedziałam, ze tak ciężko będzie mi przełknąć problemy z karmieniem piersią 😢)

    Ale za to uśmiechy, które mój syn mi już codziennie posyła, wynagradzają wszystko ❤️❤️

    Malgonia, Izape_91, Yoselyn82, Cheresta, Lunaris, nowa na dzielni, Achia lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 listopada 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z ta wyprawka chyba się przed nowym rokiem nie uda za dużo kupic, tzn planuje kupic przynajmniej komodę i może wózek. Nie mam jeszcze motywacji i mam sporo roboty :/. Po nowym roku będę miała więcej kasy i czasu, wiec planuje wtedy większe zakupy, mam nadzieje, ze się będę dobrze czuła jeszcze w styczniu :).

    Ogólnie mały się już bardzo dużo rusza :D aż mi się skupić nie daje :) brzuch mi tez trochę bardziej wywaliło w ciągu kilku dni ;). No i kurde DALEJ mnie MDLI! :P cholera

    Malgonia, Cabrera lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, aż Ci zazdroszczę tych ruchów tak wcześnie! Ja musiałam czekać do 22 - 23 tygodnia, więc miesiąc cieszenia się kopniaczkami mniej... ale teraz Mała nadrabia za dwoje :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 6 listopada 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta mój lekarz mówił mi, że swoim pacjentkom zawsze proponuje wizytę mniej więcej w 5+0, żeby zobaczyć czy ciąża jest wewnątrzmaciczna i dopiero w 7+0 na podejrzenie serduszka, także wierzę i życzę Ci byś na wizycie ten wspaniały widok pulsującego <3 zobaczyła.

    Cheresta, Malgonia lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się nie mogę doczekać, ale na szczęście szybko mija ten tydzień 😊 w przyszłą sobotę mamy 40-lecie ślubu rodziców i zbieramy się wszyscy w restauracji na imprezke. Myślę, że jeśli na wizycie będzie serduszko to chyba się nie powstrzymam i się pochwalę. Tym bardziej, że moja najstarsza siostra wiedziała o punkcji i przygotowaniu do transferu więc na pewno podpyta czy już wiadomo, czy się udało
    Nie chcę zapeszać, ale jest we mnie jakieś takie dziwne przeświadczenie, że wszystko będzie ok. I ciągle nie mogę się nadziwić, że pierwsze podejście do in vitro i od razu udane 🤗
    Podpatruje czy reset już się rozpakowala, ale na exach już zobaczyłam, że jeszcze nie. Trzymam więc kciuki, żeby Julka pojawiła się w najlepszym terminie i dla Was i dla lekarzy 😉

    Cabrera, Malgonia, Lunaris lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 listopada 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Podpatruje czy reset już się rozpakowala, ale na exach już zobaczyłam, że jeszcze nie. Trzymam więc kciuki, żeby Julka pojawiła się w najlepszym terminie i dla Was i dla lekarzy 😉

    To tak jak ja podpatruję, co tu słychać <3
    U nas zaczynamy jutro, a kiedy panna zdecyduje się wyjść to chyba wie tylko ona :)

    No i tym samym, moje dinusie, ogłaszam, że będzie brzuch do przejęcia. Może zapeszam, ale raczej godny polecenia i mało kłopotliwy :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 listopada 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta w koncu komus sie udaje, dlaczegoby nie Tobie? Ja jestem tez pelna dobrych mysli.

    Tez podgladam exy czy die brzuszek u Reset nie zwolnil. By7 bierzesz go?

    Frez i jak, przyzwyczailas sie do nowego wygladu Florka?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do domku!!! 😍 Jestem taka szczęśliwa!
    Malgoń nadal mi się wydaje, że jest jakiś inny😅

    Yoselyn82, Cheresta, Angelika1313, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Do domku!!! 😍 Jestem taka szczęśliwa!
    Malgoń nadal mi się wydaje, że jest jakiś inny😅

    Super wiadomość..w domku najlepiej!!! 😁

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 listopada 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebyście nie musiały szukać na exach to melduję, że nic się nie dzieje i stan taki będzie chwilę trwał... Zaczynamy od żelu, potem cewnik Fowleya, potem być może oksytocyna. Może to potrwać ze dwa dni co najmniej. No jak nic, Julka chce być w terminie wynikającym z ostatniej miesiączki ;)

    Swoją drogą ciekawe, który z lekarzy będzie miał rację co do pomiarów- we wtorek było podobno 3300 gramów, dziś na izbie 2800, "no może takie 3 kg max". Wiadomo, że to mało ważne, ale śmiać mi się chce, bo to de facto 1/6 całej wagi i pewnie z rozmiar różnicy w ubraniach.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset mnie na izbie pomiar wyszedł 2700,a młody urodził się 2930. Kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku te pomiary to są mocno pi razy oko, u nas wychodziło każdemu lekarzowi inaczej i żaden z wagą nie trafił. Trzymam kciuki za Was!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 listopada 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset oby poszlo szybciej niz myslisz. Moze dprobuj jeszcze tego masowania sutkow i lazenia po svhodach. Przynsjmniej czas Ci bedzie plynal inaczej. Zazdroszcze, ze Julka taka terminowa.

    Frez Florek cydby. Nic po nim nie widac ze tydzien temu byl taki wymeczony. Dzieci jednak maja niezwykla zdolnosc do rewitalizacji ;)

    Cheresta czy Ty dzis masz wizyte?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 913 914 915 916 917 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ