X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 31 października 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa może film mu się podobał 😜

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czytała Krystyna Czubówna?😂 Pamiętam, że mój starszak bardzo lubił jak oglądałam filmy przyrodnicze, fikał tak delikatnie jakby tańczył. A tak to raczej traktował mnie jak worek treningowy 😆

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 31 października 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik jak Wy się macie? Cały czas jesteś z małym??

    Ja dzisiaj ledwo żyje po pracy, jestem bez energii, więc spędzam wieczór w lozku. Musiałam coś zrobić na obaid więc jedyne co mogłam ogarnąć to jarzynowa z mrozonych warzyw... szaleństwo. Ogólnie chyba mam problem z zaparciami. Jeszcze kilka dni temu nie wiedziałam co to, a teraz to jest jakaś masakra... A dzisiaj w koncu dostałam biegunki i dziwnie boli mnie brzuch:/

    Coraz więcej chorych osób w pracy więc nie ma co czekać i od przyszłego tygodnia idę na zwolnienie... Przynajmniej dwa tygodnie odpocznę, może pójdę na kilka dni jak będzie potrzeba dokończyć jedna ważna rzecz, ale z drugiej strony muszą sobie dziewczyny radzić beze mnie.... Nie wiem jak to będzie. Teraz absolutnie nie chcę ryzykować bo zaczął się okres chorób i różnego świństwa...

    Jutro jedziemy na groby i na szczęście wszystko mniej więcej w promieniu 20 km więc może ogarniemy to za jednym razem. Potem teściowa zaprosiła na obiad więc przynajmniej nie muszę myśleć. Mam nadzieję że nie będziemy siedzieć za długo...🙃

    Poszliśmy w niedzielę na grób dziecka utraconego i tak strasznie zrobiło mi się przykro, że tego maluszka nie ma z nami....jednocześnie czułam wielka wdzięczność ze teraz wszystko idzie tak dobrze. Na początku bardzo się bałam, miałam stresujące myśli i nie czułam się z tym dobrze, a teraz na szczęście minęło... Jak czekałam na USG to wiedziałam że zobaczę zdrowego maluszka. Przecież musi być dobrze tym razem. Choć nadal nie dowierzam, że to się przytrafia akurat mi...

    Miałam straszną ochotę dzisiaj powiedzieć siostrze o ciąży, ale zepsuł jej się piekarnik i mówiła tylko o tym, więc jej nie przerywalam :p a teraz najchętniej vbym poszła spać.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 31 października 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, dziewczyny już chyba wszystko napisały.
    Jak masz problem - to piszesz na forum i od razu masz przedstawione różne perspektywy :) Poradniki nie są tak skuteczne.

    JuicyB, jak miło Cię widzieć!

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 listopada 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany a ja wczoraj zeszłam za zawał. Przed snem tak myśle kurde, wcześnie bo wcześniej ale jakoś mało się ruszał, a, przedzwonię (detektor ;)). No i tak jak zawsze go znajduje w max 10 sekund to pierwszy raz odkąd umiem tego używać tak się gdzieś przesunął ze nie mogłam go znaleźć z minutę. Głucha cisza na brzuchu, serio dostałam zawału. Na szczęście w końcu go znalazłam i się uspokoiłam, ale no serce mi ostro podskoczylo. Robiłam to tez z wyjątkowo innej niż zwykle pozycji wiec mogłam tez stracić orientacje i jakoś złe jezdzic, brrrr. Taki kurna nocny dreszczyk na halloween

    Dzisiaj rano znowu „dzwoniłam” i od razi znalazłam :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 listopada 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa jak przypomne sobie, ze to tak niedawno ja szukalam sposobu "jak tu poczuc maluszka" i wszyscy mowili jedz slodkie, a ta sie ruszala na glodniaka i myslalam, ze jak juz te ruchy beda regularne to bedzie spokoj.. tja... budze sie i zaczybam z boku na bok sie obracac byle tylko mala sie poruszyla. Tak to z tymi ruchami jest ;)

    Cheresta sikasz dalej, czy juz Ci ta kreska wystarczy?

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulka jeszcze kiedyś spotkasz tego dzidziulka :) o będziecie wszyscy razem :) świat jest taki piękny, kiedy wiesz, że to co jest tutaj, to tylko początek czegoś jeszcze piękniejszego! Bóg to jest super gość, że tak to wszystko zorganizował!

    Dzień dobry w ten piękny, szczęśliwy dzień! Dziś wspomnienie Wszystkich Świętych :) nie jednego, dwóch, czy czterech a WSZYSTKICH! Jak to dobrze, że ich mamy! Mogą się wstawiać za nami u Pana i są niejednokrotnie bardzo skuteczni. Warto dziś podziękować za całe otrzymane dobro, szczególnie za swoich patronów i Waszych dzieci :)

    U nas noc dość dobrze, co dwie godziny przerwa na półgodzinną sesje z cycem w dziobie. Ale obyło się bez większych przygód, więc i ja trochę pospałam. Florcio nadal przywiązany do łóżeczka, nadal okablowany, na szczęście już bez drenu w głowie, więc jesteśmy na dobrej drodze. Jutro już powinno być lepiej. Opuchlizna jeszcze gorsza niż wczoraj wieczorem, rzęs nie widać, uszy jak balony, buźkę ciężko mu otwierać. No ale wiedziałam, że tak będzie, więc jestem o dziwo spokojna. Dziś może przyjedzie eMek, to będę mogła się wykąpać i może wyjść choć na kwadrans na świeże powietrze.

    Dobrego dnia Dinusie! Uważajcie na siebie, szczególnie podczas podróży, nie zaszkodzi prośba do św.Krzysztofa o opiekę podczas jazdy ;)

    Kittinka83, Cheresta lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 listopada 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze, ze kurde udało się wreszcie zrobić ta operacje. Uważam Frez, ze wyczerpałas swoj przydział na stres na najbliższe 20 lat co najmniej i teraz już wszystko musi być dobrze :). Słyszałam właśnie, ze małe dzieci wlasnie tak strasznie puchną przy takich poważniejszych rzeczach i dodatkowo ciężko się znosi ich widok, biedny Florek, buziaki da niego!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 listopada 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ale sobie fundujesz stresy halloweenowe🙃

    Frez cieszę się że już trochę lepiej, myślę o Was i uważam że jesteście bardzo dzielni :* a Ty jesteś cudowna mama. Masz iść na świeże powietrze nawet na godzinę ! Jakaś kawa i ciastko, musisz się trochę zrelaksować na ile to teraz możliwe żeby mieć siłę siedzieć przy małym.

    Ja już dzisiaj zdecydowanie lepiej, wyspałam sie, zaraz zjem owsiankę i powoli trzeba się szykować na mszę i w trasę. Oczywiście znicze kupione ale nie mamy zapałek. Cały mój mąż.
    Apropos typów imion to my z emkiem mieliśmy do tej pory dwa - Zosia albo Olek, ale jak sobie przypomniałam o tej Twojej Różyczce Frez to mi się gdzieś tam po głowie pląta 😁 muszę zapytać emka czy mu się podoba !

    nowa na dzielni, frezyjciada, Cabrera, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 listopada 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że ja dopiero się obudziłam i jeszcze leżę w łóżku. Dziś i eMek i Ludzik dali mi odespać za cały tydzień emocji, stresów i nocnego wstawiania w nocy na siku lub z bliżej nieznanych przyczyn. I chyba jeszcze obsikam teściora 😜
    Frez odpocznij tyle ile tylko będzie to możliwe. Zmęczona nie pomożesz Florkowi. A w ogóle to cieszę się, że u was lepiej. Mam nadzieję, że szybko opuchlizna zejdzie i wypisza was do domu 😊 A jak Tymek w tym wszystkim?
    Nowa dlatego ja nie jestem przekonana do tych detektorów. Czasem przynoszą więcej stresu niż pożytku. Ale grunt, że młody się 'odnalazł'

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2019, 09:56

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymek przeszczęśliwy, że ma tatę tylko dla siebie. Tata już nie koniecznie, bo nawet siku musi robić w towarzystwie. Niech zobaczy co ja mam codziennie od trzech lat prawie😅

    Wrzucam Wam zestawienie zdjęć. Po lewo przed operacją i dziś, po prawo zaraz po i druga i pierwsza doba po.
    Jestem ciekawa jak będzie wyglądał po tym wszystkim, bo zmiana kształtu głowy wpływa i na kształt twarzy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2019, 18:24

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 listopada 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedactwo 😢 ile sie dzieciaczek wymeczy. To po lewej jest z dzisiaj, dobrze zrozumiałam? To chyba już schodzi obrzęk.

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 listopada 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy 😁 tyle czasu mi nie wychodziły, więc nie mogę odmówić sobie tej przyjemności
    f15a45a92fc8.jpg
    Dzisiaj przylapalam eMka jak przygląda się testom w łazience

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2019, 10:40

    Aga9090, nowa na dzielni, frezyjciada, Izape_91, Achia, Yoselyn82, Cabrera, Malgonia, Angelika1313, Lunaris, Kaczorka, Rucola, summer86, golonat, Kargo31, JuicyB, JustynaG lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otworzył już jedno oko :) teraz już będzie z górki! ❤

    Aga9090, Izape_91, nowa na dzielni, Yoselyn82, Cheresta, Cabrera, Angelika1313, Kaczorka, Rucola, summer86, szona, JustynaG lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 listopada 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik biedniutki ten Twój Florrus :( strasznie spuchł, ale liczę na to, że szybciutko dojdziecie do siebie :* kiedy planowane wyjście ze szpitala ?

    Cheresta jaka piękna dorodna kresunia ♥️♥️♥️♥️ a emek przyłapany na oglądaniu testów - ❤️, mnie teraz mój strasznie rozczula 😍


    Dobra ruszamy w trasę. Mam nadzieję że uda się oblecieć wszystkie i w niedługim czasie, bo najgorsze jest coroczne szukanie grobów 😂

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nic nie wiadomo... Kazali się nastawić na dwa tygodnie, ale mnie tu dochodzą słuchy, że czasem po tygodniu wypisują... Także no zobaczymy

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 listopada 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta cudna krecha🥰


    Frez biedny Florek, mam nadzieję że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Trzymam mocno kciuki.😗

    Nowa i właśnie dlatego nie kupowałam detektora, bo gdybym nie znalazła tętna to zawał murowany. 😁

    nowa na dzielni, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, serce się kraje (kurde, jesteś baaaardzo silna babka !!!)...ale najważniejsze, ze powoli, powoli idzie ku lepszemu...
    Mam nadzieje, ze już niedługo będziesz mogła przytulić Florka ✊✊

    Nowa, czekamy na fotki brzuszka, zrób to dla Frez, wiesz jak ona brzuszki lubi 😊

    A mój synek dziś pierwszy raz świadomie się do mnie uśmiechnął 😍

    Izape_91, nowa na dzielni, Achia, Aga9090, frezyjciada, Yoselyn82, Lunaris, Cheresta, Kaczorka, Rucola lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 listopada 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Do dobra, Frez, specjalnie dla Ciebie :D wrzucę Wam na chwile bo nawet udało się go uchwycić :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2019, 20:07

    Izape_91, Achia, Angelika1313, Cheresta, frezyjciada, Malgonia, Yoselyn82, Lunaris, Cabrera lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 listopada 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ale masz maleńki brzuszek ❤️ ja coś czuję że będę prawdziwym wielorybem.musze się ogarnąć z dieta 🤪

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 911 912 913 914 915 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ