X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 17 marca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla gratulacje! :)
    Frelcia wspaniale informacje!

    Flower miło Cię tu widzieć. 18kg wow :) kawal chłopca :) mój 4 latek wazy 16 ;) A Mała 10 kg.

    Ja też niezmiennie trzymam kciuki za Nic na. To ona poratowala mnie dupkiem w ostatniej ciąży :)

    Kingulla, Flowwer lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 17 marca 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu moge posiwiecic golym brzuchem z ponad kilogramowa Zosią. Uwaga na golizne.
    52b852705a25.jpg

    Wczoraj na usg lekarz wywrozyl 1400 g, ale wydaje mi sie, ze go ponioslo:d poza tym juz jest glowka do wyjscia, wiec jedno zmartwienie mniej w tych ciezkich czasach mam.

    Zamawialam dzisiaj na gwalt wozek, bo jak mi ktos sprzątnie sprzed nosa ostatni, to moze byc nieciekawie. Musimy tez kupic jutro od razu materacyk, zeby miec. Trudno, wezmiemy co bedzie.

    Ja ciagle kibicuje naszym dinusiom, i wierze ze sie uda.

    frezyjciada, nowa na dzielni, Lunaris, Kingulla, Yoselyn82, Rucola, Cabrera, Frelcia_na_tymczasie, Anna Stesia, Ania_1003, Malgonia, Aga9090., Cheresta, Ochmanka, Kotowa, JustynaG, MamaStasia :), Fozzie Bear, Flowwer, agulineczka, Pati96, moyeu, Iseko, summer86 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza!😱 Jakaś Ty chuda!!! O mamuniu!😱

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 marca 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cudnie Iza! Ja tez weszłam bo mi się przypomniało, ze mam moją piłkę wrzucić :D

    4fba1676b36eb3bemed.jpg

    frezyjciada, Lunaris, Yoselyn82, Rucola, Cabrera, Frelcia_na_tymczasie, Ania_1003, Anna Stesia, Izape_91, Aga9090., Cheresta, Mildred, Kotowa, JustynaG, Malgonia, Flowwer, agulineczka, Pati96, moyeu, Iseko lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 marca 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 ale macie piękne brzuszki <3 oj...bo się zapatrzę! :D

    Chude obie - ja bez dziecka i jestem ja Wy dwie razem do kupy :P

    BARDZO dziękuję za uwzględnienie mojego wniosku o goliznę :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 17 marca 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie śliczne brzuszki ❤️❤️

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 17 marca 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza i Nowa ale piękne brzuszki macie!! 💕💕

    Aż zapragnęłam mieć taki znów 😍💕

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 marca 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie piękne brzuchy, naprawdę!!!! Wow!!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak modelki w ciąży :)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 17 marca 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzusie!! <3 <3 Takich widoków potrzebowałam! Cudne jesteście, dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się tak roztylam w styczniu przez te co tygodniowe parapetówki, że miesiąc zamykałam z wagą jak przy porodzie z Florkiem 😱🤦 teraz przez te mdłości spadłam z wagi(na szczęście!) Ale i tak to nie jest waga w której czuję się dobrze.... Będę musiała się moooooocno pilnować, żeby nie utyć tyle co w pierwszej ciąży....

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 17 marca 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj sie wazylam u lekarza to w butach! 58,4 kg hahah, takze wychodzi na to, ze jakies 7 kg do przodu na ten moment. No ale do modelingu bym sie nie nadala, bo mam strasznie duzy cellulit, masakryczny na udach.

    Nowa, o taki brzuszek jak Ty chce miec do porodu :D jest idealny!

    Lunaris nie pitol, a Tobie Frez to juz w ogole nie wierzę!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 17 marca 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, ja pamietam Twoje cudowne zdjecie z brzuszkiem zaraz przed porodem! Niedlugo bedziesz sama miała taki ladny :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 17 marca 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ja się wepcham ze swoją "jabą" 😅 24tc, +6kg
    14b73a08c83e.jpg
    U was tak się ładnie brzuszki zaznaczają a u mnie brzuch, cycki, ramiona to jest jedna bryła
    P.S. w tle świeżo wymalowana ściana w sypialni, gdzie planuje kącik Ady. Teraz przez wirusa czekamy z panelami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2020, 17:22

    frezyjciada, nowa na dzielni, Izape_91, Lunaris, Anna Stesia, Malgonia, Flowwer, Rucola lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka to ja teraz tyle ważę! A przy porodzie ważyłam 63kg! Za to przy pierwszym 73!!!! To była masakra! Ale też sezon zimowy, a ja zawsze jesień zima ważę więcej. W tym roku to już przesada😱 wstyd no! Ale! Będę grzecznie się pilnować i mam nadzieję nie przytyć więcej jak dyszke🤞 obiecuję publicznie!🤣

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 marca 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy brzuszek inny, każdy piękny! Ja niby poza brzuchem szczupło wygladam ale ja jestem gdzieś 12 kg na plusie, 67 kg :D wiec nie jakoś mało przytyłam :D ciekawa jestem jak po porodzie bo faktycznie reszta ciała poza brzuchem niby praktycznie nie przytula, ale sama piłka przecież 12 kg nie wazy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2020, 17:54

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 17 marca 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko wazy, macica, wody plodowe, no wszystko. Frez chcialabym zakonczyc na wadze 63 kg uwierz mi :D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekhm ja z malutkim fasolkiem mam 64kg. Hehe poczułam się jak słoń.

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 17 marca 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, moja też ma coś ponad 10kg. Nie oczekuję od niej by miała więcej... Zresztą, mamusia 18kg osiągnęła w wieku 6 lat :D
    Teraz ważę o 5kg mniej niż przed porodem Anki. Zdecydowanie powinnam ważyć więcej. A Anką przytyłam 14kg i nie uważam, żeby to była przesada.

    Flower, Myślę, że u każdej jest inaczej. My z mężem nie chcieliśmy różnicy wieku większej niż 2 lata.

    Iza, wyglądasz obłędnie!

    Nowa, Twoja piłeczka też jest super! I jak patrzę na Twoj suwaczek, że zaraz będzie ciąża donoszona... jak ten czas leci.

    Cheresta, Wcale nie masz dużego brzuszka. :) Nie widzę żadnej jednej bryły.

    Dziewczyny, mam takie ogłoszenie :)
    Znalazłam dziś w szafce przypinkę "Jestem w ciąży". Moja pierwsza, którą dostałam z segregatorem ciążowym poszybowała do Cheresty. Wraz z wirusami mojego Gałganka więc jeśli Chereście też się trafi Gałgan to przepraszam za te wirusy :P
    Ale w związku z tym, że mam drugą... to chciałabym ją komuś podarować. Wysyłam do paczkomatu za free. Czy jest jakaś chętna by otrzymać nasze wiruski?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 marca 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jesteś piękną figurą geometryczną <3 i z małym lokatorem w środku <3 a ja nie żartowałam z tym bębnem! naprawdę wyglądam jak w ciąży. O proszę dowody :D :

    [Ps Frelcia no stres- Ty w ciąży, ja bez 70kg :D :D :D i jeszcze odchudzać się nie mogę... jak mi przykro :P

    Ps 2 Justynka jak by chętnych nie było to może na miesięcznych wątkach ktoś Cię za nią ukocha. Jak bym planowała to brałabym w ciemno! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2020, 21:29

    Cheresta, nowa na dzielni, Izape_91, JustynaG lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 965 966 967 968 969 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ