X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 marca 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga piekna beta, a plamienia - ja tez mialam na poczatku i mnie dziewczyny uspokajaly. Duzo z nas je mialo a ciaza sie ladniie rozwijala. Fasolka sie wgryza i to pewnie dlatego. Trzymam kciuki :*

    Dobra, kupilismy dzisiaj wozek, wanienke i materacyk dla malej. Chyba co wazniejsze. Musze ogarnac sobie jakis laktator. Intensywnie mysle, poki kurierzy jeszcze jezdza...

    Kingulla, Yoselyn82, Rucola, Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 18 marca 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ❤️ jesteście niezastąpione!

    Jestem troche spokojniejsza po tych wynikach 😊

    Yoselyn82, Malgonia, Jeżowa, Izape_91, agulineczka, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki rozkoszny suwaczek ❤️

    Kingulla lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 marca 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula gratulacje pięknej betki i proga, kciuki za wizytę!

    Iza ja w drugą stronę- chciałabym się trochę pozbyć ale OLX to teraz chyba słaby pomysł. Na jaką bryczkę się zdecydowaliście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2020, 08:59


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia z Kingulla! Jakie macie piękne suwaczki 😍😍😍

    Lunaris a czego chcesz się pozbyć? Może coś przygarnę!😄

    Kingulla lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 marca 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim ubrań do 74 rozmiaru ale to zapewne masz po chłopakach :)
    Mam jakieś ciążowe spodnie ale w rozmiarach duuużo większych niż Twoja filigranowa osoba <3
    Chodzik, mata na podłogę, zabawki takie z 6mies + , LAKTATOR! Stoi nie wiem po co jeszcze. Generalnie sporo tego nie mam kiedy nawet ogarnąć. Popakowane w kartony i schowane pod stołem.... kupiłam drugi stół i też juz sie nie mieści :P trzeciego nie planuję :D

    Kingulla lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha 🤣 nie no takie rzeczy to ja mam, fakt.... Musisz zrobić wyprzedaż garażową 😄

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 marca 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris a jaki masz laktator?

    Kupilismy muuvo quick i dzis zlozylam 😍d802a928189a.jpg

    frezyjciada, Kingulla, JustynaG, Rucola, Ania_1003, Malgonia, Lunaris, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jaka bryka! I neutralna kolorystycznie, to i dla brata będzie za rok! ;) Daj Boże!🙏

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ale będziesz śmigać po alejkach 😁 ładny, zgrabny wózeczek. Podoba mi się. Ja już dziś też przeglądałam, taki przedwstęp zrobiłam 😂 tylko u mnie koniecznie duże koła bo ja ze wsi jestem, piach i błoto trzeba będzie pokonać 😋

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Iza ale będziesz śmigać po alejkach 😁 ładny, zgrabny wózeczek. Podoba mi się. Ja już dziś też przeglądałam, taki przedwstęp zrobiłam 😂 tylko u mnie koniecznie duże koła bo ja ze wsi jestem, piach i błoto trzeba będzie pokonać 😋
    To u Ciebie jakies terenowe wozidlo musi byc :D u mnie miejskie bo glownie asfalt i chodniki bedziemy zaliczac :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 20 marca 2020, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno się sprawdzić większość wózków na pompowanych kołach.
    Szczerze mówiąc my nadal korzystamy z tego wózka 2w1 bo ma super amortyzację. Wiadomo, do lekkich nie należy ale ja nigdzie go nosić nie muszę (mam wózkarnię na parterze).

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 20 marca 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza, na usg jeszcze nic nie widać. Coś tam napomknął o ciąży pozamacicznej, ale później się zreflektował i stwierdził, że beta z dziś pewnie jakieś 900 - 1000 to może jeszcze sprzęt nie wychwycić i mam przyjść za tydzień. Oczywiście zaczełam czytać o tych ciążach pozamacicznych i teraz będę schizować .. nie może być kolorowo :P

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 marca 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla -żadna poza pfu pfu pfu maciczna! W piątek będzie piękny pęcherzyk z serduchem! Bo ja tak mówię, O! <3

    Iza ale cuuuuudna bryka! Dla zakupu kolejnego wózka mogłabym planować córeczkę :D
    Laktator mam polecony przez dziewczyny Lansinoh na 2 piersi elektryk CUDOWNY! Wcześniej ręcznym się męczyłam.
    3116c087aac8.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2020, 22:06

    Yoselyn82, Kingulla, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 21 marca 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, przy wyborze laktatora musisz się zastanowić czy planujesz z niego korzystać często czy raczej od czasu do czasu.
    Jeśli od razu zakładasz, że będziesz robić zapasy albo wychodzić bez dziecka to warto zainwestować w podwójny laktator. Warto wtedy od razu kupić stanik do ściągania (np. na aliexpress, mogę podesłać link) albo przerobić sobie jakiś sportowy stanik. Wtedy masz ręce wolne i możesz spokojnie ściągać mleko.

    Nie każda mama jednak potrzebuje laktatora. Achia poleca kolektor do pokarmu, pozwalało jej do zebrać mleko, które płynęło z drugiej piersi podczas karmienia. W ten sposób zbierała mleko na np. wyjście do lekarza.

    Ze swojego doświadczenia - do szpitala zabrałam laktator ręczny Avent. Chciałam jak najszybciej pobudzić piersi, żeby mieć mleko. I trochę przy okazji wyciągnąć brodawki bo miałam płaskie. Później kupiliśmy laktator Lovi Prolactis. Był super. Niezbyt głośny, nie musiałam ręki męczyć i pomógł mi rozkręcić laktację w czasie gdy byłyśmy w szpitalu. Ze względu na to, że zostałam mamą KPI - kupiłam laktator Lansinoh podwójny. Pracował dla mnie ponad 900h i działa nadal. Do Lovi (około 250h pracy) też nie mogę mieć zastrzeżeń.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna suwaczek😍

    JustynaG lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 marca 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna suweczek już jest. 💕

    Ciekawa jestem czy teraz też będziesz miała tyle pokarmu. Planujesz ponownie oddawać mleko?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 marca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna dziekuje Ci bardzo za to co napisalas. Zastanawialm sie w sumie na poczatek nad ręcznym, ze wzgledu na to, ze właśnie nie wiem jak to bedzie... A z aliexpress to chyba mi teraz raczej nic nie dojdzie? :/ Jesli chodzi o elektryczny laktator to myslalam wlasnie o lovi... Myslicie ze moge sie wstrzymac z tym zakupem do "poporodzie"? Nie wiem jak to bedzie... Poki co to qidze, ze z piersi zaczyna powoli sie saczyc siara.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 marca 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kigulla dawaj koniecznie znać jak się dalej sytuacja rozwija i nie wkręcam sobie nic negatywnego :)

    Ja dalej czekam na swoją godzinę 0 ;). Laktator chciałam wziąć elektryczny od razu, ale właśnie wpadł mi w oko jakiś ręczny mandeli i wzięłam. Jeszcze mi nie dotarł, ale pomyślałam ze jak będę uzywac, ro może taki mały lekki tez się przyda np na wyjazd, a może akurat wystarczy. Tak to tez się przyglądałam elektrycznemu z lansihoh bo słyszałam, ze najlepsze w jakiejś osiągalnej cenie :)

    Mi się właśnie kompletnie nic z piersi nie sączy, teoche się martwię czy się aktywują tak nagle ;).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 22 marca 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa mi się sączyło, a i tak przez pierwsze 7 dni nie miałam mleka. Położna mówiła, że nic nie będzie z mojego karmienia, a po 2 dniach niespodzianka - tryskałam po ścianach 😂 mama mówiła, że miała tak samo, więc może to triche genetycznie uwarunkowane 😊

    U mnie jakieś delikatne plamienia znów się pojawiają i wczoraj brzuch bolal, ale pójdę jutro na betę to trochę się sytuacja rozjaśni. Na razie leżę, pachnę i się modlę 😊

    nowa na dzielni, Ochmanka, Izape_91, Cabrera lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 967 968 969 970 971 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ