X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy ciążowe zaczęły się gdzieś w połowie 7 tygodnia. Wcześniej byłam tylko nieco bardziej senna. Każdy reaguje inaczej, ale u Ciebie Maja jest nadal bardzo wcześnie na jakieś mocniejsze objawy. Ja robiłam 5 razy betę, ostatni raz jak pokazała ponad 36k wynik. Wszystko, aby do pierwszego USG sprawdzać czy jest ok. Twoja beta wzorowo rośnie - tego się trzymaj :)


    age.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Na początku kompletnie nie czułam się ciążowo :) Może byłam bardziej zmęczona i zdarzały mi isę drzemki w ciągu dnia. Po za tym NIC kompletnie. Pózniej zaczęły się bóle brzucha jak na @ - wtedy leżałam aż przeszło, mdłości zaczęły sie dopiero po jakimś czasie z rana na czczo - po jedzeniu przechodziły :) I też panikowałam z tego powodu !

    <3 <3 <3 ufff... jakby siebie czytała. Dziękuję!
    Zmęczona jestem cały czas, nawet po obudzeniu chce mi się spać nadal, ale myślę, że wpływ ma na to przerzucenie się z kawy na Inkę ;)

    emi2016 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohhh jak bardzo Wam dziękuję :) Wiedziałam, że mogę na Was liczyć <3 <3 <3
    Naprawdę nie sądziłam, że będę aż tak fiksować ;)
    A bety miałam na 3 zakończyć, ale to jest idealny uspokajacz, więc chyba się pokłuje jeszcze jutro :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Pocieszcie mnie :( czy wy na początku też nie czułyście się ciążowo?
    Mnie na nowo stres dopada, próbuję się czymś zająć ale nie wychodzi. Brzuch nie boli, pobolewa lekko wieczorami tylko, a tak to nic, ani mi mdło już nie jest, ani piersi już tak nie czuje jak czułam. Gdyby nie brak @ to bym w życiu nie powiedziała, że to ciąża.

    Spokojnie. Ja nawet jak było mi słabo i mialsm mega mdłości, to nie dochodziło do mnie że jestem w ciąży . W ciąży cxyksm się zawsze przez 1-2 dni po wizycie x iść z później znów nic.
    Dopiero jak brzuch mi wyskoczył i poczułam ruchy :-)

    Maja84 lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja, ja gdyby nie wymiany wiadomości na priv z malką, która jest praktycznie w tym samym dniu to bym całkiem zwariowała :)

    Na fioletowej stronie dla większości dziewczyn to już kolejna ciąża, więc trochę inaczej podchodzą.

    Maja84, Flowwer, malka lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, na fioletowej dla większości to kolejna ciąża i inne podejście.... Do tej pory w ciąży wymiotowałam dwa razy i nawet nie wiecie jak się cieszyłam z tych wymiotów ! Dziewczyny zazdrościły mi bezobjawowej, lekkiej ciąży, a ja im wymiotów i dolegliwości ;) Uspokoiłam się dopiero jak zaczęłam czuć regularne ruchy ....

    Maja84, summer86, Flowwer lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer razem z cp to moja 3 ciąża, ale powiem Ci, że czuje się jakbym była w ciazy pierwszy raz. Może dlatego że moja córka skończyła w listopadzie 10 lat :-)

    Maja84, emi2016 lubią tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    To prawda, na fioletowej dla większości to kolejna ciąża i inne podejście.... Do tej pory w ciąży wymiotowałam dwa razy i nawet nie wiecie jak się cieszyłam z tych wymiotów ! Dziewczyny zazdrościły mi bezobjawowej, lekkiej ciąży, a ja im wymiotów i dolegliwości ;) Uspokoiłam się dopiero jak zaczęłam czuć regularne ruchy ....

    Dlatego super, że mamy ten wątek :)
    Ja na fioletową zajrzałam, ale nie mogę się przekonać, żeby tam cokolwiek napisać.
    Tak jak pisały dziewczyny, z Wami to już jak rodzina i nagle mam iść do obcych? Nieeee, nie ma opcji, wolę zostać na różowej :) i Wam pomarudzić :P

    emi2016, PodwojnaMamaWdwupaku, mi88, Flowwer, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Pocieszcie mnie :( czy wy na początku też nie czułyście się ciążowo?
    Mnie na nowo stres dopada, próbuję się czymś zająć ale nie wychodzi. Brzuch nie boli, pobolewa lekko wieczorami tylko, a tak to nic, ani mi mdło już nie jest, ani piersi już tak nie czuje jak czułam. Gdyby nie brak @ to bym w życiu nie powiedziała, że to ciąża.
    Maju ja od początku do teraz nie czuję się ciążowo, a to już III trymestr. :D

    summer86, Maja84, Lunaris lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, jakby nie beta to też bym nie podejrzewała - myślałabym, że coś mi troszkę zaszkodziło, a potem zwalałabym na jesienne przemęczenie i spadek formy. No i w sumie to tak może być. Za jedyny "pewny" objaw biorę cycki, a te już mnie nie bolą tak cały czas, więc jak po 2 dniach znowu je czuję to jest mega ulga, a jak normalnieją to od razu nerwy :/

    Ja to się strasznie cieszę z tego wątku, bo na tych porodowych-miesięcznych wszyscy są na tym samym etapie zaawansowania, a tutaj są już bardziej doświadczone dziewczyny. Do tego "sami swoi" i jakoś mniej głupio pytać.

    No właśnie, tak się dziś zastanawiałam - jaki jest bezpieczny limit meliski? 1? 2?
    A jak sobie radzicie z brakiem gorącej kąpieli? Raaany, ależ to będzie radocha tak za 8 miesięcy wymoczyć się w gorrrrącej wodzie z pianką! Nieważne, że będzie sierpień!

    innamorata88, Maja84 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej brakuje mi spania na brzuchu :-)

    Nika a Z cyckami też miałam schize jak tylko trochę przestawały boleć :-D

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też cycki raz bolą a raz nie. Najbardziej to się cieszę jak mnie brzuch pobolewa bo wtedy czuję że coś jest na rzeczy ;-) ale z tym też jakaś posucha się powoli robi. Za to spać mogę na okrągło! :-)
    A co meliski podbijam pytanie, bo chyba też bym zaczęła pić, co by moje dziecię nie musiało mieć już na początku dość matki histeryczki ;-)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi melise gin powiedziała żebym piła litrami przy moim poziomie stresu :p. Wnioskuje więc że przeciwwskazań brak ;).
    Ja objawów nie czułam tak do 6 tygodnia, a od kilku dni mam dużo mniejsze mdłości, ale pierwszy raz się z tego cieszę i nie shizuje...
    Co do bff, myślałam żeby założyć temat dla dziewczyn w pierwszej ciąży rodzących w lecie 2018, co myślicie? Ja też się średnio odnajduje jak już dziewczyny w kolejnych ciążach... w pierwszej inne „problemy”, pytania i myśli mam wrażenie...

    Maja84, mi88, Bocianiątko, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo z dziewczynami w kolejnych ciążach, w dodatku tych, które zaszły bez starań. Inaczej się wtedy podchodzi do ciąży :)
    Dlatego tak lubię wątek staraczkowy "starając się o pierwsze dziecko". Tak swojsko się tam czuję, bez stresu, że zaraz mnie zasmuci jakiś post typu "ja też się zaczynam martwić, że nam się nie uda; pierwsza ciąża była z zaskoczenia, a teraz już trzeci miesiąc próbujemy i nic..." ;)

    Ja piję melisę - póki co ograniczam do 1-2 dziennie, bo też nie byłam pewna, ile można. Do tego herbatkę z nagietka i rumianek. Melisa ma tę przewagę, że jest delikatna, więc są dostępne smakowe. Mam z wanilią, z pigwą i pomarańczą.
    A i kawę zbożową, Kujawiankę - jest zdrowsza, niż Inka, warto spróbować :) Ją się powinno gotować, ale ja piję w pracy, więc tylko zalewam wrzątkiem i też daje radę!
    Pilik, jeśli założysz taki temat, na pewno będziesz mnie tam mieć :) Też mi brakuje na fiolecie wątku dla pierwszych mam.

    A co do objawów, to mnie ból podbrzusza uspakaja - przy biochemicznej nic nie czułam takiego, dopiero na dzień przed krwawieniem - ale wtedy się cieszyłam, bo bałam się strasznie pozamacicznej :)

    Moja Kropka skończyła dziś pięć tygodni :)

    summer86, pilik, StaraczkaNika, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teraz też pierwsza ciąża, wcześniej biochem. Jest 20 tydzień a ja nadal panikuje jak mnie cos ukluje czy zaboli :D ponadto nie mam pojęcia kiedy to sa ruchy dzieci a kiedy jelita ;/ do 12 tygodnia myślałam ze oszaleje, usg co tydzień. Doskonale was rozumiem. Teraz odliczam tygodnie, nic nie czytam, staram sie przespać ciąże. Marze zeby donosić je do marca tak do 34 tygodnia, zeby je zabrać do domu po kilku dniach a nie miesiącach .

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna
    Doskonale Cię rozumiem. Też nieceirm kiedy boli od jelit a kiedy od czegoś innego. Czy krzyż boli ot tak, czy to zapowiedź czegoś złego.
    Też chciała bym dotrwać do marca.
    Jutro na 14sta idę do mojej gin.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna ja cały czas trzymam kciuki za maleństwa!!!
    Fajnie że tutaj "nasze" ciężarówki razem a nie porozrzucane na bbf.

    Maja kocham twój suwaczek !!!!

    Aksamitna, Maja84, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo!! Nie chciałam się z butami wpychać w wątek staraczkowy i nie wiedziałam, jak Ci pogratulować! Będzie beta pięknie rosła, maluch silny, bo przetrwał pięć dni do transferu!
    Ja dzień po pozytywnym teście robiłam drugi i kreska była tak marna, że się rozpłakałam, że znowu biochem. A specjalnie mało piłam na wieczór, a rano przeleżałam godzinę przed wstaniem, żeby mocz był bardziej skoncentrowany! Beta była 25, ale też się zamartwiałam, że skoro dzień wcześniej wyszedł test, to 25 to za mało i słabo rośnie. A za dwa dni było już sto :)
    Jutro całe forum trzyma kciuki!

    Flowwer, emi2016 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aksamitna ja cały czas trzymam kciuki za maleństwa!!!
    Fajnie że tutaj "nasze" ciężarówki razem a nie porozrzucane na bbf.

    Maja kocham twój suwaczek !!!!

    Ja z niecierpliwością czekam na twój suwaczek <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Ja z niecierpliwością czekam na twój suwaczek <3

    Maja kiedy wizyta kolejna u gina? Nie mogę się doczekać kolejnych wieści :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ