Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Jaki to koszt mniej więcej może być? Bo tak myślę że jeśli nie pojedziemy do mojego domu we wrześniu to trochę bezsens żeby mój mąż sam jechał autem ponad 300km w 1 stronę, płacił za benzynę i autostradę- wiadomo, szkoda kasy. Siostra może wysłać kurierem.tzn mam nadzieje że może...Z tym że to byloby parę rzeczy- owa gondola, łóżeczko turystyczne i jakieś pierdoły ( chyba kosz na pieluchy, mały rogal, może ciuszki). Zastanawiam się ile całość mogłaby wynieść...
    Ja zamawiałam nowy to miałam w cenie ale jak sprzedawałam to koszt kuriera był 70 zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a ciężko jest zapakować wózek?już widzę że to pierwsze pytanie mojej siostry :p bo reszta to pikuś podejrzewam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Aga a ciężko jest zapakować wózek?już widzę że to pierwsze pytanie mojej siostry :p bo reszta to pikuś podejrzewam.
    Ja miałam zapakowany w folię babelkowa i karton

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia żeby było najtaniej to najlepiej zapakować w prostopadłościenny karton.

    I o ile jeśli będziesz chciała wysłać sam wózek to jeszcze się w miarę opłaca, to już niestety im większe wymiary przesyłki tym jest znacznie drożej.

    Ja polecam furgonetka.pl, jeszcze się nie zawiodłam, a wysyłałam też za granicę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 21:06

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!!!
    Pomartwiłam się na zapas :) Mój Syncio to kawał chłopa, 2800 kg żywej wagi, ułożony główkowo. Przepływy bardzo dobre, łożysko też, szyjka cytuję "skrócona adekwatnie do etapu ciąży" więc się skraca ;) ale nie wiem jaka długa, ale na razie jeszcze trzyma. W sytuacji awaryjnej mamy nie dzwonić tylko jechać na IP, więc dość wymownie nas pokierował ;) powiedział ze w razie porodu nie będziemy go wstrzymywać, więc..... moje dziecko zdolne do samodzielnego życia aktualnie na mnie pasożytuje :P Ale to najsłodszy pasożyt na świecie :)

    Phnappy, summer86, Jeżowa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kaczorka, nick nieaktualny, JustynaG, nick nieaktualny, olik321, nick nieaktualny, KateHawke, Lunaris, Patrycja20, Karma88, Siwulec, Bajkaaa, pilik, Emiilka, nick nieaktualny, Nadzieja22, ibishka, Angelika83, E_w_c_i_a, Yoselyn82, Sanka, malka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Achia żeby było najtaniej to najlepiej zapakować w prostopadłościenny karton.

    I o ile jeśli będziesz chciała wysłać sam wózek to jeszcze się w miarę opłaca, to już niestety im większe wymiary przesyłki tym jest znacznie drożej.

    Ja polecam furgonetka.pl, jeszcze się nie zawiodłam, a wysyłałam też za granicę.

    No myślałam że wozek jako jedna paczka a te pierdoły jako druga paczka. Myślę że to i tak wyjdzie taniej niż benzyna + autostrada

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ale Lewcio już duży ❤️ może będzie chciał wyjść jak upały miną, bo kto by się pchał w taką pogodę :P

    Rucola lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, możesz spróbować na 2 paczki. A z jakiej miejscowości do zabrania są te rzeczy?

    Rucola, ale dużego masz synka! Wiesz co... tak czułam, że u Ciebie będzie wszystko ok.

    Lunka, tak mi przykro, że u Ciebie wieści nie są najlepsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 21:24

    Rucola lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wózka, to ja zamawiałam z Tosia.pl, przyszedł w pudle kartonowym bez specjalnych zabezpieczeń, stelaż złożony, kółka poodkręcane, spacerówka nałożona na gondolę. Nie było specjalnych zabezpieczeń

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Rucola ale Lewcio już duży ❤️ może będzie chciał wyjść jak upały miną, bo kto by się pchał w taką pogodę :P
    Ja mam nadzieję, że jeszcze poczeka ;) choć przyznaję, ze odczuwam jego wagę i ogólnie coraz ciężej mi się funkcjonuje, ale to przecież ciąża!!! Pytałam też o bóle brzucha, to mówił, ze to normalne i mam się przyzwyczajac....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna - z Poznania.a dokładniej pod Poznaniem- Mosina

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola- to i tak już bliżej niż dalej :D

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Ja mam nadzieję, że jeszcze poczeka ;) choć przyznaję, ze odczuwam jego wagę i ogólnie coraz ciężej mi się funkcjonuje, ale to przecież ciąża!!! Pytałam też o bóle brzucha, to mówił, ze to normalne i mam się przyzwyczajac....
    Stawiam na 38 tc :P

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Rucola, ale dużego masz synka! Wiesz co... tak czułam, że u Ciebie będzie wszystko ok.
    Napiszę Ci szczerze, ze ta ciąża wyzwala we mnie tyle pozytywnych emocji, że myslę że to dzięki temu wszystko idzie jak marzenie. Choć aktualnie mam obawy, jeśli będzie tak rósł jak dotychczas i posiedzi jeszcze miesiąc, to jak ja go urodzę... zawsze jest jeszcze błąd pomiarowy, ale jak ten błąd wyjdzie na plus dla syncia?? Nie chcę się martwić na zapas, ale odstawiam słodycze :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia to tę paczkę z pierdołami może Ci się uda nawet za 15zł puścić, zależy od wymiarów kartonu. ;-)

    Rucola no i super Lewek :-)

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola to już kawał chłopaka! <3 jeszcze trochę i spotkacie się po drugiej stronie brzuszka :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola urodzisz:) gdyby oxy na mnie zadziałało to młodego bym rodziła sn. Miał 59 cm i 3800 w 38 tc

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola brawa dla Lewka, że tak pięknie rośnie :)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamcia ja mam 2 tuliki, tzn jeden tulik-tulik a drugi tulik-sleepee. Koleżanki ubierały i dzieciaczki zdrowe, więc nie miałam oporów. Kupiłam używane na wypadek, gdyby nie był zainteresowany ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola Twój Lewej ma bardzo podobną wagę do mojego miska w 35tc. Teraz w pt się dowiem ile mamy. Ale 1,5 tyg temu mielismy 3400

    Rucola lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 1355 1356 1357 1358 1359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ