X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę w takim razie upiec buraka!
    Podrzucicie jeszcze jakieś proste pewniaki? :)

    Pilik, Ninka jest świetna z tym dokarmianiem psa! :D
    reset wrote:
    Obawiam się, że prędzej by mi się udało wiatropylnie niż taką przeżutą spermą :P
    Reset, dziś fajnie wieje, skocz sobie na chwilę na balkon z rozstawionymi nogami! Co Ci szkodzi, a nuż! :D Tylko jest ryzyko, że Ci emkowe plemniki stamtąd wywieje, a wwieje czyjeś inne.

    Amal, bardzo Ci współczuję sytuacji z emkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 17:54

    Bajkaaa, Anna Stesia, JustynaG lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, szpinak przyprawiam czosnkiem i daje śmietanę. Nam dodaję sól i pieprz.

    Pilik, nie laczylam jeszcze szpinaku z ziemniakami dla synka, dobry pomysł!

    Mi88, polecam też Bielucha w rozmaitych oraz placuszki bananowo-twarogowe. Mój syn lubi też wszystkie zupy, kulki z kaszy jaglanej z warzywami, łososia w śmietanie i makaron z sosem pomidorowym. Ostatnio też dostał indyka gotowanego w warzywnej potrawce i wcinal aż miło.

    mi88, summer86 lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, wzięcie głodem mężczyzny? Musiał porządnie przeskrobac!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka serdeczne gratulacje dla Frania, wczoraj mi umknęło, brawo!!! Raczkowanie to wielka rzecz! ;* Dzielny jak jego mamusia

    Summer ja mam kocyki z lulla, te całoroczne bawełna plus bambus, jeden mniejszy dla Zuzy, drugi dla mnie i Tosi- ten większy. Ogólnie polecam ;) nic się z nimi nie dzieje, pranie przeżyły niejedno, używane są ciągle, ciepłe. Ale warto czekać na promocję, dość często robią na te koce

    Mi88 niby powinnam z emkiem o tym rozmawiać, ale znowu ma kwasy ze swoją matką i jej brakiem jakiegokolwiek zainteresowania naszymi dziewczynkami, więc nie chce mu dokładać moimi smutkami. Czasem i ja muszę włożyć spodnie i być dla niego oparciem ;) jak się poprawi sytuacja to zrzucę z siebie ten ciężar w rozmowie z nim
    Ps też polecam placki twarogowo bananowe, są pycha :)

    Żeby nie było że odzywam się tylko jak coś się dzieje, ale ciśnie mi się na usta 'o kur**' :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 18:40

    Bajkaaa, Patrycja20, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że plus nowego ovufriend.pl jest to że pięknie widać suwaczki :)
    I wszystko co jest napisane w stopce :)

    Tak btw moje dziecko nie śpi od godz 14...

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka dokładnie to samo pomyślałam :) teraz wyraźnie widzę ile mają moje zołzy. A Zosia widzę jest bardziej wytrzymała ode mnie, ja bym za cholerę tyle nie dała rady bez snu. Mam nadzieję że emek trochę Cię odciąży

    Bajkaaa, Anna Stesia, Lusesita lubią tę wiadomość

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się jeszcze pochwalę zdobyczami!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f13426f7115e.jpg

    Patrycja20, Luna1993, Rucola, summer86, Bajkaaa, JustynaG, Jeżowa, veritaserum, Kaczorka, Nadzieja22, Anna Stesia, Lunaris, Lusesita, pilik, pilik, KateHawke, Morusek lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Lidlu były kurtki wiosenne, a przez moje cycki nie zapięłam się w 38 ani w 40...:/ Większej nie sprawdzałam.. i weź tu człowieku dobrze się czuj w swoim ciele!


    Bajka- współczuję. Może nocka będzie przez to lepsza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 19:01

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal, lubię za śliczną i uśmiechniętą Nadię.
    My mamy kocyk qbana mama 50/50% bawełna bambus i jest superowy ale faktycznie chyba bardziej na wiosnę/lato bo zimowy mamy polarkowy :)
    Co do darmowej dostawy na gemini to napisałam od razu jak się dowiedziałam, cieszę się jak ktoś skorzystał.
    Jesli chodzi o gotowanie na parze i w ogóle my mamy szybkowar i zamierzam z niego dużo korzystać, bardzo skraca czas gotowania i ogólnie bardzo sie nam przydaje choćby do strączków.
    Co do Lewka to mam wrażenie ze my w poniedziałek dopiero zaczeliśmy ten długi skok bo to co się wyprawia to jakaś makabra. no nic. mam nadzieję, ze szybko to przejdziemy...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, ja nie chcę tu smecić za wiele, bo i tak mam wrażenie, że ciagle piszę o kiepskim spaniu..ale to co Ania wyprawia od kilku dni przechodzi moje wyobrażenie. Mam nadzieję, że to zęby i lęk separacyjny a nie charakter czy rozpieszczenie jej przez nas. Dzis nie mogłam na metr od niej odejść, bo był taki pisk że uszy więdły, w nocy gdy chcialam iść do toalety gdy nie spała ryczała jak tylko próbowałam wyjść z pokoju, w efekcie pierwszy raz robiłam siku z dzieckiem na rękach - da się.. Na spacerze moje lubiące wózek i spacery dziecko darlo się w niebogłosy, więc po 40 minutach wracałam szybko do domu z mała na rękach.
    Jest 19 a mi pęka głowa i czuję sie zmęczona jak po pólmaratonie.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer :( współczuję Ci nie wyobrażam sobie tego :(


    Luna Zosia teraz się usypia a emek wrócił przed chwilą do domu ale o 21 wychodzi na noc do pracy także tyle z pomocy dzisiaj...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer jak pisałam, ze w sobotę siedział zadowolony w spacerówce to dziś byłoby to nierealne, zresztą od poniedziałku siedzi tylko w chuście a siku w chuście to u nas standard ;) i jak dla mnie to narzekaj ile wlezie, jeśli choć trochę będzie Ci lżej...
    Mi88 piękne Łupy Zosia dorwała ;)
    A ja dalej czekam na przesyłkę "odstawionych" i "bobas lubi wybór" o ile na odstawionych mogę zaczekać to "bobas lubi wybór" chciałabym przeczytać NATYCHMIAST!!!! No nic, paczkomaty piszą, ze w drodze więc czekam cierpliwie...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer dużo siły dla Was!

    Z wielkim zainteresowaniem czytam wiadomości o rozszerzaniu diety!

    U nas jeszcze dobre 3 miesiące do tego, ale już jak mogę łykam przydatne informacje. Przeczytałam też już książkę Bobas lubi wybór i jestem strasznie ciekawa, jak to u nas będzie.

    Mąż siedzi w pracy od rana do 21 :( Ale tyle dobrego, że od następnego tygodnia zaczyna dwa tygodnie urlopu ojcowskiego i spędzimy mnóstwo czasu w trójkę <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 20:14

    Bajkaaa, czekając_na_cud, Kaczorka lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację, pięknie widać suwaczki i całą treść stopki :) chociaż taki plus! I emotki! Emotki to ważna część mojego życia.

    Anna Stesia dobrze, że się opamiętali i naprawili błędy, bo się czytać nie dało :D co do apetytu Twojego synka to ja bym też wcinała wszystko co gotujesz, bo ja zdecydowanie nigdy nie robię takich rzeczy. Agatka to będzie ze mną biedna.

    Lena oooo kara głodu! To musiał porządnie przeskrobać.

    Dziewczyny jak to jest u Was z legginsami dla Waszych dzieciaczków - ja to obojętnie jakie bym nie kupiła (różne firmy i różne rozmiary), to Agacie tak się wpijają w brzuch, że zaraz zdejmuję, bo na pewno nie jest jej wygodnie. Czy u Was też tak to wygląda a ja jestem przewrażliwiona? Czy po prostu mam za dziecko grubaska?

    Summer współczuję Ci jeszcze bardziej niż wcześniej! No jak nawet w nocy musisz sikać z Anią na rękach to...

    Rucola Tobie też dużo siły na te trudne dni! Póki co noce wciąż dobre, tak?

    Ja czytam tę książkę "Odstawieni" i jest BARDZO ciekawa. Jestem dopiero w połowie, ale czyta się szybko i przyjemnie. Autorką jest mamą dwójki córeczek, która po doświadczeniu karmienia piersią w tandemie w Stanach Zjednoczonych (gdzie odsetek mam karmiących piersią jest dosyć niski, o mamach tandemowych nie wspominając) postanawia zgłębić historię karmienia piersią w różnych kulturach i państwach i jednocześnie przedstawia historię mleka modyfikowanego, starając się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego obecnie tyle dzieci jest "odstawionych" od piersi. Póki co nie trafiłam tam na żadne teorie spiskowe i konspiracyjne odnośne firm produkujących mleko modyfikowane. Generalnie na obecnym etapie książki dochodzę do jednego wniosku - mleko modyfikowane w obecnej postaci to cud medycyny i biotechnologii. To, jak wyglądało kiedyś, to dopiero była tragedia. Książka jest pro kp, ale według mnie nie przedstawia samego mleka modyfikowanego czy karmienia butelką w złym świetle. Raczej to książka w stylu "dlaczego odeszliśmy od korzeni".

    Anna Stesia, Rucola, Lusesita, pilik lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten nowy wygląd mnie wkurza :/ Skupić się nie mogę.

    Dziewczyny weźcie mi powiedzcie co mogę robić, żeby przybliżyć poród? Zostało mi 11 dni do szpitala i fajnie by było go uniknąć ;) Herbata z liści malin już koło 2 tygodni piję, seks od piątku praktycznie codziennie (w traktacie mąż też kręci sutki :D ). Czy piłka może coś pomóc? Niby jest od poniedziałku w biedronce, ale coś nie po drodze ostatnio mam.

    Współczuję Wam nieśpioszków i ciężkich dni/nocy.

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja- próbuj piłkę, jak coś później można ją wykorzystać do ćwiczeń z Maluszkiem.
    jest jeszcze ananas- wcinaj :)
    u mamygnekolog jest artykuł--> https://mamaginekolog.pl/zrobic-aby-zaczac-rodzic/

    ale z mojego doświadczenia- jak dzidziuś nie chce się jeszcze urodzić- to się nie urodzi. i to nawet lekarze w szpitalu mi mówili.

    Ale życzę CI by akcja się sama zaczęła :)

    Nadzieja22 lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu się stało?!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia ananasa niezbyt lubię, ale zmusze się dla dobra sytuacji :D Może zaraz skocze szybko do biedronki po tę piłkę i od razu ananaska kupię :) Dzięki! Wpis też już czytałam.

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam długiego posta zachęcona Waszym gadaniem, że emotki działają. I co? I zjadło mi wszystko :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 2955 2956 2957 2958 2959 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ