X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski... Ależ długi mnie tu nie było... Ledwo wyrabiam się z czymkolwiek, mała zajmuje mi 30h/dobę, nawet wysikac się nie ma kiedy nie raz.. Ostatnio strasznie marudna, ślini się jak zwariowana, pcha całe piąstki do buzi tak mocno że nie raz aż zwróci.. Większość dnia na rękach... Oczywiście... Rady typu nie nos bo przyzwyczaisz... Przyzwyczailas na rękach to teraz masz... Itd.. Na porządku dziennym. Mała na tatusia ma alergie tylko spróbuję ją wziąć na ręce to ryk.. Więc teraz już nawet nie próbuje i wszystko na mojej głowie.. Także nie ma opcji was nadgonic... Ktoś rodzil? Jakies specjalne wydarzenia mnie ominęły? My już niedługo 4 miesiące... Ten czas leci jak zwariowany... Mała jest taką śmieszką... Non stop się śmieje ( jeżeli nie płacze akurat). 90% zdjęć mam z jej bananem na ryjku :)


    Co tu się w wyglądem porobiło... Myślałam że coś źle kliknelam w telefonie i jakieś inne forum mi się włączylo... Wpisy takie nieczytelne teraz ciężko odnaleźć...

    Jakby nie było... Niedługo wiosna... Potem lato.... :) pół roku albo i dłużej nareszcie człowiek odżyje po tej zimowej depresji :)

    W ogóle ten mój chłop to ma taką traume poporodowa że stwierdził że nie wie czy kiedyś się odważy mieć ze mną jeszcze tradycyjne <3.. Bo ile razy pomyśli o tym tyle razy ma przed oczami widok z porodu... Tłumacze mu ze nie trzeba było tam zaglądać... A on ze lekarz kazał mu relacjonowac i dopingowac mnie to musiał patrzeć co i jak.. No i biedak teraz ma traume a ja... Prawie że celibat... Grrrr...

    A ostatnio miałam sen.. że coś tam źle się czułam.. Poszłam do lekarza a on ze 14tc... A ja galy jak 5zl że jak, że my nic... To jak to możliwe itp... A lekarz tłumaczy że są też inne sposoby przecież, ze wystarczy mieć troszkę na ręce czy gdzies tam w okolicach i może być... I strasznie się zaczęłam śmiać wtedy... Ze rok temu mąż że go zmusiłam, a teraz praktycznie celibat a i tak.... Ciekawa jestem jego miny jakby taka sytuacja była w rzeczywistości.. :D

    A czytalyscie kiedyś o babkach co próbowały facetów na dzieciaka łapać... Że np zajmowały się facetem... Miały jego zawartość w buzi, biegusiem do kibelka, wypluwaly zawartość do strzykawki czy na swoją rękę i bach do środka...?? Ostatnio gdzieś jakiś program widziałam o takich desperatkach... To się facet musi zdziwić... Jeszcze biedny gotów uwierzyć że przez przewód pokarmowy można zająć w ciążę :)))))


    Miłego dnia dziewczyny :)))


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fd93088df2b.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af1472ab5ba4.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/582e78473134.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 16:27

    moniśka..., Yoselyn82, Rucola, KateHawke, Anna Stesia, Lunaris, Lusesita, blue00 lubią tę wiadomość

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Amal, niby czasu nie masz, a takie pierdoly piszesz, że szok...

    Minnie89, Jeżowa, summer86, Luna1993, Achia, Patrycja20 lubią tę wiadomość

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal, wystarczyło na pierwszą stronę spojrzeć i pogratulować :( bo i Dinusie dołączają, i my się zmagamy z trudami macierzyństwa. Nikt nie ma lekko.

    summer86, Luna1993, Patrycja20 lubią tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal wrote:
    A czytalyscie kiedyś o babkach co próbowały facetów na dzieciaka łapać... Że np zajmowały się facetem... Miały jego zawartość w buzi, biegusiem do kibelka, wypluwaly zawartość do strzykawki czy na swoją rękę i bach do środka...?? Ostatnio gdzieś jakiś program widziałam o takich desperatkach... To się facet musi zdziwić... Jeszcze biedny gotów uwierzyć że przez przewód pokarmowy można zająć w ciążę :)))))

    Miłego dnia dziewczyny :)))

    Chyba spróbuję! :P To ja się jak głupia leczę, kłuję, monitoruję, a tu wystarczy nieco sportu (biegusiem;)) i sprytu :P
    Poczułam się na forum jak w gimnazjum. Takie Bravo Girl w wersji on-line ;)

    P.S. Również miłego dnia! Zazdroszczę czasu na rozkminy!

    summer86, Bajkaaa, Luna1993, Rucola lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset przeczytałam, że potrzebujesz sportu i spirytu - da się zrobić :D

    reset, pilik, Lusesita lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie Bear wrote:
    Reset przeczytałam, że potrzebujesz sportu i spirytu - da się zrobić :D

    A to swoją drogą! Choć ostatnio zamiast spirytu dobrze wchodzi mi prosecco... ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 bardzo mi się spodobało, że ZOSIA wydała w Pepco 100 zł :D tak samo powiem mężowi, jak następnym razem kupię coś Agatce :)

    Justyna, Rucola - bardzo miło mi się zrobiło, kiedy mąż tak napisał, nie ukrywam. Nie robi tego codziennie, więc tym bardziej takie słowa z jego ust mają moc :)

    Reset no próbuj, próbuj, może taka "alternatywna medycyna" zadziała! ;)

    mi88, Rucola, JustynaG lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Reset no próbuj, próbuj, może taka "alternatywna medycyna" zadziała! ;)

    Obawiam się, że prędzej by mi się udało wiatropylnie niż taką przeżutą spermą :P

    Fozzie Bear, Luna1993, pilik, Jeżowa, sliweczka92, Rucola, Patrycja20 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochh jak ja nie lubię zmian! Rano weszłam nadrobić ale jak o zobaczyłam to wyłączyłam i dopiero teraz doczytałam...

    Rucola wczoraj przeczytałam o darmowej dostawie, chciałam zrobić zakupy i co? Patrzę na zegarek a tam 00:01, o minutę cholerka! A jeden krem chciałam więc czekam na kolejną okazje ;)

    Fozzie współczuje domowego szpitala :(
    Mi i Justyna fajnie że dziewczynki chętnie jedzą!
    Mi Zosia stówkę, a ja wole nie myśleć ile ostatnio Ninka wydała, haha.

    Coś się Yos nie odzywa czy nie odnalazłam?

    Sliweczka to jakiś żart z takimi kolejkami...!

    Summer my tak samo z meningo chyba przeczekam do wiosny i zaszczepimy jednak...
    A PIT (dzisiaj rozliczałam) od razu mi pobrało.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, Jeżowa, masz ukrytego romantyka w domu! Mam zresztą wrażenie, że ojcostwo wyzwala w fajnych facetach to, co mają w sobie najlepsze.

    Mi88, pieczony burak jest jakieś 100 razy smaczniejszy. Moje dziecko uwielbia buraka z jabłkiem. Oprócz jajka z awokado to nasz pewniak. Ale co ja mówię, wszystko i niego jest pewniakiem, niedługo będzie jadł więcej niż my.

    pilik, mi88, Rucola, JustynaG, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 też pożyczam tekst dla męża że to Ania wydała pieniądze a nie ja :p
    Swoją drogą nie pamiętam kiedy ja sobie coś kupilam ostatnio , jakoś więcej radości daje mi kupno coś dla Ani ;)

    mi88, Rucola lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia przypomniał mi się bratanek,
    Który w wielu czterech lat jadł dwa razy tyle co ja... potrafił wciągnąć dwie michy makaronu ze szpinakiem czy 12 pierogów na obiad...!
    A burak pieczony też uważam za najpyszniejszy :)

    Jak przy kupowaniu to cholerka,
    chrzciny niedługo a ja nie mam pojęcia co ubiorę...

    Dziewczyny, ma któraś kocyk le pampuch? Chce kupić i nie wiem czy lullalove czy le pampuch. I myśle czy lepsza bawełna czy bawełna z bambusem. Któraś może coś podpowiedzieć w tej kwestii?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Dokładnie, sam wygląd forum to jedno, ale dlaczego nie przenosi pełnych wyrazów tylko dzieli na litery? Serio, chyba żyjemy w świecie na tyle zaawansowanym technologicznie, że informatyk powinien był to zaprogramować właściwie. Gdzie można zgłaszać jakieś wąty? :D

    Weszlas im na ambicje i od razu poprawili! :-)

    pilik, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, ja mam 3 kocyki Le Pampuch, jestem ich wielka fanka. Zawsze kupuje z bambusem, ale pewnie sam bawełniany dałby radę. Ale nigdy nie miałam Lullalove, więc nie mam porównania.

    A co do makaronu ze szpinakiem to właśnie wczoraj mój synek wsunal cała miche i patrzył potem z żalem, że się skończyło. Trzeba było połowy nie wywalac za krzesełko!

    pilik, JustynaG, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo polecam też ziemniaki ze szpinakiem! Mniam! Przypadkiem to odkryłam jak robiłam kluski szpinakowe. Ninka nie chciała oddać ziemniaków ze szpinakiem i zjadła pół zanim zrobiłam z tego kluchy (też super swoją drogą ;))
    Ostatnio nasz pies był kilka dni u taty mojego j dopiero zobaczyłam jak dużo Ninka wywala ;). Od kilku dni celowo go dokarmia... odkryła że jak wystawi rękę z jedzeniem to bestia podejdzie i da się dotknąć...

    AnnaStesia a nie jest zimny ten z bambusem? Tego się obawiam, a chce tak wiosennie. Ale w sumie chyba tez wezmę bawełna z bambusem.

    Achia, JustynaG, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam Pampucha, ten zimowy. Jest boski. Na wiosne planuje kupić bambusowy , żeby był troszkę cieńszy.
    Pilik- obserwujesz ich na IG? Często rzucają rabaty :)

    pilik lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia nie obserwuje, ale zakup zlecam cioci która spytała czy cis na chrzciny chcemy ;p

    Jak się zakocham to będę śledziła żeby dokupić pewnie drugi ;)

    Edit. Widzę jeden plus nowego forum. Można dodawać emotikony!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 17:30

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czymś doprawiacie szpinak dla maluchów?

    Pilik, ja mam z innej firmy kocyk 50/50 bawełna i bambus i jestem zadowolona, ale wydaje mi się bardziej odpowiedni na wiosnę i lato :)

    pilik lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale teraz to w ogóle nie widać migających wiadomości, więc jak ktoś do kogoś coś napiszę to się nie zauważy już na pewno.

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholerka też mi się ten nowy wygląd nie podoba :/ trzeba się przyzwyczaić...

    Rucola dzięki za cynk o gemini, zdążyłam zamówić ;)

    Śliweczka współczuje dnia w przychodni

    Luna posyłam ciepłe myśli <3 jesteś super wsparciem dla Twojego męża i Twoich córeczek

    Dziewczyny dziękuję za kolejne pomysły do diety Frania, u nas w sumie tak jak u AnnaStesi wszystko jest pewniakiem :p

    Jeżowa duzy plus dla męża ! Mój mnie wkurzył i aktualnie planuję go zagłodzić

    Luna1993, Rucola, Jeżowa lubią tę wiadomość

‹‹ 2954 2955 2956 2957 2958 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ