X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, do herbatki dodałabym seks, stymulację sutków i jedzenie daktyli (6-8 sztuk dziennie).
    Nawet jeśli nie przyspieszą porodu to mogą ułatwić jego przebieg.

    Nadzieja22 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, seks i sutki mam na raz, oczywiście w pakiecie z prostaglandynami :P O, daktyle! Mam jeszcze trochę w słoiku, dzięki!

    Malka, dobre pytanie: co tu się dzieje :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 20:39

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, mam dla Ciebie złą wiadomość. Jesli trzeba to i dwójkę mozna zrobic z dzieckiem na rękach. Nie praktykuję na co dzien, ale raz musiałam ;-) (tylko nie piszcie mi, że niehigienicznej i fujka, bo to wiem, ale nie mogę małemu zniknąć z oczu na sekundkę, bo wyje tak, że coś we mnie w środku umiera w męczarniach). A siku z małym na kolanach to u nas standard, pocieszam się tylko tym, że podobno dzieci powinny widzieć rodziców korzystających z sedesu, bo wtedy im będzie łatwiej samemu korzystac z nakładki i w konsekwencji się odpieluchować.

    Jeżowa, ja rzadko używam legginsów, mój syn to klasyczny dres ;-) Ale z tych, które mamy, to zauważyłam, że endo produkuje dość luźne w pasie. Przy wielopupce trzeba brać rozmiar większy.

    Nadzieja, piłka to zawsze dobry pomysł. Po porodzie bedzie jeszcze bardziej przydatna.

    Nadzieja22, summer86, Rucola lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia, odnośnie wycia i umierania, mam wrażenie, że przy dźwiękach mojej Ani powoli obumierają mi szare komórki :P

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia, może i fujka, ale zapewne dwójka przy akompaniamencie ryków dziecka raczej też zdrowa nie jest. Dla mnie nic co ludzkie nie jest obce, przecież dziecko kupka przy nas, to czemu nie można w drugą stronę? :P

    JustynaG, Jeżowa, Anna Stesia, Rucola, Achia, mi88 lubią tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka tak, ja też się nabrałam i zjadło mi po staremu :(

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia dlaczego miałby ktoś tak pisać? Każda tu rozumie co to znaczy wymagające dziecko :)

    Ja ostatnio często mam tak że jak idę do wc to Zosia za chwilę zaczyna tak płakać że nie zdążę spodni włożyć na tylek tylko lecę do niej...

    Nadzieja ja nie pomogę z porodem bo u mnie lekarze zdecydowali o wszystkim


    P.s. Jeszcze jest taki plus nowej strony że anuluj jest z drugiej strony i człowiek już nie pomyli się i nie anuluje całej wiadomości :)
    No i emotki działają tylko te co wcześniej chyba :(

    Edit: jeszcze jedno powiem wam że taki okropny płacz mnie zrywa do Zosi, ale jak tak płaczę normalnie to już nie rusza mnie to tak jak kiedyś... Okropne to jest wiem ale trochę stałam się znieczulona na jej płacz np przy ubieraniu jej czy w innych podobnych sytuacjach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 20:54

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, wiem, co masz na myśli. Czasem po całym dniu z małym jestem sczołgana jak koń po westernie. U nas zresztą tak było od zawsze, więc zaskoczona nie jestem, ale po 9 miechach takich jazd zastanawiam się jak to możliwe, że jeszcze nie odgryzłam sobie uszu (może powstrzymuje mnie to, że jest to po prostu technicznie bardzo trudne ;-)) Kiedy ktoś mi mówi, że jego dziecko jest spokojne, niepłaczące itp. to po prostu mu nie wierzę! Łatwiej mi z tym wtedy żyć ;-)

    summer86 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Anna Stesia dlaczego miałby ktoś tak pisać? Każda tu rozumie co to znaczy wymagające dziecko :)

    Ja ostatnio często mam tak że jak idę do wc to Zosia za chwilę zaczyna tak płakać że nie zdążę spodni włożyć na tylek tylko lecę do niej...

    Nadzieja ja nie pomogę z porodem bo u mnie lekarze zdecydowali o wszystkim


    P.s. Jeszcze jest taki plus nowej strony że anuluj jest z drugiej strony i człowiek już nie pomyli się i nie anuluje całej wiadomości :)
    No i emotki działają tylko te co wcześniej chyba :(

    Bajeczko, zajrzałam do szklanej kuli i ujrzałam w niej Twoja przyszłość. Widzę, że w przyszłości dołączysz do mam sikających z dzieckiem na ręku :-P

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanie ;)

    Parę dni temu kupiłam pajaca ocieplanego w rozmiarze 62, ale myślę czy w ogóle się przyda, bo jakiś przyduży się wydaje jak porządne 68 nawet. Mam taki pajac misiowy, ale pomyślałam, że coś cieplejszego się przyda. Tylko do fotelika to on się nie bardzo nada, a do wózka, to u nas jak jest chłodno, to spaceru nie będzie, bo śmierdzi okropnie.

    Takiego kupiłam, napiszcie proszę co myślicie.

    https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/485914/s/cool-club-ocieplany-pajac-niemowlecy-z-kapturem-kubus-puchatek-niebieski/

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się pochwalę ze jeśli nic mi nie przeszkodzi, to jutro idę na fitness chustomam ;) Wytrzęsę trochę swojego Berbecia, może głupie pomysły wylecą mu z głowy hahahaha

    Anna Stesia, Jeżowa, JustynaG, Nadzieja22, sliweczka92, pilik, blue00, Patrycja20 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Anna Stesia nie mogę się przestać śmiać hehe oby ta twoja kula się jednak mylila :)

    Laseczki moje kochane pytanie za 100 punktów

    Od kiedy można dać pomarańcze dziecku?
    Weszłam na stronę rodzice.pl czy jakoś tak i tak piszą że po roku dopiero... Serio? :(

    A w ogóle to Zośka mi dziś dorwala chleb i nie chciała puścić... Także kontakt z glutenem już miała...

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka z tego co wiem pomarańcze jak i chleb możesz dawać po zakończonym 6m.życia :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja wg mnie może się przydać nawet taki większy bo nie będziesz miała problemu ubrać np rączek, siostra tak miała że w 2 min ubierala mała w kombinezon i do wózka i heja na dwór a ja się meczylam (męczę) cały czas także zobaczysz co będziesz sama lubić

    Edit :
    Dziękuję Rucola :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 17:31

    Rucola, Nadzieja22, mi88 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajko, jest tak jak pisze Rucola - wg zaleceń nie ma przeszkód, by dziecku dac cytrusy już po 6 miesiącu. Ale! Ja nie daje dziecku cytrusów. Tj. z sokiem z cytryny miał ju z do czynienia, ale pomarańczy, mandarynek czy grejpfrutów na razie mu nie daję.

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jestem Lena, mam 30 lat i od 8 miesięcy sikam z dzieckiem na rękach :D dołączam się do grupy anonimowych sikaczy :p oczywiście nie codziennie, ale zdarzyło się pare razy

    Jeśli piszemy jeszcze o rozszerzaniu diety, to ja mogę z całą pewnością stwierdzić, że mój syn dopiero teraz (od jakichś 2 tygodni może) jest gotowy na blw, wcześniej to była męczarnia dlatego nie żałuję, że dostawał słoiczki i uważam, że na dobre mu to wyszło. Teraz radzi sobie super i ładnie siedzi, co więcej ja w końcu mam też z tego radość (poza przybieraniem i praniem). Teraz często korzystam z mrożonek i nie frustruje się, bo gotuje dosłownie troszkę warzyw w małym garnuszku, zajmuje mi to tyle co odgrzanie słoiczka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 21:34

    Rucola, Anna Stesia, pilik, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Bajko, jest tak jak pisze Rucola - wg zaleceń nie ma przeszkód, by dziecku dac cytrusy już po 6 miesiącu. Ale! Ja nie daje dziecku cytrusów. Tj. z sokiem z cytryny miał ju z do czynienia, ale pomarańczy, mandarynek czy grejpfrutów na razie mu nie daję.

    Pytam bo chciałabym dac jej spróbować ale zobaczymy jak to wyjdzie :)

    Dziękuję :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja - ja ze swojego doświadczenia polecam piłkę, dużo się na niej bujalam i czułam jak mały napierał na szyjkę. I seksy! Bo chyba Wam w końcu nie opisywałam moich przygód, ale zdecydowaliśmy się z Mężem na ostatni numerek przed przerwą, a pół godziny po odeszły mi wody...co zresztą przeczuwałam bo czułam się mega dziwnie z takim uciskiem w końcu szyjki.

    Summer, Anna Stesia - jak Was czytam to wydaje mi się że mam dziecko idealne. Chociaż może mu się to zmieni? Bo że maruda to bywa, ale w gruncie rzeczy nie jest nieodkładalny, z Tatą się już zaprzyjaźnia i pomimo że czasem padam na pyszczek, to nie czuje się związana nierozerwalnym łańcuchem z małym. Tym bardziej po raz kolejny chylę czoła i bardzo Was podziwiam!

    Luna - zapomniałam się odnieść do Ciebie! Dobrze że wpadasz, bo dobrze wiedzieć co u Was. Przykro mi niezmiennie z powodu teściowej, jakby Wam bylo mało zmartwień. Ale ważne, że razem jesteście silni i niezniszczalni!

    Jeżowa - plus dla Męża, że wie co ma i to docenia :)

    Tyle zapamiętałam...może na nocnym karmieniu mnie jeszcze olśni :)

    Jeżowa, Nadzieja22, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzięki Wam rozliczyłam już PIT :)

    Bajkaaa, blue00, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podbijam pytanie, bo chyba gdzieś się zapodziało :) Lena mi przypomniała ;)
    Dziecko które chcemy posadzić w krzesełku do karmienia powinno samodzielnie siadać czy stabilnie siedzieć posadzone? Dla mnie to bardzo ważnę :) BLW na razie sobie nie wyobrażam, bo Młody słabo trafia do buzi, ale może dzięki kawałkom trochę poćwiczy więc póki co będe wprowadzać 2 posiłki, rano bedzie kaszka do której będe dokładać olej dla dzieci (Własnie dziewczyny ile Wam szło zamówienie z oleini? wczoraj zamówiłam i nie wiem ile będe czekac :P) a po tygodniu, dwóch będe dodawać do kaszki/owsianki rozgniecione owoce a drugie danie w ciągu dnia to będe kawałki. Na poczatku będe po prostu pomagać az załapie. Wygodniej byłoby mi gdyby siedział w krzesełku a na dzień dzisiejszy siedzie naprawdę stabillnie i pieknie operuje rączkami ale nie wiem czy to jest ok czy czekać az sam usiądzie. Pomozecie???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 21:41

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 2956 2957 2958 2959 2960 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ