X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik najmocniej przepraszam, to Ty pytałaś o kocyk, pomyliłam ;) ale odpowiedziałam chyba z sensem i potwierdzam słowa Cierpliwej, z lulla bardzo lubię i może skuszę się na różowy na wiosnę

    Jeżowa ciężko mi doradzić, bo Zuza najgrubsze to ma nogi a nie brzuszek :P więc raczej w pasie ma luzy. Ale jak lekko ją posadzę to fałdki się wylewają, myślę że to normalne. Może poszukaj spodenek z szeroką gumka?

    Summer nie doradze nic niestety, bardzo Ci współczuję że jesteś taka zmęczona :( tulę mocno i mam nadzieję że w weekend mąż trochę Cię odciąży żebyś mogła odespać w dzień :*
    Wszystkiego najlepszego dla Ani <3 duża panienka już :) samych radosnych dni i więcej snu!

    A mi wczoraj pewna pani zajrzała do wózka. "Ojej jaki słodki chłopczyk! Ile ma?" Odpowiadam że ma 4 miesiące. "O matko, jaki duży! Duży jest nie?". Tak, tak, całkiem spory. Także przez chwilę byłam mamą wyrośniętego chłopaka! A dziś idę kupić Zuzi sukienki :P hihi fajnie wreszcie usłyszeć że moje dziecko jest duże a nie że za małe, że hipotrofia :P więc pozdrawiamy z Zuzia, 4 miesiące, rozmiar 56! :*
    ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 22:05

    summer86, Patrycja20, Bajkaaa, Jeżowa, Nadzieja22, Lunaris, Achia, sliweczka92, JustynaG, pilik, Anna Stesia, Kaczorka, Yoselyn82, Lusesita, Aga9090, Minnie89, moniśka..., Morusek, emi2016, mi88, blue00, malka lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry!!!!
    Summer buziaki dla osmiomiesiącznej Ani!! Ja też uwielbiam tak wspominać. Wszystko, począwszy od pozytywnego testu... Nom, niesawoite jest to wszystko...

    summer86, Lusesita lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer duzo uśmiechów z okazji 8 miesięcy !

    Lunaris co tam się dzieje u Ciebie ? Mam nadzieje, ze to chwilowy kryzys kochana :*

    Luna piękny ten Twój chłopczyk :D <3

    summer86, Luna1993 lubią tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, Luna, Rucola dziękujemy z Anią <3

    Lunka, my o ile Ania nie jest ubrana na różowo zawsze jesteśmy pytani czy to chłopiec czy dziewczynka ;) i w sumie trudno się dziwić, bo ciężko rozpoznać ;)
    A Zuzinka jak zawsze urocza <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 08:23

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, dziękuje za podlinkowanie. czytam tą mamę-fizjoterapeutę ale nic nie mogę znaleźć, chodzę po przypadkowych wpisach i fakt dowiaduje się ciekawych rzeczy ale niekoniecznie w temacie którym aktualnie jestem najpmocniej zainteresowana... Widze, ze jeszcze musze dużo przemysleć a przede wszystkim dostosować się do aktualnych możliwości Małego jak zaczniemy rozszerzac dietę...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna mi w przychodni babeczka powiedziała jaki ładny chłopczyk a lekarz ja poprawił że to jest Zosia :) i ta babka powiedziała że faktycznie jak się uśmiechnięta to widać że dziewczyna :)
    Twoja Zuzinka kradnie moje serce jak zawsze <3

    Summer muszę przyznać rację że czas jakoś tak szybko leci...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 08:25

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdzielę, ubrałam dziecku 0ajaca 62 i stopy dociśnięte do końca. Koniec świata. Byłam pewna że 68 bedzie nosić jak już będzue ciepła, a nie w środku zimy :/
    Trzeba zabrać dziecko na zakupy.

    Może to dlatego że moje dziecko rośnie ekspresowo, to ja nie lubię jej kupować ubranek - to sporo kosztuje, a po miesiącu już hej nie pasuje.

    Jeżowa, ja legginsy ubieram młovdej zawsze o rozmiar większe niż resztę ubranek i podwijam nogawki, bo nie lubię jak jej gumka ściska brzuszek.

    A w ogóle to miłego dnia!

    W Gdańsku pada i jest brzydko i chyba pierwszy raz w tym roku odpuszczę spacer

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 08:35

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka Franio też chodził w 56 bardzo długo a teraz wielki chłopak (tylko chudy) właśnie wyjęłam mu buty nr32 - ja mam 38 ciekawe kiedy mnie dogoni.... Stasiowi wczoraj musiałam wyjąć 62 i powiem Ci że strasznie mi przykro że tak krótko mieścił się w 56 bo kupiłam mu tyle słodkich ubranek które teraz trzeba bedzie sprzedać :(
    Dzieci rosną każde w swoim tempie ;)

    Pati fajnie że u Was lepiej :) -widziałam Twoją miesięczną księżniczkę Kaję <3 :) pięknie rośnie.
    U mnie spadek formy psychicznej bo coś sobie z Frankiem nie radzę. Fakt- był tydzień u ojca na feriach i po takich wyjazdach zawsze jest trochę rozregulowany ale tym razem to chyba nie wina wyjazdu tylko dorastania...
    Franio zrobił się niegrzeczny dla mnie. Proszę o coś a on albo tego nie robi albo mówi wprost" nie, tak nie będzie" albo "musisz mi ...(zrobić to i to)" Bardzo mi się nie podoba takie zachowanie. Zawsze był grzecznym ułożonym dzieckiem i zwracał się uprzejmie- kładłam na to duży nacisk żeby w naszym domu nie było awantur, żeby zwracać się do siebie grzecznie i mówić sobie zawsze "dzień dobry, dobranoc czy kocham Cię" a tu teraz taka porażka. Ja swoje a on swoje- mam wrażenie że coś źle zrobiłam po drodze :( czuję że moje dziecko to nie jest już mój mały synek tylko wyrasta na dużego chłopca który niestety zaczyna pyskować mamie :( no i dół :( Jest mi przykro i nie wiem jak mu to dosadnie uświadomić że to jest niemiłe.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer- wszystkie dobrego dla Was z okazji 8mcy :))

    Luna- piękny chłopczyk :p ;)

    summer86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris Tosia też miała taki etap właśnie jak Zuzia się urodziła. Myślę że w ten sposób manifestują swoją zazdrość, buntują się, jednak trochę byli sami z rodzicami a nagle pojawiło się rodzeństwo. Jeśli Cię to pocieszy to minie :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa, o widzisz! A ja o nim myslalam bo potrzebuje czegos cieniutkiego i elastycznego wlasnie do otulania malej na sen nocny...
    Ona spi w spiworku, ale przy odkladaniu rece na "Pan z wami" i wybudzona... jak ja otule (narazie calorocznym) to wtedy odloze bez problemu, a ona podczas snu sobie pozniej raczki sama oswobodzi... ale on za gruby jednak trochę jako dodatek do spiworka...
    Kupilam wielka muslinowa pieluszke do otulania, ale ona znow nie jest ani troche elastyczna i w niej odloze Mie bez problemu, ale ona sie potem wybudza, bo sie denerwuje, ze raczek nie moze wyciagnac jak sie na boki obraca...
    Stad pomysl tego kocyka... ale to przemysle w takim razie...


    Summer wszystkiego naj dla Ani!


    Lunka, piekna Zuzia♡
    A wielkosc... Mia nadal nosi 62 :P a jeszcze w grudniu nosila 56
    Jedynie pajace i polspiochy zaczyna 68 bo jak sa stopy w ubranku zakryte, to zawsze szybciej z rozmiaru wyrasta, bo nogi dlugie i dol zawsze szybciej zmieniamy na wiekszy jak gore

    Edit. Piekny pokoik!
    A co do koloru scian, to jesli mialby zostac akcent rozu, to szary ♡ uwielbiam polaczenie bieli, szarosci i rozu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 09:39

    summer86, Luna1993 lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Wpadłam tylko zobaczyć czy jakiś brzuch dla naszych dinozaurów się zwalnia - dziewczyny, Yos, Nadzieja - do roboty, tam kolejka!

    U nas noc tragedia, Stach już od wczoraj wieczorem nie ma gorączki, więc odesłałam dziś do przedszkola, zmiana tury, teraz Klara ma podwyższoną temp i katar. Ja niby też chora już, ale to najmniejszy problem. Idę korzystać, że mała zasnęła i sama się chyba przespie..

  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris myśle tak jak Luna ..
    życzę Ci duzo cierpliwości i mam nadzieje ze ten etap u Was szybko się skonczy bo wierze, ze jest to dla Ciebie ciężkie :( jestem z Tobą ! <3

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris jeśli to dojrzewanie to pociesze Cię że dziecko na przyszłość zapamiętuje tak jakby dzieciństwo a nie okres dojrzewania. Kurde nie wiem jak to napisać by mnie, zrozumieć. Psycholog powiedziała siostrze która miała duże problemy z córką że wzorce się łapie za dziecka a okres dojrzewania buntu jest potrzebny by dziecko stało się dojrzałe (ale chyba u was za wcześnie na bunt) więc pewnie to kwestia zazdrości tak jak pisze Luna, poczuł się znowu jedynakiem u ojca i teraz chce ugrać na nowo w domu to, uważam że jesteś wspaniałą matka i nie zarzucaj sobie nic bo to minie a sama wiesz najlepiej jak podejść do synka by powrócił do poprzedniego stanu (wybacz za określenie)

    Luna jasny beż będzie piękny <3 ja co prawda uwielbiam szaroście ale beze pięknie wyglądają

    Co do ubranek to moja Zośka nosi 74... Ale co się dziwić jak panienka ma ponad 9kg

    Lunaris, Luna1993, mi88 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Mówię Wam -cieszmy się tymi ciężkimi nocami, dniami i sikaniem w biegu. To tak szybko się kończy :( im dzieci starsze tym czas szybciej leci! Franek dopiero co uczył się chodzić a po wakacjach idzie do szkoły!

    Luna ja mam jasny beż u Franka w pokoju i bardzo fajny kolor :) wszystko można dobrać do tego. Mnie się marzy lawendowa sypialnia!

    Luna1993 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris zgadzam się z Tobą. Już moja prawie 4latka zdaje się bardzo dojrzałym dzieckiem, takie maluchy do 2 rż są najkochańszej ;) dla poprawy Twojego nastroju napiszę, że u nas etap przynoszenia od kolegów z przedszkola brzydkich słów. Od tygodnia króluje "dupa-kupa", ciekawe co będzie następne ;) a miałam takie grzeczne dziecko!

    Bajkaaa, Lunaris, summer86, Lusesita, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, wszystkiego najlepszego dla Ani!

    Lunaris, mam nadzieję, że to chwilowy bunt i zaraz wroci Twój grzeczny synek.

    Lunka, piękny duży chłopczyk! Nawet byś nie pomyślała bo jeszcze wczoraj miałaś drobną córeczkę :D
    Aneczka nie jest jeszcze bardzo dziewczęca więc jak ją ubiorę w stonowane kolory to zawsze pada pytanie "dziewczynka czy chłopiec?"
    Raz, pani w przychodni sprytnie zapytała: A jak ma na imię? No i tym sposobem nie pytała o płeć :D

    Luna1993, summer86 lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer buziaki dla Ani! Czas ucieka zdecydowanie za szybko...

    Dziękuje dziewczyny za porady kocykowe. Poprosiłam o malinowy z Le pampuch, 50/50. Myśle ze na wiosnę będzie idealny :)

    Nika, przepraszam znowu za prywatę, Ninka mi wyrosła z masy ciuszków 68, mam powystawiane na Allegro, jakbyś chciała to mogę podesłać a dogadać się oczywiście możemy poza all ;) nawet jakieś całkiem nowe spodenki 68 się znajdą.

    Wyobraźcie sobie że Ninka z 62 praktycznie wskoczyła w 74! Mało co 68 ma dobre, a nosiła naprawdę krótko...
    wczoraj przemeblowując pokój zrobiłam segregacje i wyciągnęłam 74... gdzie moja mała córeczka?!
    Nie powiem, teraz jest tak cudowna, przytulaśna i zaczepna, że uwielbiam to, ale czasami mi brakuje tego malutkiego szkraba.

    Aa u nas Ninka nawet w fioletowych ciuchach totalnie dziewczęcych jest chłopcem ;)

    Lunaris a próbowałaś Franiowi mówić wprost? Wiesz, że Ci przykro, że to nie jest miłe itd. Jak dorosłemu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 10:13

    Rucola, summer86 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna- ja bym nie szła w beż, zrobi się mdło i za ciepło. Masz ciepłe barwy na tapecie i w dodatkach, masz ciepłe drewno na podłodze. Szary i to taki klasyczny, czyli np. NCS 1500 (albo NCS 1000 jeśli chcesz tylko biel złamaną szarością lub NCS 2000 - ale to taki już wyraźny szary. Ja mam te wszystkie trzy odcienie w mieszkaniu i polecam).
    Albo w ogóle w klasyczną biel - będzie dobrym tłem dla miliona kolorów w zabawkach. Ja to bym pewnie jeszcze część zabawek pochowała do kolorowych (np. dwa rodzaje kolorów - właśnie szary i biały albo szary i róż) pojemników/ koszy/ pudełek. Wiem, że Tosia zapewne kocha swoje zabawki i chce mieć do nich dostęp, ale ja jestem zwolennikiem teorii, że w spokojnych wnętrzach się lepiej odpoczywa.
    Tyle mojego, że się na Waszym wątku mogę w takich kwestiach powymądrzać ;)

    Luna1993, summer86, mi88, KateHawke lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset gdybym tylko mogła zmieścić domek albo ten tor do jakiegoś pudła albo szafy! Na zdjęciu to niepozorne a się nigdzie nie mieści, mnie też irytuje (ps z 4 latka nie ma dyskusji ;) ) :P może faktycznie szary, zapisałam sobie i później wygoogluje :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 10:28

‹‹ 2958 2959 2960 2961 2962 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ