X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu Wam się też pochwalę bo mnie radość rozpiera :D. Wszystko ok z fasolem, wygląda jak prawdziwa fasolka, serduszko bije, wszystko bardzo dobrze, kamień z serca <3

    59cef47a9c4a997fmed.png

    Patrycja20, Lunaris, Cccierpliwa, Luna1993, Jeżowa, Bajkaaa, pilik, Flowwer, sliweczka92, Achia, JustynaG, Rucola, Yoselyn82, Kaczorka, summer86, Karma88, Aga9090, Anna Stesia, moniśka..., Minnie89, emi2016, Lusesita, Morusek, Nadzieja22, Barbarka1984, mi88, Lena21, KateHawke, Siwulec, -Mamunia-, blue00, StaraczkaNika, malka, ef36 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik tak, próbowałam. Od początku wychowanie szło u nas na rozmowie, porównywaniu, odwzorowywaniu. Liczyłam, że w dalszym etapie ułatwi mi to komunikacje kiedy dzieci nie chcą już rozmawiać z rodzicami. Jak na razie grochem o ściane- niby przeprasza a za chwile robi to samo. Wróciłam do metody z tabelką zachowania którą porzuciliśmy już 2 lata temu! I wróciły kary :( może ja za bardzo to przeżywam ale zależy mi na dobrym kontakcie z dziećmi i żeby były dobrze wychowane.
    Np wczoraj 3x proszę żebyśmy poszli myć zęby i nic. W końcu mówię to ja idę sama i już na Ciebie nie czekam. A Franek przybiega do łazienki (w której już jestem) i mówi " nie, tak nie będzie! to ja Ci gaszę światło!" i pyk. Mało że jest to niegrzeczne to jeszcze strasznie przykre że Twoje kochane dziecko potrafi być złośliwe.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa <3 pięknie! wspaniale że fasolka nam kiełkuje :)
    Już nie mogę się doczekać zdjęć Twojego brzuszka! :D

    Luna coś wiem na ten temat... zestaw policyjny playmobile na całe biurko, wszystkie budynki strażaka sama i tor z garażem ze stacyjkowa- przydał by się osobny pokój!

    Luna1993, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa serdecznie gratuluję <3 najpiękniejszy widok świata!!!

    Lunaris o to to! Ogromne te zabawki dla dzieciaków, a jeszcze mieć siły to wyciągać co rano i chować ;) wolę zamknąć oczy i nie widzieć :P jeszcze spora półka będzie więc może tam coś położę a tor wrzucę na szafę i oczy nie będą cierpieć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 10:35

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Nowa, gratulacje! Piękna fasolka. :)
    Summer, całuski dla 8miesiecznej Anulki!
    Luna, Zuzia cudna. <3

    Nasza nocka standardowa, dwie pobudki na karmienie (2:40, 5:30), z łóżka zwleklysmy się po 9, A teraz Hania przysypia przy cycu. Mam nadzieję, że trochę będzie spać, bo mam zaległości w sprzątaniu...
    Wieczorkiem idziemy do znajomych na nasz tłusty 2torek, który w tym roku robimy w czwartek haha

    Dobrego dnia!

    summer86, Rucola, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa wspaniałe wiadomości!!! mam nadzieję, ze rozgościsz się tutaj na dobre, tym bardziej że nasza lista brzuszkowa już jest na wykończeniu :( takze Nowa, Cabrera i bazylkove może podzielicie się z nami terminami to poprosimy Kaczorkę żeby uzupełniła pierwsza stronę. Co Wy na to??

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, jesli rozważasz szary to napiszę Ci jakie szare farby przetestowaliśmy:
    Light Grey Beckers - jest to czysty szary bez refleksów, ale do dziecięcego raczej za ciemny, mamy w sypialni i korytarzach.

    Sekretne spojrzenie Śnieżka - bardzo ładny kolor, ale wpada w fiolety


    Silver Pearl Beckers - nasza najwieksza wtopa i to niestety w pokoiku Ani. Jak dla mnie mimo próbnika nie wyszedł szary tylko błekitny/lekko miętowy. Więc Ania nie dość, że z chłopcem mylona to i ściany ma błekitne ;)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer - 8 miesięcy to poważny wiek :) wszystko najlepszego dla Anulki <3

    Jeżowa - z leginsami u nas odwrotny problem - większość w pasie odstaje.. w PEPCO są dość szerokie.

    Nowa - piękny dzidziutek <3

    Nadzieja - powodzenia w polowaniu na piłkę :)

    Rucola - też początkowo sadzałam małą do fotelika. Na kolanach nie było mocy jej utrzymać. Ale my zaczęliśmy rozszerzać dietę po 7 miesiącu.

    Wizyty w WC od jakiegoś czasu zawsze mamy we dwie. I na 1 i na 2 chodzimy razem.. tzn. ja idę sama, ale zaraz za mną ciągnie się mój "ogonek" :)
    Gdybym jej nie wzięła, to albo byłby płacz albo zaczęłaby włazić tam gdzie nie powinna. Więc bezpieczniej dla niej, gdy jest ze mną.

    A wczoraj normalnie mi się przykro zrobiło i poczułam się jak wyrodna matka.. po 21 Aluśka zamiast spać, to zaczęła świrować. Skakała po mnie i przy okazji zdzieliła mnie łokciem. Jakoś tak odruchowo ją z siebie zrzuciłam na bok na łóżko i krzyknęłam.
    Ona się położyła do mnie plecami i się nawet nie ruszyła. Zajrzałam po chwili a ona zrobiła wtedy bardzo smutną minkę i się rozpłakała.. normalnie serce mi pękło..

    summer86, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka polubiłam za życzenia nie za wieczorną sytuację. Rozumiem wyrzuty, ale czasem ciężko nad sobą panować, szczegolnie gdy dziecko sprawi nam fizyczny ból. A dzieci różnyvh sytuacji muszą się nauczyć.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer mamy takie same doświadczenia jeśli chodzi o szarości, zawsze wychodziły błękitne :/ Reset mi kiedyś wspominała o szarych szarościach i chyba te wymianiła w poście (dobrze myślę?). Szarość taka jasniutka da wrażenie czystości i ładu w tym Tosi burdlu

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaciskanie zębów przy wychowywaniu czasem jest bardzo trudne- uczą się i dzieci i my.
    Kaczorka ja chciałam kiedyś pokazać Franiowi że jak coś robi to sprawia mi ból- np jak weźmie mnie za włosy. "AU" nie skutkowało więc zrobiłam podkówkę i udawałam że płaczę na co on rozpłakał się strasznie a ja już naprawdę :P i taka to nauka :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Summer mamy takie same doświadczenia jeśli chodzi o szarości, zawsze wychodziły błękitne :/ Reset mi kiedyś wspominała o szarych szarościach i chyba te wymianiła w poście (dobrze myślę?). Szarość taka jasniutka da wrażenie czystości i ładu w tym Tosi burdlu

    Dokładnie tak, Reset dała kody czystych szarości, tylko w dziecięcym stawiałabym na bardzo jasny odcień.
    Napisałam nazwy gotowych farb, gdybyście takie brali. Bo te kody to chyba tylko z mieszalnika (słabo się znam na tych tematach).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 11:35

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam że to też gotowe farby! Dobrze że napisałaś :) skłaniam się ku takiej bardzo jasnej szarości właśnie

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris - bardziej mnie chyba zabolało to, że nie rozpłakała się od razu, tylko się tyłem odwróciła. Widać było, że jest jej bardzo przykro. Takie moje kochane wrażliwe maleństwo..

    Wybór odcieni farb to straszna rzecz :p tyle tego jest, że człowiek może oczopląsu dostać!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla 8 miesiecznej Ani
    Zuzia cudowna jest, chyba jednak chcialabym jeszcze coreczke.
    Nowa cudowny widok
    Lunaris jakbym czytała o swoim Starszaku. Wydaje mi się tak jak dziewczyny pisza, przechodzi teraz bunt zazdrosci. U nas tez bylo to dopiero po jakims czasie. I nasilalo sie po weekendach spedzanych u moich rodziców. Tam byl sam, uwaga skupiona tylko na nim a w domu musial uwaga dzielic sie z Leonem. Na szczescie przeszlo, czasem zdarza sie jeszcze jakis gorszy dzien ale juz rzadko. Raz nawet doszlo do tego ze z bezmocy sie poplakalam jak mialam Starszaka klasc spac a wtedy podszedl, przytulil i mowi mamusiu nie placz ja już bede grzeczny.
    Rucola ja czasami karmilam chlopakow w foteliku, sporadycznie mozna.
    My przy starszaku pytalismy sie fizjo o fotelik, jak dlugo może dziecko w nim siedziec (planowaliśmy wyjazd nad morze, 6h jazdy) mówił ze jesli dziecko spi lub grzecznie siedzi to spokojnie mozna zrobic tylko jedna przerwę, ze jednorazowo jak dziecko dluzej posiedzi w foteliku nic sie nie stanie, gorzej jak traktuje sie go jak wozek(nie w sensie szybki wypad na zakupy) bo czesto rodzice z wygody bo lekko zamiast w gondoli chodzą na spacery w foteliku. I tak codziennie, to już przegiecie.
    Takie samo zdanie mial o chodziku, wszystko jest dla ludzi i nie mozna popasc w paranoje, i jesli chodzik uzywany jest na chwile a nie pol dnia to jak najbardziej. On chodzik nazywal "pomocnik mamy jak chce pomalowac paznokcie" czyli dziecko ok 15 min z 2 gora 3 razy dziennie.
    Uff chwila wolnego minela, Leon sie budzi.

    Lunaris, nowa na dzielni, Rucola lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka widzę że ucięło mi wiadomosc- to że jest Ci przykro, że o tym myślisz świadczy tylko o jednym, że jesteś cudowna mamą, bo niejedna by krzyknęła i nawet się tym nie przejęła! Nie wyrzucaj tego sobie, też masz prawo do emocji :*

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakim cudem legginsy mogą być za luźne w pasie? :D no patrząc na tego serdelka to kompletnie nie mogę sobie tego wyobrazić. Kupuję takie spodenki z szerszą gumką, ale moje poczucie estetyki chciałoby móc zakładać legginsy :P ostatnio nawet założyłam, ale zdjęłam za chwilę, bo nie mogłam patrzeć, jak ją cisną.

    Kaczorka wszystko co się stało, jest normalne, czyli zarówno utrata cierpliwości, jak i późniejsze wyrzuty sumienia. Serce masz we właściwym miejscu :) a reakcja Alusi bardzo kobieca! Najpierw cichy foszek, a jak popatrzyłaś to płacz.

    Summer wszystkiego najlepszego dla Ani :*

    Luna bardzo fajny pokoik! Z ilością zabawek przypomina mi stary pokój dziecięcy u mojego brata (obecnie nasza sypialnia). Normalnie sklep z zabawkami można było otworzyć :D co do ścian to ja kocham szary, ale póki co tylko w teorii - malować będziemy jak się trochę cieplej zrobi. Ja planuję to zrobić na maksa budżetowo, czyli do białej farby dodać trochę czarnego pigmentu i modlić się, by akurat wyszło ładnie. Wiadomo, to jednorazowa operacja i trzeba na raz przygotować całą farbę, bo dwa razy tak samo się nie zmiesza, ale moja szwagierka tak robiła i jest super zadowolona z efektu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 12:11

    Kaczorka, Rucola lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Wszystkim, wybaczcie milczenie, zaglądałam, ale przyznaję, że ostatnio coraz mniej, Summer, dziękuję że pytałaś paredziesiat stron wczesniej, już kiedyś miałam odpisywać na Twój post "czy ktoś jeszcze wraca do pracy", potem na wywołanie i tak za każdym razem odkladalam na później. No i odlozylam... Wybaczcie. Nawet zmianę szaty graficznej forum przespałam :)

    U mnie raz lepiej, raz gorzej, w ostatnim cyklu - ciąża biochemiczna :(  Musiałam odchorowac ten fakt, to chyba właśnie wtedy zaczęłam rzadziej zaglądać. Chciałam zajść w ciążę tak na luzie, bez latania na progesteton po drodze, bez temperatury, testów owu, suplementów, migdałów i wina na endo, tak zwyczajnie, jak zachodzi wiekszosc moich kolezanek, jak prawie wszystkie nastolatki, no i jak zachodzą nie-użytkowniczki podobnych for, ale chyba nie tedy droga.
    Będziemy próbować dalej, pewnie najbliższych parę cykli odpuszczę, bo wracam do pracy, ustaliłam już warunki powrotu, termin i opiekę dla Adasia, ulozylam sobie wszystko w głowie i nawet zaczęłam odczuwać jakąś mikroradosc z powrotu. Albo raczej nano. Nieważne, dziś nie jest dzień smutkow, tylko wielkie święto!  Mój Adas kończy roczek! Rok temu o tej porze jeszcze nie wiedziałam, że za parę godzin czeka mnie piękny, ekspresowy poród, który zapisze się w moich wspomnieniach jak czysta przyjemność, a owocem tego porodu będzie taka slodycz.

    Ściskam Was mocno, witam serdecznie nowe dziewczyny i nowe fasolki, a ponieważ tak bardzo zaniedbałam ostatnio forum, nawet nie wiem ile maluszków ostatnio się nam w wątku urodziło. Postaram się choćby pobieżnie nadrobić zaległości i nie będę już znikać na tak długo, bo bez forum jednak się nie da, a czytanie 300 stron wstecz przy dwóch urwisach to rzecz niemożliwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 22:57

    Lusesita, Aga9090, Jeżowa, Lunaris, JustynaG, pilik, moniśka..., Lena21, Minnie89, Yoselyn82, Kaczorka, Cccierpliwa, Patrycja20, blue00, Nadzieja22, Rucola, KateHawke lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris rozmawiaj dużo tak jak do tej pory. Jest ciężko, ale tak jak dziewczyny piszą, to minie.
    U mnie starsza wchodzi w wiek dojrzewania i też są jazdy. Czasami jak we włoskiej rodzinie.
    Więc każdy wiek niesie za sobą jakiś bunt, niestety. ..

    Summer dużo uśmiechu dla Anulki :-)

    Lunaris, summer86 lubią tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna miło Cię widzieć :-)
    Wszystkiego najlepszego dla Adasia. To już poważny wiek, przestał być niemowleciem :-)

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
‹‹ 2959 2960 2961 2962 2963 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ