X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos-a na kiedy masz termin? szyjka 3 cm w termiie porodu to dłuuuga szyja :P ja miałam 2 cm jak mi mierzyli na porodówce..
    może Maluch coś uciska ,że kłuje,czy drętwieje.
    a lekarz coś mówił,że weźmie Cię na oddział jakby się samo nie zaczęło?

    Nie bój się- choć strach jest normalny. Będzie dobrze,bo poznasz Swoje Małe,Wielkie Szczęście <3

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos - kurde, a miałam nadzieję że może pełnia Cię dopadła... :)

    Summer - buziak dla Anusi! Ależ te miesiące się zmieniają, ostatnio wydawało mi się że Ania to dopiero z 5 ma...

    Reset - a ja znowu screeny robię z Twoich postów. Czy jest coś na czym się nie znasz? :D muszę wykorzystać ten patent z farbami do pokoju Milana!

    U nas dziś dobry dzień. Mały sporo śpi, co mu się rzadko w dzień zdarza, jak nie śpi to wnikliwie analizuje moja twarz. Płacze tylko jak za długo się układam z poduchą do karmienia :D a ja ciągle się boje, że z dnia na dzień mu się odmieni i zacznie nam dawać bardziej w kość.

    summer86 lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie89 wrote:
    Reset - a ja znowu screeny robię z Twoich postów. Czy jest coś na czym się nie znasz? :D muszę wykorzystać ten patent z farbami do pokoju Milana!

    Minnie, dziękuję, aż się zarumieniłam!
    A co do farb to polecam wówczas kupować kredę bezpyłową (inaczej wycieranie podłogi gwarantowane).
    Farbę magnetyczną można kłaść pod każdą inną farbę, więc patent jest do wykorzystania wszędzie - w kuchni, przedpokoju itp. Znajomi się dziwili jakim cudem kleję kartki do ścian wszędzie, a to tylko kwestia tego, że miejscami pomazałam sobie ściany farbą magnetyczną :)

    Ewentualnie do pisania np. po lustrze/ oknie polecam markery kredowe. Schodzą idealnie, a zabawa przednia :)

    Minnie89, Rucola lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Może naprawdę niedługo do Was dołączę :)
    BetaHCG 10dpt 264 a dzisiaj 12dpt 819.

    Macie jakieś niezawodne sposoby na przeziębienie w ciąży? coś mnie dopadło...

    Reset, miło Cię widzieć!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 15:09

    Jeżowa, Minnie89, Kaczorka, Aga9090, sliweczka92, Nadzieja22, Achia, Rucola, Lusesita, Sarna84, KateHawke, StaraczkaNika, Lena21, Patrycja20, JustynaG, Bajkaaa, Anna Stesia, blue00, -Mamunia-, Morusek, Madzik34 lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie wersje Agaty :D

    Panna Nie Będę Się Uśmiechać
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/33aa4dc2ff66.jpg

    Panna No Dobra Rób To Zdjęcie i Daj Mi Spokój
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f174a50b9ee.jpg

    Nowa piękne zdjęcie!!! cieszę się, że z Fasolką wszystko w porządku :) spokojnej ciąży :*

    Reset zgadzam się z Minnie Ty to się znasz na wszystkim! Chciałabym być taka zaradna :D patent z farbami GENIALNY!

    Ef super bety! Niech rośnie dalej tak ślicznie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 15:12

    ef36, Anna Stesia, Minnie89, Yoselyn82, Kaczorka, Aga9090, Malgonia, reset, Nadzieja22, Achia, Rucola, Lusesita, Sarna84, KateHawke, Lena21, nowa na dzielni, Patrycja20, JustynaG, Bajkaaa, moniśka..., blue00, Cabrera, pilik, -Mamunia-, Morusek, Luna1993 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa - wybacz że Cię pominęłam! Cudownie Cię widzieć, dołączaj na pierwszą stronę i zostań z nami. Nam tu tęskno do brzuszków więc będziemy Cię zasypywać komplementami <3

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko z córką ale się wkurzylam. Pół godziny klepalam posta
    . Jak nigdy odniosłam się do max ilości rzeczy jakie. Zdołała zapamiętać. Do każdej z Was coś pięknego a przynajmniej prawidłową polszczyzną napisałam i co? Chciałam zakończyć uśmiechem i zezarlo wszystko. Głupi ten wygląd.

    Drugie pół godziny żeby odtworzyć posta jest nierealne. Więc teraz krótki. Myślę o Was zaglądam przeżywam sukcesy i kłopoty. I przesyłam ę wsparcie - summer zwłaszcza Ty mi tkwisz w głowie bo u Was spanie jak i u nas.

    Pozdrowienia dla wszystkich.!!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ef jejku ale się cieszę!!! Kciuków nie puszczam!!!

    ef36 lubi tę wiadomość

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Ef jejku ale się cieszę!!! Kciuków nie puszczam!!!

    ❤❤❤❤❤

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Reset, miło Cię widzieć!

    Cóż, ja tu tylko "na krzywy ryj" z kącikiem porad wszelakich innych niż dzieciowe i ciążowe ;)
    Ale że mi tu miło i sympatycznie to siedzę z wiarą i nadzieją, że kiedyś dołączę. Jak nie to będę sfiksowaną forumową ciotką dla naszych dzieciaków :)

    summer86, Lusesita, -Mamunia- lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się melduję na piłce, udało mi się wziąć ostatnią sztukę, która nie jest oczojebnym różem ani turkusem.

    Była u mnie mama, a zaraz wpada siostra z dzieciakami. Poczytam Was później :)

    KateHawke, Minnie89, Anna Stesia, Lusesita, pilik lubią tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!!!
    Sarna 100latek dla Adasia!!!! Przykro mi z powodu cb i rozumiem obawy co do starań. Jeszcze nie zaczęłam a już mnie to stresuje...
    Ef piękna beta!!! Miałaś podany jeden zarodek czy 2? Widzę że w stopce masz jedną śnieżynkę więc beta tym bardziej imponująca :)
    Reset kiedy testujesz?
    My wróciliśmy z fitness, było rewelacyjnie!!! Jestem umordowana ale szczęśliwa :) endorfiny się wydzieliły. Młody też w swoim żywiole, towarzyska dusza :) tylko cośnie boli na szyi, mam nadzieję że minie do kolejnych zajęć :)

    Sarna84, Anna Stesia, ef36 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka rozwala system hahahahaha

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Reset kiedy testujesz?

    Dziś w porywach jakiś 2 dpo, więc pewnie najwcześniej ok. 9 dpo, czyli za tydzień w piątek :) Akurat dziś odbieram zapas nordtestów, co się będą biedaki marnować w szafce.
    Jeśli nie pojedziemy na weekend z M. to najwyżej 2 marca (11 dpo) skoczę na betę, by w razie czego ukoić smutki w butelce wódki :P
    I może we wtorek skoczę na progesteron - tak by zabić czas :P Nie ma to jak darmowe badania z pakietu w robocie... Można kłuć się dla rozrywki i dla zabicia nudy ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna przepraszam najmocniej - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Adasia <3 mam nadzieję, że cb to jednorazowe niepowodzenie i już wkrótce tutaj do nas dołączysz z kolejną fasoleczką!

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ef, gratulacje :)

    Ibishka, myślałam ostatnio o Tobie - kiedy w tv poleciała reklama pożyczki czy kredytu i kobieta jeździła sobie takim malym plugiem śnieznym i śpiewała "zawsze chciałam mieć takie coś!"

    Lunaris, moim zdaniem to jest ta faza kontestatora typowa dla 5/6 latków. Rób dalej swoje i niedłuho młody znoeu zgrzecznieje.

    Melduję, że nic nie posprzątałam :( A najazd teściowej już w sobotę. Przeleciał mi ten dzień strasznie na obsłudze i zabawianiu mojego grubcia i teraz mi żal. Tyyyyle miałam zrobić!

    ef36, ibishka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ef beta piękna ! Zostań z nami ;)

    Jeżowa Agatka najlepsza ! :) mój Franek dziś miał tyle oblicz, że już mi ręce odpadają

    Rucola super, że trafilas na takie zajęcia, sama bym poszła

    Reset kochana Ty tu już za chwilę dołączysz, nie możliwe żeby taki wspaniały potencjał na mamę się miał zmarnować ! Twoje dzieci będą miały jak w raju - masz poczucie humoru, jesteś kreatywna, odnajdujesz się w każdej sytuacji i jeszcze świetnie gotujesz - idealna !

    Nadzieja to czekamy na efekty po piłce ;)

    Yos ciąża jest już na takim etapie, że może macica Ci uciska na jakiś nerw, a strachem się nie przejmuj, wiele z nas to przerabialo

    Rucola, czekając_na_cud, czekając_na_cud, ef36 lubią tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer jak przeczytałam wiadomość AnnaStesii o tym co Cię czeka w 8 miesiącu Ani, to od razu pomyślałam: jasnowidzka ? Chyba jakimś cudem widziała przez okno mój dzisiejszy dzień z Franiem :D :O

    Normalnie mnie dziś wykończył ten mały łotr :) raczkowanie już było, wspinanie się po mnie też, tak samo jak szczypanie, mokre całusy, wyrywanie włosów, teraz doszła ogromna potrzeba robienia wszystkiego samodzielnie, ale jednak z mamą - co kończyło się naprzemiennie radosnymi salwami śmiechu i rozpaczliwym płaczem

    A do tego wszystkiego poszłam do kuchni po jego butelkę wracam po 30 sęk a on stoi przy meblach

    summer86, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna duzo radości dla synka <3
    Ef moje gratulacje <3

    Dziewczyny kiedy Wasze dzieci miały już swój rytm dnia ?:)

    Sarna84, ef36 lubią tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Reset kochana Ty tu już za chwilę dołączysz, nie możliwe żeby taki wspaniały potencjał na mamę się miał zmarnować ! Twoje dzieci będą miały jak w raju - masz poczucie humoru, jesteś kreatywna, odnajdujesz się w każdej sytuacji i jeszcze świetnie gotujesz - idealna !

    <3 <3 <3
    Chyba sobie zrobię screeny z Waszych dzisiejszych wpisów na gorsze dni :) A na serio - my tu wszystkie jesteśmy wspaniałe i niepowtarzalne. Często się różnimy, często mamy swoje zdanie, humorki czy najmojsze z moich racji, ale każda tu jest/ będzie świetną Mamą :)

    Btw. moje pasierbiątko właśnie wysłało mi wiadomość o treści: "Mogę się do Ciebie wprowadzić? Najlepiej jakby jeszcze tata się w tym czasie wyprowadził, bo on też mnie nie zrozumie". Ergo, nastolatkowe spiny z matką, więc najlepszym sprzymierzeńcem jest macocha :D Ciekawe o co poszło ;)

    Bajkaaa, summer86, Minnie89, Achia, Kaczorka, JustynaG, Lusesita, Anna Stesia, Nadzieja22, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 2961 2962 2963 2964 2965 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ