X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 26 lutego 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ona nawet nie robi histerii....tylko widac taki żal:(a najgorsze jest to ze właśnie jej zmierzyłam gorączkę i ma 37,8:((((((co za pech....wiec to marudzenie to po prostu musi się od rana źle czuć....teraz to już sama nie wiem co robić. Nie chce znowu zaczynać skoro na razie idzie niezle....ale choroba kurczę zawsze jest to moment większego wiszenia na piersi i bądź co bądź przeciwciał...
    Złotego środka niestety nie ma:(fajnie sliweczka ze tobie akurat udało się bez większych problemów.
    Ja tez w sumie mocno ograniczyłam karmienia i właściwie w dzień już nie jadła -może jedno karmienie....ale nadrabiała w nocy (od 23 bo wcześniej mąż ja kładzie)...i jednak te piersi mocno wtedy musiały produkować.

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Madzik.... Przytulam mocno! Ja ciężko przeszłam odstawienie starszaka. Teraz nadal karmię, być może pociągnę tandem...
    A skoro cycki na wybuchu, a dzieć ma temperaturę, to może odciagnij i daj w kubku do wypicia? A nóż się uda...

    Madzik34, pilik lubią tę wiadomość

  • veritaa Autorytet
    Postów: 2105 1802

    Wysłany: 26 lutego 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza dzięki za odpowiedź. Póki co dostałam skierowanie na rezonans miednicy w celu wykrycia jeszcze ewentualnych zmian, ale i tak tylko laparoskopia powie jak zaawansowane są zmiany.
    trochę się podlamalam bo ta torbiel jest dość spora, a gdzieś w necie oczywiście wyczytałam że jak są torbiele na jajnikach to jest już 3 albo i 4 stadium....
    Myślę że mogło to mieć niestety wpływ na te stracona ciążę bo lekarz mówił że endometrioza i uposledza komórki, są słabej jKosci i utrudnia zagnieżdżane.

    Co do diety muszę poczytać. Dziękuję.

    Co do odstawienia to u nas zbliża się wielkimi krokami. Za tydzień mój wyjazd, mąż będzie musiał się wykazać. Wiem że nie jest to wyjście idealne ale zostały nam 2 karmienia wieczorem i rano czasami w dzień jak jestem w domu do drzemki więc mam nadzieję że da radę.
    W teorii jest wszystko piękne i łatwe, ja jestem po kursie Magdaleny komsty łagodne odstawienie od piersi a i tak nie potrafię tego zrobić dobrze mam wrażenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 18:51

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 lutego 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ♥️

    Ja nieśmiało proszę o kciuki za jakieś dobre informacje na odmianę. Czekam właśnie do swojej gin..

    sliweczka92, Yoselyn82, Anna Stesia, Lunaris, Lusesita, Rucola, Madzik34, pilik lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka ściskam swoje b.mocno✊✊ i pewnie Dzidziulka w brzuchu też ściska, więc ode kciuki podwójne 😊

    ibishka lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 26 lutego 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, kciukam i czekam na info! 🥰

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 26 lutego 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka <3 nawet nie wiem co napisać

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 lutego 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, ja cały czas trzymam kciuki!

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 26 lutego 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, byle do końca tygodnia, to będzie już donoszona! :)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 lutego 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No!
    To w końcu powieje optymizmem.
    Gosia zdrowa - miałam też ktg żeby sprawdzić jej kondycję po infekcji mojej. Waży ok 3 kg.

    Szyjka się skróciła ale jak na to że przetrwała kaszel przy zapaleniu oskrzeli to moja gin się śmieje że nie zdziwi się jak na przekór dotrwam do terminu.

    Gosia nie powinna dobić do 4 kg ale z drugiej strony ja miałam nie dotrwać marca więc różnie z nami może być :)

    Od niedzieli odstawić magnez, mogę zaczac delikatnie spacerować. I czekamy... Za 2 tyg ktg i podgląd szyjki. Ale wizyty już nie mam. Chyba że coś by się działo lub miałabym "przenosić" 🤦‍♀️
    Jak się zaczną skurcze to nie czekać za długo bo drugi poród szybciej i jechac na szpital.
    Gbs pobrany. Wynik odebrać w poniedziałek. Nawet jakbym miała urodzić teraz to jest wszystko ok. A wg gin jest nadzieja że moja "zuch dziewczyna waleczna szyjka" nawet z 2-3tyg pociągnie.

    Takze dziewczyny. Można powiedzieć że udało się.. Plan wykonany i czekamy..
    Dziękuję za kciuki :*

    frezyjciada, Minnie89, Lunaris, sliweczka92, JustynaG, moniśka..., Rucola, pilik, Lusesita, Siwulec, Anna Stesia, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka brawo! Grzeczna ta moja imienniczka, że siedzi grzecznie na miejscu i czeka na odpowiedni moment ;) teraz możesz głęboko odetchnąć ❤️

    ibishka lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 26 lutego 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, ja też już chodzę od jakiegoś czasu bez szyjki i z rozwarciem i nic się nie dzieje 🤣

    ibishka lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 lutego 2020, 02:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, ja mam endometriozę i to dość zaawansowaną podobno. Piszę 'podobno', bo wiem o niej tylko dzięki histerolaparoskopii - nie mam objawów, w szczególności pojęcie bolesnych miesiączek jest mi obce. Torbiele mi się robiły parę razy w życiu, ale wtedy nikt nie określał, czy to endometrialne czy czynnościowe.

    Generalnie podpisuję się pod tym, co pisze Iza, że w przypadku endometriozy warto poprawiać jakość komórek. Ale... moim zdaniem warto też poddać się zabiegowi wyczyszczenia wszystkiego, co w środku z ognisk zapalnych, bo jednak to może być główną przyczyną trudności w zajściu w ciążę. I u mnie, i u Cabrery zabieg pomógł.

    Jeżeli nie zabieg to warto przy endometriozie na jakiś czas (3 m-ce?) wyciszyć jajniki albo tabletkami anty albo wprowadzić go w stan sztucznej menopauzy za pomocą diphrenille (chyba Kaczorka to brała).

    veritaa lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 27 lutego 2020, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka nareszcie dobre wieści u Was! Cieszę się bardzo 💗

    Madzik współczuję, ale dobrze że mała niezle zniosła. Pilnuj teraz siebie żeby się zapalenia nie nabawić! Możesz pic szałwię dla wyciszania laktacji i warto odciągać do uczucia ulgi (i tak jak Frez pisze podawać jak najbardziej, w kubeczku czy bidonie). Dużo siły dla Was!

    Veritaserum nie podpowiem niestety, ściskam i życzę dużo siły. Jedynie jakbyś chciała coś z dietą to polecam na instagramie @zosia_odzywia

    My się prawie odstawiamy. Prawie bo 2-3 karmienia mamy (do drzemki, na usypianie i czasami rano), ale ostatnio eMek przejął noce i udaje się bez porannych nawet, w nocy tylko lula i szusza. No ale w końcu zaczęła lepiej spać w nocy... wczoraj była pierwsza przespana noc! Minus taki że wstaje przed 5, no ale coś za coś ;)...

    N miałam mieć wczoraj szczepienie, po chorobie i tak nie planowałam, ale pojechałyśmy i całe szczęście bo jednak ma gardło czerwone, a przy okazji poprosiłam i mnie też zbadała więc jestem spokojna. Wygląda na to że obie możemy mieć alergie która nam utrudnia chwilowo funkcjonowanie... muszę dzisiaj podzwonić i N wcisnąć do alergologa.

    Mi88 a jak u Was? Dawno Cię tu nie było!

    Lena a Wy! Jak chłopaki? Dalej współpraca dobra? :)

    Frez no i Twoje mdłości, jest coś lepiej?

    sliweczka92, Madzik34 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 lutego 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa, Ty też mogłabyś odezwać się! :)

    Yos,jak przygotowania do roczku?

    Kaczorka, jak tam sobie radzicie? Jak Olka i Ala?

    Reset, mogłabyś więcej napisać ... co u Was? Jak tam Julka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 07:35

    pilik lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Frez no i Twoje mdłości, jest coś lepiej?
    Miałam napisać, że lepiej, ale dziś od nowa tuliłam porcelanę.... Najgorsze co może być, to jak chcesz wymiotować, a nie masz czym i tak wisisz nad tym kiblem w konwulsjach... Jak tylko czuję się względnie lepiej, to próbuje nadrobić jedzenie-głównie po to żeby mieć czym wymiotować. W piątek idę na badania, w środę wizyta, to zobaczymy jak ma się mój organizm po tym wszystkim.

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 27 lutego 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wczoraj myślałam o dziewczynach które od dawna milczą. Jak wyglądają dzieciaki, czy jeszcze któreś rodzinki planują się powiększyć.
    Kate Hawke - zaglądasz tu jeszcze?

    Chciałabym napisać że u nas okej, ale gdzieee tam. Infekcja chyba nigdy się nie skończy, wyleczyliśmy katar to teraz z nosa leci bo idą zęby, do tego trzęsę portkami że zaraz dopadną nas powikłania po ostatnim szczepieniu (chociaż w sumie nie wiem czy są częste, do tej pory nie mieliśmy żadnych reakcji na żadne szczepienie). Przy takiej passie to ja nie wiem czy w ogóle do pracy wrócę czy od razu na L4 z małym...

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny dziekuje za rady!
    Nie pisałam o tym ,ale oczywiście stosuje szałwię,lecytynę,okłady z kapusty i odciągam lekko ręcznie aby troche rozbić te zastoje.
    To co udaje mi się ściągnąć podaje małej w kubeczku.
    Dzisiaj noc nawet nie zła- mimo gorączki i kaszlu budziła się może raz?i wcale nie chciała piersi.Po nocy piersi troche lepiej niż wczoraj choc nadal nabrzmiałe.

    Ibishka dobrze ze już u was lepiej!!!!

    Pilik w takim razie powodzenia w dalszym odstawianiu ,ale nie sadze aby u was były jakieś problemy.mi się marzy taka noc w oddzielnym pokoju tylko ze sobą:)może w weekend się skuszę jak infekcja nie rozwinie się spektakularnie....

    Frez bardzo współczuje samopoczucia.moze jednak leki jakieś lekarz ci zapisze?

    Luna odezwij się ....jak się czujesz?

    Sliweczka prosimy o meldunek.

    Ps.Reset a tak btw czy mi się wydaje czy kiedyś obiecałaś relacje z porodu,ale chyba mi coś umknęło?jakos nie kojarzę....fajnie się czyta takie historie:)

    pilik lubi tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka, ogromne przytulaski dla Ciebie ode mnie, Hani i Piotrusia (nadal w brzuszku🙄). ❤

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy się dobrze. Piotruś nadal w brzuszku, dziś 40+5. Jutro rano szpital, test oxy, A potem się zobaczy. Dziś przyjeżdża do Hani babcia, chociaż okazało się, że może zostać tylko do niedzieli, bo dostała pracę! Bardzo cieszy nas ta informacja, bo widzieliśmy jak ja to męczyło. Od poniedziałku na posterunku są znajomi, więc z luzikiem sobie poradzimy. W następny weekend na chwilę przyjeżdża moja mama, to też super. :)

    pilik, Madzik34, Anna Stesia, nowa na dzielni, Rucola lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
‹‹ 3637 3638 3639 3640 3641 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ