X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 27 lutego 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś po południu ruszamy do Karpacza! Na weekend, ale mega się cieszę. Może nawet załapiemy się na jakikolwiek śnieg, bo jeszcze go tej zimy nie widziałam :P

    SLIWECZKA, jak wrócimy i wejdę tu pewnie w poniedziałek, to czuję że twój kurczak będzie już na świecie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 13:32

    nowa na dzielni, sliweczka92, Izape_91, ibishka, pilik lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 lutego 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, trochę będzie tu narodzin nowych :). Ja jestem mega ciekawa jak zareaguje psychicznie na godzinę 0 :D, cały czas się nastawiam ze coś się podzieje wcześniej, ale myśle waśnie jak to jest siedzieć już jak na szpilkach w okolicach terminu :D

    Frez, współczuje tych mdłości, mnie trzymają przez cała ciąże ale wymiotowałam może ze 3 razy, tak tylko mdłości wiecznie :P

    A ja siedzę już sobie w domu wiec od razu lepiej się czuje, mam ogólnie chyba dużo skurczy przepowiadajacych ale zero regularności i zawsze przechodzą, mamy ruchliwy jakbym miała stado kociaków w worku w brzuchu ;). W następnym tygodniu już robię potrzebne badania krwi j pakuje torbę, żeby nie było ;). Tak to remont nam się ciągnie. Niby taki mini remont ale trwa już tydzień i końca nie widać

    sliweczka92, pilik lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa z porodem to tylko jedno jest pewne- że będzie to randka w ciemno życia ;) ❤️

    nowa na dzielni, Rucola, pilik, sliweczka92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Do mamy, która z nadmiaru spraw do ogarnięcia płacze czasem pod prysznicem.
    Do mamy, która chowa się w łazience, bo potrzebuje kilku minut spokoju.
    Do mamy, która jest tak zmęczona, że nie jest w stanie już nic więcej zrobić.
    Do mamy, która ma poczucie winy, bo nakrzyczała na dzieci.
    Do mamy, która zamawia pizze na kolację, bo znów nie miała czasu zrobić zakupów i ugotować.
    Do mamy, która czuje się samotna, nawet kiedy nie jest sama.

    Jesteś wartościowa. Jesteś ważna. Jesteś wystarczająca.

    Pamiętaj, że to tylko etap, że jeszcze kiedyś odzyskasz czas dla siebie, że to wszystko co robisz okaże się jednak warte zachodu. Nawet jeśli teraz bywa ciężko.

    Te małe oczka, które cię obserwują, widzą w tobie cały świat. To małe serduszko potrzebuje twojego serca i teraz nie chce być blisko nikogo innego. Dla swojego dziecka jesteś piękna, silna, mądra i wystarczająca. A nawet więcej niż wystarczająca - jesteś najlepsza ❤️

    #jestemważna

    via The Mum Source, tłumaczenie NATULI Dzieci są ważne"

    Madzik34, sliweczka92, Lunaris, moniśka..., Izape_91, Yoselyn82, Malgonia, JustynaG, Lusesita, pilik, kittinka lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 lutego 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnośnie tekstu powyżej - jestem tak zmęczona że nie mam nawet siły schylić się żeby coś Wam napisać, ale czytam kiedy tylko dopadnę do lapka ;) buziaki for ALL


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 lutego 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczko, chyba Piotrus sie czai na tego 29 🤩

    Nowa, no trochę sie tu bedzie działo teraz :) ja poki co obserwuje z boczku i powoli szykuje wyprawke dla Zosi. Popralam i ppprasowalam juz troche rzeczy, bo mam teraz checi i siły, a nie wiem co mnie czeka niedlugo, no i tak sobie mysle, ze to juz praktycznie 28 tydzien, zaraz 30.... Usg III trymestru, Święta i zleci, ze sie nawet nie zorientuję kiedy. Uszylam sobie tez poduszke do karmienia, wiec moge odhaczyc na liście. Wkurza mnie tylko stolarz od lozeczka, bo mial zrobic je juz dwa tygodnie temu, a teraz nawet telefonu nie odbiera. Pewnie zrobi za miesiac... A ja bym juz jednak chciala je miec, bo trzeba dokupic materac... Chcialam tez zamowic mniejsze biurko do pracowni, bo stol musze wywieźć, zeby bylo miejsce na wozek chociaz, ale nie wiem ile mu zejdzie z produkcja takiego biurka. No masakra! A tu moje dzisiejsze osiągnięcia 😁
    0bb6b4d5b717.jpg

    Lunaris, summer86, Rucola, sliweczka92, Lusesita, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 27 lutego 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza śliczna poduszka 🙂 pamiętam jak takie przygotowania, zwłaszcza przy pierwszym maleństwie cieszą. Dobrze, że się teraz za to zabierasz.

    Ale jestem dzisiaj zmęczona. Ulcia przechodzi nasilony lęk separacyjny. Nie chce ani na chwilkę zostać sama. W dzien usypia mi na rękach, jak ja odkładam to niby spi, a wystarczy, że wyjdę z pokoju i już się budzi. Jak pośpi sama to max kilkanaście minut. Razem leżymy, razem jemy, razem pijemy kawę, w sensie ja pije z Mała przy nodze ;) Moim marzeniem ostatnio jest skorzystanie z toalety bez wysluchiwania czarnej rozpaczy pod drzwiami. Wiem, że to kiedyś minie, ale ciężko jest tak cały dzień funkcjonować, a przecież obiad sam się nie zrobi. O sprzątaniu, prasowaniu, praniu nie wspomnę. A jeszcze po syna trzeba pójść do przedszkola, zakupy zrobić.. Zawsze staram się nie narzekać, bo co to za problemy. Tak tylko sobie smęce ;)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 27 lutego 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam posta na 5 rat i mi go zeżarło... wiec wybaczcie, ale już nie mam siły się powtarzać, czytam Was choć ostatnio z poślizgiem czasowym, o każdej myślę i przesyłam dobre myśli w Waszym kierunku

    Pilik u nas ok, zdarzają się kryzysy i ofc jest zmęczenie, ale ja mam i tak komfortową sytuację, bo jak nie ogarniam to idę do rodziców piętro wyżej albo wysyłam mamie SMS: ratunku :)
    Chlopcy są wykańczający, ale cudowni ! Franio teraz rozwala mój system dziesiątki razy dziennie, tak świetnie mówi, że nie mogę uwierzyć, że w tak krótkim czasie zrobił takie ogromne postępy, a Filipek poza tym, że w porównaniu z Franiem jest małym krzykaczem i ma trochę problemów brzuszkowych to jest przesłodki

    agulineczka, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 28 lutego 2020, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka powodzenia dzisiaj. Jestem zdania Rucoli, że jutro fajna data. Taka wyjątkowa 😉

    sliweczka92, Rucola lubią tę wiadomość

    [age.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 lutego 2020, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny. Codziennie wpadam w poszukiwaniu Piotrusia i się go doczekać nie mogę. ŚLIWECZKA, trzymam kciuki żeby gładko poszło!

    U nas spokojnie i dobrze. Od miesiąca pracuję- 2 dni w biurze + 1 z domu. O ile w biurze ze wszystkim się wtrabiam, o tyle wypracowanie tych 8 godzin z domu zajmuje mi 4 dni i tak wyszarpuję choć krótkie chwile na pracę między zabawą z młodą, gotowaniem, ogarnianiem itd.

    Łusia jest moim najradośniejszym promyczkiem. Co chwilę zachwyca nas tym ile już potrafi - pokazuje nos, oko, ucho itd. (Albo raczej noo, ooo i uuuch), a jak oglądamy książeczki o zwierzaczkach to robi muuu, koko, hau hau i mee :)
    Chodzenie już się znudziło- teraz przerabiamy trucht i wspinaczkę na wszelkie wzniosłosci terenu. Schody budzą fascynację do tego stopnia, że musimy ich unikać, kiedy jedziemy wózkiem (inaczej wysiadka i 10 rund w te i spowrotem).

    Byłam niedawno u gina. Potwierdził moje przypuszczenia, że ciąża wcale nie poprawiła sytuacji hormonalnej, a wręcz jest gorzej. Jeśli mielibyśmy się starać, to czekają nas znowu albo ciężkie boje o naturalną ciążę, albo doktor rekomenduje przeskoczyć ten etap i podejść do ivf. Tylko że ja nie mam siły wracać do supli, testów, monitoringu. A pieniądze też mam już na kogo wydawać. Także póki co nie wracamy do tematu. Zresztą nam jest naprawdę cudownie we trójkę.

    No i to tyle.

    Piotruś, wyłaź! Dziś ostatnia okazja, żeby było po Twojemu!

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki! Mega się denerwuje, będę dawać znać, jak sytuacja na froncie i jaki plan. :)

    Izape_91, Rucola, Minnie89, Madzik34 lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 lutego 2020, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka dziś moje myśli wędrują do Ciebie ♥️powodzenia kochana!

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka!✊

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 28 lutego 2020, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos, wszystkiego najlepszego dla Michasia z okazji roczku :) Jak ten czas szybciutko zleciał.

    Nika, jak fajnie Cię tu widzieć! Miło,że się odezwałaś. Wielkie uściski dla Łuśki.

    Lunka, jak beta? Jesteśmy z Tobą

    Śliweczka ale uparciuch z tego Piotrusia.

    sliweczka92, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 lutego 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczko wspaniałego porodu! Jak będziesz miała wolną chwilę to wpadaj z raportem :)

    Yosku spełnienia Michasiowych marzeń, zdrówka i radości a dla Ciebie dużo satysfakcji z wychowywania syna <3

    Dziewczyny strasznie fajnie poczytać coś od Was (Nika, Lena). Ostatnio moje myśli często wędrują do Phnappy jak tam sobie radzi z bliźniakami. Jeżowa Ciebie też dawno nie widzałyśmy. Tęskni mi się też strasznie do Lamki i Kaczorki -jak tam dziewczyny? trzymasz się przy nich? Bazylkove a Wy jak się macie?

    Agulineczka z Tobą żółwika mogę przybić w pomarudzeniu - czasem mam wrażenie że niczego już nie ogarniam. Jeszcze praca... np łapię się na tym że nie mam bułek na kolację dla Frania a przecież kupiłam... pewnie, kupiłam... ale to 2 dni temu było i już się zjadły :P czekam na ten moment jak wszystkie dzieci będą zorganizowane w zabawę na dywanie a ja będę sobie spokojnie sprzątać lub gotować (o leżeniu nawet nie marzę).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 08:23

    sliweczka92, JustynaG, Yoselyn82, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 28 lutego 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, a w jakim wieku dzieci będą bawić się na dywanie nie wymagając uwagi matki?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 lutego 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 lat jeśli dasz im Xboxa i pozwolisz grać cały dzień :D możesz wtedy nawet wyjść do fryzjera, kosmetyczki i na długie zakupy z obiadem a jak wrócisz po 8 godzinach to będą dalej w tym samym miejscu przyklejone do telewizora i pada :P

    Minnie89, JustynaG, Madzik34, Fozzie Bear, pilik, Rucola, ibishka, nowa na dzielni, frezyjciada, Kaczorka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, wpadam zostawić wszystkie kciuki i przytulasy dla Sliweczki!

    A reszcie życzę spokojnego piątku :)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    6 lat jeśli dasz im Xboxa i pozwolisz grać cały dzień :D możesz wtedy nawet wyjść do fryzjera, kosmetyczki i na długie zakupy z obiadem a jak wrócisz po 8 godzinach to będą dalej w tym samym miejscu przyklejone do telewizora i pada :P

    To działa też na Męża! :D

    Lunaris, JustynaG, ibishka, Cabrera lubią tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie to jest efekt uboczny niestety :P męża to do roboty! obiad na weekend niech gotuje :D


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 3638 3639 3640 3641 3642 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ