X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dziewczyny jesteście niemożliwe.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 28 lutego 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Sliweczka powodzenia dzisiaj!!!trzymam kciuki

    Yos wszystkiego najlepszego dla Michałka.

    Luna odezwij się kochana..

    Yoselyn82, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 28 lutego 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka powodzenia!

    Justyna, 4 latki też dają radę! Miska popcornu i dwurodzinny film z Youtube jak się kręci sushi 😂🤭

    sliweczka92, JustynaG, Lunaris lubią tę wiadomość

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie podczytuję, ale pisanie jest dużo trudniejsze! Zresztą same wiecie, jak to bywa :) Postaram się pisać częściej, a krócej, może to jest sposób!
    Pilik, dziękuję za wywołanie :) Zmotywowałaś mnie w końcu do wygospodarowania czasu na posta.

    Przede wszystkim - Luna pewnie za jakiś czas się odezwie i napisze, jak wygląda u niej sytuacja, ja tylko poproszę Was o tyle wsparcia dla niej, ile tylko jesteście w stanie dać :(

    Ibishka, bardzo się cieszę, że u Was sytuacja opanowana! Jednocześnie bardzo współczuję tego, że nie masz tak naprawdę nikogo, na kogo możesz liczyć w tak trudnych chwilach i wszystko spada na Twoją głowę.

    Pilik, zaskoczyłaś mnie odstawianiem! Myślałam, że Ninka jest z tych dzieci, które nie zrezygnują tak łatwo nawet z jednego łyczka mleka ;) A przespana noc to w ogóle abstrakcja! Gratuluję! Czy zauważyłaś, czy w ciąży zmieniło się podejście do karmienia zarówno z Twojej strony, jak i ze strony Niny? Czy nic takiego nie miało miejsca i odstawianie jest podyktowane Twoją potrzebą zadbania o swoje zdrowie/sen?

    Frez, nadal czujesz jakiś irracjonalny strach o ciążę? Powinno być lepiej po prenatalnych :) Ależ się nie mogę doczekać informacji o tym, kto tam mieszka! I cicho trzymam kciuki ;)

    Reset, ja też nadal czekam na Twoją relację z porodu! Wklej chociaż część, którą już masz napisaną :)

    Justyna, jak sytuacja w pracy?

    Iza, przecudna ta sukieneczka w różową kratę! <3

    Lunaris, jak Twoja morfologia?

    To jeszcze parę słów o tym, co u nas - Zosia rośnie, im jest starsza, tym jest łatwiej :) Taki przełom nastąpił w okolicach 15 miesiąca, kiedy będąc ze mną sama w mieszkaniu zaczęła na trochę bawić się sama ze sobą. Wcześniej działo się to tylko kiedy mieliśmy gości/byliśmy w gościach. Wzięła swoje buty i zaczęła próbować je wkładać, a ja siedziałam na kanapie i patrzyłam - i tak przez dobre 10 minut :D Tak się zaczęło, mam cały czas tę scenkę przed oczami, bo czułam wtedy takie „wow, to się dzieje!”. Do tej pory, a minęły już jakieś 3 miesiące, jej ulubionym zajęciem jest ubieranie się we wszystko, co możliwe.

    Powoli wracamy do starań - w tym miesiącu mąż wyjechał w dłuższą delegację akurat w okolicach owu (co nie przeszkodziło mi zmarnować już kilku testów mimo teoretycznego 9dpo dzisiaj, piątka Lunaris!). Rucola, widziałam, jak na miesięcznym wątku pisałaś, że głupio Ci tam pisać, bo masz już jedno dziecko, a większość dziewczyn tam latami stara się o pierwsze dziecko. Mam to samo. A dodatkowo - skoro nie mam czasu, żeby pisać tutaj, to tym bardziej nie będę w stanie aktywnie pisać na innych, gdzie nikt mnie nie zna…

    Muszę powtórzyć białko C i S, nadal nie mam konkluzji co do tego, czy powinnam brać heparynę. Hematolog stwierdziła, że PAI nie jest w żadnych wytycznych, więc jeśli białka wyjdą mi obniżone drugi raz, to zaleca heparynę, ale w przeciwnym razie nie. No i nie wiem, mam wrażenie, że to wszystko zależy, czy trafi się na lekarza, który zetknął się z publikacjami na temat PAI, czy nie… Reset, czy Ty wiesz, jaką wiedzę na tem temat ma Twój immunolog? Nie wiem, czy nie wrócić do niego. Za to Acard sobie znowu sama zaordynowałam i biorę, tak, jak przy poprzednich staraniach.

    W maju planujemy przeprowadzkę do naszego domu, więc przed nami najaktywniejszy okres wykańczania domu i siebie.
    Tyle na razie :)

    Śliweczka, jeszcze raz kciuki za dzisiaj!

    sliweczka92, frezyjciada, Lunaris, Lusesita lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 super że się odezwałaś :)
    Powodzenia w staraniach! Ja też mam rozterki co do heparyny, bo mutacji nie mam, ale przy poprzednich staraniach wyszły mi dodatnie przeciwciała w APSie. Pewnie tak jak Ty włączę acard a jesli zobaczę 2 kreski to na cito powtórzę pakiet APSowy i wtedy sru do lekarza. Niestety musimy same trzymać rękę na pulsie ale mamy już dużą wiedzę w temacie, więc będzie o tyle łatwiej mam nadzieję :) no i ogromne gratulacje przeprowadzki! Będziecie mieszkać w mieście czy pod miastem?
    Pilik ja też jestem pod wrażeniem, ze uidaje Ci się tak ograniczyć karmienia. U nas idzie to w odwrotnym kierunku. Młody cały czas chodzi po domu i mlaska i mnie szarpie, dosłownie mógłby jeść mleko co chwilę. Podejrzewam, ze to kwestia żłobka i jakoś znoszę ten terroryzm ale nie wiem ile jeszcze pociągnę...
    Dziewczyny muszę się pochwalić, dziś rano Małemu zdjęłam pieluchę, sam usiadł na nocniku, wysikał się, poszliśmy wylać siuśki, po czym zabrał nocnik, postawił w salonie, sam usiadł i zrobił wielką kupę :-D Normalnie pękam z dumy :) Nigdy jeszcze nie siadł 2 razy pod rząd a tu niespodzianka! Takze w jednym temacie lepiej, w drugim gorzej. Ale do przodu :)
    edit. Śliweczka a co do porodu to wiesz, licze na Ciebie ;) A tak całkiem na poważnie to widzę, ze zlajkowałas post Mi88 wiec pewnie nic się nie dzieje, ale może zaraz się zacznie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 11:34

    mi88, Madzik34, Lunaris, JustynaG lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę pod kto, dostaje oxy w małej dawce i czekam na wynik. Oby coś ruszyło, bo mam już dość 😅

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 powodzenia w staraniach :) Co do acardu i heparyna to u mój ginekolog powiedział, że w razie kolejnej ciąży dostanę je z automatu przy moich mutacjach i bialku S , choć białko ostatni raz badane miałam na początku ostatniej ciąży.

    Co do odstawiania to jestem już coraz bliższa podjęcia tej decyzji, choć z pewnym smutkiem. Coś mnie ostatnio sutek boli przy karmieniu, dość mocno,nie wiem dlaczego i przystawianie Małej jakoś zaczęło mnie trochę powiedzmy draznic?
    Tylko nigdy nie znajduje odpowiedniego czasu na to ;)


    Luna daj znać co u Ciebie

    mi88 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka kciuki! Mnie jak podlaczyli pierwszy raz pod oxy (11 dni po tp) o godz 8:00, tak ruszyło praktycznie od razu. Po 9 odeszły wody, a o 13:00 tulilam synka. Fakt, że wpomowywali mi od początku spore dawki to i skurcze były meeega konkretne..

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostawalam tylko małe dawki, żeby zobaczyć jak maluszek sobie radzi. Już mi odlaczyli. Teraz dalej pod ktg ale wszystkie mniejszy boli od leżenia w jednej pozycji 😬

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 28 lutego 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 przeprowadzka na do swojego domu na widoku to musi być cudowne uczucie!
    Odstawienie u nas to jeszcze odległy temat... no ale karmien już mało, chociaż te wydają mi się „nietykalne” no... nie wiem.
    Najważniejsza różnica u nas - ja prawie nie mam mleka. Od początku było mniej. Codziennie wieczorem tłumacze Nince że mleka jest mało, bo dzidziuś jest w brzuchu i musi urosnąć, a bez mleczka nie da rady, a Ninka przecież może pić wodę i jeść różne smakołyki! Zaczęłam takie mówienie ze zmęczenia, średnio to wychowawczo widzę (że maluch jej coś zabiera), ale od pierwszego takiego opowiedzenia jak nie ma mleka nie wścieka się tylko mówi „dzidziuś, duuuzi” i tuli się do brzucha. Pokazuje też że dzidziuś mniam mniam a Ninia sioku chce.
    Słodka też jest jak pokazuje że dzidziuś pływa (kiedyś jej tak w wannie powiedziałam 😂) albo że śpi.
    Zobaczymy co będzie dalej, w okolicach 20tc podobno mleko bardzo często całkowicie zanika.
    Aktualnie karmienie mnie nie meczy bo śpię w nocy. Wprawdzie wstaje ostatnio 4.30-5 no ale coś za coś ;)

    Sliweczka trzymam kciuki!

    sliweczka92, mi88, Rucola lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna na pewno się odezwie.... Wiele na nich spadło w ostatnim czasie :( kto może niech pomodli się za nich, trzyma kciuki etc....

    Mi jak przetrwacie jako małżeństwo wykończenie domu, to już Was nic nie złamie 😆 powodzenia!!

    Rucola przyznaj się obszczałaś już coś?

    Śliweczka ja tu odświeżam cały czas ;)

    Zrobiłam badania, ale niestety wyniki dopiero na wizycie-nfz🤦 oczywiście nigdzie nie robią przeciwciał ospy, chyba że może w szpitalu, ale tam już nie dotarłam... Szczytem moich możliwości będzie dziś przeżyć po prostu...

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po teście oxy. Teraz wcinam obiadek. Później będzie lekarz, badanie i decyzja, co dalej.

    a85d220771d019f5.jpg

    P.s. w domu bym takiego pysznego nie zrobiła 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 12:57

    mi88, pilik, Lunaris, Jeżowa, moniśka..., Cabrera, Lusesita, summer86, Yoselyn82, Minnie89, ibishka, JustynaG, Izape_91, Lena21 lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 lutego 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez ja? No coś Ty! Przy Lewku sikałam 14dpo hahahahahahaha a teraz pewnie najdalej 11dpo krew mnie zaleje takie mam wypasione owulacje.... Ale jutro siknę jak obiecałam na comiesięcznym, bo ja słowna dziewczyna jestem ;)
    Śliweczka smacznego! Zbieraj siły!!!

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka i ja dołączam się z kciukami ✊✊

    Luna, wszystkie ciepłe myśli kieruje do Ciebie, trzymaj się dzielnie ❤️

    Dziewczyny, kciuki za starania! Rucola, Mi, chwalcie się tu testami. Nika, może i Was życie zaskoczy 😉

    Lena, jesteś moja bohaterka zvta dwójka szkrabów ❤️

    A co u nas: moje dziecko jest tak kochane i bezproblemowe, ze tez mimo cc myślimy o staraniach (właściwie trudno nazwać to staraniami, po prostu nie uważamy 😉).
    Ale moja wiara w to, ze miałoby sie udać jest naprawdę znikoma, już pojawiają się bóle jajników (obstawiam powrót endomendy).
    Choć odpukać po porodzie @ są łaskawe - dotychczas wzięłam jedna (słownie jedna) tabletkę przeciwbólowa. Tak można żyć 😊

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zapadła decyzja, będzie balonik. Oby poszło szybko. 😊

    pilik, ibishka, summer86, Fozzie Bear, Izape_91, Yoselyn82, Minnie89, frezyjciada, Lunaris lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 lutego 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu zakładają? Powodzenia :)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie 2h temu mówili, że zaraz 🙄😂

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 28 lutego 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliweczka92 wrote:
    Prawie 2h temu mówili, że zaraz 🙄😂
    Śliweczka, jak na polska służbę zdrowia , to wiesz... dobrze,że Ci nie powiedzieli,że za kilka lat :D

    Jeśli urodzisz jutro to wszem i wobec ogłosze,że Rucola jest czarownicą!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 16:32

    sliweczka92, summer86, JustynaG, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukces, mamy balonik 🥳

    ibishka, pilik, Fozzie Bear, Izape_91, summer86, Lusesita, Lunaris lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka to oby szybko poszło!✊

    Luna w gruncie rzeczy mogę Ci życzyć tego samego.... Przytulas❤️

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

‹‹ 3639 3640 3641 3642 3643 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ