X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko wskazuje na to, że jednak Piotruś posłuchał się Rucoli i wielkie wyjście planuje na jutro... 😅 pobolewania brzucha czuje, może coś ten balonik da 🤔

    Rucola, admiralka lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola po prostu chce przejąć brzucha 😝

    JustynaG, Rucola, ibishka, sliweczka92, summer86 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 lutego 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucolaaa 😂

    Rucola, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 28 lutego 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Rucolaaa 😂
    ....C-Z-A-R-O-W-N-I-C-A 😜🧙‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 19:52

    Rucola, JustynaG, sliweczka92 lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 28 lutego 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, co prawda od tamtej sytuacji nie brałam opieki ale ogólnie z pracy jestem zadowolona :)

    Fozzie, muszę Ci przyznać rację! Rozmawiam sobie z Rucolą przez fb i jej przepowiednia zadziałała! Serio! Nie zdziwiłabym się jeśli w tym przypadku byłoby tak samo.

    Luna, już dziś zaciskam kciuki byś samoistnie sie oczyściła. Niech ten temat jak najszybciej się zakończy bez niepotrzebnych dodatkowych stresów dla Ciebie.

    Rucola, no i gratulacje dla Lewka za piękne nocnikowanie! Zaraz się Ci dziecko odpieluchuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 20:17

    Fozzie Bear, Rucola lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 lutego 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola idąc za ciosem - dawaj mnie tu szybko info kiedy będę rodzic bo chce kilka rzeczy ogarnąć i taka wiedzą by mi wiele ułatwiła 😁🤩

    Serio dawaj strzał :D

    Lunaris, JustynaG, Fozzie Bear, sliweczka92, Rucola, pilik, Jeżowa, Lena21 lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 28 lutego 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna zycze ci aby to nie była cp.....sciskam i przytulam.dawaj znac jak sytuacja.

    Sliweczka wyglada na to ze twój synek będzie miał wyjątkowe urodziny 29.02.
    Pamietam jak rodziłam najstarsza córkę i leżałam potem dosyć długo w szpitalu-to doskonale pamietam dziewczyny które rodziły 29.02....matko jak one rozpaczały ze to 29.02 niektóre jak lwice robiły wszystko aby to byl 28.02....A ja uważam ze data jest wyjątkowa:)))

    Frez a ty jak się dzisiaj czujesz?

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 lutego 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to już nic nie powiem: Rucola napisała na miesięcznych "śniło mi się że jesteś w ciąży" -jakoś wiele czasu nie minęło i bach :D mój pierwszy test był dedykowany naszej wróżbitce :) <3
    Jutro będę czekać na tego sikańca :D

    Śliweczka dobrze że obiad dali :D możesz w nocy ruszyć po tym baloniku. Jak widzę zdjęcie to nie wierzę że gdzieś w Polsce tak karmią w szpitalach! ja Wam zrobię fotę ode mnie z oddziału to padniecie! Kciukasy za szybką i bezproblemową akcję! Ciekawość mnie skręca czy Piotruś zechce wyjść przed czy po północy.

    Luna życzę Ci aby obyło się bez szpitala :( 6 tysięcy to konkretna beta :( bardzo mi przykro, mam nadzieję że dzidziuś pojawi się u Was jak przyjdzie jego czas <3
    Przy okazji moje myśli biegną też do Ciebie Achia -mam nadzieję że dochodzisz do siebie <3

    Mi dzięki że pytasz- z morfologią to sobie jeszcze poczekam bo mam akurat @ a krwinka odbudowuje się 90 dni także raczej nic się jeszcze przez jakiś czas nie zmieni. Ale piję codziennie fiolki od Melevis a przed # przetoczyłam sobie w domu 2 kroplówki z żelazem i jakoś tak czuję się jakby lepiej mimo krwawienia. Jedyne co to mam przez to żelazo brzuch jak w 4 miesiącu ciąży! coś za coś- przynajmniej mam na co zwalić brak diety i obżarstwo :D

    Rucola brawo dla Lewka! Mam nadzieję że i u nas pójdzie sprawnie za jakiś czas- myślę może 2-3 miesiące.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 20:29

    sliweczka92, Rucola lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha Ibishka 😂 już widzę Rucole, jak duma nad kalendarzem kiedy Ci tu trzasnąć poród 😂

    Madzik dziękuję, że pytasz. Dziś do mdłości doszedł okropny ból głowy, ale wymiotowałam tylko raz ... Jem w małych ilościach i głównie owoce, bo po nich jeszcze nie wymiotowałam. Wszystkiego innego się boję jeść.... Niby mam ochotę np na warzywa z patelni, a zrobię sobie, powącham i na tym koniec 🤷
    Marzę o tym, żeby już była środa i wizyta, żebym wiedziała na czym stoję....

    JustynaG, ibishka lubią tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja marzę o tym, żeby było już po porodzie 😂 A potem zaraz, żebym już wyszła ze szpitala, bo zakaz odwiedzin 😬😥

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka no sama ze szpitala to już nie wyjdziesz 😂

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez no to postęp lekki jest....matko bóle głowy to
    byla moja zmora:(ale miejmy nadzieje ze wszystko minie niedługo po pierwszym trymestrze.a wizyta to tylko formalność pamietaj i prosze się nie stresować!!!

    Sliweczka no domyslam się,ze już chcesz być po!!!he he a wiadomo jak rozwarcie?cos ruszyło???

    Matko dziewczyny a ja dzisiaj się wyspie pierwszy raz od roku😳
    Moj mąż dzisiaj przejmuje Hankę a ja ładuje w dużym pokoju!!!nie mogę w to uwierzyć-właśnie siedzę i pije drinka:)))))
    Dobrej nocy wszystkim!!!

    ibishka, JustynaG, Lunaris, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet ja, choć wątek czytam dopiero od kilku tygodni, czekam na rozwiązanie u sliweczki. Przy okazji przypomniał mi się mój chłopak z liceum, z którym tańczyłam poloneza na studniówce, urodzony właśnie 29 lutego 😜
    Nieśmiało się pochwalę, że byliśmy dziś na polowkowych i zeszło ze mnie mnóstwo stresu, bo od kilku dni nie czułam ruchów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 21:20

    Malgonia, Lunaris, sliweczka92, Siwulec, pilik, Minnie89, agulineczka, ibishka, Yoselyn82, Cabrera lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, i nic się nie pochwaliłaś? Jak połówkowe?
    Czy macie już swoje typy imion?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta dawaj coś więcej z wizyty!

    Ja właśnie się relaksuje bo zaczyna sie kolejny sezon mojego ulubionego show "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie wiem czemu ale strasznie zawsze się wkręcam w ten dokument.

    Śliweczka odnośnie zakazu odwiedzin to dobrze że jest chociaż messenger- można sobie na lajfie pogadać i pokazać dziecko a nie to co za moich czasów- jak się urodziłam to wiadomość tylko przez drzwi i telefon. W efekcie jedna część rodziny piła za narodziny syna a druga za narodziny córki :P

    sliweczka92 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Cheresta, i nic się nie pochwaliłaś? Jak połówkowe?
    Czy macie już swoje typy imion?
    W usg wszystko ok, młoda ma już 400g i jest wyjątkowo leniwym lub wstydliwym dzieckiem. Nie dała sobie kolejny raz zrobić zdjęcia buźki, bo rączki cały czas trzymała na głowie. Dopiero po około 40 minutach badania łaskawie pokazała nos. Swoją drogą nazwany przez W nochalem, bo ma 7mm a to podobno całkiem sporo. Płeć za to pokazała już po raz trzeci i chyba zostanie już Adą 🥰
    Lunaris też oglądam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 21:31

    JustynaG, sliweczka92, Lunaris, ibishka, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, ja Ci od początku dziewczynkę wróżyłam! :)

    Śliweczka, przypominam "dobra żona rodzi w weekend"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 21:39

    Cheresta, Lunaris lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same wróżki na wątku 😂

    frezyjciada, JustynaG, ibishka lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Cheresta, ja Ci od początku dziewczynkę wróżyłam! :)
    Wiem, wiem pamiętam 😁 A ja od początku byłam nastawiona na chłopca, więc kiedy na prenatalnych wyszło, że dziewczynka to jakoś dziwnie nam z tym było. Teraz nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Rucola idąc za ciosem - dawaj mnie tu szybko info kiedy będę rodzic bo chce kilka rzeczy ogarnąć i taka wiedzą by mi wiele ułatwiła 😁🤩

    Serio dawaj strzał :D
    No jak to kiedy??? 8 marca oczywiście!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 21:44

    Lunaris, pilik, ibishka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 3640 3641 3642 3643 3644 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ