X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 lutego 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mogę jeszcze dodać do tych cech, które wcześniej wymieniłam, że moja córka jest niezłym zgrywusem, bo teraz kopie jak szalona 😒

    JustynaG, Lunaris, ibishka lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 28 lutego 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, nie chcę Cię straszyć ale przypinkę wymacała Ci moja Anka - Gałganka :)
    Jeśli nie czułam ruchów to wystarczyło przytulić się do tatusia i od razu dostawał kopniaka. :P

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 28 lutego 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka, kochana, a jednak 29! Chyba że Piotruś uwinie się w 2 godziny! Mam nadzieję, że żarełko w Siemiradzkim się poprawiło - gdy rodziłam i leżałam potem 8 dni to myslałam, że skonam z głodu - same podeszwy mięsne, ziemniaki z grudami i w kółko jedna zupa pod różnymi nazwami.

    Rucola, wywieś cennik i będziemy się Ciebie radziły! Przydałby mi się ktoś, kto skutecznie przewiduje przyszłość i na przykład potrafił mi powiedzieć, czy te moje liczne bezsenne noce skończą się Alzheimerem.

    Summer, widzę Cię! Mam nadzieje, że u Was wszystko w porządku?

    Nika, dobrze Cię widzieć <3

    Cheresta, śliczne imię!

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 lutego 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita - ja mam (albo miałam) endometriozę. Dowiedziałam się o niej właśnie dlatego, że zrobiła mi się na jajniku torbiel czekoladowa.
    Moja ginekolog (trochę taki spec od endometriozy) natychmiast wysłała mnie na laparoskopię, gdzie usunięto mi torbiele z obydwu jajników i jeszcze sporą ilość zrostów. Po tym dostałam na pół roku hormony (gestageny - brałam Visanne), żeby wprowadzić organizm w sztuczną menopauzę, by wyciszyć te ogniska, których nie dało się usunąć.

    Jak widzisz - dorobiłam się po tym dwójki dzieci (Ala w 3 cyklu, Ola w 1). To nie jest tak, że torbiel endometrialna przekreśla ten jajnik na którym się znajduje. Ja miałam na jednym i drugim a w ciąże zaszłam mając owulacje i z prawego i z lewego :)
    Tylko trzeba działać, żeby póki co pozbyć się jej z ciała.

    A co do mnie i tego jak sobie radzę. Cóż - melisa z rana do kawy musi być, bo inaczej merwy mną szargają. Alicja jest tak zazdrosna o Olkę, że wpada w histerię kilka razy dziennie. Często robi po złości, krzyczy, zabiera wszystko i mówi, że to jej.
    Jak Ola śpi w drugim pokoju to Ala jest złotym dzieckiem. Jak Ola się budzi, to jakby w nią diabeł wstępował.. Na wspólną zabawę niestety jest jeszcze za wcześnie, bo Ola mała a Ala jest tak roztrzepana i nieuważna, że mogłaby ją zabić niechcący.

    To moje dziewczyny :)

    515d0a0249a7.jpg

    sliweczka92, Lunaris, pilik, Anna Stesia, ibishka, Yoselyn82, frezyjciada, nowa na dzielni, Cabrera, Lena21 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 lutego 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale mi się miło czyta!!!! Ja Wam przepowiadam wszystko co najlepsze!!! Każdej z osobna!!!
    Lunaris ja do dziś pamiętam ten sen ;) i dziękuję za kciuki :*
    Śliweczka już niedługo Piotruś będzie z Wami, widocznie jest tak wyjątkowy że musi mieć wyjątkowy dzień urodzin :)

    sliweczka92, Lunaris, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 lutego 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka - a Tobie życzę, żeby poszło jak najlżej :) wyjątkowa data się szykuje :)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 lutego 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka jeszcze przyjdzie czas na miłość -pomyśl jak potem będziesz miała fajnie jak teraz jest hardcore ;) ...bo w sumie co lepszego mogę powiedzieć.... melisa, joga, zennnnnnnnnnn i byle przetrwać!
    Jak dziś poprosiłam Franka żeby zabawił Stasia bo mama musi do WC na dwójeczkę to za chwilę miałam ich obu w łazience :/ no progres że hej!

    Śliweczka a jak Ciebie nic tam nie smyra po dolnych partiach to idź spać i się chociaż prześpij przed jutrem :) ja też uważam że 29 to piękna data na poród!

    Dobranoc wszystkim!

    Kaczorka, sliweczka92, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 28 lutego 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, a na tych zdjęciach to Ala wygląda na aniołka a Olka na małego szoguna :P

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 lutego 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris - chodzenie do WC w towarzystwie już mam obcykane ;) a na lepsze czasy czekam. Szkoda tylko, że jak nadejdą, to do pracy trzeba będzie wrócić :p

    Justyna - w domu mówimy, że Aluśka to taki wilk w owczej skórze ;) ona tylko tak słodko wygląda..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 22:50

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 29 lutego 2020, 03:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    No jak to kiedy??? 8 marca oczywiście!!!!
    Dobra. Trzymam Cie za słowo :D
    To w takim razie ustalam plan działania pod kątem tej daty 😁😍😘

    Rucola lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 29 lutego 2020, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za chwilę startujemy, mamy 4cm konkretne (podobno), polozna mówiła, że dobrze się mnie bada i pęcherz już wyłazi ☺ lewatywka 🙄😬 i do dzieła... 😅

    Lunaris, właśnie taki miałam plan, przespać się. Nawet trochę się udało, ale wiadomo jak to wygląda na szpitalnym polamanym łóżku 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2020, 05:47

    Yoselyn82, summer86, Rucola, JustynaG, Lunaris, ibishka, olik321, pilik, Cabrera, Anna Stesia, admiralka lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 29 lutego 2020, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już na porodowej, dostaje oxy. :)

    summer86, Rucola, JustynaG, Fozzie Bear, frezyjciada, Lunaris, ibishka, olik321, Minnie89, moniśka..., Jeżowa, veritaa, Yoselyn82, nowa na dzielni, pilik, Izape_91, Cabrera, agulineczka, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 lutego 2020, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka, mocne kciuki kochana <3
    Rucola, ale wyczarowałaś :D kciuki za testowanie ;*


    AnnaStesia, zaglądam przy karmieniach (tak, tak odstawianie u nas daleko w lesie), ale ciężko mi pisać. My znów chorzy i Młoda zalicza pierwszy antybiotyk :/

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 29 lutego 2020, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka kciuki!!!!!
    U mnie biel ;)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka! ✊✊✊✊

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 lutego 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka do boju! Piotruś exmisja przymusowa <3

    Rucola bo to trzeba teraz codziennie :D siurać do skutku :D

    Rucola, sliweczka92 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola to za wcześnie po prostu :P

    Kaczorka jeszcze trochę i będzie lepiej, pamiętaj też, że Aluśka jest teraz w tym "magicznym" wieku, mylnie zwanym buntem dwulatka. Afery z czasem mogą się przerodzić w absurdalne, typu "mamo świat się skończył, bo dałaś mi żółty kubek, a ja chciałam inny, ale Ci o tym nie powiedziałam, to teraz zrobię awanturę, żeby następnym razem znowu ją zrobić z innego powodu"🤷 ale jeszcze ciut i będzie lepiej, zobaczysz 😉 dasz radę!💪

    Summer zdrówka dla Was!

    Kaczorka, Lunaris lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 29 lutego 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróżki forumowe,
    Widziałam lecącego bociana! Co to może oznaczać?? :)

    że mamy słabą zimę? Czy, że jestem ślepa bo niemożliwe,żeby to był bocian?

    Summer Zdrówka! U nas też szpital w domu od tygodnia. eMek i Ania wracają do formy a do mnie wirus zaczyna się dobierać. Liczę na to, że jakoś cudem się wywinę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2020, 08:40

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 lutego 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna to na pewno był bocian- uciekał do Polski przed coronawirusem ;)

    ibishka lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 29 lutego 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja też już widziałam bociana z okna salonu i to na bank był on 🙂

    Sliweczka kciuki!💝

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
‹‹ 3641 3642 3643 3644 3645 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ