X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka, ale mąż by miał dziś używanie! Pępkowe w śledzika! 🍾🥂🥂🥂
    Trzymam mocno kciuki za postęp!

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mała zmiana tematu ale proszę o radę - używałyście olejków eterycznych u maluchów? Można tylko do kąpieli?

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie my używamy, do kąpieli i do inhalacji.

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Minnie my używamy, do kąpieli i do inhalacji.

    Nebulizatorem czy do garnuszkowej? :D bo u nas garnuszek nie działa, kupiłam ProMesha bo pamiętam że ktośos kiedyś polecał :)

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 lutego 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie do pro mesh nie można niestety olejków :( ja używam, ale skraplam po prostu bluzeczkę czy coś

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do takiej z gara,bo olejków w inhalatorach nie wolno. Robimy "bazę" gar stawiam pod krzesłem żeby się nie oparzyli i układamy puzzle, gramy, rysujemy, ostatnio Ciastolina była na tapecie😂 albo robię tak, że przed kąpielą stawiam sagany w łazience i robię mocniejsze wywary. Zostawiam, żeby zaparowało dobrze i dopiero do kąpania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 14:07

    Minnie89, kittinka lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 25 lutego 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olejków nie wolno do bezpośredniej inhalacji ale np. do nawilżacza już tak
    Co do nocnika to ja sadzam Małego od 9go miesiaca, ale bardziej w celu oswajania i efekt osiagnęłam, bo Mały lubi nocnik, nie boi się Go a ostatnie kilka dni rzekłabym, ze sa przełomowe, bo Młody naprawdę zaczyna rozumieć co się dzieje. te 1,5 roku to faktycznie jest jakas granica świadomości tych spraw :) Jak jestem w domu to Mały zazwyczaj gania bez pieluchy i co jakis czas pytam czy chce siku albo kupę, jak nie protestuje albo pokazuje, ze tak, to siada i zazwyczaj mamy siku. Jeśli chodzi o kupę to zdecydowanie woli na stojąco, trzymając się ławy na nowy dywan.... potem do mnie biegnie z radoscią i ja już wiem co chce mi pokazać... ale myślę, że gdybym była z nim cały dzień w domu tak jak na weekendach, to większość sików i kup lądowałaby w nocniku. Myślę, ze to jest kwestia mocno indywidualna i nie można naciskać, bo jak moja mama chwilę naciskała, to Młody obraził się na nocnik na dobry miesiąc.....
    Śliweczka jak nie chcesz 29go to zyczę Ci, abyś urodziła jak najszybciej, nawet dziś!!!

    JustynaG, frezyjciada, sliweczka92, pilik, Lunaris lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka jak tam sytuacja na froncie?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka, hop hooopp!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, Cisza. Tzn nic się nie rozkręca. Postanowiłam odpuścić i nic na siłę. Jak się ma coś zadziac, to się zadzieje. Tersz chyba bardziej potrzebuje odpoczynku niż maratonów po parku. Gorzej na tym wychodzę, bo organizm przemeczony a nie mam gwarancji, że coś się zadzieje.
    Emocji na pewno Wam dostarczą jeszcze w tym tygodniu. :)
    Jezu będę jechać do szpitala, dam oczywiście znać. Jak nic nie pisze, to a) sprzedam czas z rodzinką lub b) spie/odpoczywam.
    Kocham Was i dziękuję za wsparcie. :)
    Meldowac też się będę, bo jestecie nieocenione. dziś 40+3 :)

    Plan ostateczny jest taki, że piątek rano szpital, tam test wydolności łożyska A po nim decyzja, co dalej. Podobno najpóźniej kolejnego dnia wywołują. :)
    Przynajmniej jest szansa, że jutro bez stresu pójdę do kościoła, bo zaczynamy Wielki Post. :)

    Dobrego wieczoru!

    Lunaris, Minnie89, Anna Stesia, pilik lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka, Ty nie sprzedawaj tego czasu z rodzinką:P
    A tak zupełnie serio to zastanawiam się czy czasem jakiś dinuś nie czai się na Twój brzuch a Piotruś grzecznie czeka.

    Izape_91, sliweczka92, Ochmanka lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz zwalniam 🙈

    Izape_91, frezyjciada, JustynaG, pilik lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka kciukii!!! :))

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka no już bliżej niż dalej ❤️

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojoj... ale emocje! :) Piotruś jednak dziś planuje się wyprowadzić.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie, zle interpretujecie 🙈 już w sensie na dniach zwalniam brzuch 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 21:10

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliweczka92 wrote:
    Oj nie, zle interpretujecie 🙈 już w sensie na dniach zwalniam brzuch 😅
    to moze jednak ten 29ty? :P

    Siwulec, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ja wiem co Ty tak namawiasz Śliweczkę na ten 29- przyznaj się- chcesz przejąć brzucha :D :D :D !!!

    Anna Stesia, JustynaG, sliweczka92, Rucola, pilik lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka, kochana jesteś, że o nas myślisz! My tu kibicujemy w napięciu, ale masz rację, nic na siłę, myślę, że może Piotruś gdy nie będzie czuł presji forumowych ciotek to sam wystawi łepek, żeby zobaczyć, co tu tak cicho ;-) A to tylko ciocie wstrzymały oddech i trzymają kciuki, aż tryskają soki!

    Lunaris, jeśli chodzi o nocnik to mówi się, że dziecko czuje klimat między 2 a 2,5 roku życia i najlepiej zacząć odpieluchowanie w pierwsze lato po 2 urodzinach. My właśnie tak planujemy. Wprawdzie w styczniu synek miał bunt na pieluszki, żądał majteczek i naprędce kupowałam nocnik, bośmy nie mieli, ale zanim majtusie i nocnik dotarły do domu to młodzież doszła do wniosku, że pieluszki wcale nie sa takie złe. Przyznaję, że jako leniwa buła wolę czekać na gotowość dziecka niż uczyć go kontroli zwieraczy, czego i tak bida może nie pojąć, bo nie ma do tego jeszcze gotowych struktur. Dojrzeje to się nauczy sam, z małą pomocą mamy. Na razie interesuje się kupą, pupą, dopytuje, kto oprócz niego robi kupkę, podziwia swoje dzieła w pieluszce. Fajnie jest, bez spiny.

    Frez, Twój najstarszy potomek wcale późno się nie odpieluchował. Ok. 60% dzieci odpieluchowuje się w dzień do 3 roku życia. Czyli pozostałe 40% dopiero po 3 roku. I nie ma w tym nic złego.

    Iza, wielopielo wciąga! Myślę, że początki są trudne, bo takiego małego srajtka trzeba w kółko przewijać, ale mimo wszystko warto, zwłaszcza że rodzisz tuż przed latem. A lato z pupą w plastiku jest gorsze niż lato z pupą w przewiewnej tetrze i wełence (wiem, co mówię, bo my wielopieluchowaliśmy się dopiero od 6 miesiąca i synek pierwsze miechy spędził albo z wietrzącą się pupą, albo w jednorazówkach).

    Achia, nie wiem, kochana, czy tu do nas zaglądasz, mówiłaś, że robisz przerwę, ale chciałam Ci tylko napisać, na wypadek, gdybyś zajrzała, że myślę o Tobie <3 I mam nadzieję, że z Oskarkiem już dobrze.

    Lusesita, fajnie, że Dominika już w pełni sił. Oby choróbska Was omijały.

    Fozzie, a jak dziś Klara?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 21:52

    Lunaris, sliweczka92, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ❤

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
‹‹ 3635 3636 3637 3638 3639 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ