X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ma rację, mi wody odeszły dosłownie przed pojawieniem się główki 😱 i na serio poród wywoływany, a poród naturalny, to niebo a ziemia!

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dzidzi 💛👶✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 22:06

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka skurcze po oxy są bardziej bolesne!!!!!!!
    Wiec nie porównuj:)
    Ja bym jechała się pokazać!najwyzej cie odeślą (nie sądzę).
    Byłaś pod prysznicem?to naprawdę dobry test....
    Ale bardzo dobrze ze zadzwoniliscie po opieke-trzymam kciuki za szybka i przyjemna (he he)akcje!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prenatalnych jakoś tak spokojniej jednak.
    W ogóle mam tu jakiś zły suwaczek bo u mnie 12+4/5..!
    Niestety zaczynam mieć ciążowe bóle bioder i zaczynam z przerażeniem zastanawiać się jak dotrwam do września. Już się zapisuje do jakiejś fizjo, ale terminy na koniec marca u sensownych 🤦🏼‍♀️
    Do tego od tygodnia jestem chora. Co mi się poprawi to przychodzi koszmarna noc i ledwo wstaje, nie wiem już o co chodzi... dzisiaj czułam się dużo lepiej a od godziny kaszle i czuje jak mi goraczka rośnie :(
    Echh musiałam sobie pogadać...
    Już mam stres ze jutro będę musiała iść na spacer z psem a każde wyjście od nowa mnie rozkłada mam wrażenie...

    Co do badań jeszcze, lekarz obstawia... chłopaka 🙈 ale czekam na opinie mojej gin, w poniedziałek u niej wizytuje.
    I zdjęcie jeszcze dorzucam
    4c587356b862.jpg

    Madzik34, sliweczka92, Siwulec, ibishka, Cabrera, frezyjciada, Lunaris, Minnie89, Anna Stesia, Lusesita, Ania_1003, JustynaG, Jeżowa, Rucola, Yoselyn82, Lena21, Kaczorka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik z tego wszystkiego (emocje porodowe)nie pogratulowałam zdrowego dzidziusia!!!
    (Co do płci to jeszcze się może zmienić:)
    No i duzo zdrówka!!!!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam prysznic, kładę się do łóżka i będę liczyć. 🙊

    pilik, ibishka, frezyjciada, Lunaris, Anna Stesia, Lusesita lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życie wróciło na forum 😁 ach te emocje! 🤩🤩

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka ruszaj ruszaj na tą porodówkę bo ja już robię co mogę ale ledwo się powstrzymuje:)a naprawdę chciałabym uszanować kolejność 😉

    U mnie od 20.20 skurczybyki ale na szczęście długie odstępy bo 15-20 min. Więc to pewnie tzw. Przedtreningowka:) Bolesne ale bez szału (choć faktycznie ja mam jako ostatnie wspomnienie podpięcie pod oxy jak moje własne byly nieregularne więc mam trochę wybujałe wyobrażenie o skurczach).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 22:25

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik zapisz się gdzieś na tejpy, to serio mega pomaga! A co do choroby to współczuję.... Najgorsze co może być, to chorowanie w ciąży, człowiek i tak ledwo zipie a tu jeszcze osłabienie dodatkowe. Płeć się może zmienić, to racja, ale u mnie jak mówili, że chłopak na prenatalnych, to już tak zostało. Kiedyś ktoś mi mówił, że z dziewczynki częściej robi się chłopiec niż odwrotnie ;)

    Śliweczka ależ emocje! Jak za starych dobrych czasów ❤️

    Ibishka weź jeszcze trochę zaciskaj te nogi! Jeszcze ciuteczek i będziecie w 100% bezpieczni!

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik ale cudeńko <3 nogi pokazuje w całej okazałości -to co między nogami też i o ile ze zdjęcia to na dwoje babka wróżyła to z bezwstydności też obstawiam chłopaka :D
    Frez dobrze prawi o tejpach, TENSy też by pomogły ale nie wiem czy wskazane w ciąży (nie licząc sytuacji porodowych).

    Śliweczka no miałam spać iść ale weź tu śpij! :D
    Ibishka a Ty tam napar z makówki zapodaj jakiś i zapij melisą -niech się dziecko wstrzyma chociaż do Dnia Kobiet!

    Fozzie jak się macie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 22:50


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik <3

    Melevis fajnie Cię widzieć. Pokaż kiedyś swoje 3 cuda :-)

    Sliweczka czekamy na wieści.

    Fozzie współczuję choroby córki. Oby szybko przeszło.

    U nas powoli wszystko wraca do normy. Dziś już wróciłam do pracy. Mała od wczoraj zaczęła normalnie pić i jeść, więc jestem już spokojna

    agulineczka, Lunaris lubią tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka, trzymam kciuki najmnicniej jak umiem! Piotruś chyba chce zobaczyć w końcu, jak jest po drugiej stronie :-)

    Pilik, ale śliczności <3 Zatęskniłam trochę do tego widoku. Ale rzeczywiście bezwstydniś, to typowe dla chłopaków, więc mozliwe, że lekarz się nie mylił. Cieszę się, że wszystko z maluchem w porzakdu, to najważniejsze!

    Summer, jak tam u Was?

    Nika, jeśli zaglądasz napisz, jak żyjesz po powrocie do pracy. Dobrze pamiętam, że miałas wracac od lutego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zamiast spać to odświeżam 🙊😂

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 lutego 2020, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freziku, przypomniałam sobie, że takie niepowstrzymane wymioty ciężarnej miała też Aga, założycielka wątku. Nie wiem, czy ktoś ma w ogóle do niej tu kontakt i mógłby Cię pokierowac. Ale może na pierwszych stronach wątku coś byłoby napisane? Aga chyba brała jakieś tabletki, bo była cieniem samej siebie. Chyba na tę sama przypadłość cierpiała księżna Kate, więc jesli kontakt z Agą będzie niemozliwy trzeba będzie skontaktować się z pałacem Buckingham.

    Lunaris, Lusesita, summer86, ibishka, frezyjciada, Fozzie Bear, Jeżowa, Minnie89, Izape_91, Rucola, Cabrera lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 lutego 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANNA S :D pliiiiiz :D bo dzieci pobudzę ze śmiechu :D (choć Staszek już zaczyna swój maraton od 21 dwie pobudki zaliczył)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 lutego 2020, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 💗
    Choć właśnie nogi założone jedna na drugą raczej ;p Nina nam cała rozkraczona pozowała 😂
    Ale zobaczymy, też lekarz mówił że częściej są błędy właśnie z dziewczynki na chłopaka (bo mają małe siusiaki - słowa pana doktora 😂), ale tak mu tam ten wyrostek wyglądał. Próbuje się do tej myśli przyzwyczaić bo miałam przeczucie na dziewczynkę jednak..!

    Sliweczka jak tam? Noc przespana?

    Frez na wątku wrześniowym właśnie dwie dziewczyny wyszły ze szpitala po nawadnianiu i dostały torecan czopki, podobno pomagają właśnie.
    Trzymam kciuki żeby die obyło bez szpitala, ale sama w razie czego wiesz że to dla Waszego dobra jakby trzeba było! Żałuje że bliżej nie mieszkasz :( mam sąsiada pielęgniarza który i w domu kroplówkę podłączy jak potrzeba...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 06:28

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 25 lutego 2020, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa czy śliweczka zaśnela i zapomniała napisać że nie rodzi czy może się już tula? :)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 lutego 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, cudowne maleństwo :) jak ten czas leci bardzo bardzo szybko. Przecież dopiero co @ dostałaś a potem sikancem pochwalilas się :) niesamowite

    Sliweczka, coś czuję, że już tulisz swojego synka. Mam nadzieję, że zdążyłaś do szpitala.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety skurcze się wyciszyly A Ja zasnęłam...

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Śliweczka już myślałam, że tulicie się z Piotrusiem... Ehhhh... Ale już bliżej niż dalej!!

    Pilik no wiem, że to dla dobra.... Na razie wypiłam szklankę wody i próbuje jej nie zwrócić. Najgorsze, że mąż wyjechał na trzy dni najprawdopodobniej i jestem sama z chłopcami. Starszak zostaje w domu, bo obudził się z mokrym kaszlem i stanem podgorączkowym. Więc muszę jakoś wziąć się w garść...

‹‹ 3633 3634 3635 3636 3637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ