X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 lutego 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez :((( dbaj o siebie, może serio jakaś kroplówka na zlecenie lekarza w domu? Na pewno jakieś pielęgniarki przychodzą podpiąć... trzymaj się dzielnie...!

    Sliweczka achh ten Piotruś, jednak chce być wyganiany?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nadal pewnq, że nic nie poszło na marne i coś te skurcze dały 😁

    pilik lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 lutego 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka szkoda ze Piotrus sie rozmyslil :( moze dzisiaj po wczorajszym treningu cos ruszy?

    Pilik gratuluje zdrowego dzidziulka! Wy jesteście tylko na welnie? Jaka tetre planujesz kupowac przy drugim maluszku? Nie wiem od jakiego rozmiaru zaczac... Na sprobowanie wzielam ko tetre 185 i jest fajna gubiutka, ale na 3e nie mieli rozmiarow zbyt wielu.

    Frez a ten sposb na zjedzenie czegokolwiek przed wstaniem? Krakersa, banana albo czegos? Dziewczyny jeszcze chyba pily cole? Imbir? Kiwi? Kurcze, zebys faktycznie sie nie odwodniła :/

    Poza tym mąż chorował na weekendzie i nie wiem czy mnie nie rozbiera, chociaz na acardzie mnie nic totalnie nie bierze, jedna jego chorobe juz przetrwalam... Dzisiaj mam w planach lezec i odpoczywac, a wieczorem mamy szkole rodzenia i dzisiaj zajecia z chustowania i masazu Shantala, mąż zawiedziony bo miała byc pielęgnacja maluszka, a on strasznie chce kąpać :) mam nadzieje, ze zapał mu nie minie.

    Ide na śniadanie, bo mnie mała stuka caly czas w brzuch, chyba glodna jest 😁

    Ps. Ma ktoras moze jakąś stara liste wyprawkowa dla maluszka? Przegladam rozne i dobieram sobie co trzeba :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 25 lutego 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka a ja Ci życzę żebyś urodziła 29Go :) Wyjątkowa data i synek zawsze będzie mógł się pochwalić!!
    Pilik ale ja tam też widzę siusiaka!!! Będzie chłopak jak nic i zobaczysz, zakochasz się po uszy, synuś zawsze jest mamusi :) Macie jakieś wstępne typy imion?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza my na wełnie i na tetrze..! Wkłady na noc i awaryjnie jak tetra wyjdzie ;).
    Ja mam jaką starą tetrę której już nie produkują, ale siostrze kompletowalam ostatnio wyprawkę i przy sporym synku ponad miesiąc (Młody na miesiąc ważył 5kg) używała 50/50 więc ja jednak polecam. Zawsze ją potem sprzedasz albo przeżyjesz na boostery!
    Zaraz odszukam jakie firmy kupilysmy, na pewno poszłam w budżetowe w miarę opcje, a się sprawdzają.
    I jakbyś chciała poszyć kilka formowanek czy wkładów to najlepsza jest bambusowa miękkość z 3e.
    Na myjki, waciki i wkładki laktacyjne też nie ma nic lepszego! 💗

    Rucola coś tam mamy, ale bez przekonania. Myślimy o imieniu naszych ojców, mają tak samo i nas kusi, ale z drugiej strony czy to dla dzieci nie będzie mylące? Macie doświadczenia w tej kwestii?
    EMek już się śmieje ze Nina będzie zawsze córeczka tatusia a ja sobie synka wezmę do przytulania i całowania 😂 wczoraj przyznał, że mimo że zawsze bardzo chciał syna to się nastawił na córkę o tez zdziwiony ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 09:22

    Rucola lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka nawet jeśli Piotruś się rozmyślił to pracował nad rozwarciem żebyś potem miała łatwiej :) Nic się nie zmarnuje.

    Frez szkoda że nie mieszkam bliżej bo trochę bym Cię "podlała" a w międzyczasie i z chłopakami poganiała po dywanie żebyś mogła poleżeć :)

    Odnośnie pieluch to ja się zastanawiam kiedy zacząć zabawę z nocnikiem. Przy pierwszym dziecku zepsułam bo zaczęłam sadzać wcześnie- 8 miesięcy. Najpierw Franek siadał a potem się zniechęcił i długo nie chciał wcale. Dopiero przed 2 urodzinami nauczył się robić pod drzewko :D i robił w domu na stojąco "jak duży pan". Z dwójeczką długo był problem żeby usiadł.
    Stasio coś zaczyna kumać- łapie się czasem za pieluchę albo patrzy na dół w czasie mikcji. Myślę że może to już czas zacząć nocnikować? Jak myślicie? MAcie jakieś wskazówki/ złote porady?

    sliweczka92 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik u eMka w rodzinie jest kilkoro takich z imionami dziadków i nikomu to nie przeszkadza, a dzieci też zadowolone, bo mówią, że są mały dziadek, albo mała babcia 🙊😂 jeśli imię Wam się podoba, to czemu nie? Naszykujcie sobie dwa, bo czasem zobaczysz dziecko i zupełnie do niego nie pasuje, to co sobie wymyśliłaś 😉

    Iza próbowałam, ale no nie pomaga :( na razie zjadłam kromkę chleba i nie zwróciłam, mdłości mam nadal, ale jak przestanę wymiotować, to już będzie połowa sukcesu.

    Lunaris ja nie pomogę, bo mój starszak odpieluchowany baaaaaaardzo późno.... Też rozkminiam jak to ogarnąć. Choć młody nie komunikuje, że robi. Ze trzy razy się zdarzyło, że chciał posiedzieć na nocniku i robił kupę, kawałeczek i wyrzucać do WC, myć itd. Taką zabawę sobie wymyślił.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 09:41

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik jak znajdziesz to bede bardzo wdzieczna! Ja chcialam przerobic wlasnie te duze tetry na boostery albo zrobic wklady z nich w razie w właśnie kupilam bambusowa miekkosc i jest taka mieciusia ♥️ ja bym zrobila z tego koc haha :p

    Mam juz kilka otulaczy welnianych poszytych na nb i kilka formowanek z flaneli na OS, jakies wklady na nb, ale bylabym spokojniejsza majac tez trochę pieluch z pulu. Gorzej jak nam nie wyjdzie to wielopieluchowanie😂 kazdy patrzy na mnie jak na kosmite jak o tym mowie. A podbno dady fioletowe maja wycofac z biedry i zastapic je zlotymi i za miliony monet.

    Lunarisku jak napisalas o tym robieniu pod drzewko to mi sie przypomnial moj bratanek 😂 on mial manie robienia 2 pod drzewem! Tylko tam! Moj brat mial jamnika i musial go chyba podpatrzec, ze chodzi pod drzewo jak mu sie zachcialo, bo nikt nie wiedzial skad on to wziął 😂 (no chyba ze brat chodzi pod krzaka i wstydzil sie przyznac). Najsmieszniej bylo jako brat przyniosl na swieta choinke do domu, a obok niegopojawil sie zaraz podekscytowany Stas gotowy do działania pod ta choinka hahaa, musieli go przeganiac 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 09:55

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris chyba Rucola coś już ruszała z tematem.
    Nina już pokazuje nie raz, ale na nocnik nie ma szans. Chętnie siada z rana i przed kąpielą ale nigdy nic nie zrobiła. Jak proponuje (bo idzie robić kupę i nam to komunikuje często) to płacz i ucieczka więc nawet nie podejmuje próby żeby właśnie nie przestraszyć.

    Frez może spróbuj tych gum, może cokolwiek by pomogły? U mnie jeszcze owoce dawały czasem radę (pomarańcze i jabłka)
    Imion mam kilka męskich tolerowanych więc łatwo nie będzie bo nie wiele mi się podoba 🙈 do tego zależy mi żeby N umiała wynosić choćby skrót bez problemu już. No i chciałabym tak w połowie niż mieć imię, jakoś tak mi lepiej myśleć o tym maluchu już konkretniej

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, nie jestem ekspertem w temacie. Szczerze mówiąc, dopiero raczkuję... ale wydaje mi się, że jeśli dziecko sygnalizuje to najlepiej wykorzystać ten moment i proponować nocnik. Nikt nie da gwarancji,że się uda... ale kto wie.
    Ostatnio Ania pokazuje mi pieluszkę i mówi "sisi" ... no to przynoszę jej nocnik i mówię,że jeśli chce siusiu to może usiąść. No to ona kucnęła obok nocnika i zrobiła siku. Jeszcze nie udało nam się złapać do nocnika. Nic na siłę. Na razie po prostu tłumaczę :)

    Lunaris, Rucola lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę znów cmi mnie w podbrzuszu i zaczynam czuć lekkie parcie. No nic, dziś chyba będzie powtórka z rozrywki. Czop od wczoraj odchodzi z krwią (efekt wczorajszego badania. Staram się nie nakręcac, ale jak już wcześniej pisałam, to na pewno ma pomóc podczas godziny 0.
    Rucola, ja bardzo nie chce 29 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 09:59

    Rucola lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 lutego 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jak nie wyjdzie to sprzedasz chociaż po kosztach ;) ale też nie ma co się nastawiać.
    Powiem Ci, że mam chwilowy wielokryzys i od kilku dni pampki też wchodzą, mój eMek, raczej wcześniej nie za chętny teraz zobaczył dużo plusów wielo i sam mnie namawia...! Warto naprawdę...

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 lutego 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jak się nie uda to nic straconego- na alegro zrobisz na tym majątek :) jest dużo osób które stosują próbują i chętnie kupią a spróbować warto. U nas idzie pół na pól. W nocy i na wyjścia jednorazówki w ciągu dnia wielo.

    To widzę że nie ja jedna i nie będę sraczkować z tym nocnikiem. Jak się zrobi ciepło i zacznie latać bez pieluchy po działce to pewnie moment zaczai ;)

    pilik, Izape_91, Rucola lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 lutego 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris na Allegro to posucha w porównaniu z bazarkiem na fb...! Nie uwierzyłabys jak tam czasem walczą (serio...!) o pieluchy 🙈 choć ja totalnie nie rozumiem tego fenomenu, dla mnie to ma działać a nie wyglądać 🙈

    A co do nocnika... dokładnie! Ja jak się cieplej zrobi też planuje bez pieluchy żeby czuła i tyle, może załapie. Marzy mi się przed urodzeniem malucha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 10:50

    JustynaG, Izape_91 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, chyba coś nadal jest na rzeczy, bo jak tylko wstanę, to czuje parcie. Jak chodzę, to jeszcze bardziej, a jak usiądę, to zdecydowanie lżej. Zobaczymy czy coś się z tego rozwinie. Jakie to czekanie jest męczące 🙈

    Izape_91, Lunaris lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 lutego 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka,to w takim razie rób te kilometry.
    Czy babcia już przyjechała by opiekować się wnuczką?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ma jeszcze jakies urzędowe sprawy do załatwienia. Hania pojedzie do znajomych, ale to dopiero w momencie, kiedy będziemy pewni, że to już. Mają też Roczniaka i wiemy, że tam będzie jej dobrze. :) mieszkają jakieś 15min drogi od nas. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 11:44

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz usypiam Hanie, zaraz zabieram się za sprzątanie, prasowanie itd. Taki plan 😅 później długi spacer.
    Emek pracuje 15minut na nogach od domu, więc w razie w jest w pogotowiu. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 11:46

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 25 lutego 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka nie chce być upierdliwa ale ja bym pojechała do szpitala i zbadała się...to parcie to naciskanie główki dziecka....czasem naprawdę może być tak ze jest lekko a nagle poród przyspiesza i się nie wyrobisz do łazienki:(
    Prosze jedz i zbadaj to rozwarcie:)
    A posprzątasz w razie czego jak wrocisz😂😂😂

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że Piotruś wstawia się w kanał i napiera na szyjkę, stąd uczucie parcia. Dla świętego spokoju bym sprawdziła to rozwarcie.....

‹‹ 3634 3635 3636 3637 3638 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ