X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 18 września 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa, z tego co kojarzę to właśnie coś koło 60zł kosztowały te śpiworki.
    A na allegro znalazłam najtańszą ofertę po 80zł. https://allegro.pl/oferta/spiworek-do-wozka-sanek-cieply-gondola-ricokids-7673496036

    Jeżowa lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 września 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Justyna :)

    Pozdrawiamy z Tymkiem z drogi po starszą siostrzyczkę :D <3
    b868c70308a3.jpg

    JustynaG, Suszarka, Rucola, pilik, Kaczorka, sliweczka92, Yoselyn82, frezyjciada, Kittinka 3.0, Izape_91, Cabrera, Jedna_z_Wielu, malka, Lunaris, olik321 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 18 września 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, mamy lascal baggyboard maxi. Super się sprawdza. Hania normalnie sobie na niej siedzi. ;) później podrzuce zdjęcie.

    veritaa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2115 1812

    Wysłany: 18 września 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I do espiro spokojnie pasuje? Super. Czekam na fotke :)

    Jezowej brzuszek widzialam dzis ns żywo :D sliczny! :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 18 września 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    45471cd50a955cc2.jpg

    pilik, JustynaG, malka lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 września 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita też podrzucę, mamy tą samą dostawkę co Sliweczka, Nina ją uwielbia! Pasuje do joie i tak samo pasuje do jedo fyn starszego z zupełnie inną ramą, podejrzewam że do większości wózków by pasowała ;). Ostatnio w lidlu się pojawiła tego typu tylko sporo tańsza. Ja moją odkupiłam od koleżanki za śmieszne pieniądze. Jest też super dostawka boczna, ale to dla dzieciaków mocno wózkowych no i kosztuje sporo więcej, znajoma ma i zachwycona
    2c393a8eea32.jpg

    Jezowa jak pięknie wyglądasz 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2020, 18:34

    summer86, frezyjciada, veritaa, Jeżowa, JustynaG, Minnie89, Suszarka, Izape_91, Yoselyn82, Cabrera, Kaczorka, malka, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 września 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a z tymi dostawkami starcza Wam rąk żeby prowadzić w miarę wygodnie wózek?

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 września 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa mam niewiele ponad 160cm, w joie szału nie ma, w jedo całkiem spoko więc w dużym wózku myślę że spokojnie ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa! Osz Ty matko! Jak Ty seksownie wyglądasz! 😍
    Ja tu w legi, dresie itd... nawet jak chodzę do przedszkola po starszaka, to zazwyczaj no leginsy, bluzka, bluza, albo sweter długi 🙊a Ty taka dżaga😍

    Apropo legi, to aktualizacja brzucha
    1addf0dce0d0.jpg

    Pilik jakie z Was ładne dziewczyny! Świetnie wyglądasz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2020, 18:49

    sliweczka92, pilik, Rucola, Jeżowa, JustynaG, Minnie89, Kittinka 3.0, Suszarka, golonat, Izape_91, Cabrera, Kaczorka, Jedna_z_Wielu, malka, Lunaris, olik321 lubią tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 18 września 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja espiro mam mega komfort. W ogóle się o nią nie obijam. Ale też jestem niska. Hania jeździ na niej też tak
    c4d61716d88bca1a.jpg

    Rucola, veritaa, Jeżowa, pilik, Suszarka, Cabrera, Kaczorka, Lunaris lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2115 1812

    Wysłany: 18 września 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Tez ja w takim razie kupie :) na zlobek i z powrotem powinnam dac rade (droga ok 15 minut) :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 18 września 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, ja kupiłam prawi nową na olx za pół ceny.

    veritaa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 września 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez jakbym miała takie nogi to też bym w legginsach (i to jasnych!!!) spokojnie śmigała. Super wyglądasz <3

    Pilik cudne z Was dziewczyny, bardzo dobrze wyglądasz <3

    Śliweczka super z Waszym wózkiem wygląda ta dostawka! Muszę chyba wziąć gondole do sklepu i przymierzyć po prostu jak to będzie u nas.

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4461 9415

    Wysłany: 18 września 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa brzuszek marzenie! Świetna sukienka i w ogóle jest ogień, podpisuję się pod słowami Frez że baaaardzo sexy 💥
    Pilik piękna kobieta z Ciebie, a córeczka słodziak 😍
    Frez, omg, Ty masz girki do samego nieba szczęściaro 🥰 chciałabym tak pięknie wyglądać na końcówce! Na czym stanęło z imieniem dla lokatora?
    Śliweczka a Twoja Hania skradła mi serce 😍

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 19 września 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie espiro next Manhattan i koloru, który wybraliśmy, to mogę dodać, że ja jeszcze nigdy nie pralam (A wózek ma 2 lata) 🙊 normalnie nic na nim nie widać. Żadnych plam, zero. No wycieralam pałąk po chrupkach, ale generalnie stan materiału żyleta, dalej tak samo wygląda (nie wyblakł). U mojej siostry zaraz wszystko widać, ma jakąś spacerowke easy to optimo.

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2020, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewoje! Ale po prostu zdjęcie robione z góry, to i nogi dobrze wyglądają 🤣 ja mam raptem 167 i to góra jest dłuższa, bo ciężko mi np kupić kombinezon, który z Grażyny nie robi bułki sznytki😂 zaraz Wam zmierzę udo, to zobaczycie, że nooo nie, nie jestem sarenka 😉

    Co do wózków i kolorów, spacerówkę mamy litertraxa, w ciemnym kolorze, taka mega ciemna zieleń, wpadająca w czerń i to jest porażka. Serio. Wszystko na nim widać, można prać na okrągło i zaraz od nowa w plamach, nawet od wody! No koszmar. A wózek ogólnie mamy z adamexa, wersja ottis. Ma 4 lata, jeździ jak złoto, tapicerka ściąga się cała od a do z, bez rozkręcania żadnych śrubek itd, nie trzeba non stop prać, mimo, że jest szary. Jedyny minus jest taki, że ta spacerówka to jest taaaaaaaki klamot 🤦 pojedzie i po lesie, bo koła pompowane, amortyzacja extra, ale no żeby to upchać w bagażniku, to nie ma mowy. Nic więcej wtedy już tam nie wsadzisz. Także podsumowując. Teraz kupiła bym używaną gondolę i dobrą spacerówkę, ale taką fest, fest. Wiecie co to ma super amortyzację, rozkłada się na płasko, zdejmowana tapicerka, szmery bajery.
    Szkoda, że jak szukałam wózka dla pierworodnego nikt mi nie powiedział, żeby nie kupować tego 3w1... 🙄

    Aaaaaa no i witam się dziś z Wami w donoszonej ciąży!❤️
    Wychodź maluchu!
    PS. Tak, nadal nie mamy imienia🤦
    tak, znowu to samo,🤦
    tak, ja też uważam, że miło by było choć raz urodzić dziecko nie bezimienne 🤦

    Edit: udko 60cm 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2020, 08:06

    Izape_91, Niercierpliwa v2.0, JustynaG, Minnie89, Suszarka, Kaczorka, Lunaris lubią tę wiadomość

  • veritaa Autorytet
    Postów: 2115 1812

    Wysłany: 19 września 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tez espiro ten sam kolor co śliweczka, kupilismy używany za polowe ceny i tez od 2 lat go nie pralam...

    Widzialam juz dwie te dostawki na vinted za 150 zl :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 września 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz będę sprzedawać Espiro i się zastanawiam czy go prać przed sprzedażą czy sobie darować, bo totalnie nie ma śladów użytkowania a po praniu może być zmięty...
    Matko jak ja już chcę nowy wózek!!! Choć obiecałam sobie że do połówkowych wytrzymam 😅
    Frez Gratulacje donoszonej ciąży!!! U nas też problem z imieniem ale Tytus już na 99% odpada :( natomiast aktualnie no1 jest Hektor (Bajka dziękuję!!!). Szukamy innych typów i mi osobiście podoba się Zachary choć totalnie nie pasuje do naszego trio 😅 Ostatnio siostra wyskoczyła z Tycjanem ale jak ją zapytałam czy naprawdę jej się podoba to powiedziała że nie 😂😂😂
    Dziewczyny piękne spacerowe zdjęcia. Super sobie radzicie jako podwójne Mamusie!!!

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ja już jak ktoś pyta o imię, to mówię, że będzie Zygfryd. Bo serio to męczące ciągle słyszeć "ale jak to nie macie imienia". Co gorsza! Od tego gadania zaczyna mi się podobać 🙈 był by mały Zygi 😄 Zyzio😄 no niczego sobie!
    Ostatnio siedzę i czytam te listy imion, przeróżnych! W końcu stanie na jakimś typowo starosłowiańskim, bo jeszcze tych nie brałam pod lupę 😆 a stary oczywko zero propozycji

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 września 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez a Zygmunt w takim razie? Takie same ma zdrobnienia w sumie :p

    Rucola Zachary pięknie! Choć zdrobnienia nie umiem wymyslic 😂 ale to wszystko wychodzi potem ;)

    Ja mam joie szary i jest dramat z tapicerką. Odpuściłam pranie bo tak jak Frez pisała są plamy momencie z wszystkiego więc syzyfowa praca 🤷‍♀️. Więc może nie kwestia koloru, a jakości materiału...

    Dzięki dziewczyny, ja się oficjalnie czuje koszmarnie ze sobą, nie wchodzę w spodnie i uch, we wszystkim wyglądam strasznie, więc korzystam z tego, że mogę w domu siedzieć i tylko na spacery wychodzić...
    Wczoraj kilka razy Ninę ponosilam i tak mnie dzisiaj brzuch boli, że żałuję, ale taka biedna jest że nie mogłam jej takiej zostawić :( do tego antybiotyk zaczyna wychodzić i jakaś infekcja/grzybica mi się robi jeszcze do tego 🤦🏼‍♀️

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 3815 3816 3817 3818 3819 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ